Węgierski tygodnik ujawnił listę „najemników Sorosa”

Kategorie: 

Foto: Jeff Ooi/CC BY 2.5

Niedawne węgierskie wybory parlamentarne ponownie wygrała rządząca partia Fidesz, która pokonała swoich przeciwników zdecydowaną większością głosów. To zachęciło obóz władzy do wypowiedzenia wojny żydowskiemu spekulantowi George'owi Sorosowi i jego „płatnym najemnikom”.

 

W czwartek, prorządowy tygodnik Figyelö opublikował listę zawierającą ponad 200 nazwisk osób współpracujących z Sorosem. Pojawili się na niej między innymi politycy, ekonomiści, dziennikarze śledczy, adwokaci, zwolennicy przyjmowania imigrantów, pracownicy organizacji Amnesty International oraz finansowanego przez Sorosa Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego.

 

Zestawienie nazwisk pojawiło się tuż po ogłoszonym zwycięstwie rządzącej koalicji partii Fidesz i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej, która zdobyła większość podczas wyborów parlamentarnych 8 kwietnia. Tym samym Viktor Orban po raz czwarty zostanie premierem i będzie mógł kontynuować walkę ze zwolennikami islamizacji Europy.

W zeszłym miesiącu Orban stwierdził, rząd zna nazwiska nawet 2 tysięcy osób, które są opłacane przez Sorosa i pracują nad przekształceniem Węgier w państwo imigracyjne. Aby temu przeciwdziałać, władze w najbliższych tygodniach zamierzają przyjąć pakiet ustaw pod nazwą „Stop Soros”, dzięki którym będzie można ograniczać działalność i nakładać kary finansowe na organizacje pozarządowe, które tak chętnie wspierają napływ muzułmańskich imigrantów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Taki

pomalu zaczyna sie ujawniac

pomalu zaczyna sie ujawniac jak..zdechle napletki chca Polske..przejac..????

Oni przygotowali..Juz 3 mil?.Zydow ktorzy sa przygotowani do ..Zarzadzania Polskimi Firmami ktore ONI maja przejac..!!!!

w ramach splaty dlugu. Prosze sluchajcie pana Karonia,Michalkiewicza,Brauna zeby wyrobic sobie Swoje zdanie..Co zagraza..POLSCE!!!!

Portret użytkownika bla bla bla bla

Wszyscy ludzie na całym

Wszyscy ludzie na całym świecie powinni wyjść na ulicę i zrobić totalny przewrót, krwawą rewolucję. Rządzi nami garstka ludzi, która robi dokładnie, co chce, machina psychomanipulacji działa bez zarzutu. A my co? A my nic!!!! Możemy sobie co najwyżej pogadać.

Portret użytkownika inzynier magister

kumpel filantropa po fachu

kumpel filantropa po fachu usmiercania chce by wszyscy stali się potforami GMO !!!! wszystkich chcą nas zamienić w jakieś istoty modyfikowane ! "Bill Gates na łamach „Foreign Afairs” przekonuje do upowszechnienia technologii inżynierii genetycznej CRISPR, manipulującej genomem ludzkim i zwierzęcym. Ma ona „pomóc” w leczeniu różnych chorób oraz w tworzeniu nowej generacji żywności. Nowa technologia edycji genów wynaleziona kilka lat temu, obecnie testowana na mieszkańcach Chin wywołuje szereg dodatkowych nie zawsze pożądanych mutacji, zmieniając gatunki roślin i zwierząt na świecie.Co ciekawe, ostatnio rząd amerykański wydał decyzję o dopuszczeniu na rynek modyfikowanej genetycznie żywności przy pomocy technik CRISPR bez poważnych ograniczeń, jakie obowiązują w przypadku GMO.http://www.pch24.pl/bill-gates-ma-pomysl-na-walke-z-chorobami-i-ubostwem--czas-zaczac-sie-bac-,59658,i.html#ixzz5D099QgC8

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika koleś

Zanim mi coś napiszesz to ci

Zanim mi coś napiszesz to ci powiem ze nie wiem jak to wszystko dokładnie działa , ale

