Węgierska ekspertka ostrzega, że Europa nie stawia żadnego oporu wobec islamizacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od co najmniej kilku lat ostrzega się przed konsekwencjami islamizacji Europy, która odbywa się pod przykrywką masowej migracji. Mamy tu do czynienia z kolejną próbą podbicia kontynentu, lecz tym razem islam nie musi nawet prowadzić wojny, aby zwyciężyć.

 

Nikoletta Incze z Centrum Studiów nad Politycznym Islamem powiedziała w zeszłym tygodniu w trakcie programu Ma Reggel na węgierskiej stacji telewizyjnej M1, że Europa w ogóle nie stawia oporu w obliczu postępującej islamizacji. Ekspertka zwróciła uwagę, że w duchu tolerancji i akceptacji, islam traktowany jest na równi z innymi religiami. Tymczasem historia pokazuje, że islam jako taki nie jest religią, lecz polityczną ideologią podboju, dominacji oraz supremacji, która była regularnie zwalczana.

 

Nikoletta Incze powołując się na badania Uniwersytetu Harvarda powiedziała, że islamizacji nie można powstrzymać, gdy populacja muzułmanów w danym państwie osiągnie 16% całkowitej populacji. Przypomniała również, że Turcja, Egipt i Syria były dawniej chrześcijańskie, natomiast Pakistan był hinduski, Afganistan buddyjski, a w Iranie panował zaratusztrianizm. Wymienione kraje zostały jednak najechane przez Mahometa i jego następców, a następnie zostały zislamizowane w ciągu setek lat.

Teraz islamizację obserwuje się w Europie. Nie wiadomo jednak, kiedy populacja muzułmanów w poszczególnych państwach przekroczy symboliczny poziom 16% całkowitej populacji. Nikoletta Incze wskazuje, że od tego momentu, wyznawcy islamu potrzebują od 100 do 150 lat, aby przejąć dany kraj. Problem w tym, że dawniej polityczny islam był otwarcie zwalczany, dlatego w przypadku bezczynnej Europy, proces islamizacji będzie przebiegał znacznie szybciej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie zapomnę pewnego obrazka ,

Nie zapomnę pewnego obrazka , który mi utkwił w pamięci. Była to asysta dwóch włoskich karabienierów podczas upuszczania trapu statku przez migrantów we Włoszech . Jeden z nich był typowym Europejczykiem a drugi posiadał rysy typowe dla ludności Margrebu i śniadą cerę. Otóż ten pierwszy miał " kamienny wyraz twarzy , a ten drugi mało się nie posrał ze szczęscia . Umiem czytać wymowę mimiki twarzy i jego twarz mówiła : Witajcie kochani ! . Niedługo będzie nas tyle , że będziemy tu rządzić . Wiecie co to znaczy ?. Funkcjonariusze policji  i wojskowi pochodzenia arabskiego i z muzułmańskim rodowodem , to atrapy w tych służbach . A śmiało można powiedzieć , że u większości z nich w przypadku jakiejś akcji , górę w nich weźmie sprawa islamu , a nie lokalne prawo . Tacy będą " dawać  cynk " a w przypadku potrzeby osobistej interwencji , udawać że nic nie widzą . Tymczasem większość państw zachodznich i UK , jest już nimi naszpikowana w tych służbach i trwają nowe nabory.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Te " zdradzieckie k...wy" jak

Te " zdradzieckie k...wy" jak mówisz , postawiły tamę apetytom polityków UE  w uraczeniu nas wieloma tysiącami migrantów i to tzw. odrzutków , po przebraniu  co bardziej wykształconych. Z kogo chcesz zobić idiotów ,aby podrzucić parszywy wniosek  !?.

Portret użytkownika Maxxx

Tak, oczywiście...głośno

Tak, oczywiście...głośno krzyczeli że nie będą sprowadzać muzułmanów a teraz uzbeków sprowadzają gdzie aż się roi od radykałów. No i na deser zaserwowali nam kilka milionów ukraińskich nazistów. Nic tylko dziękować Kaczyńskiemu.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Bez tego " deseru " , sam byś

Bez tego " deseru " , sam byś poszedł do najgorszych i najgorzej opłacach prac , jeśli chciałbyś aby plony zostały zebrane i gospodarka się kręciła . A ja tych " uzbeków " jakoś nie widzę , bo tobie każdy skośnooki wygląda na Uzbeka. A może i Chińczyk i Wietnamczyk ?.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Kilka milionów , to ich jest

Kilka milionów , to ich jest w Izraelu - wszyscy tutaj przyjadą ?. Owszem , wielu na pewno chce mieć taką możliwość ewakuacji , gdyby tam się zrobilo " gorąco" . A  perspektywa wzbogacenia się przy tym tanim kosztem , to już jest ich cecha i skłonność narodowa , które odczuły te nacje , gdzie ich zawiało. Niemniej trzeba im przyznać , że sięgali tam tylko po dobra ziemskie i istrumenty władzy , a do życia religijnego miejscowych się nie mieszali ani nie przeciągali na swoje wyznanie miejscowych . Natomiast ci których nazwałeś " konkurencja " mają inne " apetyty"; oni tam gdzie zdobywają terytoria , narzucają totalne ramy życia. Tak to wygląda po naszej stronie rzeczywistości , gdzie synowie ludzcy (ego) układają swoje sprawy.Natomiast nad ich głowami , po stronie alter ego (ojcowie) trwa niekończąca się wojna na wielu frontach i pomiędzy wieloma mocarstwami wpływów (lwy) . Wszelkie wydarzenia na świecie w przejawie dążeń i zmian , to podzwonne tych starć oraz wypadkowa realizmu sytuacyjnego. Państwo Izrael a Izrael " ojców" czyli tak zwany górny , to nie to samo. Nie wiedzieliście o nim ?- bo i skąd , skoro ten drugi narzucał i do tej pory narzuca , politykę światową , a także karał bezwględnie za próbe obnażenia tej drugiej rzeczywistości. Jest mowa o tym w psalmie 144 "    . Od miecza złego 11 mnie wybaw 
i uwolnij z rąk cudzoziemców(górny Izrael zdradził Boga i spiknął się z Jego wrogami i buntownikami), 
tych, których usta mówią na wiatr, 
a których prawica jest prawicą fałszywą.(fałszywa sprawiedliwość " Boża"- indoleci manipulowani poprzez rozum , przerabiają to obecnie dla zatarcia śladu i wyrzucenia klucza poznania ,  na ; prwięcę wzniesioną do fałszywej przysiegi )". A czemu tak się stało ?. Bo bardzo dawno temu , na długo przed założeniem tego świata , Górny Izrael na Syjonie w rajskich rzeczywistosciach sprawował władzę nad narodami (czyt. nad licznymi  światami stworzeń rozumnych). Ich możnowałdcy tak urośli w pychę ,że przestali słuchać Boga i lekceważyli wszystkich , którzy byli do nich posłani . Z ich powodu Górny Syjon został unicestwiony(to dosyć proste , bo to rzeczywistość w rajach , czyli w zagonach a nie na światach) , a jego mieszkańcy wygnani na ziemie (l. m !) celem poszukiwania owiec , które rozproszyli po wszystkich zakamarkach wszechrzeczy . Oni zaś  nie posłuchali , tylko obrazili się na Boga i sprzysięgli się , aby odbudować Syjon na ludach światów i ziem . I odtąd prowadzili dwulicową działaloność względem Boga , w którą także wpisuje się historia naszego ziemskiego " narodu wybranego ".  Jego historia to ciąg swoistych zmagań się , pomiędzy Bogiem a ich sercami . Na przemianie tych serc Bogu zależało ,  ale oni je zatwardzili i trwa to po dziś dzień , oprócz tych których Jezus nazwał Resztą. Tak więc słowa Jezusa :" Nie ukryje się miasto położone na górze " - wykonały się .  Wracając do głównej odpowiedzi na twój wpis , chcę zazanaczyć , że PiS działa w ramach realizmu sytuacyjnego . Owszem popełnia też błędy . Masz alternatywę na obecny czas ?. Bo ja nie widzę nawet małego kandydata , który byłby w stanie lepiej poprowadzić sprawy narodu , a wymiarze duchowym , ludzkie sprawy Bożego Królestwa , które zostało zabrane Żydom , a dane Polakom . Tutaj to było zapowiedziane : " Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce. ". Te " owoce" maja wiele znaczeń , ale w pierwszej kolejności , są to święci dla królestwa niebieskiego , czyli dla odbudowanego Syjonu w niebie .

Portret użytkownika alojzy

Mieszasz: bajki

Mieszasz: bajki uprawdopodabniasz wydarzeniami z polityki, politykę bajkami, psalmy podajesz jako opis czy wyjaśnienie jakiejś sytuacji mającej prowadzić do obecnych zdarzeń, jakieś wątpliwe przekazy mieszasz z wiarą i zapiskami jakiś cymbałów którzych schizofrenia jest już wręcz legendarna, jakieś wnioski czy przypuszczenia uzasadniasz bogiem, żeby w następnym zdaniu całą tą dziwaczną konstrukcję nałożyć na .... pis, a potem ten produkt frankejsztajna traktujesz jako uzasadnienie do innej schizofrenicznej wizji ( cyt: "a wymiarze duchowym , ludzkie sprawy Bożego Królestwa , które zostało zabrane Żydom , a dane Polakom")
... w ten sposób to ja uzasadnię wpływ Siedmiu Krasnoludków na wybór trampa, a baśniami grimmów wykażę konieczność ataku ussa na Iran i konieczność budowy trójmorza.

To, że pis sprzedało Polskę żydom (wodociągi, ziemia)- to nie wynik jakiś bajek i mistycznych boskich wpływów tylko efekt jak najbardziej współczesnych łapówek i szantażów i zeszmacenia kazdego tzw. polskiego polityka.
I zostaną za to rozliczeni przez ludzi i sytuację tak skutecznie, że aż sam bogu podyktuje następnym pokoleniom kolejną książkę zaczynającą się tym razem od słów:
"ożeszjap.olę ludu mój powiadam ci tak: wpierdziel mój naród wybrany zebrał tak legendarny, że aż i ja sam klaskałem z podziwem. I dlatego dyktuję wam, ludu mój, nowe prawo: nie będziesz mieszał bajek i schizofrenii z polityką, bo głupot narobisz, a i oklep słuszny, mój ludu, zbierzesz prędzej czy później".

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Ludzie dzielą się na martwych

Ludzie dzielą się na martwych i żywych , śpiacych i obudzonych . Tych pierwszych Pismo nazywa " trawą zieloną" jesli dotyczy to okresu młodzieńczego , albo " zielenią" jeśli ten stan przetrwa na wiek dorosły. Ty tą zielenią jesteś , więć o czym mam z tobą rozmawiać ?. Ja mówię o " niebie" , a ty myślisz o "chlebie". Szukaj Dnia , a potem się rozgladaj !.

Portret użytkownika Prima Aprilis

Napisales Popiole: "...

Napisales Popiole: "... Niemniej trzeba im przyznać , że sięgali tam tylko po dobra ziemskie i istrumenty władzy , a do życia religijnego miejscowych się nie mieszali ani nie przeciągali na swoje wyznanie miejscowych..." Po obaleniu caratu i przejeciu wladzy w Rosji, nowa wladza zydowska jela brutalnie przesladowac religie. Masowo mordowano, torturowano i zsylano na Syberie kaplanow chrzescijanskich i buddyjskich. Burzono cerkwie i swiatynie lub je zamieniano na magazyny. Uczeszczanie na nabozenstwa bylo okrutnie karane. Lista skladu osobowego rzadu sowieckiego zlozonego z "Komisariatow" wykazuje obecnosc tylko 5% Rosjan. Reszta to byli Zydzi. W Polsce wladze przejal zudowski PKWN w 1945 r. Przesladowania religijne w naszym kraju nie byly tak krwawe jak w Rosji ale byly wyrazne i odczuwalne. Czlonkom PPR, pozniej PZPR, nie wolno bylo praktykowac religii. Prmas byl uwieziony. Zydzi przesladowali religie we wszystkich krajach, w ktorych przejeli wladze. W Polsce nastapila stopniowa wladza po wyborze Karola Wojtyly na papieza. Zwraca uwage fakt, ze jego matka, Emilia Kaczorowska (Katz) byla Zydowka i pochodzila ze znanej w Wadowicach zydowskiej rodziny Katzow. Wedlug zydowskiej tradycji, Wojtyla byl Zydem.

www.youtube.com/watch?v=APr2OzOPBoQ

Strony

Skomentuj