Węgierska konstytucja zakazuje islamizacji, powiedział Viktor Orban

Kategorie: 

Źródło: Flickr/European People's Party/CC BY 2.0

Europa jest wyraźnie podzielona na część wschodnią i zachodnią. Przyczyniła się do tego Unia Europejska, która próbowała narzucić między innymi Polsce i Węgrom przyjmowanie uchodźców wbrew ich woli. Nastroje zaczynają się radykalizować - Europa Zachodnia przyjmuje kogo popadnie, a Europa Wschodnia broni się przed islamską inwazją.

 

Nasz kraj, przynajmniej oficjalnie, zadeklarował że nie przyjmie ani jednego uchodźcy. Tymczasem premier Węgier Viktor Orban rozdrażnił właśnie wszystkich zwolenników islamizacji ogłaszając iż nie jest to zgodne z konstytucją. Przemawiając w parlamencie z okazji 5. rocznicy jej zatwierdzenia powiedział, że Węgry nie mogą poprzeć przepływów migracyjnych, co oczywiście nie stoi w sprzeczności z zapewnianiem ochrony uchodźców.

"Musimy wiedzieć kto chce dostać się do naszego kraju i z jakiej przyczyny; mamy prawo decydować o tym z kim chcemy żyć, a z kim nie chcemy" - powiedział Viktor Orban.

Konstytucja mówi o jeszcze jednej kwestii, która wyraźnie nie podoba się zwolennikom równych praw homoseksualistów i możliwości zawierania przez nich małżeństw - zapewnia przede wszystkim ochronę nad węgierskim językiem, kulturą i dziedzictwem oraz określa małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.

 

Węgry stały się symbolem walki z islamizacją. W zeszłym roku, gdy tzw. uchodźcy pokazali swoje prawdziwe oblicze i doprowadzili do zamieszek, granica szybko została uszczelniona i wzmocniona przez wojsko, co bardzo nie spodobało się Unii Europejskiej. Równie "niepokojący" jest fakt, że to właśnie Polska i Węgry należą do najbezpieczniejszych państw na naszym kontynencie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika BigStan

Z takiego polityka nasze

Z takiego polityka nasze władze powinny brać przykład - każdy kraj musi stanowić o sobie - żaden idiota z Brukseli nie ma prawa narzucać swojego "widzi mi się" - no chyba że państwo jakiego to dotyczy istniej już tylko na papierze a takie chyba zadnie padło u tych co żali ośmiorniczki u wiadomej pticy.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Viktor Orban to bohater

Viktor Orban to bohater naszych czasów!!.......Jakiż kontrast stanowią przy nim te wszystkie zdradzieckie szumowiny typu tfusk, merkel i im podobne kanalie !!......Niech nam Viktor Orban żyje 100 lat w zdrowiu..........albo jeszcze dłużej !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika MiamiVibe

Obserwuję od początku cały

Obserwuję od początku cały ten cyrk imigracyjny i chyba powoli dochodzę do wniosku, że ten podział między multikulturowym zachodem, a czysto etniczym wschodem ma jakieś głębsze dno. Chodzi mi o doprowadzenie do podziału społeczeństwa tych dwóch części Europy, którego celem ma być jakiś konflikt. Otwarta wojna wg. elit powinna już trwać, ale siłą rzeczy ludzie jej nie chcą, a szczególnie wschód. Coś jakby wyznawcy diabła wdrażali plan B. Niestety pomimo słusznych uwaga Orbana, jest on marionetką żydomasonów powiązanym z ich diabelską kastą. Bez wymieszania społeczeństw nie uda im się stworzyć super państwa Europy na wzór USA, które jest totalnym mixem innych narodowości, z tym że imigranci przybywali w przeszłości do Stanów zapier***** a nie brać zasiłki

Portret użytkownika jaa

zwyczajnie. W niektórych

zwyczajnie. W niektórych państwach eurpoejskich, kilkadziesiąt lat wcześniej prowadzono politykę pro, dla obywateli wcześniejszych kolonii zamorskich tych państw. A, że większość państw Europy Zachodniej miała swoje kolonie, to i siłą rzeczy, z racji tego, że w tych koloniach islam był religią dominującą, a oni sami likwidowali u siebie wpływy rzymsko-katolickie, to zostali zdominowani przez wyznawców islamu. A, że do tego, ci mnożą się jak króliki, bo podobno spożywanie alkoholu jest u nich zakazane więc mają więcej energii życiowej, to mogą w sumie szybciej zdobywać przewagę liczebną. A do tego jeszcze mogą twierdzić, że mają jakby większą kulturę, bo dając, na przykład, za przykład negatywny, nadużywajacych alkoholu wyznawców religii rzymsko-katolickiej/chrześcijańskiej, mają z miejsca argument za swoją wiarą i przeciwko chrześciajnom. A, do tego dochodzą jeszcze inne argumenty, których szkoda wymieniać, bo jeszcze ktoś może poczuć się urażony w swoich uczuciach religijnych, co jest kolejnym przykładem parodii religijnej.

Portret użytkownika inzynier magister

Węgry są silne i Orban dobrze

Węgry są silne i Orban dobrze działa, niestety u nas ciągle za silna jest tajna grupa masońska i komucho masońska ! Wczoraj nastapił atak i tajny zaszyfrowany list do agentury NWO i oto dziś agentura NWO zaatakowała, to znaczy poprzez sąd najwyższy zaatakowała rząd PiS ! Zorganizowana akcja mająca na celu obalenie rządu i ustanowienie zdrajców od rudego donak czyli sorosowców !

MARIAN KOWALSKI masakruje HGW i RPO 26.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=Dmny1Lx_wcs

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj