Węgry zawieszają stosunki dyplomatyczne z Holandią - poszło o Sorosa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Węgry zawiesiły stosunki dyplomatyczne z Holandią. Wszystko przez skandaliczne wypowiedzi holenderskiego ambasadora Gajusa Scheltema, który w wywiadzie prasowym, skrytykował prowadzoną przez węgierskie państwo, walkę z organizacjami George'a Sorosa. Przy okazji porównał z tego powodu wegierski rząd do terrorystów z Państwa Islamskiego. 

 

Holenderski dyplomata ostro zaatakował rząd premiera Wiktora Orbana między innymi za kategoryczną odmowę przyjęcia islamistów zwanych "uchodźcami". Dodatkowo skrytykował Węgry za rzekome ograniczanie wolności słowa, które ma się objawiać poprzez kampanię wymierzoną w znanego spekulanta i internacjonalistę prowadzącego walkę z państwami narodowymi, George'a Sorosa.

 

Wiktor Orban właściwie ocenił niebezpieczeństwa dla Węgier, które definiuje jako nielegalną islamską imigrację oraz działania instytucji Sorosa, które jego zdaniem zagrażają demokracji na Węgrzech. Gdy widzimy co wyprawiają w USA i w Polsce organizacje sponsorowane przez tego spekulanta, trzeba przyznać w tym zakresie rację Orbanowi.

 

Przyczyną zawieszenia węgiersko-holenderskich stosunków dyplomatycznych była wypowiedź ambasadora Holandii, Gajusa Scheltema, który stwierdził, że rząd Orbana sam poszukuje wrogów i tworzy ich tak jak przeciwnicy globalizacji i fanatycy religijni. Skutkiem jego wypowiedzi była stanowcza reakcja węgierskiego MSZ, który odwołał na konsultacje do Budapesztu swojego ambasadora z Holandii.

 

Gajus Scheltema dostał też zakaz wstępu do węgierskich instytucji państwowych. Szef MSZ Holandii, Bert Koenders przyznał, w wywiadzie telewizyjnym, że porównanie węgierskiego rządu do ISIS było nieco nieodpowiednie. Być może holenderski ambasador uznał, że należy walczyć wszelkimi środkami o interesy pana Sorosa, nawet ryzykując konflikt dyplomatyczny.

 

Węgry i Polska są ostatnio regularnie atakowane jako kraje unijne sprzeciwiające się przymusowej islamizacji tych krajów. Polskę za cel wziął francuski prezydent Emmanuel Macron, a Węgrom usiłowali dokopać Holendrzy. Unijne instytucje od dawna już robią co mogą aby wspomóc promowaną i realizowaną między innymi przez instytucje Sorosa, ideę przekształcenia europejskich państw w realny Eurokołchoz, w którym żyją kosmopolityczni ludzie bez tożsamości narodowej. Każdy kto to zwalcza jest nie tylko wrogiem wspomnianego Sorosa, ale też niewybranych demokratycznie unijnych biurokratów.

 
 
 
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Cień

Węgrzy nie byli z nami

Węgrzy nie byli z nami solidarni podczas wyboru nowego Przewodniczącego Rady Europejskiej. Pamiętasz 27 do 1? Polska została sama.

Jak już to my powinniśmy odwołać Francuskiego Ambasadora jeśli Macron dalej będzie sapał do nas.

,,Najpierw cię ignorują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." (Mahatma Gandhi)

,,Si vis pacem, para bellum." („Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.”)

Portret użytkownika McLeod

Poddaję w wątpliwość czy

Poddaję w wątpliwość czy należy pisać ‚nami’ w odniesieniu do polskojęzycznych rządów POPiSu. Jedni chcieli wpuścić do kraju Arabów i Murzynów a drudzy zalewają kraj niesprawdzanymi Ukraińcami z Zach. Ukrainy w takich ilościach, że można się obawiać wśród nich znacznej obecności sympatyków banderyzmu,UPA i SS. Na naszych oczach powstaje poważne terrorystyczne zagrożenie narodu ze strony ludzi wychowanych na popularnych na Ukrainie hasłach takich jak ‚Moskaliaku i Poliaku na giliaku!’ oraz ‚Moskali i Lachi na nożi na nożi!’ Giliaka to szubienica.

Portret użytkownika Gazior

muzułmanim czy judaista, obaj

muzułmanim czy judaista, obaj są zagrożeniem dla europejskiej kultury. Jakoś dziwnym trafem i jedni i drudzy nie jedzą wieprzowiny. Albo halal albo koszerne. Coś w tym jest. Teraz ściągaja armię do Europy. A po tych zdjęciach w komentarzu powyżej nie ma wątpliwości- Soros, Rzepliński, ta baba z nowoczesnej, itd. Pochodzenie to samo. Zagraża nam zydomasoneria, ktora tym steruje. Islamiści są tylko narzędziem. Skoro isis przeprosiło za atak na wojsko izraelskie jakiś czas temu, to chyba wiadomo o co chodzi. 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

(z góry przepraszam za tą


(z góry przepraszam za tą okropnie smutną prawdę).

https://www.youtube.com/watch?v=Bz8UmgqmA6I
https://www.sujb.cz/aplikace/monras/?lng=en_GB

Zadaj sobie pytanie: czemu jestem taki(a) zmęczony(a) ? Przecież się wyspałem(łam) długo i nic takiego ciężkiego wcześniej nie robiłem(łam) za dnia i jeszcze wcześniej. Ten stan trwa już dosyć długo że nie mam na nic sił i chęci i czuje się ospale i nie mam wigoru. Odpowiedź jest prosta: bo twój organizm cały czas walczy 24h/dobę ze skażeniem które dostarczasz poprzez powietrze/wodę/jedzenie. Cały czas naprawia i męczy się z naprawianiem uszkodzonych komórek w twoim organizmie. W pewnej chwili się niestety podda bo nie starczy mu na to już energii/sił - zwyczajnie się wyczerpie tą nieustanną naprawą.

Portret użytkownika Eva11

skazenie po tysiacach prob

skazenie po tysiacach prob nuklearnych !

czarnobylu i bombach w japoni !

skazenie po awariach w tysiacach elektowni atomowych ,skladowaniu poznie odpadow ...

skazenie po utylizacji fluoru w wodzie pitnej !

skazenie po chemtrialsie od ponad 20 lat !

skazenie po napromieniowywaniu zywnosci !

czy fuka mogla cos jeszcze bardziej skazic ?

 

ale tacy ludzie,ktorzy strasza ciagle zaglada po katasrofie w fukohimie chca chyba zatuszowac co naprawde sie dziej na swiecie ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj