Według światowych mediów Żyd, który okazał się Kubą Rozpruwaczem był Polakiem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nienawiść względem Polaków przybiera ostatnio patologiczny poziom. Nagonka na nasz kraj jest od jakiegoś czasu w dobrym tonie i gdy tylko pojawia się okazja zaszkodzenia wizerunkowi Polski i Polaków, siły nam nieprzyjazne skwapliwie wykorzystują każdą okazję. Najnowsza z nich to nazwanie Polakiem żydowskiego mordercy prostytutek znanego jako Kuba Rozpruwacz.

Przypomnijmy, że w czasach gdy w Londynie grasował morderca zwany Kubą Rozpruwaczem, Polski nie było nawet na mapach świata. Mimo to nie przeszkadza to większości światowych mediów do przedstawiania kłamliwych informacji, że legendarny morderca prostytutek z Londynu był rzekomo Polakiem.

 

Co innego gdyby Kuba Rozpruwacz działał w latach dwudziestych XX wieku, ale jego okres aktywności to rok 1888 a Polska wtedy nie istniała. Jak zatem można Żyda z terytorium zarządzanego przez Imperium Rosyjskie nazywać Polakiem? A dlaczego nie nazwano go Rosjaninem?

 

Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. Wiadomo, że do tej pory gdy jakiś Polski Żyd okazywał się genialny to dla świata był Żydem, a nie Polakiem. A gdy jakiś Polski Żyd okazał się mordercą, nagle magicznie stał się Polakiem. To modelowy przykład antypolonizmu, który z jakiegoś powodu nagle stał się akceptowalny na całym świecie.

Naukowcy twierdzą, że Kuba Rozpruwacz to Aaron Kośmiński. Wskazuje na to DNA pozostawione na jednej krwawej chuście. Po porównaniu tego DNA z DNA członków rodziny Kośmińskiego, stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że to on był słynnym Rozpruwaczem.

 

Kuba Rozpruwacz - Jack the Ripper - to nigdy nie złapany seryjny zabójca kobiet, które trudniły się prostytucją. Morderca operował w londyńskiej dzielnicy Whitechapel, blisko oddalonej od dzielnicy żydowskiej. Zabójstwa były popełniane głównie w drugiej połowie 1888 roku. Większość ofiar została dosłownie wypatroszona. W sumie zamordowanych zostało 11 kobiet!

Chusteczka z plamami krwi należała do Catharine Eddowes. Poderżnięto jej gardło, została pocięta na twarzy a potem wycięto jej narządy i włożono do rąk. Analiza DNA chusty pani Eddowes odbyła się w 2014 roku z inicjatywy pisarza Russella Edwardsa, autora książki na temat Kuby Rozpruwacza „Naming Jack the Ripper”. Edwards był przekonany, że to Kośmiński jest zabójcą. W 2007 roku, jakimś cudem, pisarz był w stanie znaleźć na jednej z aukcji autentyczną chusteczkę Catharine Eddowes poplamioną krwią i był pewien, że przetrwały na niej ślady biologiczne zabójcy.  

Na jego wniosek, chusta została poddana analizie wykonanej przez Jariego Louhelainena , specjalistę w dziedzinie analizy DNA i wykładowcę biologii molekularnej na Uniwersytecie w Liverpoolu. Jednak w 2014 roku informacja ta została zakwestionowana ze względu na brak publikacji w czasopismach naukowych. W marcu 2019 roku ten sam Jari Louhelainen przygotowany referat wraz ze specjalistą Davidem Millerem z University of Leeds, a ich praca została opublikowana w renomowanym „Journal of Forensic Sciences”. 

 

Aaron Kośmiński był polskim Żydem, który wraz z trzema siostrami, bratem i matką przybyli do Londynu po pogromach, które rozpoczęły się w 1881 roku w Imperium Rosyjskim. W Whitechapel Kośmiński pracował jako fryzjer. Zdaniem najbliższych już w 1885 roku pojawiły się u niego objawy choroby psychicznej. Cierpiał na halucynacje słuchowe, nie chciał się myć, bał się wziąć jedzenie z rąk innych ludzi. Porzucił pracę i żył na koszt swoich sióstr. 

Według brytyjskich archiwów, w lipcu 1890 roku, czyli niemal półtora roku po morderstwach Kuby Rozpruwacza, Aaron Kośmiński w końcu przyszedł do kliniki psychiatrycznej, ale był tam tylko 3 dni. Mniej więcej rok później, znowu tam trafił po zarzutem napaści z nożem na siostrę. W szpitalu Kośmiński spędził następne 28 lat, aż do swojej śmierci w 1919 roku. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochani rzeznicy. polacy to

Kochani rzeznicy. polacy to narod wybrany w blogoslawionym przez JPII kraju PRL. Znamie bolszewizmu i kalectwa moralnego niestety odznaczylo sie  na obywatelach rzeznipospolitej polskiej w paskudny sposob. Zapomnieli oni przeto, ze najwazniejsza i ponad miare najistotniejsza jest narodowosc poska i praworzadnosc polska ktora juz teraz nie istnieje. Zamiast tego zostala banda zydo-komuny i ich od odbytnicze lizodopcze ktorych przyglupi iloraz inteligencji ksztaltuje sie na poziomie tuska i kaczynskiego. Kochani rzeznicy blagam was o to abyscie wprowadzili zatem zakaz pasozytowania czeladzi na narodach europejski i sprowadzili pospulstwo spowrotem do kraju aby nauczyc je praworzadnosci i rownouprawnienia w nowo wybudowanych wiezieniach. Ku chwale ojczyzny obywatelu Duda i kacyku Morawiecki.. ku chwale ojczyzny zdziwaczaly rzadzie i zdziwaczale dzieci prl-u,ku chwale ojczyzny wychowane w dobrobycie pozbawione milosierdzia i zrozumienia dobra i zla, a w bezstresowej atmosferze dzieciatka rzeznipospolitej polskiej. A moze ku hanbie ojczyzny sprzedawczyki i klamcy!!!!Hanba Rzeczypospolitej, Hanba, ze takie chamstwo i prostactwo wlazlo na szczyty panstwowej administracji i wladzy!!!! Hanba...

Portret użytkownika hs100

Masz racje ale wadza i elyty

Masz racje ale wadza i elyty są odzwierciedleniem społeczeństwa bo przecież ktos ich popiera. Vide Wlk. Brytania, wyobrażasz sobie naszych przygłupich ministrów w rządzie tego kraju albo Jarosława K. wszechwiedzącego jako ich przyfudcę ? Albo pomysły w stylu PiS w Polsce, w kraju w którym obytele wiecowałi i strajkowali za gosporką rynkową, a ona w żaden sposób nie polega przecież na rozdawnictwie.  W rozdawaniu tego co było do rozdania specjalizował się poprzedni ustrój którego przeciez obytele nie chcieli i przez parę  dziesięcioleci walczyła z tym ustrojem tzw. opozycja.  Obecnie u władzy. 

Niemcy mają od dzisięcioleci swój narodowy samochód Volks-wagen ale jego tez trzeba wyprodukować  i kupić a nikt nie rozdaje go za Auto Plus.

Portret użytkownika Ha$s

Syjonistyczna prowokacja

Syjonistyczna prowokacja rozbrojenia białych nacjonalistów amerykańskich i rozpoczęcie III wojny światowej?

Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz na rzecz Inżynierii Otwartego Źródła (OSEE)

P. Jesteś dobrze znany jako były szpieg, a także wiele razy powiedziałeś w publicznym rejestrze, że zarządzałeś operacją fałszywej flagi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Masz również autorem trzech książek i dwa rozdziały dotyczące konkretnych operacji false flag – fałszywą flagą ataków – Narzędzie głębokiego państwa , 9/11 Truth , Sandy Hook Prawdę , Orlando Atrocity i Paryż 11/13 . W skrócie, co to jest atak fałszywej flagi?
 https://www.veteranstoday.com/…/robert-steele-new-zealand-…/

Strony

Skomentuj