WHO ostrzega, że świat wkracza w nową niebezpieczną fazę pandemii COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Świat wszedł w „nową i bardzo niebezpieczną fazę” pandemii nowej infekcji korona wirusem - powiedział szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adan Gebreyesus podczas konferencji prasowej transmitowanej na stronie internetowej organizacji.

 

Według Hebreysusa, WHO otrzymuje dane dotyczące dużej liczby nowych przypadków w obu Amerykach, a także w Azji Południowej i na Bliskim Wschodzie.

 

„Wczoraj WHO zgłosiło ponad 150 tys. nowych przypadków COVID-19. W tej chwili jest to najwyższa liczba dzienna zachorowań”- powiedział szef organizacji.

 

Zauważył, że ludzie są zmęczeni przebywaniem w domu, a rządy starają się otwierać gospodarki poszczególnych krajów.

 

„Ale wirus wciąż rozprzestrzenia się szybko i jest śmiertelnie niebezpieczny, a większość ludzi jest nadal podatna na zagrożenia” - powiedział szef WHO.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika aligator

Wirus niebezpieczny o mocy

Wirus niebezpieczny o mocy przecietnej grypy, zakaża większosc która nie jest zakażana, a testy można stosować na

podpałkę do grilla...no i jestem ciekaw kiedy ten guru z WHO pójdzie w pasiaki za sianie defetyzmów

Strony

Skomentuj