Węgry wprowadziły stan kryzysowy - policja aresztowała kilkuset imigrantów za przekroczenie granicy

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Węgierskie władze wprowadziły wczoraj nowe zaostrzone przepisy wobec imigrantów. W południowej części kraju przy granicy z Serbią powstrzymano niemal 10 tysięcy osób przed przekroczeniem granicy. Ponad 360 uchodźców zdołało przedostać się do kraju, lecz policja zdołała ich zatrzymać i aresztować. Grozi im kilka lat więzienia za uszkodzenie ogrodzenia na granicy oraz za samo jej przekroczenie.

 

Praktycznie codziennie słyszymy o tym jak Europa jest zalewana przez imigrantów. Europa Wschodnia jest temu przeciwna, co widać na przykładzie Węgier. W ciągu jednego dnia tysiące ludzi przekraczało granicę aż władze powiedziały "dość". Od wczoraj, nielegalne przedostanie się do kraju jest karalne. Ewentualnie uchodźcy mogą zostać odesłani tam skąd przybyli.

 

Rząd chce wysłać wojsko aby wzmocnić granicę. Niemcy i Unia Europejska są oczywiście z tego powodu bardzo niezadowolone, lecz w samym 2015 roku do Węgier przybyło niemal 200 tysięcy uchodźców. Teraz gdy rząd zamyka granice, imigranci mogą rozpocząć "inwazję" na kolejny kraj, np. na Rumunię.

 

 

Źródła:

http://www.cbsnews.com/news/hungarian-police-arrest-hundreds-of-migrants-under-new-laws/

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/hungarian-police-stop-nearly-10000-refugees-from-crossing-the-border-10501239.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika kimbur

Niestety "nasza" premier

Niestety "nasza" premier nadal twierdzi, że imigranci to pokojowo nastawieni, łagodni ludzie; gdybym nie widział zdjęć i filmów to pomyślałbym, że to same staruszki, dzieci i kobiety.
Albo premier jest głupia całkowicie, albo celowo działa na szkodę Polski i Polaków. Odrobina inteligencji wystarczy by przewidzieć straszne konsekwencje wpuszczania islamistów, o czym zresztą wielokrotnie tu pisaliśmy juz wiele miesięcy temu.

Portret użytkownika achiles

Libia za Kaddafiego -

Libia za Kaddafiego - odkłamany obraz
https://www.youtube.com/watch?v=5F2XGBGLg20

Wideo -> https://www.youtube.com/watch?v=0f_1bFSzSO4

16 rzeczy, których Libia już nigdy nie doświadczy [Wideo]
1.Darmowa elektryczność
2.Zerowe oprocentowanie pożyczek z banków, gwarantowane dla wszystkich obywateli.
3.Posiadanie mieszkania jest prawnie zagwarantowane.
4.Nowożeńcy otrzymują równowartość 50tysiecy $ bezzwrotnego wsparcia na zakup mieszkania.
5.Bezpłatna edukacja i opieka zdrowotna. Szybki rozwój edukacji społeczeństwa.
6.Wsparcie dla rolnictwa -- bezpłatne ziemia,budynki,sprzęt,nasiona, zwierzęta na rozpoczęcie.
7.Bezpłatne wsparcie i dotacje na stypendia zagraniczne i leczenie.
8..50% dotacji od państwa na zakup nowego samochodu.
9..14 centów za litr benzyny.
10. Zero zagranicznych długów, rezerwy finansowe ponad 150miliardow$ -zamorzone przez USA.
11.Wsparcie dla absolwentów, Państwo dopłaca do wynagrodzeń niższych niż zgodnych wykształceniem.
12.Zyski ze sprzedaży ropy automatycznie zasilają konta obywateli.
13.Becikowe 5tysiecy $
14.Czterdzieści bochenków chleba kosztuje 15centow.
15.jedna czwarta obywateli posiada wyższe wykształcenie.
16.Największy na świecie system irygacyjny dostarczający wodę wszystkim obywatela.

..::Reżim USA przeją Libijskie miliardy, ropę, wolność obywatela i zyskali niewolników.::..

*Wielka Sztuczna Rzeka (ang. The Great Manmade River lub Great Man-made River (GMR)) -- sieć rurociągów w Libii dostarczająca wodę z podziemnych warstw wodonośnych na Saharze do miast na wybrzeżu kraju.

Wielka Sztuczna Rzeka jest uważana za największą na świecie podziemną sieć rurociągów i największy projekt inżynieryjny, jaki kiedykolwiek został zrealizowany. Składa się na nią 1300 studni w większości o głębokości ponad 500 m, które dostarczają dziennie łącznie ok. 3 milionów m³ wody pitnej do Trypolisu, Bengazi, Syrty i innych miast Libii. Muammar al-Kaddafi określił projekt mianem ósmego cudu świata.

Odwierty prowadzone w 1953 w południowej Libii w poszukiwaniu ropy naftowej doprowadziły do odkrycia olbrzymich ilości wód głębinowych, których wiek szacuje się na 14000 -- 38000 lat. Idea Wielkiej Sztucznej Rzeki powstała pod koniec lat 60., a prace projektowe rozpoczęto w 1984. Realizację projektu podzielono na pięć faz. Realizację pierwszej z nich, która wymagała m.in. usunięcia 85 milionów m³ urobku rozpoczęto 28 sierpnia 1991. Faza druga (ochrzczona mianem Pierwsza woda dla Trypolisu) została zainaugurowana 1 września 1996.

Koszty projektu szacowane na ponad 25 miliardów dolarów pokrywane są w całości przez rząd libijski, a władze tego kraju zapewniają, że zostanie on zrealizowany w założonym terminie bez finansowego wsparcia oraz pożyczek ze strony innych krajów. Od 1990 szkolenia inżynierów i techników pracujących przy realizacji projektu prowadzi UNESCO.

Prace przy realizacji projektu mają trwać jeszcze ok. 25 lat, lecz termin ten jest poważnie zagrożony. Setki studni głębinowych będących jego częścią z niewyjaśnionych na razie przyczyn zapadły się lub wyschły.
itd. itd.

Wideo --> https://www.youtube.com/watch?v=Gn_svNqaY_A
 

 

Portret użytkownika achiles

Najpierw stworzyli GEJOWSKIE

Najpierw stworzyli GEJOWSKIE społeczeństwo, a obecnie jeszcze się dziwić próbują, że nie mają jak się bronić, przed ISLAMSKĄ DZICZĄ. UNIA ZDYCHA I TO CAŁE TO PAŁATAJSTWO, JAKIE NIĄ RZĄDZI, OD DEKADY PONOSI TEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ CAŁKOWITĄ. A to dopiero początek prawdziwych kłopotów i wszystko, co NAJGORSZE, jest jeszcze przed NAMI I EUROPĄ. 
p.s. Nie mogę wyjść z podziwu, jak te PARCHY Z TV, na wszystkich meistrimowych kanałach lamentują z jednej strony, z z drugiej próbują to co się dzieje usprawiedliwić. TO SĄ SZMAT PRAWDZIWE PRZYKŁADY!!!

Strony

Skomentuj