WHO głosi, że liderzy w Europie i Ameryce stoją w obliczu krytycznej chwili

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adanom Ghebreyesus powiedział w poniedziałek, że niedawny wzrost liczby osób zakażonych nowym koronawirusem w niektórych częściach Europy i Ameryki Północnej postawił ich przywódców w krytycznym momencie.

 

 

„To nowy krytyczny moment do działania, nowy krytyczny moment dla liderów, aby znaleźć się na szczycie sytuacji, i nowy krytyczny moment, w którym ludzie spotykają się w celu osiągnięcia wspólnego celu. Skorzystaj z okazji, jeszcze nie jest za późno ”- powiedział na konferencji prasowej WHO w Genewie.

 

Ghebreyesus wziął udział w wideokonferencji ze swojego domu po ogłoszeniu na Twitterze, że miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Dyrektor generalny WHO czuje się dobrze, pracuje zdalnie i nie będzie w tej chwili testowany pod kątem koronawirusa.

 

Rządy w Europie stoją w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ ich obywatele są coraz bardziej irytowani ponownymi ograniczeniami w ich codziennym życiu - przyznał Mike Ryan, szef oddziału ratunkowego WHO.

 

„Oczywiście ludzie są zmęczeni i nieszczęśliwi i mają pełne prawo być nieszczęśliwi. Rządy, zwłaszcza w Europie, są w bardzo trudnej sytuacji. Musimy stłumić tego wirusa, ograniczyć epidemię. Ich opcje są ograniczone”- powiedział Ryan.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika oczyzrozumienia

Kto Ci powiedział, że was

Kto Ci powiedział, że was nienawidzą? 

Powiedz mi czy Ty masz kuzyna...?!

My jesteśmy dla was dalekimi kuzynami, jak można nienawidzić kuzyna, Ty nienawidzisz kuzyna?

Fragment przemowy do wszystkich Słowian, by otworzyli oczy zrozumienia...

Oczy zrozumienia

Portret użytkownika Medium

Najszczersza prawda jest

Najszczersza prawda jest zawsze w sercu, głowa czy rozum bywają zwodnicze, gwiazdy zaś trzeba umieć czytać, więc wyzwanie stawiasz poważne.

Co polecam? Polecam odłożyć na bok eufemizmy i otwarcie się wypowiadać, bo chyba już należy to robić.

Widziałeś to

Portret użytkownika oczyzrozumienia

Medium Ty naprawdę oglądasz

Medium Ty naprawdę oglądasz takie straszne rzeczy? Przecież to pracownicy korporacji - znanej skądinąd jutub...

Natomiast co do gwiazd, to na początku 2020 roku odpadła jedna gwiazda... Mędrzec, a nie dał rady.

Natomiast inżyniermagister to  BOT...

Polecam WOLNĄ WOLĘ.

Portret użytkownika Sica83

Tu nie chodzi o wirusa,a

Tu nie chodzi o wirusa,a ochronę ludności przed atakami islamistów,
których naściągali. Zobaczycie, że takich atakow jak w Austrii bedzie coraz więcej. Wiadomo że terroryści atakują duże grupy ludzi,więc rząd pod osłoną wirusa zakazał zgrupowań. Zainteresujcie się tematem uchodźców, Erdogana, Syrii, Iranu i Arabii Saudyjskiej. Coś cicho na ten temat.

Strony

Skomentuj