Według WHO „jeśli będziemy mieli dużo szczęścia, przejmiemy kontrolę nad pandemią w przyszłym roku”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pomimo szybkiego rozprzestrzeniania się wariantu delta na świecie, kierownictwo Światowej Organizacji Zdrowia nie traci nadziei, że przywódcy krajów uprzemysłowionych będą w stanie powstrzymać koronawirusa w 2022 roku. Pandemia, zdaniem WHO, może zakończyć się szybciej, jeśli kraje zapewnią sprawiedliwą dystrybucję szczepionek wśród ubogich populacji, wesprą środki dystansowania społecznego i zapewnią odpowiednie finansowanie szpitalom, etc.

Zdaniem specjalistów z WHO nie ma co liczyć na rychły koniec pandemii

„Chciałbym móc powiedzieć, że to się skończy w tym roku, ale nie sądzę, aby tak było” – powiedział Mc Ryan, dyrektor wykonawczy Programu WHO Health Emergencies. „Jeśli będziemy mieli dużo szczęścia, przejmiemy kontrolę nad pandemią w przyszłym roku”.

Kraje o wysokim wskaźniku szczepień będą wkrótce miały pandemię za sobą. Mc Ryan potępił światowych przywódców za to, że nie pospieszyli się z dzieleniem się zapasami szczepionek z biednymi państwami w takim stopniu, w jakim by mogli. W wielu regionach świata notuje się wzrost przypadków zarażeń.

„W ciągu ostatnich siedmiu dni na całym świecie odnotowano o 11,5% więcej infekcji i o 1% więcej zgonów” – powiedziała Maria van Kerkhove, epidemiolog z WHO.

Liczba zgonów z powodu krukowicy wzrosła w czterech z sześciu regionów kontrolowanych przez organizację, tj. na Zachodnim Pacyfiku (10%), Azji Południowo-Wschodniej (12%), wschodniej części Morza Śródziemnego (4%) i Afryce, która nadal cierpi z powodu niedawnego gwałtownego wzrostu infekcje.

 

Kierownictwo WHO potwierdziło również, że chociaż zdarzają się przypadki ponownego zakażenia po szczepieniu, przebieg choroby jest prawie zawsze łagodniejszy niż u nieszczepionych obywateli.

 

Niemniej jednak możliwe jest, że pojawią się nowe warianty, które mogą spowodować kolejny wybuch choroby.

„Delta nie jest jedyną niebezpieczną opcją, o której się mówi”- powiedział van Kerkhove.

A im dłużej ludzie na całym świecie pozostają nieszczepieni, tym bardziej prawdopodobne jest, że pojawi się bardziej niebezpieczna opcja.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Miuosh

Nad czym kontrolę moze nad

Nad czym kontrolę moze nad ludzmi których wyszczepia? Po za zakladniem kaganca i pryskania sobie alkoholem w dlonie nic nie zauwazylem zadnej pandemi wszyscy zyja i nic im nie dolega spośród prawie tysiąca ludzi rozsianych po calym świecie których znam i mam z nimi kontakt (większość z gier) i sie wymieniamy informacjami. Nic kurwa nie ma halo? to jest taki fejk ze sie w glowie nie mieści tylko slepi i głusi widza ze jest jakas pandemia. Sraja w porty bo widza ze za duzo ludzi jest świadomych a koniec jest ich bliski. Niby szczepionka ma być by uodpornić ludzi na promieniowanie z Fukushimy. Niby ma byc dla depopulacji i sterowania zywym organizmem. Ja mam to w dupie i widze ze wsrod ludzi ktorych znam nic im nie dolega wszystko standard od 20 lat wiec gdzie ten dawid?

Portret użytkownika Ruchomy Cel

UKRYWANIE CZĘŚCI PRAWDY -

UKRYWANIE CZĘŚCI PRAWDY - "KETMAN" 
To taktyka praktykowana nie tylko w Islamie.
"FALARICA: TAKIJJA, KETMAN, KŁAMSTWO W ISLAMIE" 
Istotną część islamu stanowi PRAKTYKA zwana „takijją” (arab. „taqijja” – dosł. „ostrożność), POLEGAJĄCA NA UMYŚLNYM WPROWADZANIU W BŁĄD w sprawach dotyczących religii, lub nawet na wyparciu się swojej wiary, w celu ochrony islamu i muzułmanów.
Takijja ma swoje korzenie w historii szyizmu, którego zwolennicy doświadczali prześladowań, dlatego też aby uniknąć represji, uciekali się oni do tej zasady.
Przykład zastosowania takijji stanowi stwierdzenie, iż słowo „islam” znaczy „pokój”, padające często ze strony muzułmanów. Jest to kłamstwo, ponieważ „ISLAM” oznacza dosłownie „PODPORZĄDKOWANIE SIĘ”, zaś „pokój” to po arabsku „salam”. Co prawda obydwa słowa posiadają wspólny rdzeń (slm), jednak ich znaczenie jest całkowicie inne.
W komentarzu do Koranu znajdujemy słowa Al-Askariego: „Ten, kto ukrywa swoją religię, ten ochronił swoją wiarę. Ten, kto otwarcie głosi swoje przekonania, ten zniszczył swoją wiarę”[2]. W tym kontekście należy zwrócić uwagę na fakt, iż kłamstwo w islamie posiada korzenie w Koranie:
– sura Al-Imran, 28: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, te nie ma nic wspólnego z Allahem, chyba, że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa (…)”.
– sura Al-Imran, 54: „(…) Allah jest najlepszy spośród knujących podstępy”
Również Mahomet, uważany przez muzułmanów za doskonałego człowieka i wzór do naśladowania, zalecał okłamywanie innych. Z hadisu[3] dowiadujemy się o tym, iż chciał się on pozbyć przywódcy żydowskiego plemienia Banu Nadir z Medyny, a zarazem poety, Ka'ba Ibn Al-Aszrafa, spiskującego przeciw niemu i kpiącego z niego w swoich utworach. Mahomet spytał swoich towarzyszy: „Kto zabije Ka'ba Ibn Al-Aszrafa, który szkodzi Allahowi i Jego apostołowi?” Na ochotnika zgłosił się Muhammad Ibn Maslama, który powiedział, że może wykonać zadanie, jednak w tym celu będzie musiał okłamać ofiarę. Uzyskawszy zgodę Mahometa, udał się on wraz ze swoimi ludźmi do jego domu. Ibn Maslama powiedział poecie, iż nienawidzi Mahometa i chce go opuścić. Wobec tego Al-Aszraf WPUŚCIŁ ICH DO SIEBIE i ZOSTAŁ PRZEZ NICH ZAMORDOWANY.

https://myslkonserwatywna.pl/chmielowiec-takijja-ketman-klamstwo-w-islamie/

Portret użytkownika Ruchomy Cel

PATENT NA CZŁOWIEKA  

PATENT NA CZŁOWIEKA  

 

PATENT NA GENY

 

ZASZCZEPIENI ZALICZENI DO „TRANS-LUDZI”

 

Stowarzyszenie Patologii Molekularnej wraz z kilkoma innymi stowarzyszeniami medycznymi, lekarzami i pacjentami w 2013 rokupozwało Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO) i Myriad Genetics, aby zakwestionować kilka patentów związanych z genetyką człowieka. Przełomowy wyrok sądu w tej sprawie wskazuje na bardzo niepokojącą kwestię…

Pozew zakwestionował patenty, które obejmują geny BRCA1 i BRCA2, niektóre mutacje wskazujące na wysokie ryzyko zachorowania na raka piersi oraz kilka patentów na metody obejmujące diagnostyczne badania przesiewowe pod kątem genów.

https://www.odkrywamyzakryte.com/patent-na-czlowieka-zaszczepieni-trans-ludzie/

 

Szacuje się że  co drugi człowiek na ziemi zachoruje na raka a ty ciągle wierzysz w naukę i postęp cywilizacyjny?

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Liczba zgonów z powodu

Liczba zgonów z powodu krukowicy wzrosła w czterech z sześciu regionów kontrolowanych przez organizację

Nic dziwnego, że liczba zgonów z powodu kurwicy wzrosła skoro regiony te kontroluje WHO.

Strony

Skomentuj