Według Trumpa, Władimir Putin może być zamieszany w wiele zabójstw

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Donald Trump przyznał w wywiadzie udzielonym amerykańskiej stacji CBS, że Władimir Putin prawdopodobnie jest zamieszany w wiele zabójstw i otruć.

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, był gościem programu telewizyjnego 60 Minutes w stacji CBS. Podczas rozmowy z dziennikarką Lesley Stahl, prezydent potwierdził, że Władimir Putin najprawdopodobniej brał udział w wielu zabójstwach i otruciach. Trump przyznał jednak, że nie przykłada do tego większej wagi, ponieważ jest przekonany, że zdarzenia nie miały miejsca na terytorium USA. Deklaracja prezydenta zaskoczyła wielu, którzy nie spodziewali się tak otwartego przekazu na temat Władimira Putina, który miał rzekomo pomóc Trumpowi w wygraniu wyborów z 2016 roku.

Warto przypomnieć, że wielu rosyjskich dysydentów, dziennikarzy lub innych osób krytykujących prezydenta Rosji, zostało otrutych lub zginęło w tajemniczych okolicznościach. Najgłośniejszym przypadkiem była sprawa Siergieja Skripala, byłego rosyjskiego szpiega, który wraz z córką został otruty w Wielkiej Brytanii. Za atak mieli być rzekomo odpowiedzialni rosyjscy agenci, lecz nasi sąsiedzi ze wschodu tradycyjnie zaprzeczyli wszelkim oskarżeniom.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

No to dogadał kocioł garowi.

No to dogadał kocioł garowi. Hahaha. Władza równa się siła. Siła równa się śmierć. Ten kto rządzi ma palce całe upaćkane w zbrodni po to by rządzić. To jest oczywiste. Poza tym Trump niech tak nie kwika bo w jego otoczeniu jest pełno ludzi, którzy mają problemy z prawem i dorobili się nieuczciwie. Dla przykładu ojciec Jareda Kushnera okradł skarb państwa na miliony dolarów i siedział w więzieniu. Synek sprawuje rolę głównego doradcy Trumpa. To jest ta demokracja. Sam Jared Kushner był wcześniej doradcą Hilary Clinton. Cóż za płynna zmiana stanowiska. Tacy to wrogowie Clinton i Trump.  Mają udziały w tych samych spółkach i korporacjach ale Trump jest przecież antysystemowy. Hahaha. To ta cała amerykańska demokracja gdzie i tak rządzą ci co mają rządzić a wybory to farsa. 

https://www.forbes.pl/wiadomosci/jared-kushner-kim-jest-ziec-donalda-trumpa/58fpg5k

Trump ma udziały w korporacjach energetycznych więc wojny na bliskim wschodzie były opłacane pośrednio również przez niego. Te wojny to śmierć którą można już liczyć w milionach. Za pomocą swojego antychrysta z satanistycznej sekty chabad lubawicz czyli Kushnera przeniósł ambasadę z Tel-Avivu do Jerozolimy nakrapiając to śmiercią ofiarną łącznie prawie 300 palestyńskich goji. Na to wszystko chcą wybudować 3 świątynie Jerozolimską nakrapiając to kolejnymi zgonami. Jedno jest pewne biurowiec Kushnera i marka jego firmy to 666. Mark of the beast. Coraz więcej ludzi z nim współpracuje. Firma która okradając innych dorobiła się miliardów jest przecież źródłem niegodziwości i odstępu. To nie szkodzi. Uczyńmy Amerykę Wielką ponownie. :) 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Przypadek skripala autorze

Przypadek skripala autorze artykułu? Sam skripal wątpi, że zrobiły to służby rosyjskie, a dla myślącego człowieka jasne jest , że była to prowokacja angoli, która - dziwnym trafem - wydarzyła się tuż przed wyborami w Rosji i Mundialem w tym kraju, prawda? Co za "przypadek"? Tak jak te "ataki chemiczne" Assada? Też łykasz tę żydo-propagandę?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Poducz się o wojnie

Poducz się o wojnie czeczeńskiej to się dowiesz, że ekstremistów czeczeńskich, którzy chcieli założyć państwo wyznaniowe na terenie północnego Kaukazu - tzw Emirat Kaukaski uznano za organizację terrorystyczną. I za taką organizację terrorystyczną uznały ją nawet zdegenerowane uSSmany, hujnia gejropejska i onz. Tak więc co? Masz pretensję do całego świata w kwestii radykałów czeczeńskich? Nie masz pojęcia o czym gadasz. 

A sprawa skripala to bezyskusyjnie prowokacja brytoli, uSSmanów i podobnego tałatajstwa, tak samo jak mityczne "ataki chemiczne" Assada. To, że pewne środowiska nie chcą tego przyjąć do wiadomości i udają idiotów, to wasza sprawa. Ale nie licz na to, że ktoś nawet średnio bystry łyknie ten absurd nachalnie serwowany przez żydo-uSSmańskie ścieko meNdia.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Wichajster

A trump nie jest zamieszany w

A trump nie jest zamieszany w zabojstwa kontynuujac wojne na bliskim wschodzie? Moze nie bezposrenio ale posrednio napewno. Czy trump nie jest winny smierci tysiacom ludzi np w wenezueli nakladajac na nich sankcje i doprowadzajac do wojny domowej? Usa zawsze miala mentalnosc kaliego. 

Portret użytkownika Medium

Jakby to było, gdyby Władimir

Jakby to było, gdyby Władimir Władimirowicz Putin powiedział, że Trump jest zamieszany w wiele zabójstw, albo chociaż w wiele afer gospodarczych? Co by się wtedy działo?

Tak więc ZychMan, po prostu przestań pieprzyć!

Strony

Skomentuj