Według Prezydenta Francji kraje wchodzące w skład strefy euro powinny się stać jednym państwem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Francuski prezydent, Francois Hollande, oświadczył, że 19 krajów - członków strefy euro, powinno zmienić się w jedno państwo. Zdaniem francuskiego polityka byłoby to w ich interesie wszystkich stron zaangażowanych w projekt wspólnej waluty.

 

Francois Hollande na łamach francuskiej prasy wezwał do utworzenia rządu strefy euro. Zaproponował, aby "stworzyć rząd strefy euro, specjalny budżet i Parlament w celu zapewnienia demokratycznej kontroli", informuje agencja Reuters cytująca fragmenty artykułu z Journal Dimanche.

 

Francuski prezydent zauważył, że byłoby to w interesie wszystkich 19 krajów - członków strefy euro, ponieważ było to w ich interesie. Pozwoliłoby to na lepszą kontrolę tego co dzieje się w gospodarkach państw narodowych. Według Hollande ma to na celu zapewnienie, żeby mieszkańcy Europy "po raz kolejny uwierzyli w projekt (strefy euro) bo ich wiara została nadszarpnięta z powodu kryzysu w Grecji."

 

W poniedziałek przywódcy krajów strefy euro podjęli jednomyślną decyzję, aby rozwiązać kryzys zadłużenia greckiego, który umożliwi temu zbankrutowanemu krajowi pozostanie w strefie euro. Tak więc, szczyt potwierdził chęć trwania w obecnej formie unii monetarnej. Ustalony program pomocy przewiduje przyznanie 82 do 86 mld euro pomocy w ciągu trzech lat. Oczywiście tylko z nazwy jest to pomoc dla Grecji, w istocie pieniądze te zostaną przetransferowane do banków zagranicznych, przeważnie niemieckich i francuskich.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Artur J.

Nowy Porządek Świata to mit,

Nowy Porządek Świata to mit, teoria spiskowa, która rozwinęła się w ostatniej dekadzie wraz z rozwojem interentu. Kilka razy prezydenci USA użyli tego sformułowania w odniesieniu do sytuacji z końca zimnej wojny. Przez prawie 10 lat naoglądałem się filmów o naczytałem na ten temat. Do wyżygania to wszystko. To już fascynacja marskizmem na początku XX wieku stała na wyższym poziomie. USA przyczynio się do rozwinięcia mitu o NWP w następujący sposób: rozwój technik public relation w ameryakńskich wyborach prezydenckich, ignorowanie zapotrzebowania społecznego na tejemnicę UFO, rozwój marketingu i zarządzania, manipulacje przy drugiej wojnie w Zatoce Perskiej, pobudzenie globalne katastrofizmem ( rok 2000 i 2012 np. wirus milenijny), społeczny wpływ na wyobraźnię zamachu 11 września, a przede wszystkim pozycja supermocarstwa USA.  Do tego dochodzi literatura np. Orwell, Huxley, ale to w mniejszym stopniu.
NIE MA ŻDNEGO NWO. Ale jest Grupa Bilderberg jako nieformalna wersja G7. To super klub dyskusyjny, gdzie mogą zapadać decyzje. Nie jest to jednak żadna masoneria. Tu bardziej chodzi o kwestie techniczne. Nikt nie jest w stanie kontrolować świata i wpływać na bieg dziejów by je kontrolować. Życia nie da się poddać kontroi. Ludzie z G7 i KB sami nie wiedzą jak rozwiązać liczne palące problemy. I w tym problem. Programem dla Ziemian powinna być Agenda 21 i wokół niej trwa proces przemiany przynamniej tak powinno być.
Powtarzam dziaciaki - nie ma żadnych Żydów i masonów, którzy rządzą śwatem. No, może istnieć zjawsko UFO, ale co to takiego - nie wiadomo (spekulacje, domysły).
TAK dla wolnego rynku, TAk dla demokracji, TAK dla swobodnego przepływu ludzi, kapitału i informacji. Tak dla
rządu światowego i świaowego parlamentu w oparciu o ONZ i G7.

