Według WHO co szósta osoba cierpi na niepłodność

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Według nowego raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jedna na sześć osób na świecie doświadczy niepłodności w którymś momencie swojego życia. Raport zawiera pierwsze szacunki dotyczące rozpowszechnienia niepłodności od ponad dekady.Dyrektor WHO ds. badań nad zdrowiem seksualnym i reprodukcyjnym, Pascal Allotey, powiedział, że raport podkreśla „potrzebę uczynienia niepłodności priorytetem w powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym”.Raport definiuje niepłodność jako stan, w którym dana osoba nie jest w stanie zajść w ciążę po co najmniej roku regularnego współżycia bez zabezpieczenia. Dane pokazują, że niepłodność rozkłada się równomiernie na poziomie dochodów na całym świecie. Niepłodność odnotowano na poziomie 17,8% wśród osób o wysokich dochodach i 16,5% wśród osób o średnich i niskich dochodach.

 

Chociaż autorzy badania nie byli w stanie określić, czy wskaźniki niepłodności rosną, czy spadają, byli w stanie pochwalić kraje, które robią więcej, aby wspierać osoby z niepłodnością, wprowadzając zmiany w leczeniu i finansowaniu. WHO stwierdziła, że ​​potrzebne są dalsze badania, aby lepiej zrozumieć zakres niepłodności, ale spodziewają się opublikowania dodatkowych wskazówek dotyczących zapobiegania, wykrywania i leczenia jeszcze w 2023 roku.

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nomen - Omen

Czy  w "wirusowej plandemii"

Czy  w "wirusowej plandemii" (panice) chodziło także o to aby wysterylizować społeczeństwa...?

"Niemieckie banki spermy kuszą Polaków trzema tysiącami złotych miesięcznie" - (Tekst z dnia 29-09-2010)

Niemieckie banki spermy oferują Polakom do 3 tys. zł miesięcznie za oddanie nasienia. To średnio trzykrotnie więcej niż wynagrodzenie dla dawcy w polskich klinikach leczenia niepłodności. Ale nasi lekarze androlodzy uważają, że niemieckie banki naruszają prawo. Nie akceptujemy kandydatów nadużywających narkotyków, alkoholików, często zmieniających partnerów seksualnych oraz homoseksualistów. Kandydat nie może należeć do innego Banku Nasienia. Za jednorazowe oddanie próbki dawca nasienia otrzyma 750 zł. W jednym miesiącu można oddać nasienie maksymalnie 4 razy. Szukałem takich ofert w Internecie. Zalogowałem się na stronie, wysłałem kwestionariusz, teraz czekam na odpowiedź. To dobry sposób na zarobek. Są jednak chwile, kiedy zastanawiam się, czy to do końca moralne - mówi 32-letni Michał z Lublina. Pobór nasienia przeprowadza polskie laboratorium położne najbliżej miejsca zamieszkania dawcy. Stąd materiał trafia do Niemiec. Dyrektywy unijne w sprawie oddawania, pobierania i dystrybucji komórek ludzkich są enigmatyczne - twierdzi prof. Waldemar Kuczyński, lekarz ginekolog i androlog z Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej Kriobank z Białegostoku. Materiał ludzki nie może być przedmiotem komercyjnego handlu. Wymiana próbek możliwa jest jedynie między dwoma certyfikowanymi ośrodkami leczenia niepłodności. A w Polsce taki ośrodek nie istnieje. Dlatego Niemcy naruszają w ten sposób unijne dyrektywy.

https://gs24.pl/niemieckie-banki-spermy-kusza-polakow-trzema-tysiacami-zlotych-miesiecznie/ar/5409780

---

"Niemcy Bank Nasienia" - Do sprawdzenia - Wyniki wyszukiwania

https://www.google.de/m?q=Niemcy+Bank+Nasienia&client=ms-opera-mobile&channel=new&espv=1

