Wezwano do sankcji na Polskę! UE w końcu pokazała swoje komunistyczne oblicze

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Parlament Europejski przyjął dzisiaj rezolucję potępiające Polskę wzywającą do nałożenia na nasz kraj sankcji przewidzianych w art 7 traktatu o UE. Szczególnie intryguje poprawka do wspólnego projektu rezolucji złożona przez frakcję socjalistyczną, która dodała do dokumentu słowa o rzekomych prześladowaniach "komunistów, antyfaszystów i innych demokratów".

 

Dziwaczna treść rezolucji wspominająca o rzekomych prześladowaniach komunistów w Polsce to ostateczny dowód potwierdzający to, że Unia Europejska po prostu jest nowym wykwitem Międzynarodówki Komunistycznej, która kultywuje tradycje zapoczątkowane w ZSRR. UE  jest po protu nową mutacją tego komunistycznego potwora i staje się to coraz bardziej oczywiste.

Do tej pory wydawało się, że fascynacja komunizmem jaką wykazują obecnie rządzący Unią Europejską politycy, to rezultat fascynacji komunizmem na skutek kapitalistycznego dobrobytu. Jednak wygląda na to, że to coś więcej. Co prawda od dawna wiadomo, że znany włoski komunista Alberto Spinelli jest kultywowany i nazywany ojcem Unii Europejskiej, ale nigdy jeszcze ten komunistyczny rodowód rodowód tej organizacji nie był tak oczywisty. To właśnie włoski komunista Spinelli stworzył dokument zwany Manifestem z Ventotene, w którym przedstawił swoją wizję Zjednoczonej Europy. Wygląda na to, że ją zrealizowano!

 

Dzisiejsza debata o Polsce, była już ósmą z kolei. Przedstawiciele Komisji Europejskiej i lewicowi europarlamentarzyści, oddali się swojemu ulubionemu ostatnio zajęciu, czyli krytykowaniu Polski. Lewicowi politycy zarządzający Unią Europejską, od dwóch lat, nie mogą znieść tego, że w Polsce nie rządzi już Platforma Obywatelska. Wymyślono zatem szereg zarzutów takich jak na przykład rzekomy brak praworządności w naszym kraju, czy wycinanie drzew, które zaatakował owad zwany kornikiem drukarzem. 

Wzywanie Polski do zaprzestania prześladowania komunistów antyfaszystów i demokratów i to zaledwie kilka dni po tym, gdy wszystkie islamskie i lewicowe media na świecie przeprowadziły brutalną antypolską kampanię nazywając Patriotów obchodzących Dzień Niepodległości Polski, "faszystami" i "nazistami" trudno było oczekiwać lepszego podsumowania tej nagonki jak ty słowa o prześladowanych komunistach, które znalazły się w dzisiaj uchwalonej antypolskiej rezolucji Parlamentu Europejskiego.

 

Wynika z tego, że komunizm jest uważany za coś niegroźnego, a komuniści postrzegani są jako normalni ludzie prześladowani w naszym kraju, a nie wyznawcy zbrodniczej ideologii, która spowodowała zamordowanie ponad 100 milionów ofiar. To dlatego nikomu nie przeszkadzają przechadzający się po Warszawie z czerwonymi flagami przedstawiciele z lewackiej organizacji Antifa, którzy 11 listopada, wszyscy z zasłoniętymi twarzami, nieśli transparenty żywcem przepisane z manifestu komunistycznego. 

"60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz." - Guy Verhofstadt

Konkluzja z tego jest taka, że komunizm jest w porządku, a Polska ze swoim prawem zakazującym jego propagowania na równi z faszyzmem, prześladuje w ten sposób biednych komunistów, za którymi wstawili się ich towarzysze z UE. Można powiedzieć, że maski opadły i Unia Europejska pokazała swoją prawdziwą komunistyczną twarz.

Bardzo smutny jest też fakt, że podczas dzisiejszej debaty, jednymi z najbardziej aktywnie atakujących nasz kraj europosłów byli polskojęzyczni politycy Platformy Obywatelskiej, którzy wykorzystali to jako okazję do poskarżenia się na PiS na arenie międzynarodowej. Wszyscy też głosowali za rezolucją wzywającą do sankcji na Polskę.

Zachowanie polityków Platformy Obywatelskiej rzeczywiście przypomina postępowanie magnatów niezadowolonych z uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którzy wtedy w małej granicznej miejscowości poprosili o pomoc zagranicę i pomoc oczywiście nadeszła, zakańczając istnienie Polski na 123 lata. Czy teraz skończy się to podobnie? Jawnie już komunistyczna Unia Europejska, może się do tego przyczynić szybciej niż nam się wydaje.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika U_P_Adlina

wam nałożyła? A co nas

wam nałożyła? A co nas obchodzi wasz banderland? Co do Polski, to rosyjskie sankcje były konsekwencją "polskich", więc co taki zdziwiony ukr? Nie myślisz chyba, że ty kopniesz kogoś w dupę, a ktoś nie zareaguje? Za jednego kopa ty mozesz zaliczyć w odpowiedzi kilka. Akcja i reakcja trollu.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Akamai

Za przyjęciem rezolucji

Za przyjęciem rezolucji przeciwko Polsce głosowało 6 europosłów Platformy Obywatelskiej:

Danuta Jazłowiecka, Danuta Hubner, Barbara Kudrycka, Julia Pitera, Róża Thun i Michał Boni.

Dwunastu europarlamentarzystów PO, którzy wstrzymali się do głosu, to: Jerzy Buzek, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Marek Plura, Dariusz Rosati, Adam Szejnfeld, Bogdan Wenta, Jarosław Wałęsa, Tadeusz Zwiefka i Bogdan Zdrojewski.

Ci którzy wstrzymali się od głosu wiedzieli, że i tak rezolucja przejdzie więc nie ma co ich rozgrzeszać.

A obywatele RP glosują na te kanalie zapewniając im lukratywne posadki w europarlamencie.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika lipka

Nie myślcie, że pozwolą

Nie myślcie, że pozwolą Polsce wyjść z eurokołchozu, znając ton obecnej propagandy na temat niedemokratycznych rządów w Polsce to nawet referendum w sprawie wyjścia okaże się niemożliwe bo zacznie się jazgot, że naród stał się faszystowski i trzeba go uciszyć, że Polacy tak naprawdę są prowadzeni do zguby a jedynym ratunkiem jest by rządy komisaryczne objęli wysocy unijni politycy. Tak oto przyjdzie nam znów żyć w zniewolonym kraju rządzonym przez zdrajców, sprzedawczyków i społeczne męty. Rozbiór Polski nigdy się nie skończył, wciąż trwa z małymi przerwami.

Rządzący zachodni politycy to duże dzieci bawiące się w rządzenie, oto wczoraj w telewizji zobaczyłam jak wchodzący na salę obrad "dygnitarz" wita się ze swoją świtą głaszcząc ich po głowie. Nie wiem kim są ci ludzie ale widzę co sobą reprezentują. Zachowanie, które dobre jest wśród kumpli z przedszkola na podwórku ale nie wśród "elity" mającej decydować o życiu Europejczyków, oni tak jak się zachowują tak rządzą, jednego głaszczą po głowie a drugiemu plują w twarz. Takie zachowanie pokazuje również, że ci panowie (w końcu dorosłe chłopy) mogą być w bardzo osobistych relacjach, sypialnianych.

Przykro patrzeć na to wszystko, zbiera się na wymioty obserwując ile znaczy Polska dla tego zgniłego świata i zdrajców tego kraju. Nie mam złudzeń, zachód (Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, W.Brytania, Hiszpania, Włochy) to pijawki wysysające krew z każdego kto się nawinie. Po to zniszczono gospodarkę "nowych" krajów by mieć rynki zbytu i za to zdrajcy z peło i jej klonów dostali posady w eu, by się odwdzięczyć będą sczekać tak jak im każą ich pany.

Byłam przeciwna wejściu do unii ale to już nie ma znaczenia, chory system zniszczy nasz kraj bo retoryka wypowiedzi o Marszu Niepodległości i ludziach idących w tym marszu nie pozostawia złudzeń, ten kraj nie może być niepodległy bo takie były założenia Niemców. Niemcy to nasz odwieczny wróg i nic tego nie zmieni.

Portret użytkownika inzynier magister

jak bym miał doradzić Pisowi

jak bym miał doradzić Pisowi to oni powinni się przygotować na wybory bo sorosowe 18 miliardów będzie mocno inwestowane w obalanie rządu wybranego legalnie w Polsce ! Muszą przygotować akt oskarżenia dla ryżego folksdojcza gdyby chciał tworzyć partię za kase filantropa żeby go po sądach ciągać a nie żeby niszczył Polskę ! inaczej teroryści szkopsko enwuowscy będą robić z innymi akcję obalania rządu i wielkie wyborcze oszukaństwo w wyborach do parlamentu 2019 !!! muszą też pilnować się żeby ich w zamachu nie skasowali znowu ! przecież ryży z sorosowacami będą całty czas szukać możliwości rozwalenia nas do końca i rozgrabienia majątku ! Jeny musimy się modlić o miłosierdzie dla Polski bo jest niebezpiecznie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika red Jerzy

Polskie posłanki typu

Polskie posłanki typu Kudrucka w czasie okupacji niemieckiej, czytaj gościnnych występów przyjaciół  Niemców w Polsce, zostałyby ogolone do samej skóry a później jak pospolite q.rwy wygnane w samych koszulach poza wieś.  Dlaczego teraz tak byc nie może ?  Obywatele Białegostoku nie wiecie co zrobić z tą ohydną lochą.....

Portret użytkownika dekor

Pieprzenie !Jasne,to winna

Pieprzenie !Jasne,to winna jest UE i lewacy a dzielny pisk rządzi sprawiedliwie i prawo hehehehehe.Czy wy naprawdę jesteście tacy naiwni,czy tylko takich udajecie i w perfidny sposób pozwalcie rozwalać polską demokrację??Obawiam się,że to drugie.To co się w tym kraju dzieje,nie ma nic wspólnego z demokracją,to jest dymokracja.To zamierzone i zaplanowane działanie mające na celu izolowanie naszego kraju i podzielenie narodu.Jeden z ministrów skutecznie osłabia naszą obronność.Kto za tym stoi ?Czyj wywiad destabilizuje nasz kraj??Co ciekawe UE zawsze przedstawiane jest jako zło wcielone a o wschodnich flankach cichosza...Reasumując...w naszym kraju rządzą komuniści,którzy skutecznie wykorzystując skrajną prawicę ,robią komunistów z Europy zachodniej.Puti pęka ze śmiechu na swoim tronie i czeka i pewnie się doczeka.

Portret użytkownika komuszek

Tak dla przypomnienia napiszę

Tak dla przypomnienia napiszę, że komunizm to przede wszestkim demokracja i wspólnota ludzka. Wszyscy obywatele, w sposób racjonalny decydują o swoich losach, budują wspólnie swoją przyszłość, no i oczywiście wszyscy są równi. Nie na darmo taki ustrój nazywa się utopią, bo wśród baranów i egoistów coś takiego nie przejdzie.

Zadziwiające jest to, że ludzie pchają się do kościołów, przyjmują religie po to, żeby trafić po śmierci do komunistycznego raju obiecanego przez Boga. Oczywiście komunistycznego, bo przecież w raju religii nie będzie.

A teraz proszę mi powiedzieć, w jakim kraju był lub jest komunizm ( pierwszy akapit ) i jakich zbrodni się dopuścił ten system?  Dla szczęśliwego znalzcy przewidziana jest nagroda: pobyt z bozią w raju.

Portret użytkownika euklides

Dlaczego ludziom wydaje się,

Dlaczego ludziom wydaje się, że znają Biblię bez czytania i ciągle pinkolą coś równości, i komunizmie w czasie, gdy Pan wydaje się być ostrym kapitalistą i jakoś nie chce dzielić swojego kapitału po równo... Zresztą trudno się dziwić, bo widząc jak pomnaża nasz majątek rząd to przypowieść powinna brzmieć "Panie dostałem 300 miliardów talentów, a oto przynoszę 1000 miliardów długu".

Odrzekł mu pan jego: "Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma. A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz - w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów".

Strony

Skomentuj