Weganie chcą zakazu reklamy mięsa tak jak papierosów i domagają się indoktrynacji dzieci

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Lewicowe organizacje pozarządowe nie ustają w próbach niszczenia naszego porządku świata i usiłują zastępować go swoim wymarzonym Nowym Ładem zwanym też NWO. Na drodze do tego staje ostatnio mięso, które przez lewicowców uważane jest za zło całego świata. Postanowili nawet zaproponować zakaz reklamowania mięśa na wzór zakazu obowiązującego wyroby tytoniowe.

Najnowsze pole walki ideologicznej odbywa się na etapie spożywania mięsa, które jest uważane przez nich za coś wyjątkowo szkodliwego i to nie tylko dla spożywających je, ale też dla całego klimatu, co jest przedstawiane jako pretekst do tego aby narzucać innym co mają jeść. A skoro tak uważają, postanowili zacząć bardziej prześladować producentów mięsa i dla dobra konsumentów zakazać jego reklamowania.

 

Najnowszy pomysł na walkę z mięsożercami polega na tym, aby zrównać mięso z papierosami uważając je za produkt rakotwórczy. Następnie logiczną konstatacją jest zakazanie reklamowania mięsa jako rzekomo szkodliwego tak jak wcześniej zakazano reklam tytoniu i alkoholu.

 

Warto wspomnieć, że kiedy wprowadzono zakaz reklamy alkoholu odbiło się to bardzo niekorzystnie na sporcie. Sponsorzy po proptu uciekli, jak na przykład z rajdów samochodowych, wiele załóg nie mogło przez to podołać kosztom utrzymania zespołów i nie startowało mimo niewątpliwych umiejętności. W efekcie ucierpiał sport, a jeśli ktoś chce pić i palić to i tak będzie to robił i żadne zakazy tego nie zmienią. Jeśli ktoś chce jeść mięso to będzie je jadł i tak.

Słynna już europosłanka Sylwia Spurek. Pierwszy dr z "kropką", otwarcie nawołuje do promocji tak zwanego "weganizmu" i bynajmniej nie chodzi o wyznawców piątej co do jasności gwiazdy ziemskiego nieba pod nazwą Wega. Lewactwo jak zwykle postuluje tresurę społeczną, która ma się rozpocząć jeszcze w szkole i ma powodować, że ludzie wytworzą w sobie odpowiedni wstręt do mięsa. Oprócz tego zaleca się zaprzestanie dotowania produkcji mięsa. W postulatach tych radykałów lewicowych pojawia się również zakaz reklamy mleka i jaj! Na dodatek te dziwaki łączą swoje szaleństwo z innym, zwanym klimatyzmem. Klimatyczne świry mają bowiem kolejny dziwaczny pomysł na "ratowanie klimatu", którym ma być zakaz hodowli psów i kotów. A dlaczego? Bo psy i koty jedzą mięso, czym przyczyniają się do emisji dwutlenku węgla! Prawda, że proste?

 

Oprócz tego wege-wariaci domagają się zerowego VAT na tak zwane mięso z probówki, czyli białko z hodowli tkanek mięśniowych, oraz na jego "zamienniki", bo weganie uwielbiają się oszukiwać jedząc wodorosty udające mięso. Stosują nawet tą samą nomenklaturę nazywając produkty roślinne "mięsem". Teraz jeszcze domagają się wege-indoktrynacji w szkołach.

Co ciekawe te szalone postulaty zyskują poklask rządów, na przykład brytyjskiego. Chcesz być eko i nowoczesny? Użyj mąki ze świerszczy. Jedyne 400zł za kilogram i rzeczywiście da się ją kupić bez VAT. Tylko dlaczego świerszcze nie są uważane za mięso?

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zn

Czyli Weganie (Aldebarańczycy

Czyli Weganie (Aldebarańczycy i Plejadanie/ Plejaranie też?) to jedne z licznych dzieci ucyfera, które chcą wywołać na Ziemi zapowiadany wielki głód. W połączeniu z doniesieniami o możliwości hodowania mięsa w retortach, również ludzkiego (oraz w kontekście plandemii i akcji eksperymentalnej hybrydyzacji ludzkości genetyczną ,,szczepionką" połączoną z ,,paszportem covidowym"/ Znamieniem Bestii) można bezsprzecznie dojść do wniosku, że patologia satanistyczno-masońska usiłuje ,,na chama" zrealizować prorokowany, biblijny  Czas Ucisku.

Przy okazji:     ,Dr. Hałat, epidemiolog, były wiceminister zdrowia oraz Dr. Basiukiewicz krytykuje w TVP cały cyrk wokół koronawirusa"
  https://www.youtube.com/watch?v=3cYPAviAf5w   ,,Nauczycielka opowiada o skutkach ubocznych po szczepionce Astra Zeneca"
https://www.youtube.com/watch?v=M-SaKNdpFg8

Portret użytkownika yoshi

p, li { white-space: pre-wrap

p, li { white-space: pre-wrap; }

"Jeżeli już nawet jelenie ryczą z tego, że opierdalasz bezmięsną parówę, żeby doczołgać się z laską pod pierzynę, to wiedz, że powinieneś poważnie przemyśleć swoje wybory życiowe. "

Portret użytkownika Jomsborg

Znowu ,,ci na lewo"

Znowu ,,ci na lewo" przeinaczyli i zradykalizowali to, co mówią naukowcy. Chodzi głównie o hodowlę krów, czyli wołowinę, która jest popularna w USA. Hodowla krówek wymaga dużego obszaru, a produkowany z ich kupek metan jest dość pokaźny, dlatego wysunięto propozycję, by ograniczyć produkcję wołowiny, by zmniejszyć zajmowany przez ludzi obszar i oddać go naturze. Nikt nie zabrania wam jedzenia kurczaków, czy wieprzowiny, chodzi o wołowinę.

Co do zwierząt domowych (psy, koty), to produkcja dla nich karmy również pochłania dużo mięsa, a mięso wymaga do wyprodukowania większego nakładu energii niż rośliny. Ot, cała filozofia. 

Popadanie w skrajności typu wegenizm to też głupota. Jajka to świetne źródło białka, witamin i mikroelementów, więc za nic z nich nie zrezygnuję, zaś niedziela bez rosołu to nie niedziela. Wink

Ci pseudoekolodzy znowu udowodnili, że nie mają z nauką nic wspólnego. 

Pozdrawiam.

Portret użytkownika Quark

Ogólnie się zgadzam ale nie w

Ogólnie się zgadzam ale nie w kwestki kociej i psiej karmy . Bo te zwierzaki zjadają (po zmieleniu , przetworzeniu i osuszeniu - na suchą karmę) właśnie resztki z "pańskiego stołu" czyli te skrawki i odpadki zwierzęce (mięsne) , których ludzie jeść nie chcą a bez tych futrzaków trzeba by te resztki wyrzucić , zmarnować , zutylizować. Krowy i świnie to także : kości , flaki , ścięgna , łby ,chrząstki itd. Co więcej właśnie te "znienawidzone" obecnie farmy norek i lisów zjadały mnówstwo tychże resztek i to bez ich wcześniejszego przetważania i pakowania czyli produkcji opakowań a co za tym idzie i śmieci. I teraz po ich likwidacji ze względu na krzyk zatroskanych lewaków nie będzie co zrobić z tymi resztakami rzeźniczymi. 

A karma dla psów i kotów składa się jedynie w małej części z resztek mięsnych a w przeważajacej ilości z surowców roślinnych  także ... z popiołu. Radzę zapoznać się z etykietą na produkcie.

Portret użytkownika Posto

Jedzenie większości rodzajów

Jedzenie większości rodzajów mięsa z współczesnych hodowli to rzecz szkodliwa dla zdrowia tak jak papierosy czy wóda, nie wiedza o tym tylko odporni na kojarzenie podstawowych faktów obywatele, tacy troszkę leniwi i tępawi. Dieta roślinna z dodatkiem od czasu do czasu jajek i jeszcze rzadziej ryby nie hodowlkanej to w tej chwili jedyny nie samobójczy wybór. Już nie wspominam o totalnym mordowaniu i męczeniu zwierząt i wpływie kupy krowiej na klimat. Zatem zgadzam się zatem z propozycją tego wniosku o nie reklamowanie żeru z mięsa. Pozdrowienia.

Portret użytkownika mistrz_hg

Tępak to taki ignorant jak Ty

Tępak to taki ignorant jak Ty. A Twoja kupa to inny ma wpływ i to że zapewne dojeżdżasz wszędzie samochodem czy innym rodzajem komunikacji, używasz prądu itd. Takie jest właśnie myślenie pustaków - klapki na oczach i jak ten koń pociągowy. Jeden palnie głupotę i stado baranów za nim brnie. Jak tak bardzo szanujecie klimat zaszyjcie się w jaskiniach i zero rozpalania ognia - bo to smog produkuje! 

Wycinasz rośliny - a one do fotosyntezy potrzebują ?? No właśnie - CO2... Mam dalej tłumaczyć? To jest gadanie, które można podsumować słowami: "Dajcie mi człowieka, a znajdzie się paragraf" - wszystko da się przeinaczyć na swoją stronę. Jednak ci ignoranci wielcy ekolodzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa, a dokładniej górki pieniędzy które za tym wszystkim stoją. Dlatego tak bardzo wqr… mnie to pierdolenie o ociepleniu klimatu, weganizmie / wegetarianizmie…

A na koniec jako budowlaniec mam dla wszystkich wielbicieli tego stylu złotą radę „weźcie kielnie i pier**** się nią śmiertelnie”. To będzie rozwiązaniem Waszego poje*** toku myślenia

Portret użytkownika Posto

Drogi mistrzu hg, zamiast

Drogi mistrzu hg, zamiast skupiać się na wpływie mojej kupy na klimat przeczytaj mój post bez tej fekalnej podniety - pomysl o sobie - pojedź na dużą famę świń czy bydła, czy drobiu i porozmawiaj  z ludzmi ktorzy produkują mięso z tych zwierząt, pooglądaj kilka filmów z takich miejsc - pooglądaj uwaznie. Chore kurczaki, świnie przegryzają nafaszerowanę chemią karmę - kupą własnie i zwłokami (w wypadku kurczaków) wczesniej zmarłych przed nimi. Jesli dalej nie będzie cię niepokoić, co ląduje na twoim talerzu, a potem w twoim żołądku - to pozostanę przy swoim.

Portret użytkownika TS

Ekstra, dla wzystkich to jest

Ekstra, dla wzystkich to jest dobre, zwłaszcza dal nieświadomych konsumentów napakowanego chemikaliami i cierpieniem mięsa. Super ruch weganie!!!
powinno się uczyć dzieci w szkołach ile cierpią zwierzęta przez przemysł zwierzęcy, to wtedy taki artykuł i te komentarze inaczej by wyglądały, byłyby dużo bardziej współczujące dla tych zjadanych istot, tym bardziej że człowiek spokojnie może zdrowo odżywiać się roślinami, i całkiem smacznie. Więc przemysł mięsny opiera się tyle i wyłącznie na chciwości ludzkiej. Pozdrawiam wszystkich

Strony

Skomentuj