Nie wiem jak trzeba być ograniczony w rozkmince aby myśleć ze te technologie mogą ci szkodzić Biggrin lub coś , ja to przewiduje ze już nawet do 20 lat będą ludzie na świecie którzy ostatecznie bedą nie śmiertelni , wyobraź sobie ze juz nawet nie modyfikacje ciała a wprowadznie człowieka do komputera chodzą ludziom po myśli , a ty wierzysz w jakieś bajki ze gmo ze tak powiem mutują owoce aby ci zaszkodzić , nie oni je przekształcają aby je ulepszyć , dać lepszy plon , lepszą wytrzymałość i np. mniejsze zapotrzebowanie na słońce Biggrin , Powiedz mi jak to jest ze tyle amerykanów je gmo i nic im nie jest ? no jak ? przecież według twojej teori  to tam powinny chodzić same zombi :D 

Portret użytkownika kolo21

Leon i Johny V podzielają

Leon i Johny V podzielają moje zdanie. Że wszyscy chcą osiągnąć jedno, władzę nad światem. A co ich łączy, to religia, czyli judaizm. Czy to że jesteśmy chrześcijanami, nie pozwala nam zabijać się wzajemnie? Jasne że nie, tak samo jest u nich. Czy jest ktoś kto rządzi żydami, czy chrześcijanami, to zostaję tylko w formie domysłów. Pamiętajcie, było 12 plemion żydowskich i założę się że każde chce tego samego i w różny sposób usiłują to zdobyć. Ilu to już było tych wybawicieli pokroju Kaczyńskiego, Orbana, czy Putina. Od groma, i jakoś żaden nie zbawił świata czy własnego narodu. Liczy się tylko jedno, władza i kasa! Nie ważne jak ważne ile!

kolo21

Portret użytkownika uważniak

Naprawdę nie widzisz, że

Naprawdę nie widzisz, że Putin trzyma żydostwo światowe za ryj? Własnie dlatego usiłują go zniszczyć, podgryzając teren dookoła niego... Własnie temu żydostwu zależy, by Putina wsadzić do tego samego cuchnącego wora razem z nimi...

Portret użytkownika Dr Piotr

Pocztaj trochę, zanim

Pocztaj trochę, zanim napiszesz takie bzdurki...nie staram się Ciebie tu obrazić. Na necie jest masa materiałów pokazujących jak syjonistyczne żydki z sekty Chabad Lubawicz i sam naczelny rabin Rosji - Berl LAzar - wychwalają Putina za dbanie o żydków w Rosji i jak dobrze dzięki niemu mają. Co jak co, ale oni wiedzą, co mówią i kogo chwalą. Pzdr, świat jest dużo gorszy i zakłamany, niż myślisz.

Portret użytkownika Dr Piotr

Nie pojmuję logiki

Nie pojmuję logiki minusowania tego, co napisałem...przecież to nie moje wymysły, tylko fakty. Są zdjęcia ze spotkań Putina z najwyższymi przedstawicielami elit żydowskich i sekty Chabad Lubawicz, są uściski, przyjęcia, wspólne zdjęcia, palenie chanuki...to są fakty, a nie jakieś tam photoshopowe focie! Przecież to takie proste, że żydki potrzebują też bezpiecznych miejsc rezerwowych dla siebie w tym momencie historii, gdzie nie są prześladowani i taki miejscem jest właśnie Rosja, która trzyma w ryzach islam i ma ostrą politykę przeciw LGBT, gender i multikulti...to akurat pasuje żydkom, bo identycznie mają w swoim Izraelu...czy Wy tego nie widzicie?