===

Portret użytkownika Wiktor Wektor

Po pierwsze ludzkość nie jest

Po pierwsze ludzkość nie jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem, więc nie każdy "musi" mieć potomstwo. Po drugie nie wystarczy spłodzić - trzeba jeszcze poświecić dużo czasu na wychowanie dzieciaka a nie machnąć ręką bo "jakoś to będzie".. a w wielu przypadkach tak właśnie jest, i "wychowaniem" zajmuje sie telewizor, internet, ulica, koledzy ze szkoły itd. a nie rodzic. Duża część tzw. "rodziców" nigdy nie powinna mieć dzieci, bo się zwyczajnie do rodzicielstwa nie nadają, gdyż aby wychować kogoś wpierw trzeba samemu być wychowanym czyli być pewnego rodzaju wzrocem który chce się przekazać nowemu ludzikowi. Po trzecie decyzja o spłodzeniu potomka powinna być wynikiem głębokich przemyśleń kierowanych miłością (a nie tylko hucią) poto by właśnie tym rodzicem być a nie tylko dawcą genów. Wiele osób łączy się w pary bo "tak trzeba.. taka jest tradycja..przyszła już pora - itd." a efektem tego są tysiące rozwodów i setki problemów rodzinnych o patologii nie wspominając. Podsumowując nie każdy "musi" mieć dzieci a już na pewno wielu nie powinno. W wielu przypadkach "decyzją" o rodzicielstwie jest wyłącznie popęd seksualny czyli czysta biologia bez zaangażowania mentalnego w ten proces. A w ten sposób lepszego świata nie stworzymy... tylko gorszy lub co najwyżej kontynuację tego który już jest. A zatem to że: "cierpią na bezpłodność" to dobrze.. bo jak widać natura wreszce wzięła ludzkie sprawy w swoje własne spracowane ręce jak człowiek nie potrafi.

Portret użytkownika euklide⁣s

Dzieci nie powinni mieć

Dzieci nie powinni mieć politycy, pracowicy sektora budżetowego i wszyscy, którzy nie potrafią się odnaleźć w społeczeństwie poprzez oferowanie swoich usług innym na zasadzie dobrowolności. Ich zwyczajnie na dzieci nie stać. Są oni żywieni przez zdrową tkankę społeczną, a sami tworzą pasożytniczą narośl. Namnażanie pasożytniczej narośli prowadzi do rozwoju choroby.

Portret użytkownika Lommo

Dopisz jeszcze nowotwory. Co

Dopisz jeszcze nowotwory. Co rusz słyszę po ludziach jak po parę osób z rodziny ma raka i to już takiego beż szans na przeżycie.  Rodziny wpadają w ogromne problemy bo to duże koszty finansowe  prób ratowania choć co prawda z tego co słyszę  znacznie zmniejszyła  się jednak cyniczność lekarzy z których obecnie większość  stawia sprawę jasno że nie ma ratunku . Kiedyś  normą było  wydojenie rodziny z kasy ma maksa nawet kiedy szanse były zerowe. Do tego jest problem że opieka nad tymi dogorywającymi tworzy rodzinom olbrzymie problemy logistyczne. Bo nie da się jednocześnie  pracować  i opiekować osobami w ciężkim stanie. 

Portret użytkownika euklide⁣s

znacznie zmniejszyła  się

znacznie zmniejszyła  się jednak cyniczność lekarzy z których obecnie większość  stawia sprawę jasno że nie ma ratunku

Nic się nie zmniejszyło. Lekarze są cyniczni jak zawsze, do tego doszło to, że są dzisiaj zimni jak lód i mają w dupie zdrowie pacjenta i bawią się zgrywając panów życia i śmierci. Patologia społeczna się rozwija.

Portret użytkownika 1993r

To są wyliczenia statystyczne

To są wyliczenia statystyczne na podstawie wyników z zaszczepienia bydła autosygnalizowanym bio-cyfrowym mRNA. W najbliższym czasie tego typu news'ów z problemami zdrowotnymi i dokładnymi obliczeniami będzie masa. "Produkt ludzki" po aktualizacji systemu operacyjnego RNA, łatką modyfikacyjną(virusem) zwaną "vax cow.id -2k19" stał się otwartą księgą genetyczną, łatwą do zdalnego technologicznie monitorowania i manipulowania(na razie w minimalnym stopniu). 

(Powłoka)Organizm ludzki to bio-molekularny komputer, który działa według swoich(odgórnie) zaprogramowanych zasad. Jeśli spojrzymy na konstrukcję i działanie komputera cyfrowo-elektronicznego znajdziemy bardzo wiele podobieństw z działaniem naszego ciała. Żeby korzystać z komputera potrzebujemy płyty głównej, zasilacza, procesora, karty graficznej(monitora), pamięci i dostępu do energii go zasilającej. W ludzkim dziele tych podzespołów i procesów z tym związanych jest o wiele więcej ale działa to na podobnej zasadzie(automatyzacja zdalnie zaprogramowana). Nikt z was nie musi teraz świadomie pompować odpowiedniej ilości krwi do poszczególnych narządów, odprowadzać myślami tlenu i innych składników z niej i dostarczać do każdej komórki. Myśleć o tym w jaki sposób mięśnie mają zadziałać na zbliżający się dla nas ruch itp, wszystko działa automatycznie według programu/systemu operacyjnego(RNA).  Ten kto interesuje się choć trochę genetyką wie, że już wiele lat temu informowano nas o badaniach nad manipulacjami genetycznymi ziemskich stworzeń. Były lata, w których ogólna narracja wspominała o  "boskim" zabezpieczeniu genetycznym ciała ludzkiego, który jest niedozłamania... Niestety to już przeszłość. Rozwój nano-bio-genetyczno-technologiczny umozliwił jego obejście(zhakowanie) poprzez wprowadzenie do danych informacyjnych ciała ludzkiego(DNA) virusa, który zdalnie sterowany przeprogramowuje pliki systemu operacyjnego(RNA). Działa to na podobnej zasadzie jak virusy komputerowe, choć jest bardziej złożone. 

Ludzie po ostatnich szczepieniach stali się pierwszy raz po naszym genetycznym stworzeniu przeprogramowanym(w najgorszy sposób) gatunkiem przez psychopatycznych globalistów. 

Portret użytkownika syriues

Jak ich qrwa zaciupowali pare

Jak ich qrwa zaciupowali pare razy keczupem to moze moga miec nawet pewność złamasy. Maja jedynie szczęście lub nie,ze ktoś ich jeszcze broni  bo za to co zrobili powinni trzymac morde w kubeł i ze strachu nosic pampersy .........jeb.....ko.....no i tak dalej. 

 

Portret użytkownika Endymion

Dzisiejsze czasy doprowadziły

Dzisiejsze czasy doprowadziły do tego, że ja z kilkoma kolegami (alimenciarzami) szykujemy sie do grupowej obniżki ceny za wazektomię.

W dzisiejszych czasach największym problemem jest spłodzić dziecko! Kobiety chętnie rozkłądają nogi, nawet przed Bogiem przysięgają, dozgodną miłość i wierność, oraz że nie opuści do śmierci, a potem nie znasz baby, komunikujesz się z nią poprzez prawników. Mój syn ma 9lat, a od półtora roku go nie widuję. W tym czasie chodzi do psycholożki, co to zamiast mu powiedzieć, że ma mamę i tatę, nastawiła go przeciwko mi. Zostałem bankomatem. Walczę o syna od 1,5 roku, ale szczerze powiedziawszy sił mi brakuje. Zaraz będę miał zasądzone widzenia z obcą mi osobą, ale to będzie mój obowiązek, a po każdym widzeniu, czy też niewidzeniu, będę miał zrójnowaną psychikę. Po co mi to? Powinienem się wyżecdziecka, ale nie potrafię Sad

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika TheAdamsky

Hej bracie,  

Hej bracie,  

Powiem to w ten sposób.  Byłem w twoim położeniu,  do dzisiaj nie mam kontaktu z dzieckiem, a ma on 23 lata.

Nie wygrasz z tym jeśli już sprawy w sądzie sie odbywają, o to aby dziecko zobaczyc, uwierz mi - twoją ex jest po prostu niedorozwinięta umysłowo.

Życzę wytrwałości. 

Pozdrawiam serdecznie 

Portret użytkownika Jan D

Nie możesz się teraz poddać.

