Według Sorosa bez kilkudziesięciu miliardów euro rocznie na uchodźców, Unia Europejska rozpadnie się

Kategorie: 

Źródło: Internet

Znany spekulant walutowy George Soros zachęca kraje UE, aby przeznaczyły ogromne sumy pieniędzy dla uchodźców. Jego zdaniem trzeba to zrobić teraz, a nie zadowalać się "okruchami".

 

Miliarder ostrzegł, że jeśli rządy państw członkowskich Unii Europejskiej nie zgodzą się na wyasygnowanie poważnych kwot w celu przyjęcia jeszcze większej ilości uchodźców, cała organizacja znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Soros uważa, że wspólnotę może obecnie uratować tylko przeznaczenie ogromnych środków pieniężnych, co jego zdaniem jest jedynym sposobem rozwiązania problemu uchodźców.

 

W eseju napisanym dla The New York Review of Books, Soros twierdzi również, że w Grecji rozwija się katastrofa humanitarna, a zdesperowani azylanci zrobią wszystko, aby osiągnąć swoje cele podróży w Europie. Uchodzący za filantropa spekulant uważa, że przywódcy UE powinni zaakceptować ideę, że dla skutecznego rozwiązania kryzysu będzie to wymagało obfitego finansowania.

Zdaniem Sorosa aby zapanować nad falą uchodźców z ogarniętej wojną Syrii, konieczne będzie wydanie rocznie nawet do 34 miliardów euro. Jeśli Unia Europejska nie znajdzie porozumienia w tym zakresie grozi jej upadek.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika agent007

Jak jest taki mądry ten

Jak jest taki mądry ten miliarder Soros to niech przeznaczy swój majątek na "uchodźców" a nie namawia UE aby finansowała ten islamski syf jakim są rzekomi uchodźcy .Polska powinna jak najszybciej zamknąć granice i wyjść ze strefy schengen ostatecznie także z UE za wszelką cene nie wpuszczać tej dziczy islamskiej do polski !

Portret użytkownika keri

Szanowni Forumowicze, w forum

Szanowni Forumowicze,
w forum do artykułów:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agresywne-dzialania-rosyjskich-mysliwcow-su-24-morzu-baltyckim
oraz
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-sorosa-bez-kilkudziesieciu-miliardow-euro-rocznie-uchodzcow-unia-europejska-rozpadn
 
moderator mol w wyjątkowo chamski sposób obrażał Achilesa:
- "człowieku, chory jesteś",
- "Twoich wpisów nie da się czytać",
- "nie czytam Twoich wypocin",
- "nawet nie będę komentował tego bełkotu",
- "co Ty teraz bredzisz",
- "Twoje komentarze nie mają dla mnie żadnej wartości",
- "zaśmiecasz forum wpisami",
- "Tobie dosłownie odbiło",
- "nie będę tolerował Twojego spamu".
 
Wobec apelu Achillesa do administratora strony admin napisał:
"O czym w ogóle ta rozmowa"
 
Achilles jest jednym z filarów tego forum, poświęca ogromnie dużo czasu na pisanie bardzo wartościowych postów. Dzięki Niemu wielokrotnie wzrasta wartość portalu.
Mimo wskazania, że oczekuję, iż mol przeprosi Achilesa, przeprosin nie było.
W tej chwili oczekuję przeprosin ze strony mola i admina.
Na znak protestu wobec takiego traktowania znakomitego forumowicza nie będę uczestniczyć w dyskusjach do momentu aż dowiem się, że Achiles został przeproszony przez wyżej wymienionych.
Tych z Was, których również oburza takie traktowanie Achillesa przez mola, proszę o nieuczestniczenie w komentowaniu ich artykułów przez tydzień.
Może zrozumieją, że Achilesowi należy się szacunek.
Pozdrawiam Forumowiczów.

Portret użytkownika Rycerstwo Polskie

Będziemy z identycznym

Będziemy z identycznym zainteresowaniem i ciekawością czytali i komentowali artykuły Johna Molla, ponieważ przedstawia on sytuacje jak najbardziej obiektywnie, a swoje apele wsadź sobie głęboko w dupę. Pozdrawiam serdecznie:-)

Portret użytkownika Ogo Pogo

Soros,"filantrop"

Soros,"filantrop" islamski.Chory umysł.Człowiek napakowany organami pozyskanymi  w barbarzyński sposób od swoich "dobrowolnych" dawców w celu podtrzymania swego  truchła na chodzie.Cymbał niezdrowo pier....y podobnie jak jego mocodawcy.Cymbał oderwany od jakiejkolwiek rzeczywistości z wizjami starczymi przedagonalnymi.Chce podobnie jak jego mocodawcy: ekskrement staruchów z demencją urządzić przy okazji ich zejścia, zejście tego ŚWIATA.To całe towarzystwo to zdrowo pie...te czubki.Treści przez nich wygłaszane,jak choćby cytowana powyżej  świadczą o tym ,że te debile w swojej pyszze mają nas za debili.

Strony

Skomentuj