Węgry chcą utworzenia nowej Komisji Europejskiej

Kategorie: 

Źródło: Epictobank.com

Premier Węgier Wiktor Orban powiedział w radiu państwowym, że potrzebny jest nowy skład Komisji Europejskiej, aby rozwiązać kryzys migracyjny z zupełnie nowym podejściem do problemu.

 

Wiktor Orban ogłosił, że ci, którzy umożliwili przybycie milionów nielegalnych imigrantów do Europy, powinni zostać ukarani. Nie wskazał jednak na żadne konkretne państwa, choć można się domyślić, że chodzi tu między innymi o Niemcy i Francję.

„Potrzebujemy nowej Komisji z nowym podejściem. Po wyborach europejskich, będziemy potrzebowali Komisji, która nie ukarze państw broniących swoich granic, takich jak Węgry" - powiedział Orban.

Orban zwrócił uwagę, że decyzja Komisji Europejskiej o odwołaniu się do Trybunału Unii Europejskiej w związku z sytuacją w zakresie węgierskiego ustawodawstwa migracyjnego nie ma znaczenia, ponieważ mandat Komisji Europejskiej wygasa w maju przyszłego roku. W tym samym czasie, premier przyrównał najnowsze decyzje i propozycje tego organu UE do „ostatnich ruchów żabich udek w trakcie eksperymentów biologicznych, które zaobserwowałem jako uczniak".

Źródło: European People's Party/CC BY 2.0

Wybory do Parlamentu Europejskiego mają się odbyć w maju 2019 r. Wcześniej w lipcu, Komisja Europejska złożyła pozew przeciwko węgierskiemu rządowi w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości w związku z „nieprzestrzeganiem prawa azylu i powrotu" nielegalnych imigrantów, a także z powodu prawa znanego jako Stop Soros.

 

W czerwcu, węgierski parlament przyjął szereg poprawek do ustawodawstwa krajowego, a także ustawę znaną jako „Stop Soros", która nakłada ograniczenia na umieszczanie nielegalnych imigrantów na Węgrzech i blokuje działanie stowarzyszeń, które organizują pomoc dla imigrantów.

 

Prawo „Stop Soros" otrzymało taką nazwę na cześć węgierskiego imigranta i amerykańskiego finansisty i inwestora George'a Sorosa. Premier Orban oskarża Sorosa o próbę podkopania chrześcijańskich korzeni Węgier i Europy, używając imigracji muzułmańskiej, a także fundacji założonej przez Sorosa.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Szczególnie po ostatnich

Szczególnie po ostatnich występach pijackich. Kto by pomyślał, że władzę mają takie dziady, które nawet odpowiedniej kukły, co się potrafi zachować przed kamerą, nie potrafią na świecznik wstawić. Nałogowcy precz od władzy, nałogowcy są słabi, manipulowalni i zastraszalni.

Portret użytkownika inzynier magister

Orban to prawdziwy obraońca

Orban to prawdziwy obrońca cywilizacji chrześcijańskiej ! Szkoda że PiS staje się coraz bardziej enwuowski ! W tym temacie przeczytajcie to ! "Wszyscy pamiętamy czas oszustwa masonerii okrągłego stołu, już od wtedy polskojęzyczne elity głosiły ideę wprowadzenia Polski do jasnego grodu Unii Europejskiej. Nasze wejście w struktury zachodnich państw zrzeszonych, miało oznaczać poprawę naszego życia, standardów stosowania prawa, możliwość wyjazdów za granicę i zarabiania w obcej walucie, w ogóle miało się nam tu w "ciemnej" Polsce wszystko zmienić na lepsze i nowocześniejsze. Taka mocna psychomanipulacja trwała do 2015 roku, kiedy udało się ją trochę osłabić, jednak wyhodowane do tej pory całkiem spore grupy "eurokołchozników" zostały pozbawione narodowego i chrześcijańskiego wnętrza, zabrano im polską duszę, a wszczepiono jakiegoś rodzaju "Nowy UFO Volkizm", by wyjasnić co oznacza ten termin musimy zacząć od początku, czyli od "predestynacji".

http://popotopie.blogspot.com/2018/07/nowy-ufo-volkizm-kontra-chrzescijanska.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Exart

Prawdziwym obrońcą

Prawdziwym obrońcą Chrześcijańskiej Cywilizacji może być i jest tylko i wyłącznie Jezus Chrystus Pan!

 

A z Ciebie jest fałszywy chrześcijanin, Orban i Polityka to Twoje bezduszne bałwany jakim oddajesz cześć! nawróć się póki nie jest za późno marna istoto! Takimi będzie Bóg Ojciec pluł w dniu sądu!

Strony

Skomentuj