Węgry wprowadziły stan kryzysowy - policja aresztowała kilkuset imigrantów za przekroczenie granicy

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Węgierskie władze wprowadziły wczoraj nowe zaostrzone przepisy wobec imigrantów. W południowej części kraju przy granicy z Serbią powstrzymano niemal 10 tysięcy osób przed przekroczeniem granicy. Ponad 360 uchodźców zdołało przedostać się do kraju, lecz policja zdołała ich zatrzymać i aresztować. Grozi im kilka lat więzienia za uszkodzenie ogrodzenia na granicy oraz za samo jej przekroczenie.

 

Praktycznie codziennie słyszymy o tym jak Europa jest zalewana przez imigrantów. Europa Wschodnia jest temu przeciwna, co widać na przykładzie Węgier. W ciągu jednego dnia tysiące ludzi przekraczało granicę aż władze powiedziały "dość". Od wczoraj, nielegalne przedostanie się do kraju jest karalne. Ewentualnie uchodźcy mogą zostać odesłani tam skąd przybyli.

 

Rząd chce wysłać wojsko aby wzmocnić granicę. Niemcy i Unia Europejska są oczywiście z tego powodu bardzo niezadowolone, lecz w samym 2015 roku do Węgier przybyło niemal 200 tysięcy uchodźców. Teraz gdy rząd zamyka granice, imigranci mogą rozpocząć "inwazję" na kolejny kraj, np. na Rumunię.

 

 

Źródła:

http://www.cbsnews.com/news/hungarian-police-arrest-hundreds-of-migrants-under-new-laws/

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/hungarian-police-stop-nearly-10000-refugees-from-crossing-the-border-10501239.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kimbur

Niestety "nasza" premier

Niestety "nasza" premier nadal twierdzi, że imigranci to pokojowo nastawieni, łagodni ludzie; gdybym nie widział zdjęć i filmów to pomyślałbym, że to same staruszki, dzieci i kobiety.
Albo premier jest głupia całkowicie, albo celowo działa na szkodę Polski i Polaków. Odrobina inteligencji wystarczy by przewidzieć straszne konsekwencje wpuszczania islamistów, o czym zresztą wielokrotnie tu pisaliśmy juz wiele miesięcy temu.

Portret użytkownika achiles

Libia za Kaddafiego -

Libia za Kaddafiego - odkłamany obraz
https://www.youtube.com/watch?v=5F2XGBGLg20

Wideo -> https://www.youtube.com/watch?v=0f_1bFSzSO4

16 rzeczy, których Libia już nigdy nie doświadczy [Wideo]
1.Darmowa elektryczność
2.Zerowe oprocentowanie pożyczek z banków, gwarantowane dla wszystkich obywateli.
3.Posiadanie mieszkania jest prawnie zagwarantowane.
4.Nowożeńcy otrzymują równowartość 50tysiecy $ bezzwrotnego wsparcia na zakup mieszkania.
5.Bezpłatna edukacja i opieka zdrowotna. Szybki rozwój edukacji społeczeństwa.
6.Wsparcie dla rolnictwa -- bezpłatne ziemia,budynki,sprzęt,nasiona, zwierzęta na rozpoczęcie.
7.Bezpłatne wsparcie i dotacje na stypendia zagraniczne i leczenie.
8..50% dotacji od państwa na zakup nowego samochodu.
9..14 centów za litr benzyny.
10. Zero zagranicznych długów, rezerwy finansowe ponad 150miliardow$ -zamorzone przez USA.
11.Wsparcie dla absolwentów, Państwo dopłaca do wynagrodzeń niższych niż zgodnych wykształceniem.
12.Zyski ze sprzedaży ropy automatycznie zasilają konta obywateli.
13.Becikowe 5tysiecy $
14.Czterdzieści bochenków chleba kosztuje 15centow.
15.jedna czwarta obywateli posiada wyższe wykształcenie.
16.Największy na świecie system irygacyjny dostarczający wodę wszystkim obywatela.

..::Reżim USA przeją Libijskie miliardy, ropę, wolność obywatela i zyskali niewolników.::..

*Wielka Sztuczna Rzeka (ang. The Great Manmade River lub Great Man-made River (GMR)) -- sieć rurociągów w Libii dostarczająca wodę z podziemnych warstw wodonośnych na Saharze do miast na wybrzeżu kraju.

Wielka Sztuczna Rzeka jest uważana za największą na świecie podziemną sieć rurociągów i największy projekt inżynieryjny, jaki kiedykolwiek został zrealizowany. Składa się na nią 1300 studni w większości o głębokości ponad 500 m, które dostarczają dziennie łącznie ok. 3 milionów m³ wody pitnej do Trypolisu, Bengazi, Syrty i innych miast Libii. Muammar al-Kaddafi określił projekt mianem ósmego cudu świata.

Odwierty prowadzone w 1953 w południowej Libii w poszukiwaniu ropy naftowej doprowadziły do odkrycia olbrzymich ilości wód głębinowych, których wiek szacuje się na 14000 -- 38000 lat. Idea Wielkiej Sztucznej Rzeki powstała pod koniec lat 60., a prace projektowe rozpoczęto w 1984. Realizację projektu podzielono na pięć faz. Realizację pierwszej z nich, która wymagała m.in. usunięcia 85 milionów m³ urobku rozpoczęto 28 sierpnia 1991. Faza druga (ochrzczona mianem Pierwsza woda dla Trypolisu) została zainaugurowana 1 września 1996.

Koszty projektu szacowane na ponad 25 miliardów dolarów pokrywane są w całości przez rząd libijski, a władze tego kraju zapewniają, że zostanie on zrealizowany w założonym terminie bez finansowego wsparcia oraz pożyczek ze strony innych krajów. Od 1990 szkolenia inżynierów i techników pracujących przy realizacji projektu prowadzi UNESCO.

Prace przy realizacji projektu mają trwać jeszcze ok. 25 lat, lecz termin ten jest poważnie zagrożony. Setki studni głębinowych będących jego częścią z niewyjaśnionych na razie przyczyn zapadły się lub wyschły.
itd. itd.

Wideo --> https://www.youtube.com/watch?v=Gn_svNqaY_A
 

 

Portret użytkownika achiles

Najpierw stworzyli GEJOWSKIE

Najpierw stworzyli GEJOWSKIE społeczeństwo, a obecnie jeszcze się dziwić próbują, że nie mają jak się bronić, przed ISLAMSKĄ DZICZĄ. UNIA ZDYCHA I TO CAŁE TO PAŁATAJSTWO, JAKIE NIĄ RZĄDZI, OD DEKADY PONOSI TEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ CAŁKOWITĄ. A to dopiero początek prawdziwych kłopotów i wszystko, co NAJGORSZE, jest jeszcze przed NAMI I EUROPĄ. 
p.s. Nie mogę wyjść z podziwu, jak te PARCHY Z TV, na wszystkich meistrimowych kanałach lamentują z jednej strony, z z drugiej próbują to co się dzieje usprawiedliwić. TO SĄ SZMAT PRAWDZIWE PRZYKŁADY!!!

Portret użytkownika achiles

Koledzy amerykańskiego

Koledzy amerykańskiego senatora McCaina, czyli islamiści (150 000) importowani z niemal całego świata dzięki wsparciu finansowemu ze strony sojuszników USA, zamieniają piękny kraj w ruinę. Tym bardziej oburza fakt, iż niektórzy młodzi mężczyźni, zamiast bronić ojczyzny, uciekają jak dezerterzy do Europy, płacąc przemytnikom olbrzymie sumy pieniędzy. Skonfrontujmy to z postawą wspaniałej syryjskiej patriotki, porucznik Reem Hassan, która poległa z bronią 27 sierpnia 2015 roku w okolicach miasta Al-Ziyarah, do ostatniej chwili prowadząc natarcie przeciwko terrorystom. Strategiczny region, zamieszkały przez alawitów i chrześcijan, był w ciągu ostatnich kilkunastu lat świadkiem niezwykłej modernizacji, stając się swoistym centrum produkcji rolnej kraju. To właśnie stąd, z równiny Al-Ghab, pochodzą tysiące bojowników formacji ochotniczych walczących u boku armii syryjskiej. Wiosną 2015 roku islamiści, mający na wyposażeniu broń ciężką (czołgi, wozy opancerzone, wyrzutnie rakiet) dostarczane z terytorium Turcji, rozpoczęli ofensywę mającą na celu zdobycie tego obszaru. Armia rządowa i Hezbollah odpowiedziały kontrofensywą pod kryptonimem „Trzęsienie ziemi”.

Ponad 1000 kobiet walczy obecnie w oddziałach Armii Obrony Narodowej. W jej ramach tworzą m.in. batalion „Lwice Obrony Narodowej” operujący w stolicy. Reem była wspaniałą odpowiedzią dumnego narodu na truciznę „zachodniego” feminizmu i medialne kłamstwa „demokratów”. Absolwentka filologii, malarka, prezenterka telewizyjna. W obliczu wroga i tzw. rewolucji, nie porzuciła ojczyzny, nie wsiadła jak tchórz do łodzi wzorem wielu mężczyzn. Była wojowniczką, patriotką, zginęła także za nas, dlatego w światowych mediach nie usłyszymy o niej ani słowa. Spoczywaj w pokoju, Reem! (WT)

--> http://bit.ly/1KfT20z

Portret użytkownika achiles

W czasie, gdy tysiące młodych

W czasie, gdy tysiące młodych mężczyzn zdolnych do walki ucieka przed islamistami, kurdyjskie kobiety swoją postawą zawstydzają tchórzliwych amatorów zasiłków odgrywających role „uchodźców”. Na granicy syryjsko-irackiej ponad 40% walczących z barbarzyńcami stanowią bohaterskie Kurdyjki, które jak same twierdzą, muszą bronić swoich małych ojczyzn. W sumie na północnych terenach Syrii oraz w Iraku w różnego rodzaju milicjach z bronią w ręku islamistycznemu wrogowi wyzwanie rzuciło od 7000 do 10 000 kobiet, przeważnie w wieku 18-25 lat. Warto pamiętać, iż dla dżihadystów śmierć z ręki kobiety to największa hańba, która zamyka drogę do raju i skazuje od razu na piekło. Zanim jednak wojowniczki trafią na front, muszą przejść kilkumiesięczny trening – bez żadnej taryfy ulgowej: z pobudką o czwartej rano i capstrzykiem o dziesiątej wieczór, skromnymi posiłkami (bo żywią się tym, co podarują im okoliczni mieszkańcy), wreszcie – wielogodzinnymi szkoleniami teoretycznymi na przemian z ćwiczeniami fizycznymi i przygotowaniem do walki. Zgłaszają się jako ochotniczki, w każdej chwili mogą więc zrezygnować ze służby i wrócić do cywila tym bardziej, że nie otrzymują żołdu. W niektórych oddziałach, aby wykluczyć możliwość pojmania przez islamistów, wydano walczącym kobietom rozkazy, by zawsze miały w kieszeni jedną kulę…

--> http://bit.ly/1LxUTLX

Portret użytkownika achiles

Popatrzcie i przeanalizujcie

Popatrzcie i przeanalizujcie jak ci co się, nie załapali, przed uszczelnieniem granicy SERBSKO-WĘGIERSKIEJ, dziś szturmują tamtejszy słynny płot i co z tego zaraz być może, ale to mało, bo szturmujących jest około 20 TYSIĘCY LUDZI, ale za nimi całe MORZE PŁYNIE W TYM KIERUNKU, dodajcie do tego SOLIDARNOŚĆ tych, którym się już wjechać udało, a wśród nich jest wielu krewnych tych co teraz płyną i chcą dołączyć, do swoich, więc powstaje nam taka MIESZANKA WYBUCHOWA, że zaraz może nie być innego wyjścia, dla WOJSKA WĘGIERSKIEGO, jak tylko do tych nacierających STRZELANIE, O ZGROZO, ale to Makrela i inni UNIJNI PAJACE, do tego doprowadzili pozwalając, na ten EXODUS SZATANOM ZZA OCEANU. 
Zamieszki właśnie już na dobre, na tej granicy się rozwijają, nawet w NASZYCH MEDIASZ SZMATŁAWYCH, pokazują, to na żywo.
 

 

Skomentuj