Węgry rozpoczynają walkę z wszystkimi działającymi u nich organizacjami George'a Sorosa

Kategorie: 

Źródło: quotesgram.com

Bloomberg, powołując się na informacje przekazane przez partię premiera, Viktora Orbana, informuje, że Węgry ogłosiły plan nałożenia sankcji na pozarządowe organizacje, powiązane z osobą George'a Sorosa.

Szilard Nemeth, wiceprzewodniczący będacej u władzy partii Fidesz, powiedział dziennikarzom, że ojczyzna bilionera wykorzysta wszystkie posiadane narzędzia, aby "wymieść" pozarządowe organizacje, finansowane przez Sorosa, służące kapitalistom i wspierające polityczną poprawność ponad rządami krajowymi. Nemeth dodał, że jego zdaniem, dzięki wybraniu Donalda Trumpa na prezydenta USA, nadarzyła się ku temu wielka okazja. Warto przypomnieć, że Viktor Orban był pierwszym europejskim przywódcą, który publicznie poparł kandydaturę Donalda Trumpa na prezydenta, co zaowocowało nawet zaproszeniem premiera Węgier do Ameryki.

 

Orban wraz ze swoją administracją, wielokrotnie podkreślał, że wspierane przez Sorosa, pozarządowe organizacje, popierają Hillary Clinton oraz sprzyjają rozwojowi demokracji w niegdyś komunistycznej Europie Wschodniej. Premier Węgier nie pozostaje sam w swoich działaniach przeciwko Sorosowi. Trump oskarżył bilionera o:

"bycie częścią globalnej struktury władzy, odpowiedzialnej za okradanie naszej klasy robotniczej, ograbienie naszego państwa z bogactw i włożenie tych pieniędzy do kieszeni wielkich korporacji i podmiotów politycznych"

W przedwyborczej reklamie Trump wykorzystał zdjęcia Sorosa z dwoma osobami pochodzenia żydowskiego: przewodniczącą Rezerwy Federalnej, Janet Yellen oraz dyrektorem generalnym, jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie, Goldman Sachs, Lloydem Blankfeinem. Liga Przeciwko Zniesławieniu (ang. Anti-Defamation League) skrytykowała reklamę za antysemityzm.

 

Od tego czasu pewne kwestie uległy zmianie, gdyż Trump pozostawił na swoich stanowiskach dwóch pracowników administracji, Stevena Mnuchina i Gary'ego Cohna, związanych jednocześnie z Goldman Sachs. Obecny stosunek nowego prezydenta USA do Sorosa pozostaje nieznany.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Medium

Nie, dlatego że pluskwy

Nie, dlatego że pluskwy gryzły mnie całkiem realnie we wrocławskim akademiku... I żadne sanepidy nie pomagały, dopiero wymiana tapczanów.

Co do syjonizmu, to póki co rządzi on światem i to jest tragiczne.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Problem prześladowań żydów

Problem prześladowań żydów będzie coraz większy i potrzebny jest ktoś kto tą sprawę uporządkuje.W Polsce może zrobić to Partia BLUE dzięki, kttórej neo faszyzm i neo nazizm przestanie istnieć a żydzi natomiast zrzekną się swoich dziwnie zakręconych korzeni i zaczną na na siebie mówić jestem Polakiem zamiast jestem polskim żydem. Jeżeli interesuje was program partii BLUE zapraszam na stronę podaną poniżej.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika inzynier magister

Węgrzy są jednak porządnym

Węgrzy są jednak porządnym panstwem ! U nas takie coś by nie mogło być robione za rządów pani Szydło bo część rządu, część partii PiS i większa reszta oprócz Kukiza jak Nowoczesna i folksdojcze należą albo wykonują polecenia masonerii ! "Przy okazji kryzysu w zakonnie portal ewtn.co.uk przypomniał, że Franciszek nieraz mówił o konieczności oczyszczenia Kościoła z „masonów, zagorzałych antyklerykałów i satanistów." Papież przypomniał w czerwcu 2015 r., że pod koniec 19 wieku masoneria święciła triumfy we Włoszech. Rozwijał się satanizm, ale też urodziło się wielu świętych, którzy szli pod prąd panującej wówczas kulturze. Wcześniej, na pokładzie samolotu w 2013 r. Franciszek odnosząc się do homoseksualizmu stwierdził, że „problemem nie jest [homoseksualna] orientacja (…) Problemem jest lobbing na rzecz tej orientacji, lobbing kuluarowy, salonowy, polityczny, masoński. Jest tak wielu lobbystów” – tłumaczył.W 2017 roku przypada 300-lecie powstania, a właściwie ujawnienia się masonerii poprzez utworzenie pierwszej Wielkiej Loży w Londynie. Podczas dwóchsetnej rocznicy obchodów powstania masonerii św. Maksymilian Maria Kolbe był świadkiem świętokradzkich demonstracji wolnomularzy w Rzymie. Nieśli oni banery z napisami: "Szatan musi zapanować w Watykanie, a papież będzie jego sługą".O. Kolbe wskazał na główne cele masonerii: zniszczenie religii katolickiej, jej umniejszenie, „rozmywanie” jej nauczania poprzez różne sekty, doprowadzenie do obojętności religijnej i osłabienia sił moralnych, zgodnie z podstawową zasadą wolnomularzy: „Pokonamy Kościół katolicki nie argumentami, ale przez zepsucie moralne". http://www.pch24.pl/kryzys-wokol-rycerzy-maltanskich--media-donosza-o-masonskim-watku,48725,i.html#ixzz4VdGuFcDU

Może jednak Maryja Dziewica, Jezus Chrystus i Duch Święty się zlitująi zatrzyma się choćtrochę atak imperium gejowskiego NWO na nasze dusze i umysły ! Módlmy się !

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/hinduskie-elementy-dzedaizmu.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj