WHO ogłosiła gwałtowny spadek śmiertelności z powodu COVID-19 ... od czasu napaści Rosji na Ukrainę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Tedros Adhanom Ghebreyesus, powiedział, że śmiertelność z powodu COVID-19 na świecie spadła o prawie 90 procent od lutego tego roku.

 

Szef WHO wezwał również wszystkie rządy, społeczności i ludzi do zachowania czujności. Powiedział, że ciągłe rozprzestrzenianie się nowych wariantów koronawirusa pozostaje problemem. Dodał, że w związku z tym organizacja nadal zachęca wszystkich do pełnego szczepienia.

„W zeszłym tygodniu WHO została poinformowana o nieco ponad 9,4 tys. zgonów z powodu COVID-19, czyli o prawie 90 proc. mniej niż w lutym tego roku, kiedy liczba zgonów tygodniowo przekroczyła 75 tys.” – powiedział Ghebreyesus.

 

We wrześniu Ghebreyesus skarżył się na zagrożenia w świetle nowego wariantu pandemii COVID-19. Urzędnik zauważył, że otrzymywał wiadomości z groźbami życia. „Pogróżki są do mnie wysyłane bezpośrednio przez SMS. Nie wiem, skąd wzięli mój numer" – powiedział

 

WHO jest obecnie powszechnie oskarżane o przesadną reakcję na wirusa grypopodobnego jakim okazał się SARS-CoV-2. Skutki zamknięcia ludzi w domach i zatrzymania gospodarki sa gigantyczne, a ilość ofiar z powodu zamknięcia służby zdrowia  - przeorganizowanej na walkę z jedną tylko chorobą - wielokrotnie przewyższyła ilość rzekomych ofiar śmiertelnych pandemii.

Po dwóch latach pandemicznej tresury wiadomo już też ponad wszelką wątpliwość, że wprowadzone w okresie największego totalitaryzmu medycznego tzw. certyfikaty szczepień, oparto o fałszywe założenie, że prepararty zwane szczepionkami COVID wstrzymują transmisję wirusa. Na podstawie tego fake newsa stworzono system dyskryminacji ludzi z powodu przyjętych preparatów. Wszystko to było organizowane z gorliwym uczestnictwem urzędników z WHO, którzy teraz udają niewinnych.

 

Gdyby nie Władimir Putin i napaść na Ukrainę, być może nadal taplali byśmy się w covidowym szaleństwie, jednak właśnie w lutym tego roku po prostu zastąpiliśmy jednego 3,14erdolca kolejnym i być może właśnie w tym nalezy postrzegać powody nagłego odpuszczenia elit z wrażym koronawirusem.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Nie mają potrzeby, żeby

Nie mają potrzeby, żeby ciągle Covid wałkować... wystarczy, że wszystkich w duchu skundlili, przepchnęli dowody chipowe z pobieraniem odcisków palców, zwiększyli obecność NATO w Europie Środkowowschodniej, wbili mocny klin między UE, a Rosję generując mocną podkładkę do intensywnych zbrojeń, czy perspektywicznego konfliktu NATO-Rosja, jak już się uzbroimy, gdyż obecnie jest za duża różnica potencjałów na korzyść Rosji. Wybić się musi jeszcze z powrotem temat zmian klimatycznych i kryzys gospodarczy, gdyż iluzji przy 20 procentowej inflacji i zapaści psychicznej społeczeństw na świecie podtrzymywać się nie da... pomimo przerażająco wysokiej lemingozy ogółu populacji. Będąc świadomym i odpowiednio zdeterminowanym, człowiek jest odporny na to ich opętywanie... może i leci się po bandzie z jednym z 7 grzechów głównych, ale nie daje się złapać na iluzję... lepiej być w niewoli własnych grzechów, niż wmawianych w duchu głupot! Niestety ludzie nie mają dzisiaj jaj, żeby nieść w życiu własny krzyż i nie być w duszy konformistami!

Portret użytkownika ba

Czym jest Królestwo Chrystusa

Czym jest Królestwo Chrystusa,  bo do dziś 99% ludzkości tego nie rozumie:

Łukasza 12: 13  Wtedy ktoś z tłumu rzekł do niego: „Nauczycielu, powiedz memu bratu, żeby się ze mną podzielił dziedzictwem”. 14  On rzekł do niego: „Człowieku, któż mnie ustanowił nad wami sędzią+ albo dokonującym podziału?”

Jana 6: 15  Jezus zaś, wiedząc, iż chcą przyjść i go porwać, żeby go uczynić królem, oddalił się+ znowu na górę sam jeden.

Mateusza 27: 11  A Jezus stanął przed namiestnikiem; i namiestnik zadał mu pytanie: „Czy jesteś królem Żydów?”+ Jezus odparł: „Ty sam to mówisz”.+

Jezus to król Królestwa Niebiańskiego , nic nie ma z królestwami  Ziemskimi :

Mateusza 6:  „Macie więc modlić się w ten sposób:+

10  Niech przyjdzie twoje królestwo.+

Jana 18: 36  Jezus odpowiedział:+ „Moje królestwo nie jest częścią tego świata.+ Gdyby moje królestwo było częścią tego świata, moi słudzy walczyliby,+ żebym nie został wydany Żydom. Ale przecież moje królestwo nie jest stąd”. 37  Piłat zatem rzekł do niego: „No więc czy jesteś królem?” Jezus odpowiedział: „Ty sam mówisz, że jestem królem.+

Jezus jest Królem Królestwa Niebiańskiego i nic nie ma wspólnego z Królestwami Ziemskimi !!!!!!!!!

Jezus gardził być królem ziemskim , Został Królem Królestwa Niebiańskiego,  a moc tego Królestwa jest przerażająca , przejmie to Królestwo władze nad wszystkim  królestwami Ziemskimi , to jest właśnie ta Dobra Nowina !!!!!!

I o tym głosił Chrystus gdy był na Ziemi !!!!!!!!!!!!!!!

Objaweinia 19: 15  A z jego ust wychodzi ostry, długi miecz,+ aby mógł nim uderzyć narody, i będzie je pasł rózgą żelazną.+ On też depcze winną tłocznię+ gniewu srogiego zagniewania Boga+ Wszechmocnego.

16  A na swej szacie wierzchniej, mianowicie na udzie, ma napisane imię: Król królów i Pan panów.+

Mateusza 28:18  A Jezus podszedł i powiedział do nich, mówiąc: „Dano mi wszelką władzęa w niebie i na ziemi.

Filipian 2:10  żeby w imię Jezusa zgięło się wszelkie kolano tych w niebie i tych na ziemi, i tych pod ziemiąa

1 Tymoteusza 6:15 Owo ujawnienie w jego wyznaczonym czasiea ukaże szczęśliwy i jedyny Mocarzb — Królc królujących i Pand panujących,

Objawienie 17:14 Ci stoczą bitwę z Barankiem,a ale Baranek ich zwycięży,b ponieważ jest Panem panów i Królem królów.c Zwyciężą też ci, którzy są z nim powołani i wybrani, i wierni”.d

Mateusza 25: 31  „Kiedy Syn Człowieczy+ przybędzie w swojej chwale, a wraz z nim wszyscy aniołowie,+ wtedy zasiądzie na swym chwalebnym tronie.+ 32  I będą przed nim zebrane wszystkie narody,+ i będzie oddzielał+ jednych ludzi od drugich,+ jak pasterz oddziela owce od kóz. 33  I postawi owce po swej prawicy,+ ale kozy po swej lewicy.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika jony 5

Patrząc po tym ile dostajesz

Patrząc po tym ile dostajesz minusów to łatwo stwierdzić że to twoje nawracanie siłą przynosi odwrotny efekt do zamierzonego :))))). A ten twój bóg jak i reszta bogów to tylko kosmici co najlepiej tłumaczy serial "starożytni kosmici"

Portret użytkownika Sakakuken

Bartosz 32: 8 I prosił

Bartosz 32: 8 I prosił człowiek kulturalnie, ale im więcej musiał prosić, tym większe niezrozumienie rosło po obu i proszonych i proszących. Więc zaproponował wypierdalać w podskokach, a radości proszących było wiele i było to dobre.

