Według raportu włoskiej partii politycznej III wojna światowa wybuchnie w 2020 roku i potrwa 20 lat

Kategorie: 

Źródło: Internet

Powstały w 2008 roku raport na temat przyszłości świata zawiera w sobie niepokojące wydarzenia, które znalazły już swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Czy to dopiero początek?

W 2008 roku Casaleggio Associati będące intelektualnym zapleczem włoskiej globalistycznej partii Ruchu Pięciu Gwiazd, opracowało raport pod tytułem: „Gaia - The future of politics”. Opisano w nim nie tylko przyszłość Włoch, ale także całej polityki światowej.

 

To, co on w sobie zawiera wzbudza podejrzenia, że jest to plan dość realnie wdrażany obecnie w życie. Niektóre jego elementy, jak spalenie katedry Notre-Dame czy wybuch pandemii zostały już zrealizowane. Co jeszcze znalazło się w tym opracowaniu?

 

Analitycy przewidują, że w 2020 roku rozpocznie się III wojna światowa, która będzie trwała 20 lat. Zniszczone zostaną symbole zachodniego świata, takie jak: Plac Św. Piotra, wspomniana już katedra Notre-Dame czy katedra Sagrada Familia. Dojdzie do wykorzystania broni bakteriologicznych (SARS-CoV-2?) oraz przyspieszenia zmian klimatu, co doprowadzi do podniesienia poziomu mórz o 12 metrów.

 

W 2047 roku każdy mieszkaniec planety ma posiadać swoją cyfrową tożsamość w globalnej sieci społecznościowej o umownej nazwie Earth Link, za której stworzenie miałaby odpowiadać firma Google. Aby istnieć trzeba będzie być częścią Earth Link. Bez tej tożsamości nie będzie można funkcjonować, więc jeśli ktoś się nie zgodzi na podłączenie do tej sieci nie będzie w stanie żyć.

 

W 2050 roku powstanie Brain Trust - kolektywna zbiorowa inteligencja wszystkich ludzi, która pozwoli w kilka dni rozwiązywać złożone problemy, współdzieląc wszelkie rodzaje informacji.

W 2054 roku mają odbyć się pierwsze globalne wybory przez Internet. Zostanie utworzony Rząd Światowy o nazwie Gaia. Powstanie oficjalny zakaz tworzenia tajnych organizacji. W tej nowej rzeczywistości każdy będzie mógł zostać prezydentem świata i kontrolować rządy przez  światową Sieć. W Gaii znikną partie, polityka, ideologie oraz religie, a populacja ludzi obniży się do poziomu jednego miliarda.

 

Wydaje się, że Earth Link może być odpowiednikiem projektu ID2020, w którym każdy ma otrzymać właśnie cyfrową tożsamość. Koncepcja „Internetu mózgów” zostanie rozwinięta dzięki mającym pojawić się już wkrótce interfejsom mózg-komputer-Internet-chmura obliczeniowa.

 

Chińscy eksperci uważają z kolei, że z powodu pandemii, może dojść do zbrojnej konfrontacji USA i Chin, czyli de facto całego świata. Pamiętajmy, że w trudnym położeniu jest też Rosja, w której pandemia zbiera coraz bardziej śmiertelne żniwo, a przy okazji drastycznie spadają wpływy ze sprzedaży ropy naftowej. Dla Putina konflikt zbrojny może być nie lada okazją, by na nowo uczynić Kreml centrum politycznego świata.

 

Tak więc wiele faktów przemawia za tym, że włoski raport jest bardziej realny niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika osa

Od razu wiadomo, że to pisze

Od razu wiadomo, że to pisze mały Marcinek... A 20 komet przeleci 20 km nad Watykanem. I BMW 2020 osiągnie szybkość dźwięku pod wodą...

Byle zebrać trochę bzdur, powiązać to byle jak, coś tam musi być podobne, że niby ma związek. Nakarmić pelikany, trolle i zaliczyć klikbajty...

Portret użytkownika Felipesku

Jesli elity maja takie

Jesli elity maja takie pomysly na przyszlosc to juz wiem dlaczego ten swiat nie ma przyszlosci... bo jest ona niemozliwa i tylko niewolnik chcialby zyc w takiej utopii... wiem jedno... albo to nie nastapi albo mnie w tym nie bedzie.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika Ractaros96

A ja dzisiaj doszedłem do

A ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że świat jest w stanie "zbiorowej schizofrenii", tak samo jak Sołżenicyn określił stan narodu rosyjskiego w czasie komunizmu. Chodzi mi głównie o kwestie ekonomiczne i próbę wywrócenia wszystkiego do góry nogami. Są pojedyńcze głosy, które się sprzeciwiają temu co się dzieje, ale reszta - reszta po prostu zwariowała i zdecydowała się iść niczym stado owiec na rzeź.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Strony

Skomentuj