Węgierska kamerzystka została skazana za kopanie uchodźców

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Węgierska kamerzystka, która została przyłapana na tym, jak kopie uchodźców przekraczających granicę węgiersko-serbską, została skazana na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu.

 

We wrześniu 2015 roku, Petra Laszlo miała kamerować uchodźców przedzierających się przez kordon policji. Jak można zobaczyć na powyższym filmie, jej rola nie ograniczyła się jednak, tylko i wyłącznie do biernej obserwacji. Została przyłapana na kopaniu dwóch biegnących osób, w tym młodej dziewczynki. Później próbowała także przewrócić mężczyznę, niosącego na rękach dziecko.

Sędzia Illes Nanasi w uzasadnieniu wyroku, stwierdził, że zachowanie kobiety było sprzeczne z normami społecznymi i odrzucił argumenty adwokata, który stanał się przekonać sąd, że Laszlo działała w obronie własnej. Kamerzystka twierdzi, że była przestraszona, kiedy zobaczyła kilka setek ludzi biegnących w jej stronę i działała pod wpływem impulsu. Zapowiedziała także, że złoży apelację od wyroku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika szybki lopes

"KAMEROWAĆ" ?????  co to qwa

"We wrześniu 2015 roku, Petra Laszlo miała kamerować uchodźców przedzierających się przez kordon policji."       "KAMEROWAĆ" ?????  co to qwa "jezd" ???? aparatem fotograficznym APARACISZ ???? czy qwa  zdjęcia robisz???  kolo nie przetrwałeś gimnazjum a wywlekasz pierdoły na miasto???

widelcem WIDELCUJESZ??? łopatą ŁOPACISZ???   

may the FORCE be with you

Portret użytkownika Suspect.

Cukrem -cukrujesz, nogami

Cukrem -cukrujesz, nogami-nogujesz,samochodem samochodujesz,piwem piwkujesz..itd,itp. tak mówic na globalna wioska.A pieprzu nie sypiesz tylko....

A tak na poważnie,to jest wzięte od starych babek, które poprostu nie wiedziały co sie robi kamerą bo o kamerach w szkole nie miały.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

hahaha - a w trybie

hahaha - a w trybie ekstremalnie szybkim i na polu bitewnym była ta rozprawa i skazanie ? Nie miała jak się obronić to kopnęła żeby jej nie stratowali - zresztą to wygląda jak film pod publikę bo za dużo tych dzieciuF tam się znalazło a wcale tyle nigdzie dzieci nie ma w tej fali nachodźców...
PS. Ściągnij piosenki patriotyczne z linka...

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba przypomnieć wszystkim

Trzeba przypomnieć wszystkim tutaj że reporterka niefortunnie pokopała kilka osób ale zachowywała się jak obywatel ktory chce bronić swojej ojczyzny ! Panie i Panowie jeżeli nie będziemu bronić granic przez inwazją islamistów to skończymy tak jak sobie tego życzą tajne bractwa lucyferian ! To znaczy zrobią z nas niewolników bez własnej tożsamości i bez wiary w prawdziwego Boga Jezusa ! Takie kobiety są solą ziemi, takich kobiet potrzeba nam Polakom ! Takie kobiety są czymś co może budować Naród Polski ! W takiej kobiecie można się zakochać ! "Jednym z elementów holenderskiego systemu oświaty jest poznawania przez uczniów kultury zamieszkałych na terenie Królestwa Niderlandów mniejszości narodowych. A jak kultura, to i… modlitwy!W holenderskim mieście Zwolle postanowiono, że uczniowie kilku szkół podstawowych wraz z pedagogami trafią pod opiekę… miejscowego imama, z którym wspólnie będą odprawiać namaz czyli muzułmańską modlitwę. Muzułmanie modlą się pięć razy w ciągu dobry, także w środku nocy i o świcie. Modlitwie towarzyszą ściśle określone ruchy i gesty. Uczniowie musieli zatem zaznajomić się z tajnikami namazu.:Wszystko dzieje się bez zgody rodziców., którzy – opisując religijne dokształcanie swoich pociech – podkreślają, że imam Zwolle z niezwykłą starannością i gorliwością przybliża holenderskim nastolatkom zasady muzułmańskich modłów. Do sieci trafiło już kilka filmów z meczetu Ghulzar Madina, które potwierdzają te informacje
 http://www.pch24.pl/holenderskie-dzieci-musza-modlic-sie-w-szkole-islamskimi-modlami--bez-zgody-rodzicow,48753,i.html#ixzz4Vin4VRuR

Jak przeczytaliście inwazja islamistow kończy się zawsze zle dla ludności zamieszkalej dany teren ! Inwazja jest bardzo niebezpiecznym narzędziem wyśledlania ludności bialej chrześcijan z ich własnych terenów !

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/hinduskie-elementy-dzedaizmu.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj