Według Sorosa bez kilkudziesięciu miliardów euro rocznie na uchodźców, Unia Europejska rozpadnie się

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Znany spekulant walutowy George Soros zachęca kraje UE, aby przeznaczyły ogromne sumy pieniędzy dla uchodźców. Jego zdaniem trzeba to zrobić teraz, a nie zadowalać się "okruchami".

 

Miliarder ostrzegł, że jeśli rządy państw członkowskich Unii Europejskiej nie zgodzą się na wyasygnowanie poważnych kwot w celu przyjęcia jeszcze większej ilości uchodźców, cała organizacja znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Soros uważa, że wspólnotę może obecnie uratować tylko przeznaczenie ogromnych środków pieniężnych, co jego zdaniem jest jedynym sposobem rozwiązania problemu uchodźców.

 

W eseju napisanym dla The New York Review of Books, Soros twierdzi również, że w Grecji rozwija się katastrofa humanitarna, a zdesperowani azylanci zrobią wszystko, aby osiągnąć swoje cele podróży w Europie. Uchodzący za filantropa spekulant uważa, że przywódcy UE powinni zaakceptować ideę, że dla skutecznego rozwiązania kryzysu będzie to wymagało obfitego finansowania.

Zdaniem Sorosa aby zapanować nad falą uchodźców z ogarniętej wojną Syrii, konieczne będzie wydanie rocznie nawet do 34 miliardów euro. Jeśli Unia Europejska nie znajdzie porozumienia w tym zakresie grozi jej upadek.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika agent007

Jak jest taki mądry ten

Jak jest taki mądry ten miliarder Soros to niech przeznaczy swój majątek na "uchodźców" a nie namawia UE aby finansowała ten islamski syf jakim są rzekomi uchodźcy .Polska powinna jak najszybciej zamknąć granice i wyjść ze strefy schengen ostatecznie także z UE za wszelką cene nie wpuszczać tej dziczy islamskiej do polski !

Portret użytkownika keri

Szanowni Forumowicze, w forum

Szanowni Forumowicze,
w forum do artykułów:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agresywne-dzialania-rosyjskich-mysliwcow-su-24-morzu-baltyckim
oraz
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-sorosa-bez-kilkudziesieciu-miliardow-euro-rocznie-uchodzcow-unia-europejska-rozpadn
 
moderator mol w wyjątkowo chamski sposób obrażał Achilesa:
- "człowieku, chory jesteś",
- "Twoich wpisów nie da się czytać",
- "nie czytam Twoich wypocin",
- "nawet nie będę komentował tego bełkotu",
- "co Ty teraz bredzisz",
- "Twoje komentarze nie mają dla mnie żadnej wartości",
- "zaśmiecasz forum wpisami",
- "Tobie dosłownie odbiło",
- "nie będę tolerował Twojego spamu".
 
Wobec apelu Achillesa do administratora strony admin napisał:
"O czym w ogóle ta rozmowa"
 
Achilles jest jednym z filarów tego forum, poświęca ogromnie dużo czasu na pisanie bardzo wartościowych postów. Dzięki Niemu wielokrotnie wzrasta wartość portalu.
Mimo wskazania, że oczekuję, iż mol przeprosi Achilesa, przeprosin nie było.
W tej chwili oczekuję przeprosin ze strony mola i admina.
Na znak protestu wobec takiego traktowania znakomitego forumowicza nie będę uczestniczyć w dyskusjach do momentu aż dowiem się, że Achiles został przeproszony przez wyżej wymienionych.
Tych z Was, których również oburza takie traktowanie Achillesa przez mola, proszę o nieuczestniczenie w komentowaniu ich artykułów przez tydzień.
Może zrozumieją, że Achilesowi należy się szacunek.
Pozdrawiam Forumowiczów.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Będziemy z identycznym

Będziemy z identycznym zainteresowaniem i ciekawością czytali i komentowali artykuły Johna Molla, ponieważ przedstawia on sytuacje jak najbardziej obiektywnie, a swoje apele wsadź sobie głęboko w dupę. Pozdrawiam serdecznie:-)

Portret użytkownika Ogo Pogo

Soros,"filantrop"

Soros,"filantrop" islamski.Chory umysł.Człowiek napakowany organami pozyskanymi  w barbarzyński sposób od swoich "dobrowolnych" dawców w celu podtrzymania swego  truchła na chodzie.Cymbał niezdrowo pier....y podobnie jak jego mocodawcy.Cymbał oderwany od jakiejkolwiek rzeczywistości z wizjami starczymi przedagonalnymi.Chce podobnie jak jego mocodawcy: ekskrement staruchów z demencją urządzić przy okazji ich zejścia, zejście tego ŚWIATA.To całe towarzystwo to zdrowo pie...te czubki.Treści przez nich wygłaszane,jak choćby cytowana powyżej  świadczą o tym ,że te debile w swojej pyszze mają nas za debili.

Portret użytkownika syriues

Dobry pomysl na zadluzenie Eu

Dobry pomysl na zadluzenie Eu i sprowadzenia jej na droge slugi.Niech sobie robia co chca.I tak nic im to nie pomoze.
Bo Europa jest wlasnie zagrozona z powodu wlasnie wydawania pieniedzy na byle co.
Jak maja taki pomysl ,to niech odbuduja te wszystkie kraje zniszczone przez Nato.Od Afryki po Azje az do Ameryki Poludniowej.
Nie ma to jak cos zburzyc i dac kredyt.Przemoca.Po to tylko,by sie zadowalac pozniej nagromadzona kasa.Zbutwialy system lichwy.Tyle,ze sila brany.
  jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest wrocic do korzeni

Portret użytkownika inzynier magister

UE to jest reżim masoński

UE to jest reżim masoński najgorszego sortu ! Gorszy już jest tylko reżim z II wojny światowej od hitlera !
"W Brukseli i Paryżu wybuchają bomby, w zachodnioeuropejskich miastach rdzenni mieszkańcy boją się chodzić po ulicach, gdyż tamtejsze policje nie panują nad sytuacją, na wschodzie Ukrainy trwa wojna, Rosja zbroi się na potęgę, Bliski Wschód spływa krwią chrześcijan, a obywatele tych państw nieprzerwanym strumieniem maszerują do Europy, często z radykalnymi hasłami na ustach. Co w związku z tym robi największa instytucja międzynarodowa na Starym Kontynencie – Unia Europejska? Liczy na paluszkach liczbę sędziów polskiego Trybunału Konstytucyjnego. 
Rezolucja PE. POlskie lewaki przeciw, węgierscy patrioci za Polską. Kowalski & Chojecki 14.04.2016
https://www.youtube.com/watch?v=xXHV4iT-g-Q
Demokracja w Polsce jest zagrożona – stwierdzają eurokraci. Czy jednak stan zagrożenia trwa od dziś? Nie! „Kaczyzm” groził nadwiślańskiej demokracji także przez 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej, której „światłe” rządy były ciągłą walką z emanacją najczarniejszych snów proeuropejskich „elit”, Polakiem-katolikiem.

w zamkniętym świecie i zamkniętych umysłach eurokratów demokracja ma miejsce tylko wtedy, gdy rządzą „nasi”, politycy w ciepłych słowach mówiących o Brukseli i jeżdżący do Berlina po instrukcje.
 
I bez znaczenia jest tutaj fakt, że za rządów „naszych” polskie służby szarpały się o laptopy z redaktorami tygodników, by pozbawić ich kompromitujących polityków dowodów, że młodzież o patriotycznym nastawieniu była szykanowana, autorzy antyrządowych stron o 6 rano byli „wizytowani” przez policję, a niezależna od rządu stacja telewizyjna nie mogła swobodnie nadawać. To nic, wszak wówczas rządzili „nasi”.PiS trzeba odsunąć od władzy jak najprędzej, zanim ruszą śledztwa w związku z wieloletnimi zaniedbaniami, nadużyciami i aferami. Pamiętając o dobroci przyjaciół z Berlina nie można też zapominać o własnym bezpieczeństwie. Nie wiadomo jak długo w mocy pozostanie obowiązująca w Polsce ustawa o „bratniej pomocy”. http://www.pch24.pl/nasi--albo-totalitaryzm,42588,i.html#ixzz45nvR7ctl

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj