Wezwano do powołania rządu światowego do walki z koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Były brytyjski premier Gordon Brown wezwał do ustanowienia czegoś w rodzaju rządu światowego. Wezwał światowych przywódców, aby utworzyć tymczasowy formę globalnego rządu, aby rozwiązać kryzysy medyczne i ekonomiczne w wielu krajach, które spowodowała pandemia SARS-CoV-2.

Były premier, który wsławił się wysiłkami na rzecz zwalczania skutków poprzedniego kryzysu bankowego w 2008 roku, powiedział, że widzi zapotrzebowanie na tworzenie grupy zadaniowej z udziałem światowych przywódców, ekspertów w dziedzinie zdrowia i szefów międzynarodowych organizacji, którzy mieliby uprawnienia wykonawcze w celu koordynowania reakcji na skutki epidemii.

 

Brown zasugerował aby spróbować oprzeć to na spotkaniach grupy krajów rozwiniętych G20, ale jego zdaniem, byłoby lepiej zaprosić również Radę Bezpieczeństwa ONZ.

„To nie jest coś, co może być przezwyciężane w jednym kraju”, powiedział na temat pandemii „Na to musi być skoordynowana globalna odpowiedź.”

Premier Gordon Brown stwierdził również, że obecny kryzys jest inny niż ten, którym się zajmował przed laty. Wtedy to był problem ekonomiczny, który miał przyczyny ekonomiczne i miał też ekonomiczne rozwiązanie. Teraz to jest przede wszystkim stan zagrożenia życia i musi być wspólne działanie, aby sobie z tym poradzić. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika APOKALIPSA

SZCZEPIENIA na BEZMÓZGOWIE… i

SZCZEPIENIA na BEZMÓZGOWIE… i AKCJA TRUM..NA !!!

Długi szereg trumień ze zwłokami migrantów (śmierć poniosło wtedy 360 osób) – jakie w roku 2013 ustawiono po awarii łodzi w pobliżu Lampeduzy – przedstawiono obecnie jako trumny emerytów zmarłych na koronawirusa w lombardzkim mieście Bergamo.

Skutek propagandowy został jednakże osiągnięty. Włoscy emeryci spędzający swą starość w towarzystwie telewizji – dziś (kiedy nie wolno im wyjść z domu) zmuszeni do jej oglądania w szczególny sposób – są przerażeni, tym bardziej, że mass media głoszą, iż lekarze staną wkrótce przed koniecznością wyboru kogo leczyć, a kogo zostawić własnemu losowi.

Co więcej, włoskie kanały telewizyjne prawie że wyłącznie transmitują horrory i filmy katastroficzne, budując w ten sposób coś w rodzaju tunelu, do którego, przy pomocy strachu przed śmiercią, wciąga się starców – jak to określa Blondet – za sprawą laicyzacji pozbawionych jakiejkolwiek nadziei nadnaturalnej. Do ich dyspozycji pozostaje wyłącznie niepokój i udręka.

Wydaje się, że w tenże sposób pragnie się dodatkowo zwiększyć obawy gnębiące społeczeństwo włoskie. Prowadzi to do konstatacji, że zaplanowny został gigantyczny plan destabilizacji, który umożliwi następnie uruchomienie środków totalitarnych.

Obserwujący precedens stawiają sobie pytanie, czy aby poziom tych wskaźników nie ma związku z faktem nachalnej kampanii szczepionkowej, jaką rada miejska miasta (oraz zarząd regionu) – na kilka tygodni przed wybuchem epidemii – «dywanowo» (określenie władz) przeprowadziły w stosunku do emerytów właśnie w Bergamo i Brescii.

Co więcej, tak naprawdę zrealizowana zostały nie jedna, ale 2 kampanie szczepionkowe: pierwsza miała na celu wygaszenie ogniska zapalenia opon mózgowych, faktycznie groźnego. Od 24 grudnia 2019 do końca stycznia 2020, szczepieniom przeciwko Meningococco C zostało poddane prawie 34 000 osób, tj. około 70% przewidywanej do zaszczepienia populacji.

W gminach prowincji Bergamo, dla której przewidziano realizację «nadzwyczajnego planu uodpornienia», zaszczepionych zostało 21 331 mieszkańców, tj. 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w firmach. Natomiast w prowincji Brescia ilość zaszczepionych wyniosła 12 200 osób.

O ile w poprzednim roku, lokalna agencja zdrowotna w Bergamo zakupiła 154 000 i zużyła 141 000 dawek szczepionki przeciwgrypowej – z których około 129 000 wykorzystano dla osób over 65 (pokrycie szczepienne ponad 56%) – z przeznaczeniem na sezon 2019/2020 zamówiono ich 185 000. 

Prawie 70% zaszczepionych emerytów bergamaskich cierpiało już wcześniej na poważne choroby serca. Po użyciu szczepionki antygrypowej, ryzyko infekcji koronawirusem rośnie o 36%

Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich tak, by dowiedzieć się ile osób zmarłych zostało wcześniej zaszczepionych przeciwko grypie. Jedynie 0,8% osób zmarłych we Włoszech nie cierpiało wcześniej na inne oprócz koronawirusa choroby!!!

      / Czyt. całość… >>> https://gloria.tv/post/H1VQ3gxTR7DD3oVZjLW2YkrJh  /

   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    I chyba nikogo nie trzeba „uświadamiać”  że to wszystko… to jest (fake news.) ?!!

Wszystko co przedstawiają MĘDIA głównego ścieku i ścieków pobocznych oraz sików alternatywnie kontrolowanych… to jest góNWO prawda czyli QWAke… TVu!!!

Nostalgiczna kwarantanna… czyli dedykacja dla wszystkich mega wqqqrff..nych… dla odzyskania SPOKOjności i równowagi >>>      

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Falbylover%2Fstatus%2F1244336918780928000&widget=Tweet

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Portret użytkownika keri

Wystarczy przestać szczepić

Wystarczy przestać szczepić ludzi. Nie potrzeba żadnego nierządu i innych zjebanych WHO, ONZ.

We Włoszech jest epidemia odszczepienna. Ogniska zakażeń są tam, gdzie były masowe szczepienia przeciw grypie. W tym sezonie na północy Włoch szczepiono w szkołach, firmach, na pewno też w domach opieki.

Podawał te informacje Drako:

https://zmianynaziemi.pl/comment/517064#comment-517064

W Anglii opiekunki pracujące w domach opieki od lat mówiły, że staruszków szczepi się obowiązkowo i po nich masowo umierają.

W SZA przeciw grypie szczepi się ok. 40% ludzi, więc mają żniwo odszczepienne dość wysokie. W 2018 zmarło na grypę 80 tys Amerykanów, a teraz niedorobione testy diagnozują coroczne sezonowe coronawirusy jako cov-2, co wygląda jak epidemia covid-19. Hehe, w 2018 epidemii nie było, bo nie było niedorobionych testów.

W Polsce szczepi się przeciw grypie kilkanaście procent, więc zakażeń jest zdecydowanie mniej.

Przypominam, ze chorują nie tylko zaszczepieni lecz też ci, których zaszczepieni zarazili. Zaszczepieni zarażają nieszczepionych.

Podobnie było z "grypą hiszpanką", która zgodnie z zachowaną dokumentacją była chorobą odszczepienną od zaszczepionych żołnierzy amerykańskich i gdzie dopłynęli, tam było ognisko zakażeń i śmierci.

Trzeba wyłączyć 5G. W Wuhan było 5G od 2019, we Włoszech też. Jest szkodliwe dla zdrowia i to widać.

Oprócz tego należy przestać spryskiwać ludzi chemtrails. Baca zwrócił uwagę, że różne patogeny są zrzucane z powietrza, nawet sarin, dający objawy jak srajwirus

https://zmianynaziemi.pl/comment/517010#comment-517010

Idiotyczne jest oczekiwanie na szczepionkę (przeciw srajwirusowi), która da ochronę przed skutkami poprzedniej szczepionki (przeciw grypie), która była wstrzykiwana po to, aby dać epidemię.

Apel Polskiego Stow. Niezależnych Lekarzy i Naukowców, psnlin.pl

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r.abin

Może poczekać na koniec

Może poczekać na koniec pandemii i oszacować straty. W ludziach - to pewnie będą mniejsze od ubiegłej wiosny. A straty na giełdach są wyłącznie virtualne, gdyż wartości akcji (jak i pieniądza) nie mają pokrycia w niczym (ilość wszystkich dóbr Ziemi jest wielokrotnie niższa od wartości aktywów - pieniądz produkuje pieniądz). Powołanie rządu światowego da (względem zabezpieczenia przed pandemiami) - skutek odwrotny (Bruksela tego przykładem). Raczej należy ograniczać globalne i dalekie kontakty. Da to też wymierne korzyści w walce z ociepleniem

Portret użytkownika Po prostu wierny

To klasyka działań w stylu 

To klasyka działań w stylu  tworzenie problemu (są mocne przesłanki na sztuczne pochodzenie wirusa)  i podsuwane ludzkości ,,rozwiązania". Niezmordowani, satanistyczni apologeci NWO są natrętni jak pluskwy, nie odpuszczą do końca. W sumie, cała akcja przypomina scenę z ,,Gwiezdnych Wojen" - ,,Wojna klonów" (nie od dziś wiadomo że Hollywood to tuba propagandowa i źródło niejednoznacznych zapowiedzi/ sygnałów wydarzeń planowanych przez satanistów vide zapowiedzi 911 czy ,,pandemii" i prawdziwych problemów pandemicznych po wyprodukowaniu szczepionki ,,12 Małp", ,,Resident Evil" czy ,,Jestem legendą" itp.) gdzie ,,Republika" jednoczy się przeciw pozornemu wrogowi oddając dyktatorską  władzę w ręce oficjalnego Kanclerza a w istocie demonicznego Sitha (w naszej rzeczywistości przewodzić będzie zapewne ,,mesjasz" czyli Antychryst/ człowiek opętany przez szatana). W imieniu ,,społeczności" z propozycją takiego rozwiązania w filmie występuje naiwny ,,Jar Jar Binks". Nie od dziś wiadomo że celem  działań satanistów jest mocne zdenerwowanie ludzi na świecie by doszło do lokalnych konfliktów i trzeciej wojny światowej a to jest realizowane zarówno gospodarczo (,,dmuchanie baniek spekulacyjnych i druk pustego pieniądza) jak też przez wywołanie zarazy i ostateczne zaburzenie świata bo przecież ,,nowe można zbudować tylko na gruzach" (Ordo ab Chao"). Stąd jesteśmy, jak się wydaje, jeśli to nie zostanie zneutralizowane w zarodku, u progu ,,niezwykłej katastrofy socjalnej" o której napisano w ponoć ,,fałszywych" protokołach.

PS ,,Naiwne", wręcz ,,prostacko tradycyjne"?. Ale to się dzieje. Na naszych oczach i z naszym, mniejszym lub większym, udziałem. Kto chce może dawać się zwodzić i uciekać się do ,,przekazów Plejaran aka Plejadan" czy innych ,,Aldebarańczyków" lub ,,samodzielnie" próbować stawiać czoła wydarzeniom. Jako nawrócony z okultyzmu katolik pozostanę przy tradycyjnej, jak wiele wskazuje, rzeczywistej wersji wydarzeń. Miej nas Panie Jezu w swojej opiece. Matko Boska módl się za nami. Króluj nam Jezu Chryste.

Portret użytkownika elala

Ktoś kto wypuścił to świństwo

Ktoś kto wypuścił to świństwo z premedytacją zaplanował atak na cały świat i wykorzystał do tego sprytny mechanizm. Chiny zaopatrują w towary całą Europę, pół Ameryki i oto mamy zarażenia we wszystkich krajach i na każdym kontynencie wliczając w to Afrykę i  USA. Dla  mnie nie ulega wątpliwości że drogą dystrybucji tego wirusa jest eksport chińskich towarów, przy czym nie wiadomo na jakim etapie może dochodzić do skażenia; w samej fabryce (mało prawdopodobne) czy u któregoś z pośredników: hurtownia, przewożnik.  Odpowiednie służby moga być wszędzie.

Historie o nietoperzu i targowisku można spokojnie między bajki włożyć, podobnie jak jej bardziej rozbudowaną wersję o pracowniku chińskiego  laboratorium który chciał sprzedać fiolkę ale się przewrócił i uwolnił wirusa. To jest z kolei scenariusz wg J.Bonda  którego ludzie oglądali w kinie więc chętnie uwierzą.

W tym jest tyle samo prawdy co w oficjalnej wersji o WTC ale zdezorientowanym i wystraszonym ludziom trzeba coś powiedzieć. Media zawsze coś wymyślą podobnie jak pilotowanie przez osoby bez uprawnień polskiego samolotu  rządowego nad Smoleńskiem.

Kto by nie był sprawcą- to rozpętal kataklizm który może wbrew zamiarom  jego też poważnie dotknie i spowoduje recesję na całym świecie. Nie wiem czy sprawca zdawal sobie z tego do końca sprawę.

Strony

Skomentuj