Portret użytkownika Zofia

Bardziej naiwnego sposobu

Bardziej naiwnego sposobu myślenia jak u ciebie kolego nigdy nie widziałam u nikogo z tu piszących, albo specjalnie wciskasz takie bzdury, albo jesteś całkiem nieświadomy rzeczywistości, żyjesz w świecie mżonek.
Swoimi poglądami, którymi się tu podzieliłeś, przebiłeś nawet komentarze Klausa.

Portret użytkownika Artur J.

Cześć Zofio Tak, chcę być

Cześć Zofio
Tak, chcę być Żydem bo dzięki temu miałbym pieniądze
Tak, chcę być masonem bo dzięki temu będę miał władzę, a niewolnicy będą za mnie wykonywali pracę. Ja wolę sobie odpoczywać i zajmować kolekcjonowaniem dzieł sztuki.
Niestety, bilety się skończyły, poprosili abym się zgłosił w następnym wcieleniu. 
Bradzo bym pragnął aby NWO był rzeczywistością, a nie tylko faktem medialnym. Zaczipowany nie musiabym pamiętać tych wszystkich haseł, pinów, peseli.
Niewolnictwo to ten czas stracony przy tych smarfonach, tabletach, laptoptach, a nie wyimaginowany NWO.
Wiara w mit o NWO jest uciekaniem od rzeczywistości. Zrzucanie winy za swoje niepowodzenia na czynnik zewnętrzny.

Portret użytkownika polska wolna

to TY bys był niewolnikiem...

to TY bys był niewolnikiem....głupoty gadasz..żydkom potrzeba przejac Twoje majatki i wszystkie oszczednosci..okresla taki kurs,ze jeszcze bedziesz na minusie i braknie Ci lat za zapracowanie..bedziesz płacił za to,ze trzymaja Twoje pieniadze w banku  a ich nie wybierzesz tylko ,usisz nimi płacic...wiec co???bedziesz robił zapasy zeby nie płacic za to,ze nie wydałes a oni Ci przechowują???  Włacz myslenie..żydki ostrza sobie zabki juzs od 200 lat...a wczesniej tez..ale nie mieli jak sie wcisnąć..Jak sami mordowali swoich zydków zeby zagarnąc ich mienie bo na nich sie dorobili..a teraz jak beda mieli dostep do kazdego,,przeswietla go na  wszystkie strony i zagarna wszystko..a Ty bedziesz pracowała..bo  juz potomstwa sie nie doczekają bo depopulacje prowadza juz..a to GMO ,,szcepienia smiertelne,zatrute..z powietrza ,,teraz chca nas zmusic do jedzenia jedzenie zmodyfikowanego  wychdowanego w laboratoriach w Kanadzie jako zagłada europejczyków..a TY sie łudzisz,ze bedziesz miał lepiej...brak inteligencji i rozumu u Ciebie...

 

Portret użytkownika Artur J.

Cześć Zofio Tak, chcę być

Cześć Zofio
Tak, chcę być Żydem bo dzięki temu miałbym pieniądze
Tak, chcę być masonem bo dzięki temu będę miał władzę, a niewolnicy będą za mnie wykonywali pracę. Ja wolę sobie odpoczywać i zajmować kolekcjonowaniem dzieł sztuki.
Niestety, bilety się skończyły, poprosili abym się zgłosił w następnym wcieleniu. 
Bradzo bym pragnął aby NWO był rzeczywistością, a nie tylko faktem medialnym. Zaczipowany nie musiabym pamiętać tych wszystkich haseł, pinów, peseli.
Niewolnictwo to ten czas stracony przy tych smarfonach, tabletach, laptoptach, a nie wyimaginowany NWO.
Wiara w mit o NWO jest uciekaniem od rzeczywistości. Zrzucanie winy za swoje niepowodzenia na czynnik zewnętrzny.