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Nie ma na to co piszesz

Nie ma na to co piszesz żadnego dowodu. Władze w USA przejęła terrorystyczna sekta chabad lubawicz. Wystarczył miesiąc od wyboru Trumpa i mafia syjonu która tam rządziła z 70 lat rozpoczęła atak na Rosję, ale to nie jest wymierzone w Rosję tylko w tą konkurencyjną mafię chabad. Poczytaj co piszą realnie niezależni ludzie... Trump nie ma nic nowego do zaoferowania światu, brak pomysłów, lansowanie wojny i strzelanie rakietami. Putin nie ma nic nowego do zaoferowania światu, brak pomysłów jedynie broni swojej mafii. Chiński wielki kacyk porównywany do Mao a nawet boga ... brak pomysłów jak rozwiązać problemy światowe, może ma coś schowane jednak czai się jak tygrys w krzakach. Makrela, i stado bolszewików z UE ma jakiś pomysł? Uchodźców. Kadafi miał pomysł dla Afryki ale za to go zamordowali. Żyd z Izraela ma pomysł na rozwiązanie problemów? Tak ci mają pomysł ... oni przecież chcą wszystkich zabić lub zniewolić. Nikt nic nie robi dla świata, bo wszyscy pracują dla swoich mafii ... dlatego piszę że nie ma żadnego dowodu by Putin cokolwiek zrobił wbrew woli City of London Corporation do której to firmy zresztą należy. Został jeno pusty śmiech chochołowych ludzi pustych w środku.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

ciekawe kiedy politykierzy z

ciekawe kiedy politykierzy z tej strony się przebudzą i zrozumieją że fidesze, pisy i inne populistyczne, pseudo narodowe ścierwo to tylko plan b lub nawet c, tych samych żydo-banksterskich "elit" uzurpujących sobie prawo do rządzenia światem, ich zadanie jest tak oczywiste - odciągnąć prawoskrętnych jak najdalej od prawdziwej prawicy i wstawić na dające kontrolę tory, gdyby polityka i politycy wyrwali się z pod kontroli zagrażało by to ich pasożytniczej egzystencji

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

 

Chcesz uratować czyjeś życie? Nie pozwól by mengelowcy "leczyli" go substancją zwaną Remdesevir/ Veklury.

 

Portret użytkownika Medium

Akcja odsuwania od władzy

Akcja odsuwania od władzy światowego jewrejstwa trwa. Pisze o tym np. Fulford. Działania te nie są zbyt widoczne, lecz uważny obserwator je dostrzeże. Nie trzeba więc szukać drzwi do lasu. Głowa do góry, świat jest na dobrej drodze.

Portret użytkownika Jestem, który jestem

Wybory na Węgrzech wygrał

Wybory na Węgrzech wygrał Orban TYLKO dla tego ponieważ nie działał HARP !!! HARP nie działa dlatego bo była burza magnetyczna na Słońcu. Burza magnetyczna była na Słońcu bo Bóg Stworzycie tego ŚWIATA ma dość morderstw i zabijania prze złodzieji i bandytów, którzy ukradli ten świat i są przekonani, że jest ich własnością. Apokalipsa się dawno zaczęła, a teraz JUŻ mamy jej apogeum. Obserwójcie Słóńce. Do tego dojdzie przebiegunowanie i bombardowanie asteroidami w naszą planetę.

WY bożkowie TEGO świata, już wam pisałem, że NIEGDZIE się nie schowanie przed tym co nadeszło! Ani w ziemi, ani na niebie. Schowajcie się we wlasnych grobach. Będziecie tam na kolanach prosić,  żeby wam życie odebrano, ale nie będzie nikogo, kto by to zrobił. WASZ koniec nadszeł, bo nie powstrzymaliście się przed MORDOWANIEM i ZABIJANIEM. BESTIA czyli ameryka, pachołki syjonistów zostanie strącona do otchłani na zawsze razem z jej pachołkami i syjonistami. W NOWEJ KSIĘDZE HISTORII ŚWIATA syjoniści i ich pachołki występują jako BARBARZYŃCY, którzy mordowali i zabijali bez opaiętania. Przelewali niewinną krew należącą do Jezusa, dlatego na zawsze znikną z powierzchni ziemi. Tego będą się uczyć przyszłe pokolenia NOWEGO ŚWIATA. To się już zaczęło i nikt tego NIE powstrzyma.

Strony

Skomentuj