Węgierska ekspertka ostrzega, że Europa nie stawia żadnego oporu wobec islamizacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od co najmniej kilku lat ostrzega się przed konsekwencjami islamizacji Europy, która odbywa się pod przykrywką masowej migracji. Mamy tu do czynienia z kolejną próbą podbicia kontynentu, lecz tym razem islam nie musi nawet prowadzić wojny, aby zwyciężyć.

 

Nikoletta Incze z Centrum Studiów nad Politycznym Islamem powiedziała w zeszłym tygodniu w trakcie programu Ma Reggel na węgierskiej stacji telewizyjnej M1, że Europa w ogóle nie stawia oporu w obliczu postępującej islamizacji. Ekspertka zwróciła uwagę, że w duchu tolerancji i akceptacji, islam traktowany jest na równi z innymi religiami. Tymczasem historia pokazuje, że islam jako taki nie jest religią, lecz polityczną ideologią podboju, dominacji oraz supremacji, która była regularnie zwalczana.

 

Nikoletta Incze powołując się na badania Uniwersytetu Harvarda powiedziała, że islamizacji nie można powstrzymać, gdy populacja muzułmanów w danym państwie osiągnie 16% całkowitej populacji. Przypomniała również, że Turcja, Egipt i Syria były dawniej chrześcijańskie, natomiast Pakistan był hinduski, Afganistan buddyjski, a w Iranie panował zaratusztrianizm. Wymienione kraje zostały jednak najechane przez Mahometa i jego następców, a następnie zostały zislamizowane w ciągu setek lat.

Teraz islamizację obserwuje się w Europie. Nie wiadomo jednak, kiedy populacja muzułmanów w poszczególnych państwach przekroczy symboliczny poziom 16% całkowitej populacji. Nikoletta Incze wskazuje, że od tego momentu, wyznawcy islamu potrzebują od 100 do 150 lat, aby przejąć dany kraj. Problem w tym, że dawniej polityczny islam był otwarcie zwalczany, dlatego w przypadku bezczynnej Europy, proces islamizacji będzie przebiegał znacznie szybciej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie zapomnę pewnego obrazka ,

Nie zapomnę pewnego obrazka , który mi utkwił w pamięci. Była to asysta dwóch włoskich karabienierów podczas upuszczania trapu statku przez migrantów we Włoszech . Jeden z nich był typowym Europejczykiem a drugi posiadał rysy typowe dla ludności Margrebu i śniadą cerę. Otóż ten pierwszy miał " kamienny wyraz twarzy , a ten drugi mało się nie posrał ze szczęscia . Umiem czytać wymowę mimiki twarzy i jego twarz mówiła : Witajcie kochani ! . Niedługo będzie nas tyle , że będziemy tu rządzić . Wiecie co to znaczy ?. Funkcjonariusze policji  i wojskowi pochodzenia arabskiego i z muzułmańskim rodowodem , to atrapy w tych służbach . A śmiało można powiedzieć , że u większości z nich w przypadku jakiejś akcji , górę w nich weźmie sprawa islamu , a nie lokalne prawo . Tacy będą " dawać  cynk " a w przypadku potrzeby osobistej interwencji , udawać że nic nie widzą . Tymczasem większość państw zachodznich i UK , jest już nimi naszpikowana w tych służbach i trwają nowe nabory.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Te " zdradzieckie k...wy" jak

Te " zdradzieckie k...wy" jak mówisz , postawiły tamę apetytom polityków UE  w uraczeniu nas wieloma tysiącami migrantów i to tzw. odrzutków , po przebraniu  co bardziej wykształconych. Z kogo chcesz zobić idiotów ,aby podrzucić parszywy wniosek  !?.

Portret użytkownika Maxxx

Tak, oczywiście...głośno

Tak, oczywiście...głośno krzyczeli że nie będą sprowadzać muzułmanów a teraz uzbeków sprowadzają gdzie aż się roi od radykałów. No i na deser zaserwowali nam kilka milionów ukraińskich nazistów. Nic tylko dziękować Kaczyńskiemu.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bez tego " deseru " , sam byś

Bez tego " deseru " , sam byś poszedł do najgorszych i najgorzej opłacach prac , jeśli chciałbyś aby plony zostały zebrane i gospodarka się kręciła . A ja tych " uzbeków " jakoś nie widzę , bo tobie każdy skośnooki wygląda na Uzbeka. A może i Chińczyk i Wietnamczyk ?.

Strony

Skomentuj