Portret użytkownika Dzik

Czasami prawda jest banalnie

Czasami prawda jest banalnie prosta.Wystarczy aby powiedzieli o związku miedzy szczepieni_ami a smiertelnością -Gwałtowny spadek śmiertelności nastąpił w wyniku gwałtownego spadku ilości szczepień. Warto poznać prawdziwą historię szczepień - liczne wykłady np dr Jerzego Jaśkowskiego z których wynika że szczepienia zamiast zapobiegać rozprzestrzeniały chorobę i i były przyczyną nieoczekiwanych śmierci (np hiszpanka).

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Portret użytkownika r.abin

Czyli wojna - zatrzymała

Czyli wojna - zatrzymała Covida, Przypomina mi to relacje Kacyka XIX wiecznego wyspiarskiego kraiku, po powrocie do kraju z Anglii, gdzie był  - na angielskim footbolowym meczu. "Czarny szaman (sędzia) podniósł rękę, gwizdnął... i spadł taki deszcz - jakiego jeszcze w życiu nie widziałem"

Portret użytkownika spokoluz

Prawo niewolnicze z ksiunszki

Prawo niewolnicze z ksiunszki :

Niewolnictwo:
 
- Niewolnik powinien być posłuszny panu (l. do Efezjan 6:5-9, l. do Kolossan 3:22-24)
- Niewolnik powinien znosić złe traktowanie przez surowego pana (1 list św Piotra 2:18-21)
- Prawa właściciela i niewolnika (Kpł 22:11, 25:44, Wyj 21:1-32)
- Przykazanie Dekalogu: "Nie będziesz pożądał niewolnika ani niewolnicy bliźniego swego" (Wyj 20:17)
- Niewolnictwo seksualne: nie będziesz bzykał niewolnicy bliźniego swego. (Kpł 19:20)
- Niewolnictwo seksualne: jeśli córka pokonanego wroga jest dziewicą, może zachować życie jako twoja zabawka seksualna (Liczb 31:17-18)

słowian dobrej woli jest więcej -słowiański wiec , słowiański zew , słowiański duch , słowiańska krew !

Portret użytkownika stoperan

Caucasian - z Kaukazu.

Caucasian - z Kaukazu.

Po angielsku biały człowiek to - Caucasian (czyta się: kokazian - Kaukazowie) - czyli pochodzący z Kaukazu. W starożytności Kaukaz był pod władzą Asyryjczyków - później Persów, a w VII wieku p.n.e. swoją kolonię założyli tam Grecy.

http://en.wikipedia.org/wiki/Caucasian_race (PL)

Rasa kaukaska to rasa ludzi białych.

W USA, Australii, Kanadzie, Anglii czy Nowej Zelandii w mas mediach nazywa się białych - Caucasians. Dlaczego rasa kaukaska? Na Kaukazie byli zgromadzeni uchodźcy 10 pokoleń Izraela, zebrani tam przez Asyrię. Potem przenieśli się pustej wtedy Europy  i z czasem zaludnili cały kontynent europejski z Rosją włącznie. Rosjanie to także w części Izraelici.

Około roku 922 p.n.e. pokolenia Izraelitów jeszcze w Ziemi Obiecanej się rozdzieliły na dwa królestwa - Północne i Południowe.

200 lat później, około roku 722 p.n.e. północny Izrael został podbity przez Asyryjczyków, którzy uprowadzili około 3.5 miliona Izraelitów do żyznego regionu Iranu i Iraku. Sto lat później rzekomo zaginione pokolenia Izraelitów rozmnożyły się  do około 6 milionów. To oni pomogli Medom i Persom zwyciężyć Asyrię - w rewanżu za uprowadzenie.

Po owym zwycięstwie uwolnieni z niewoli asyryjskiej  Izraelici przenieśli się w region gór Kaukazu - pomiędzy Morze Czarne i Morze Kaspijskie. Z tamtego miejsca rozpoczęło się rozprzestrzenianie się Izraelitów na całą pustą Europę i stali się oni z czasem białą populacją całej Europy.

Zwróćmy uwagę na to, że historia Polski dziwnym trafem zaczyna się dopiero od roku chrztu Polski, czyli od roku 966 naszej ery. Co się działo przedtem?

Co jest ciekawe, Żydzi nie uważają się za białych!

Nasienie węża podbiło trzy kontynenty i brytyjski kolonializm zawładnął niemal całym światem. Podbito także Australię, Nową Zelandię oraz kontynent Północno Amerykański - powstały USA oraz Kanada. Oba państwa były oparte na Prawie Bożym i Konstytucja USA do dzisiaj utrzymuje, że USA są krajem chrześcijańskim.

Podobnie jest z Kanadą, Australią czy Nową Zelandią. Reszta świata jest także w różnych aspektach kontrolowana przez USA lub Anglię - tzw. Commonwealth.

Mapa ta ukazuje nam kierunki podbojów Izraelitów. Ślady rasy białej istnieją wyraźnie do dzisiaj w Iranie, Afganistanie, w Czeczni, Iraku a także w Indiach.

Szczególnie znamienną cechą białej rasy jest to, że zdecydowana większość tych ludzi to... Chrześcijanie wielbiący Autora Biblii!

Kilka dowodów

http://en.wikipedia.org/wiki/Haplogroup_R1b_(Y-DNA)

Poniższa mapa ukazuje nam genetyczne połączenia rasy ludzi białych. Sprawdź ten link!

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że egipskie rody faraonów to rządy ludzi białych. Niedawno zbadano DNA mumii Tutenkhamena i okazało się, że posiada on geny ludzi białych, czyli Europejczyków - http://www.youtube.com/watch?v=Y_zBVrgwkb4 [EN]

Potężny artykuł na temat badań naszego DNA. Drzewo genealogiczne ludzkości. Okazuje się, że rzeczywiście pochodzimy od jednego wspólnego przodka - Adama.

Jeszcze wtedy rasa biała nie dotarła do Europy. skąd więc owe geny w rodzinach faraonów? Najprawdopodobniej ingerencja upadłych aniołów i ich zabawy w DNA z rodowitymi Izraelitami, czyli znacznie wcześniej spowodowały istnienie super inteligentnych hybryd w Egipcie, którzy potrafili wybudować piramidy, których budowa dzisiejszym sprzętem i technologią nie jest jeszcze możliwa.

 

Jest to jedynie hipoteza! http://pl.wikipedia.org/wiki/Kaukaz

Co jest szczególnie interesujące - kiedy  badacze DNA zauważyli, że opublikowane dane w tym temacie w pełni potwierdzają Biblię wraz z pochodzeniem człowieka od Adama, zaczęto wiele danych fałszować. Interesujący artykuł w tym linku - Trochę o badaniach genetycznych pochodzenia człowieka. Czyli możemy spodziewać się narastających kłamstw i oszustw, których celem jest ukrycie przed nami Prawdy biblijnej. Nasze DNA jest największym bólem głowy dla większości naukowców.

Asyryjskie gliniane tabliczki.

Istnieje olbrzymia kolekcja glinianych asyryjskich tabliczek - 23,000, znalezionych na terenie starożytnej Niniwy i początkowo odkrycie ich nie uważano za niezwykle istotne. Tabliczki te głównie omawiają sprawy królestwa Asyrii. Niektóre z nich są datowane na rok 707 p.n.e. czyli okres uwięzienia 10 pokoleń Izraelitów w Asyrii. Największym problemem była identyfikacja Izraela, ponieważ Asyryjczycy nazywali Izrael inaczej i przez długi okres czasu od przetłumaczenia tych tabliczek nie zauważono, że najwyraźniej tabliczki te mówią o... 10-ciu pokoleniach Izraela!

Właśnie z tych tabliczek wiemy dzisiaj dokładnie, co stało się z 10-cioma pokoleniami Izraela. Autorem tej książki jest E. Raymond Capt i historia Izraelitów jest opisana w jego książce, która powstała w wyniku odczytania tych tabliczek. Film w tym temacie. [EN] Inne linki w języku angielskim -

https://www.scribd.com/doc/89549055/Abrahamic-Covenant-E-Raymond-Capt

http://childrenofyhwh.com/WordPress3/?page_id=138

Oczywiście Żydzi się nie cieszą z tego, że ich bracia się odnaleźli i media tego faktu nie nagłaśniają. Missing Links Discovered in Assyrian Tablets. Jest także film z autorem tej książki - http://www.youtube.com/watch?v=g0Vjv-eEUTw [EN].

Autor ujawnia, że Asyryjczycy nazywali Izraelitów - Gimira. W filmie tym Capt informuje nas, że owe tabliczki są częścią królewskiej biblioteki króla Sargona II. Przetłumaczono je w 1930 roku na uniwersytecie w Michigan (USA) i właśnie z powodu braku znajomości tego słowa - Gimira - nie zdawano sobie sprawy z tego, że w tych tabliczkach jest zawarta poważna część historii 10 pokoleń Izraela.

Według tych tabliczek Izraelici początkowo zamieszkiwali tereny przygraniczne Asyrii, będąc naturalną zaporą przed najeźdźcami. Z czasem Izraelici odzyskali wolność pomagając Medo Persom podbić Asyrię i usadowili się właśnie w górach Kaukazu. Z tego miejsca rozpoczął się marsz na Europę.

Część Izraelitów dotarła do Afganistanu, Iranu, Iraku oraz Indii. Indie posiadają sporo dowodów na Izraelitów przybyłych do Indii w starożytnych czasach. Niesłusznie nazywa się ich Żydami. To IZRAELICI! We wszystkich tych państwach są wyraźnie ślady rasy białej.

Poniżej ciekawy film o Etruskach.

https://youtu.be/9Itzv3HShSY

Ciekawie brzmi nazwa - Etruskowie, czy też Etruski. A może - Eto ruskij!?

Portret użytkownika epuzer

Widać, że nieźle cię

Widać, że nieźle cię poskręcało, albo nawet zrobiło coś gorzej. "Około roku 722 p.n.e. północny Izrael został podbity przez Asyryjczyków, którzy uprowadzili około 3.5 miliona Izraelitów do żyznego regionu Iranu i Iraku". Skąd ty wziąłeś te 3,5 ml? Ze swojego tyłka? Tyle ludzi to mogło być w całym Kanaanie i Egipcie razem wziętych. Co z ciebie za cymbał? 

Portret użytkownika Cosiek

Nie wiem jako kto się

Nie wiem jako kto się identyfikujesz, ale chcesz nam wcisnąć, że wszyscy jesteśmy żydami? Ja znam badania, mówiące o pochodzeniu owszem kaukaskim, ale są i dowody nawet takie lingwistyczne, że nasz język miał trochę wspólnego z sanskrytem, który był używany w terenach Himalajów i okolic. Badania genetyczne też to potwierdzają, czyli tzw. haplogrupy. Poza tym, czemu swojego dziwnego dla nas pisma nie przemycili do Europy. 

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika stoperan

Jehowy ba ty juz dawno

Jehowy ba ty juz dawno zabładziłeś...

Zwróć uwagę na wersety z Objawienia, które wyraźnie mówią nam o istnieniu 12 pokoleń Izraela (nie mylić z Żydami) w czasach końca. Biblia w Starym Testamencie nigdy nie użyła słowa Żyd.

Objawienie 7:4 I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich: 5 Z plemienia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, z plemienia Gada dwanaście tysięcy, 6 Z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemienia Naftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesa dwanaście tysięcy, 7 Z plemienia Symeona dwanaście tysięcy, z plemienia Lewiego dwanaście tysięcy, z plemienia Issachara dwanaście tysięcy, 8 Z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemienia Józefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych.

Pisze także o tym brat Chrystusa, czyli syn Marii, Jakub!

List Jakuba 1:1 Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

Poniższe wersety biblijne wyraźnie mówią o zjednoczeniu 12 plemion Izraela w czasach końca.

Jeremiasza 31:35 Tak mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, który wyznaczył księżyc i gwiazdy, by świeciły w nocy, który wzburza morze tak, że szumią jego fale, Pan Zastępów jego imię: 6 Jeżeliby te prawa miały się zachwiać przede mną - mówi Pan - to i ród Izraela przestałby być ludem przede mną po wszystkie dni. 37 Tak mówi Pan: Jak nie mogą być zmierzone niebiosa w górze i zbadane fundamenty ziemi w dole, tak i Ja nie odrzucę całego potomstwa Izraela mimo wszystko, co uczynili - mówi Pan.

Zwróć uwagę na niezwykle mocne słowa Boga w powyższych wersetach. Przeczytaj je kilkakrotnie, powoli i przemyśl. Bóg w tym momencie jest niezwykle stanowczy. Jeżeli to On stworzył wszechświat, to jedynie On ma moc zachowania potomstwa Izraela. Jeżeli Bóg nie jest w stanie zachować potomstwa Izraela w dniu dzisiejszym, możesz Biblię natychmiast wyrzucić na śmietnik!

Zwróć uwagę na jedną niezwykłą Prawdę. Cała Biblia ujawnia nam taki właśnie plan Boga utrzymania Narodu Wybranego na ziemi, ale jakimś cudem żadna religia się tym się wogóle nie interesuje.

Religie wbrew pozorom są ze sobą połączone przez szatana, który ustala dla nich program religijny i nie pozwala im na jakiekolwiek wzmianki o życiu wiecznym na ziemi Narodu Wybranego przez Boga.  Szatan w tym właśnie celu usunął z Biblii kilka ksiąg i umieścił fałszywych apostołów; Pawła, Łukasza i Marka.

Zgadnij, którzy 'apostołowie' są masowo cytowani przez wszystkie 'chrześcijańskie' religie? Teraz już wierz i jeżeli nie jesteś tego pewien, sprawdź to dokładniej a przekonasz się o tym osobiście. Jeden mocny dowód.

Jak można cytować prawdomównego Łukasza, skoro ani Bóg ani Syn Bozy nie poinformowali go wcale i Isusie Mesjaszu. Przeczytaj jego własne oświadczenie!

Łukasza 1:(1) Skoro już wielu podjęło się sporządzenia opisu wydarzeń, które wśród nas się dokonały, (2) Jak nam to przekazali naoczni od samego początku świadkowie i słudzy Słowa, (3) Postanowiłem i ja, który wszystko do początku przebadałem, dokładnie kolejno ci to opisać, dostojny Teofilu, (4) Abyś upewnił się o prawdziwości nauki, jaką odebrałeś.

Żaden apostoł Isusa nigdy nie potwierdził tych trzech Żydów; Pawła, Łukasza i Marka. Nikt nawet o nich nigdy nie wspomniał. Ponieważ oni są głownie w NT cytowani, będąc sami Żydami nigdy nie opisują rzeczywistego Narodu Wybranego. Dowódów na fałszerstwa tych trzech jest wielka ilość!!!

Fizyczny Izrael musi dzisiaj istnieć, aby wypełniły się proroctwa! Boże.

Izajasza 11:11 I stanie się w owym dniu, że Pan ponownie wyciągnie swoją rękę, aby wykupić resztkę swojego ludu, która pozostanie z tych z Asyrii i z Egiptu, i z Patros, i Etiopii, i Elamu, i z Szinearu, i z Hamatu, i z wysp na morzu. 12 I wywiesi narodom sztandar, i zbierze wygnańców z Izraela, a rozproszonych z Judy zgromadzi z czterech krańców świata.

Rzekomo zaginione 10 pokoleń Izraela to... Słowianie, głownie Polacy!

Od Polakówa pochodzi cała rasa biała!

Sprawdźmy kilka dowodów!

Rasa ludzi białych

Mamy różnego koloru oczy, włosy, różne odcienie skóry i żadna rasa ludzka nie posiada takiej różnorodności wyglądów i piękna, jakie posiadają ludzie biali. Możemy postawić w rzędzie 100 osób, i nikt się nam nigdy nie pomyli.

Postawmy w kilku osobnych rzędach Murzynów, Chińczyków, Egipcjan, Eskimosów, Indian indyjskich czy amerykańskich i natychmiast zobaczymy wiele identycznych cech tych ludzi, stosunkowo łatwo rozpoznawalnych. Większość Chińczyków czy Japończyków ma oczy czarne, włosy także i bardzo podobną skórę.

Nie ma pośród innych ras takiej różnorodności, jaka istnieje jedynie pośród rasy białej.

Ale  wszyscy ludzie ze wszystkich ras mają identyczne szanse na zbawienie. Jako ludzie biali oraz jako dzieci Boże mamy wiele powodów do dumy. Rasa biała jest trzonem naszej kultury i cywilizacji. Dlatego jesteśmy zaciekle prześladowani przez nasienie węża.

Osiągnięcia naukowe, technologiczne, kulturalne, socjalne, medyczne i higieniczne stawiają rasę białych bezspornie na pierwszym miejscu na świecie w tych wszystkich dziedzinach.

Skrajnymi przykładami są tradycyjne ludy Afryki, Australii i Ameryki Północnej. Przez tysiące lat ludzie tych lądów nie byli w stanie zbudować statku, który byłby w stanie dotrzeć do innego kontynentu. Ale pośród mieszkańców Afryki są wyjątki - czarnoskórzy potomkowie syna Noego, Kusza i są oni także częścią Narodu Wybranego.

Słudzy szatana starają się zabić w nas wszelkie pozytywne uczucia do własnej rasy i narodowości a świat pod kierownictwem szatana dąży do całkowitego wyniszczenia Bożego Ludu czyli Słowian - trzonu rasy ludzi białych.  Oto rzeczywiści rasiści - prześladowcy rasy białej!

W większości krajów występuje ekstremalny rasizm rządów skierowany przeciwko białym, którzy mają coraz mniej świadczeń socjalnych, otrzymują mniejsze szanse na zatrudnienie a w przypadku popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa biali otrzymują znacznie surowsze wyroki w porównaniu z innymi rasami.

Co jest warte uwagi, rasa biała nikogo nie dyskryminuje, nawet swoich zawziętych wrogów, czyli syjonistów. Celuje w tym szczególnie USA oraz Kanada!

Przyczyną rasizmu wobec białych jest to, że rasa białych to zaginione plemiona Izraela, a nasienie węża zaciekle je zwalcza z rozkazów ich 'boga' szatana.

Na jego celowniku są także ortodoksyjni Żydzi, którzy byli również prześladowani i bestialsko mordowani podczas II Wojny Światowej i ich prześladowania trwają nadal. NETUREI KARTA

Strony

Skomentuj