Portret użytkownika znawca tematu

No pewnie, że nie ma... Nie

No pewnie, że nie ma... Nie ma też latających samolotów, tylko chodzące na czterech łapach i idioci, którzy dokładnie to analizują...
 i wiedzą, że nie ma...
 A to jest polski bajkopisarz:
Znalezione obrazy dla zapytania Żyd
 bo zydów przecież nie ma.. i nigdy nie było...
 A to jest starozytne godło słowiańskie:
Znalezione obrazy dla zapytania illuminaci
 bo masonów prtzecież nie ma i nie było... to tylko spiskowa teoria, której też nie było, bo jest jako udowodniona jest faktem, nie teorią...
 

Portret użytkownika Odważniak

To się nie uda, bo ludziska

To się nie uda, bo ludziska nie chcą, żeby jakiś żabojad był kierownikiem ludu czczącego żaby, albo inny niemiec władał takimi, co niemców nie lubią chronicznie. Nas, ludzi ciężko pracujących nie uda się skroić od jednego bezmózgiego szablonu, dajemy się do pewnego momentu... Od miesiąca zauważam coraz bardziej absurdalnie nerwowe ruchy niby władz, jak drgawki przedśmiertne. A balon wkurzenia rdzennych obywateli europy nadyma się i nadyma, a zdrajcy to czują i już nie mają nic do stracenia, stąd coraz dziwniejsze ich ruchy.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

jak juz pisałem pewne formy

jak juz pisałem pewne formy nwo zostaną dopuszczone tak aby potem lątwo było zniszczyc cały system ,do czego dązy unia ? do likwidacji rządów w kazdym kraju ,zrobienia jednej waluty ,narzucenie wszystkim jednych przepisów karnych i podatkowych ,to zniewolenia ludzi bo jak bedziemy mogli zmieniac ich decyzje skoro teraz w karju nie ptorafimy sie zjendoczyc aby cos zmienic a potem bedzeimy musieli jednoczyc sie z obywatelami innego kraju ? dlatego teraz zamiast wojny mają inny pomysl na zniewolenie ludzi ,najpierw zabiorą nam oszczednosci poprzez bankructwo banków ,potem oglasza bankructwo krajów osciennych takich jak polska włącza ich do niby sysytemu pomocowego ,reszte krajów zmusza szantarzem do przyjecia rzadów centralnego i tak ludzie nie beda juz wybierac i głosowac a stana sie niewolnikami pieniedzy ,czpiów itd .Nwo w pełnej krasie ale gdy wszytko oaprte jest na elektornice i pieniądzu to bardzo łątwo będzie ten cały sysytem wyłączyc ,Jedna anomalia pogodwa na słoncu ,jeden wybuch wulkanu i caly system sie rozsypuje ,tylko zostaje jedno pytanie CZY ŚWAIDOMOŚĆ LUDZI JEST NA TYLE OTWARTA ŻE ZROZUMIEJĄ ZE STAJĄ SIE NIEWOLNIKAMI ? czy będą klaskac i cieszyć się że ktoś da im jakies pieniadze ,podrzucic zabawki i kaze pracowac do śmeirci którą tez za chwile będą kontrolować ,truja nas jedzeniem ,wodą ,powietrzem ,gdy wprowadza nanotechnologie bedą mieli nasze ciala na wyłączność a wtedy staniemy się robotami tak jak kilkatysiecy lat temu kiedy obca rasa stworzyła nasze ciała i były one bez duszy .Na naszych oczach dzieją się zmiany o których napisano we wszytkich ksiegach i przepowidniach ,jednak kontrola umysłow nie pozwala ludziom dojrzeć prawdy a także skutecznie się temu przeciwstawić ,do tego dochodzi nasz wybór czyli chciwość ,pazerność ,chęć puszenia się wywoływania zazdrości itd taka postawa prowadzi do jednego do upadku cywilizacji ,dla tych którzy chcą zrozumiec co sie dzieje na ziemi polecam film STREFA Q pieknie pokazane do czego dązymy i jak nam pomagają z zewnatrz ,z reszta sysytemu przyjdzie sie nam mierzyć na bieżąco ,dobrze że na anomalie pogodowe politycy i rządzący tym swaitem nie maja juz wpływu .

Strony

Skomentuj