Według Rosji, kraje bałtyckie mogły powstać nielegalnie

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia
Litwa, Łotwa oraz Estonia to kraje, które w wyniku rozpadu ZSRR stały się niepodległymi państwami. Teraz Rosja uważa, że kraje te mogły powstać nielegalnie a Prokuratura Generalna rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

 

Źródło zaznajomione ze sprawą powiedziało dla rosyjskiej agencji Interfax, że decyzję o uznaniu niepodległości Litwy, Łotwy oraz Estonii mógł podjąć niekonstytucyjny organ państwa. Oznaczałoby to, że kraje bałtyckie powstały nielegalnie. Dodano iż sprawa ma się podobnie w przypadku Półwyspu Krymskiego, który został "nielegalnie" przekazany Ukrainie w 1954 roku, lecz Rosja zdołała go odzyskać.

 

Oczywiście doniesień tych nikt nie traktuje poważnie. Rosja nie mogłaby przecież odzyskać Litwy, Łotwy i Estonii. Informator stwierdził również że sprawa jest delikatna i należy zachować ostrożność, ponieważ idąc tym śladem można także dojść do wniosku, że cały Związek Radziecki również mógł powstać nielegalnie.

 

 

Źródło: http://www.interfax.ru/russia/450574

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika achiles

 Bank centralny Indonezji

 Bank centralny Indonezji wprowadził w życie całkowity zakaz używania dolara amerykańskiego oraz innych walut obcych we wszystkich transakcjach finansowych na terenie kraju aby powstrzymać spadek wartości rupii indonezyjskiej. Obowiązujący od 1 lipca zakaz był zapowiadany przez szefa Banku Indonezji Eco Yulianto już w kwietniu. Zakaz obejmuje wszystkie transakcje, w tym te dotyczące opłat za zakwaterowanie w hotelach, wynajmu nieruchomości, opłat za loty czy wypłat wynagrodzeń. Jedynym wyjątkiem są międzynarodowe firmy, które w dalszym ciągu będą mogły wypłacać wynagrodzenie swoim zagranicznym pracownikom w dolarach. Rozważane są także inne wyjątki, zwłaszcza w branżach o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Za złamanie zakazu grozi kara pozbawienia wolności do roku lub grzywna w wysokości 15 tys. dolarów. Gwałtowny spadek wartości rupii indonezyjskiej względem dolara sprawił, że Indonezja zaczęła poszukiwać alternatywnych możliwości. W kwietniu Indonezja potwierdziła swoją gotowość do przyłączenia się do rozliczeń w lokalnych walutach z Rosją. Jak powiedział indonezyjski minister gospodarki Sofyan Djalil, kraj ten jest zainteresowany zmniejszeniem zależności od dolara światowego systemu finansowego.

Co najmniej 113 ofiar katastrofy samolotu wojskowego w Indonezji

 

113 osób było na pokładzie samolotu transportowego Hercules C-130, który rozbił się na indonezyjskiej Sumatrze. Maszyna spadła na osiedle mieszkaniowe w mieście Medan na północy wyspy. Samolot należał do indonezyjskiej armii. Prawdopodobieństwo, by ktoś przeżył, jest praktycznie zerowe.
ŁĄCZNIE ZGINĘŁO 141 OSÓB, ALE CZY KTOŚ UWAŻA, ŻE TO BYŁ PRZYPADEK W ŚWIETLE POSTANOWIEŃ WCZEŚNIEJSZYCH RZĄDU INDONEZYJSKIEGO ???
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/indonezja-wypadek-samolotu-lockheed-c-130-hercules-na-wyspie-sumatra/mx6xq2

 
 
 

Portret użytkownika UncleFuckStick

Ta informacja to tylko

Ta informacja to tylko element propagandy Zachodu ,niby dlaczego nagle teraz Rosja miała by ubiegać się o zwrot dawnych republik ,mogła to zrobić znacznie wcześniej.Takie akcje mają ludzi zwrócić przeciw Rosji.Wszyscy którzy psioczą na Rosję niech zobaczą jak USA represjonuje obywateli.Obama niszczy to państwo ,niszczy chrześcijaństwo tragedia ręce opadają ,a wiemy że to Soros steruje Obamą i wszystko co chce jest przez to marionetkę wykonywane.

Portret użytkownika Prawdziwy Patriota

A po za tym jesteśmy w NATO,

A po za tym jesteśmy w NATO, mamy po swojej stronie USA, Kanadę, Francję, UK, Niemcy, Turcję itd. A nie lekceważmy naszego wojska które jest silne i jest w stanie nas obronić, zwłaszcza jak teraz więcej pieniędzy przeznaczamy na wojsko i kupujemy nowoczesny sprzęt. Nawet nasz sprzęt wojskowy mam tutaj na myśli zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, taki sprzęt zazdroszczą nam nawet amerykanie np. Rosomak, ktoś powie " Ale on Polsko-Fiński " nie zapominajmy, że Rosomak jest zaprojektowany i wybudowany przez polaków a działko pół automatyczne które ma rosomak to one zostało skonstruowane przez Finów. Mamy dużo bardzo dobrego sprzętu który został zaprojektowany przez Polaków, a jedyną barierą w tym wszystkim to są pieniądze. Sam Adolf Hitler przyznał, że Polacy są najmądrzejszym narodem z jakim się spotkali podczas II wo św.

To jest jeden z wielu komentarzy na forach patriotycznych lub innych i teraz pytanie czy rzeczywiście większośc nas Polaków wierzy,że mamy dobry sprzęt jak się do tego odniesiecie ?

Ban na czas nieokreślony

Portret użytkownika qzyndiabla

rosomaka prtoplastą była

rosomaka prtoplastą była finska patria.na życzenie naszych sztabowców została przeprojektowana tak by mieściła się na szerokość na kolejowych platformach.mówiąc o rosomaku iż to nasz projekt to tak jak by powiedzieć że sam. warszawa to nie pabieda rosyjska (a ta to nie chevrolet).
Podwyższenie  budżetu zbrojeniowego do 2% nie podniesie na wyższy poziom naszych doskonałych sił zbrojnych gdyż znając życie zostanie to ulokowanie w socjalach ludzi w kamaszach na stanowiskach od kapitana w górę,czli mudurówki,odprawy,mieszkaniówki i etc
Mając te kraje za zobą które wymieniłeś to wspomnij tylko owe kraje w 39 roku ??

Portret użytkownika guru

lecz się świrze na głowe

lecz się świrze na głowe poje**ny hahaha

Temu to już odpier**la, wszędzie żydy, cały zachód zły, rosja dobra rosja kochana , rosja nas uratuje... człowieku jesteś pierdol***ty ..

Rosja wyżynała nas przez wieki a ty ją kochasz hahahahahahahahah [....]  ..

JE*AĆ WSCHÓD I ZACHÓD. 

 

 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jebak z ciebie srogi widzę...

Jebak z ciebie srogi widzę... Nie Rosja nas wyrzynała, tylko rosyjscy żydzi co usiłują do dzisiaj zdobyć Rosję.
 Możesz sobie "je*ać" Zachód, to obecnie bardzo modne i ma popyt, ale spróbuj dobrać się do Rosjanina, to ci łeb utnie przy samych jajach.
 Tak więc "je*iąc" na wszystkie strony możesz zostać bez ...
łba z samymi jajami...

Portret użytkownika Wlodi

Rosjanin leb utnie hahaha no

Rosjanin leb utnie hahaha no tak, oni jeszcze z szablami walcza. Nie utnie bo po pierwsze jest pijany jak to ruski lump, po drugie zanim wyjmie swoja finke, dostanie kule w bebechy zeby mial fajne umieranie. Potem do kloaczego dolu... I nastepny...

Portret użytkownika achiles

W Omsku rozpoczęła się

W Omsku rozpoczęła się produkcja papieru toaletowego z nadrukowanym tekstem dokumentu w sprawie ograniczających środków wobec Rosji, zatwierdzonych przez UE 12 września 2014 roku. Papier toaletowy jest produkowany pod marką „Nasza odpowiedź". Cena dwóch rolek papieru, zapakowanych w kolorową tubę z wizerunkiem prezydenta USA Baracka Obamy, kanclerz Niemiec Angeli Merkel i premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona, wynosi 16 euro — poinformował dziennikarzy jeden z organizatorów ruchu „Nasza odpowiedź" Kirił Kolasin.  „Na 19 metrach dwuwarstwowego papieru wysokiej jakości, wyprodukowanego ze 100-procentowej celulozy, wydrukowano podstawowe tezy dokumentu na temat sankcji wobec Rosji, zatwierdzonych przez UE 12 września 2014 roku i zapisanych w Official Journal of the European Union. Skrócona wersja tekstu powtarza się i zajmuje całą powierzchnię rolki" — poinformował producent. Pierwsza partia składała się z tysiąca opakowań. Według słów Kolasina, organizatorzy wysłali paczki z papierem toaletowym do ambasady USA, Niemiec i Anglii. 

Portret użytkownika SurvivorMan

NATO ze swoim art. 5 to

NATO ze swoim art. 5 to fikcja! Mit działający tylko w czasie pokoju, albo wtedy gdy trzeba wspólnie zaatakować kolesi w sandałach gdzieś na pustyni!
Żaden, powtarzam ŻADEN z krajów członkowskich, nie będzie ryzykował krwi i zniszczenia z powodu innego członka tego tak zwanego "sojuszu"!!! I im szybciej wbijemy sobie to do głów, tym większa szansa że nadal będziemy istnieć na mapie świata!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Co prawda admin wykasował

Co prawda admin wykasował twoją, jakże mało inteligentnie inwektywną wypowiedź, ale śpieszę odpowiedzieć, że nikt nie mówi, że Rosja jest nastawiona pokojowo do Polski.
Przeciwnie naród rosyjski coraz bardziej nas słusznie nienawidzi, za pogardę jaka okazujesz m.in. ty przyrządzie do młócenia zboża.
Przez takich jak tobie podobnych rusofobów, czynnie poddanych żydowskiej manipulacji rusofobicznej, wypełniacie plan A jebanego rządowego żydostwa w Polsce od 1989 r.
 Przez takie ośle eksterementy jak ty Polska utraciła rynki wschodnie, głównie Rosji i uzalezniła się od dań biedronkowych itp.
Przez takich jak ty osłów jesteśmy w dupie.
 Zamiast wyrżnąć na samym początku polskojezycznych żydów z naszego życia publicznego ślamazaro umysłowa zrobiłeś dokładnie to co zaplanowali
Malizno... nie stać cię na inteligentniejsze inwektywy i posługujesz się rynsztokowym słownictwem podwórkowych cweli..
 

Portret użytkownika guru

Człowieku ty chyba jesteś

Człowieku ty chyba jesteś upośledzony, albo ci się popieprzyło we łbie od tych teorii spiskowych ...
Nie jestem manipulowany mam swój rozum, dobrze wiem jak działa manipulacja, ale tobie to już do reszty odbija.
SIedzisz na tej dupie przez cały dzień i klikasz f5 f5.. wyjdź na dwór , idź na dziffki , popij a nie przez cały dzień pierdolisz jak mamut pod sosne że żydy dopadły Polskę 89roku hahahahahahaha
0 dowodów ale gadać to każdy umie hehe..
 
 
Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tegoż o to tematu dochodzę do fundamentalnej konkluzji że dalsza konwersacja z twoją chorą na głowę osobą zaniża jej cały poziom.
 

Strony

Skomentuj