Według raportu Eurostatu, Polska przyjmuje najwięcej imigrantów z wszyskich krajów europejskich

Kategorie: 

Źródło:

Jak wynika z najnowszego raportu Eurostatu W całej Unii Europejskiej wydano w 2017 roku o 4 proc. więcej pozwoleń na pobyt dla obywateli spoza Unii Europejskiej. Co ciekawe liderem w przyjmowaniu imigrantów jest Polska! To kolejny dowód, że PiS prowadzi tajną akcję podmiany populacji naszego kraju.

 

Imigracja do Polski opiera się na kłamstwie. Formalnie Polska nie przyjmuje żadnych imigrantów, a zwłaszcza z krajów islamskich. Jednak realnie jesteśmy liderem pod względem liczby wydanych pozwoleń na pobyt w Unii Europejskiej. 

 

Polskie władze wydały w 2017 roku aż 683 tys. zezwoleń na pobyt. Imigranci zarobkowi to według raportu około 87 proc. z tej liczby przybyszów. Oczywiście wśród imigrantów zarobkowych dominują Ukraińcy. W 2017 r. Formalnie przybyło ich 585 tys. Oznacza to, że poza Ukraińcami mamy w Polsce około 100 tysięcy przybyszów z innych krajów. Z jakich? 

Na to pytanie raport nie odpowiada wprost, ale sądząc po tym, co Polacy sami zauważają, to te 100 tysięcy musieli w części zasilić imigranci z Azji, w tym z krajów islamskich. Przypomnijmy, że PiS wygrał ostatnie wybory parlamentarne, bo obiecywał, że nie przyjmie raptem 7 tys. nielegalnych imigrantów wciskanych nam przez Niemców. 

 

Teraz ci sami politycy przyjmują nie tysiące, a dziesiątki tysięcy Azjatów po prostu nie nazywają ich uchodźcami. Dodatkowo, mając za nic intelekt Polaków, przekonują, że ulice polskich miast zapełniają się osobami o ciemnej karnacji, gdyż są to turyści i studenci, którzy chcą zwiedzić Polskę. 

Cynizm partii rządzącej w każdej możliwej kwestii jest wręcz nieograniczony zatem nie dziwi zupełnie fakt, że podczas ostatniej kampanii wyborczej PiS jednocześnie ściągał do Polski uchodźców ekonomicznych i straszył nimi sugerując, że to ich koledzy z PO chcą imigrantów. 

 

Raport Eurostatu dobitnie udowodnił, że PiS oszukał społeczeństwo w zakresie imigracji. Nie odbyła się żadna dyskusja na temat tego czy Polacy życzą sobie podmiany populacji. Nikt nie tłumaczył, że to konieczne, dla naszej gospodarki. Po prostu ktoś podjął po cichu decyzje. 

Najpierw, aby z Polski zrobić Ukrainę poprzez wypuszczenie milionów Ukraińców, a teraz jeszcze do tego zafundowano nam multikulti na wzór zachodni. Prawdopodobnie planowano to objawić społeczeństwu gdy się zorientuje po pierwszym zamachu. 

 

Niestety niewielką pociechą jest to, że mamy w Polsce wielomilionową diasporę ukraińską. Władze Ukrainy są wrogo nastawione do Polski, formalnie nazywając nas okupantami i gloryfikując nazistowskich zbrodniarzy, banderowców, jako bohaterów Ukrainy. 

 

Można powiedzieć, że Polacy w związku z napływem Ukraińców czują się teraz podobnie do Brytyjczyków, których sami przecież zalaliśmy milionami imigrantów, w pierwszych latach uczestnictwa w Unii Europejskiej. Jednak jest pewien drobny szczegół, różnica w obu tych sytuacjach. 

 

Polacy od wieków byli brytyjskimi sojusznikami. Najlepiej udowodnili to podczas bitwy o Anglię gdy walczyli z Niemcami uniemożliwiając im podbój wysp brytyjskich. Ukraińcy z kolei zdradzili Polaków, związali się z niemieckimi nazistami i zaczęli eksterminację polskiego narodu zamieszkującego kresy wschodnie.

Dzisiaj to ludobójstwo stanowi akt założycielski narodu ukraińskiego. Incydenty takie jak obudowanie dyktą lwów przed Cmentarzem Orląt Lwowskich, a teraz domaganie się ich demontażu jako symbole imperializmu polskiego, wskazują jasno na to, że nie ma tam cienia skruchy za wymordowanie setek tysięcy naszych rodaków, a wręcz przeciwnie, nienawiść do Polaków pozostała na Ukrainie bardzo silna . 

Można powiedzieć, że zostaliśmy w Polsce załatwieni i nawet nie wiemy kiedy to się stało. Po prostu obudziliśmy się w sytuacji gdy szerokim strumieniem wlewają się do Polski dwie rzeki: Ukraińców i Azjatów.

 

Obie te diaspory pełne są uczciwie pracujących ludzi, których nie interesuje polityka, ale z pewnością w tej masie znajdą się jednostki, które wygenerują z czasem problemy dla Polski, wystarczy tylko na to poczekać. Zwłaszcza, że te rzeki cały czas wzbierają. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika demot

Hitler to mogl tak myslec o

Hitler to mogl tak myslec o Polakach, ktorych juz dawno nie ma wsrod nas. Obecnie jest to glupi, katolicki narod z ktorym zydzi robia co chca... A Polacy siedza cicho i do pracy zapierniczaja za pieniadze mniejsze niz socjal na zachodzie.

Portret użytkownika еuklidеs

Już widzę te durne,

Już widzę te durne, uśmiechnięte ryje, które staną przed Bogiem i dumnie oświadczą

"Panie Boże, zawsze wybierałem mniejsze zło!" 

Naprawdę nie wiem czego się poniektórzy spodziewacie....

Portret użytkownika Jerry

Tak czytam co za bzdury

Tak czytam co za bzdury wypisujesz (już nie pierwszy raz i nie od dzisiaj). Może stań przed lustrem i wtedy dopiero zobaczysz durny ryj. Ciekaw jestem na kogo Ty głosowałeś, bo krytykować to nawet największy debil potrafi....

"Tylko mniejsze tajemnice muszą być chronione. Te większe utrzymuje publiczna ignorancja" M. McLuhan
"Twierdzą nam będzie każdy próg" M. Konopnicka

Portret użytkownika Max 1983

Kilka wątków niżej w dyskusji

Kilka wątków niżej w dyskusji [....] napisałem wlasnie o tej sprawie która jest w tym artykule.Wszyscy debile liżacy rowa pis, bo ten nie sprowadza nam tu nikogo na głowe.....weźcie się już za kopanie rowów, a internet zostawcie w spokoju bo od nadmiaru debili szambo się w sieci zrobiło.

Dodam wam jeszcze [...] że Polska została oddana pod Amerykańsko-Żydowski układ ,swoje jak zawsze wyszarpuje Watykan.Świętujcie wraz z Morawieckim ,Dudą i innymi waszymi idolami 100-lecie niepodległości ktorej już za moment nie będzie .

Dali wam ochłap zwany 500+  puścili w mediach co trzeba bo tępe umysły łatwo zmanipulowac"obrazkami"i sami oddaliście im ten kraj...oczywiście z patriotyzmem na ustach.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Strony

Skomentuj