Wewnętrzny dokument WHO mówi o konieczności regularnego powtarzania szczepień przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Korporacje farmaceutyczne przekonywały, że w ramach "powrotu do normalności" wszyscy będą musieli regularnie przyjmować szczepionki na COVID-19, a to i tak nie zapewni nam pełnej ochrony przed koronawirusem. Okazuje się, że podobnego zdania jest Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Informacja o konieczności powtarzania szczepień przeciw COVID-19 pojawiła się wewnętrznym dokumencie organizacji. Ujawnili go dziennikarze agencji Reuters.

 

 

Z dokumentu, który został przygotowany 8 czerwca 2021 r., wynika, że WHO przewiduje konieczność corocznego szczepienia na COVID-19 w przypadku osób najbardziej podatnych, w tym m.in. osób starszych, a także szczepienia ogólnej populacji co dwa lata. Taka praktyka miałaby chronić ludzkość przed nowymi wariantami koronawirusa.

 

Producenci szczepionek na COVID-19, czyli Moderna, Pfizer i BioNTech przekonują, że społeczeństwa będą musiały przyjmować dodatkowe dawki, aby zachować odporność, choć nie ma jednoznacznych dowodów, potwierdzających taką konieczność. Nie wiadomo również, w jaki sposób WHO doszła do wniosku, że trzeba będzie powtarzać szczepienia. Z dokumentu wynika jednak, że organizacja zakłada pojawianie się kolejnych mutacji koronawirusa, co wymagałoby regularnego aktualizowania szczepionek.

Raport WHO przewiduje również, że w całym 2022 r. wyprodukowanych zostanie 12 miliardów dawek szczepionek. Pesymistyczny scenariusz zakłada wyprodukowanie 6 miliardów dawek, a optymistyczny - 16 miliardów. Przy wysokiej produkcji możliwe byłoby powtarzanie szczepień wśród całej populacji.

 

Ten "powrót do normalności" wg korporacji farmaceutycznych i WHO widzimy właśnie na przykładzie Izraela. Mimo zmasowanej akcji szczepień kraj znów odnotowuje wzrost przypadków zakażeń koronawirusem. W czwartek potwierdzono tam 169 nowych przypadków - to najwyższy dzienny wynik od miesięcy. Jak się okazało, za 70 proc. wszystkich przypadków odpowiada wariant Delta.

Aby powstrzymać wzrost przypadków zakażenia koronawirusem, rząd Izraela ogłosił, że od przyszłego tygodnia w pomieszczeniach zamkniętych znów trzeba będzie nosić maseczki. Co więcej, możliwość wjazdu do kraju dla zaszczepionych turystów została już przesunięta z lipca na sierpień. Kolejne restrykcje najprawdopodobniej zostaną ogłoszone w zależności od sytuacji epidemicznej.

 

Wygląda na to, że mieszkańcy Izraela już muszą przygotować się na przyjęcie kolejnych "zaktualizowanych" dawek szczepionki, które ochronią przed mutacją Delta. A przypomnijmy, że jeszcze niedawno Izrael "wygrywał" z pandemią.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Antyszprycer

Po 1989 roku robotnicy

Po 1989 roku robotnicy sprzedali za "michę ryżu" swoje zakładdy pracy. Obecnie już jako emeryci szprycują się bo chcą dłużej żyć. Ich potomkowie i wnuki, a szczególnie młodzież lewicy też szprycują się bo chcą lecieć samolotem za granicę. I tak się to kręci.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Jak wiadomo

Jak wiadomo, tzw. służby

Jak wiadomo, tzw. służby regularnie przeczesują internet w poszukiwaniu wypowiedzi nieprawomyślących a więc większość tu piszących jest na ich celowniku. Jak widać, nastąpił powrót do najbardziej zacofanego ciemnogrodu w nauce i polityce. Masy ludzi świadomie karmi się półprawdami i kłamstwami! No cóż, Światowe Elity postrzegają zwykłych ludzi jak rzeźne bydło jednocześnie zapewniając, że robią wszystko dla ich dobra! Aczkolwiek temat światowej pandemii wirusa i szczepionek stał się szczególnie modny w ostatnich 18 miesiącach, już szereg lat temu w gronie osób dobrze poinformowanych mówiło się o planowanej epidemi, szczepionkach i depopulacji. Dla tych osób, to odgrzany kotlet - dla większości to koszmzrna nowość...

Zastanawia mnie inna sprawa; Kaczyński czy nie Kaczyński, coraz więcej osób w obozie władzy na całym świecie zdaje sobie sprawę z tego, o co tu tak naprawdę chodzi. Na pewno nie o to, co trąbią ich propagandziści. Wygląda na to, że Cyklon-B został tylko zamieniony na wirusa i szczepionki, następnie będą nowe wirusy i nowe szczepionki - aż do skutku! Czyli do momentu, gdy zostanie nas wszystkich może z 10% obecnie żyjących.

Rzucam takie pytanie: czy tzw. decydentów już można nazwać mordercami czy jeszcze nie i jak długo trzeba będzie na to poczekać?