Nie możesz się teraz poddać. Za 5-7 lat chłopak podrosnie, zrozumie i może nawet znienawidzi matkę, za to, że uniemożliwiają mu widzenia z ojcem. Przechodziłem przez to. Sądy, kuratorzy, czatowanie pod szkołą, żeby tylko córkę moc zobaczyć na chwilę. Psy mnie zwijaly co chwilę, ale g... mogli mi zrobić. Miałem okresy załamania. Sądy w Polsce są anty-rodzinne. Czas działa na twoją korzyść. Teraz moja córka jest już prawie dorosła. Gardzi swoją matką za przeszłość, a kontakt ma ze mną kiedy i jak tylko chce.

Portret użytkownika Lommo

Oczywiście większość kobiet

Oczywiście większość kobiet to straszne kłamczuchy. Mają jakichś gachów a innym ściemniają o miłości. Wiadomo człowiekowi się mózg zaczyna lasować od tych hormonów wydzielających się pod wpływem miłości i we wszytko wierzy. No ale trzeba w końcu spojrzeć prawdzie w oczy i nie chodzi nawet o to że puści się gdzieś od czasu do czasu. Ale potrafią babska mieć na lewo permanentnie jakiegoś gacha gołodupca a do innych facetów się przyczepią aby tylko wyciągać pieniądze nie tylko oficjalnie ale przetrzasajac szafy . Moja przetrzasała a nie wiedziała że mam kamerkę , nawiasem mówiąc za wieke mue było co znaleźć bo jej się zdawało że muszę mieć gdzieś pochowane pliki banknotów . O wtedy jest krótka piłka i wylot na kopach. Listy od prawników to od razu do pieca bez otwierania jak mandaty z Norwegii i Danii. Nie ma sensu się denerwować .

Portret użytkownika Stacja nr2

Oj ty biedaku gdybyś był taki

Oj ty biedaku gdybyś był taki bez skazy wspaniały ojciec mąż sąd nie utrudniał by ci życia już same twoje wypowiedzi dobitnie potwierdzają żeś cham .Kobiety rozkładają nogi a co ty biegasz z ogonem płodzisz dzieci które nie potrafisz wychować .Zero szacunku dla kobiet i do rodziny .Nie rób z siebie ofiary tylko stań na wysokości zadania jako ojciec  Co to za tekst ? Powinienem się wyżecdziecka, ale nie potrafię - bądź ojcem zasłuż sobie na to by nim być by dziecko widziało cię jako kochajacego ojca , co ty myślisz że ono nie czuje 9 latek wie co dobre a co złe widzi ojca który nie szanuje matki i co myślisz że to jest OK twój syn to żywa istota czująca co to dobro i zło co to miłość .Szanuj innych a życie odpłaci ci tym samym .

Portret użytkownika axell69

WHO  i  spółka  do której

WHO  i  spółka  do której należy też  admin ZnZ  , cóż ...   uzurpatory  twierdzą że jesteście niepłodni   lub bezpłodni   i nie nadajecie się  do dalszej eksplatacji    jako gatunek   , z gatunku  nierobów i   wczesnych  emerytów lub  często zachorowalnych     maszyn do pracy  . Czy  nie brzmi to znajomie ??   Kiedyś  było inaczej , nie robów nazywano Niebieskimi Ptakami   a dzisiaj   stwierdza się jakiś koniec świata  lub upadek cywilizacji  , czy jakoś tak ,  z powodu   emancypacji  lub  równouprawnień    czy też innych ideologii     w świecie  w którym absolutnie  NIC nie  zmieniło  się oprócz chaseł  dla debiliowatego społeczeństawa zwartego w  utrwalaniu   władzy  katolickiej  i  utrzymywaniu   nierobów   za własne  pieniądze   w jedynej i słusznej sprawie  , co nie  ??   

Więc na huja  te   dziwne arty i posty które we  waszych łbach  nie potrafią   niczego  zmienić , po  kiego   co rok prosicie    boha  o to czego ten że wam niczego dać nie może  ??       

co rok to samo co rok jest gożej  , kutas  miejski   nie potrafi  na balkonie  wychodować  pietruszki  ani  pomidora   jednak ryja drze  że jest mu za drogo  .... śmiechu  warte    i Jezus wam pomorze    tak jak wam pomógł   chUj  zjebany   manipulator zwany  Inschtalatorem 

To takie fakty  z  szycia  wietrznego    i wiara  w coś co   jest  ulotne jak   grosz w portfelu  

Jarych Godów 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Strony

Skomentuj