Według Wikileaks w kampanię wyborczą Hillary Clinton aktywnie angażuje się firma Google

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z ujawnionej przez Wikileaks korespondencji elektronicznej Johna Podesty, szefa sztabu kampanii wyborczej kandydatki na prezydenta Stanów Zjednoczonych - Hillary Clinton - pomaga jej też korporacja Alphabet będąca właścicielem Google. Okazuje się, że Eric Schmidt, szef tej korporacji, od 2 lat współpracuje z amerykańską lewicą.

 

Wygląda na to, że Google ma związki z Demokratami i od jakiegoś czasu pomaga im wpływać na wyniki wyborów. Z maili wynika, że pan Schmidt bardzo chętnie współpracuje i proponuje szereg rozwiązań technologicznych. Stworzono na przykład aktualizowane na bieżąco profile wyborców i kontrolowano rozprzestrzenianie się informacji poprzez ingerencję w wyniki wyszukiwania konkretnych ludzi.

 

Szef Google, w mailach sprzed dwóch lat, opisuje, że konieczne jest stworzenie odpowiedniego oprogramowania, które pozwoli na przetworzenie ogromnej ilości danych i aktualizowanie ich na bieżąco. Stwierdził, że kluczem do sukcesu w wyborach jest zrozumienie wyborcy. Potem można kształtować treści z którymi chcąc nie chcąc będzie obcować. Zdaniem Schmidta wyborcy należy dostarczyć odpowiednich odpowiedzi na zadawane przez niego pytania.

  

 


 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Katolickie organizacje w

Katolickie organizacje w Stanach Zjednoczonych przypominają anty-katolickie wypowiedzi pracowników sztabu wyborczego Hilary Clinton. Ich niechęć wobec Kościoła wyszła na jaw dzięki portalowi Wiki Leaks. Organizacja Catholic Vote rozpoczęła we wtorek 2 listopada zakrojoną na szeroką skalę kampanię w mediach cyfrowych.Dzięki budżetowi opiewającemu na 500 tysięcy dolarów kampania Catholic Vote ma dotrzeć do katolików w kluczowych, "wahających się stanach" - swing states. Chodzi głównie o Ohio, Pensylwanię, Newadę i Florydę. W nagraniu wideo, organizacja przypomina o ujawnionej w ubiegłym miesiącu anty-katolickiej korespondencji Demokratów.W ujawnionym w pierwszej połowie października 2016 roku przez Wiki Leaks mailu z kwietnia 2011 roku John Halpin ze sprzymierzonego z Hilary Clinton „Center for American Progress” napisał do szefa sztabu Demokratki, John’a Podesty na temat katolicyzmu konserwatywnych elit w USA. Zauważa, że wielu członków ruchu konserwatywnego to ortodoksyjni katolicy (all Catholic). "To niezwykłe sponiewieranie wiary. Oni muszą odczuwać sympatię do systematycznej myśli i zacofanych relacji genderowych oraz być całkowicie nieświadomych chrześcijańskiej demokracji". http://www.pch24.pl/ostatnia-prosta-wyborcza--amerykanscy-katolicy-ruszaja-z-kampania-przeciw-hilary-clinton-,47124,i.html#ixzz4Ow8u0ATp

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika a

Watykański moherowy berecie

Watykański moherowy berecie  myślący ludzie nie wierzą w Twoje brednie i Twoje staranie się by ludzie żyli w tym wymyślonym , zakłamanym, watykańskim światku nie ma sensu. Mohery wymierają a z nimi  największy przekręt tego świata. Widzę, że jesteś z tych, co pozostali w średniowieczu. W czasach palenia na stosie za prawdę. Polskę zachodowi sprzedał watykan, Twój priorytet. Jesteś jednym z tych co sprzedali polski dorobek do żydoniemieckofrancuzkoamerykańskiej uni.

Portret użytkownika XaX

Oto i wolność słowa w wydaniu

Oto i wolność słowa w wydaniu lewicy o którą tak się zamartwiają w Polsce ... Oni odmawiają wręcz istnienia ludziom którzy mają inne zdanie niż oni i najchętniej to by wsadzali za to do więzienia pod najróżniejszymi pretekstami patrz mowa nienawiści która działa tylko w jedną stronę ...  Jak to mówił Churchil "Kiedyś faszyści nazwą się antyfaszystami" i to się niestety sprawdza bo obecna lewica stosuje iście faszystowską ideologię jak nie z nami to przeciwko nam i nie masz prawa istnieć.  

Skomentuj