Portret użytkownika tubylec

Odpowiadając na pytanie. Nie,

Odpowiadając na pytanie. Nie, nie można ich nazwać mordercami bo oni nikogo osobiście nie mordują. Jeśli już to wprowadzeni w błąd obywatele mordują się sami. I jeśli chodzi o ścisłość to obywatele również sami wprowadzają się w błąd. Bo dlaczego jedni dali się oszukać a inni nie? Co zaważyło o tym że ktoś wybiera szczepić się lub nie szczepić? Myślę że każdy sam ułożył sobie tą układankę w jedną lub drugą stronę w oparciu o informacje którym dał wiarę. A że te informacje są tak różne od siebie .. no cóż, tak bywa .. dlatego też różne będą konsekwencje dania im wiary. Tak więc każdy ponosi odpowiedzialność sam za siebie. Jedni zauważyli że temat jest ważny, bo dotyczy zdrowia i życia, a że zdrowie i życie im cenne więc podeszli do niego ostrożnie a inni sobie temat zbagatelizowali, bo uznali że od dbania o ich zdrowie to jest lekarz i dali sobie wmówić konieczność zaszczepienia się w zamian za różne obiecanki. I tłumaczenie "oni mnie oszukali" również brzmi słabo, bo wtedy zapytam "jak to się stało że pozwoliłeś się oszukać?". Naiwność, łatwowierność .. takie słowa przychodzą mi na myśl. Niestety ale tak jest że na wszystko musimy wyrazić zgodę, również na bycie oszukanym.

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Można ich spokojnie nazwać

Można ich spokojnie nazwać nie tylko mordercami, mafią, złodziejami, ale i zbrodniarzami. Doprowadzili do blokady i zapaści służby zdrowia. Ludzie, którzy wymagali regularnego leczenia zostali pozbawieni opieki zdrowotnej na skutek decyzji tych zbrodniarzy i za to ci zbrodniarze ponoszą pełną odpowiedzialność. Kolejna sprawa to, że kradną na potęgę. Okradają samodzielnych, pracowitych i zaradnych, a rozdają to wszelkiej maści kombinatorom, patologii, oportunistom, którzy łasi są na łatwe pieniądze - dotacje, renty, loterie - nie zaś na budowę czegoś trwałego o własnych fundamentach. Cała ta patologia - zdegenerowane społeczeństwo do spółki z ku.mi u sterów - budzi obrzydzenie i nie ma żadnych wątpliwości, że ch..j ich w końcu strzeli, bo patologia nie może trwać wiecznie. Albo swoim pasożytnictwem wykończą żywiciela albo zjawi się lekarz i wytnie wrzoda. Nie ma innych opcji.

Portret użytkownika EgzystencjalnyManiak

DLA TYCH CO JESZCZE NIE

DLA TYCH CO JESZCZE NIE WIEDZĄ.
DNA wirusa ma w sumie około 30000 zakodowanych białek.
Z każdym nowym wariantem Pojedyncze z nich mutują.
100 lub 1000, mutacji później mamy odpowiednio 100 lub 1000 nowych wariantów wirusa. Wszystkie warianty wywołują odpowiedź immunologiczną nawet po wielu mutacjach PONiEWAŻ organizm rozpoznaje je jako ten sam wirus PONiEWAŻ konfiguracja DNA pierwszego wariantu oraz np. Setnego nakładają się na siebie prawie idealnie - są zgodne w 99,97 %.
Wnioski?
Nie potrzebujemy szczepionek żeby „uratować” ludzi przed tym wirusem. To jest zmyślony bullshit tak samo jak to że mleko w biedronce jest od krowy.

Portret użytkownika tubylec

Przecież to było do

Przecież to było do przewidzenia, Szczepany, że będą wam ten Eutanazol wstrzykiwać aż do skutku, czyli do waszej śmierci. Pisaliśmy o tym już rok temu, jak jeszcze szczepionek nie było. Pisaliśmy o tym że szczepionki będą chujowe i takie są .. pisaliśmy że jak już mafia się rozpędzi ze szczepieniami to nie będzie chciała przestać .. i najwyraźniej nie ma zamiaru przestać. Trzeba było słuchać foliarzy zamiast nabijać się .. ale nie, wy chcieliście być lepszym sortem, bo zaszczepionym. To teraz macie falę za falą, zero latania samolotem, zero powrotu do normalności a w dalszej perspektywie szpryca za szprycą.

A teraz foliarze mówią że zostało wam 2 - 3 lata życia. I co sobie z tym zrobicie to jest wasza sprawa. Możecie się dalej ponabijać waszym zwyczajem, w międzyczasie przyjmując dawki 3 - ?. Albo zróbcie sobie zawody kto więcej dawek wytrzyma.

Portret użytkownika Renegat

To czy ktoś bierze

To czy ktoś bierze szczepionke czy nie to jego indywidualna sprawa. Nie oceniam nikogo. Natomiast szczekanie nazywanie tych którzy się szczepili lewakami czy idiotami to już przesada. Nie posiadasz licencji na wiedzę więc szanuj zdanie innych a nie bluzgaj w stylu Antify. Zauważam że pełno tu osób które coś wiedzą i te wiedzę wciskają innym na siłę. Pan redaktor powinien dbać o to by utrzymać poziom rej strony. Teraz przypomina stronę osób które odreagowują swoje problemy życiowe

 

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj