Według premiera Izraela, Adolf Hitler nie chciał zagłady Żydów

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Co jakiś czas żydowscy przywódcy pozwalają sobie na wygłaszanie teorii, które wszędzie w tak zwanym cywilizowanym świecie byłyby uważane za przejaw oszołomstwa lub faszyzmu. Było tak gdy znany rabin porównywał ludzi, którzy nie są Żydami do zwierząt, a najnowszy przypadek takiej dziwnej mowy dochodzi od samego premiera Izraela, Benjamina Netanjahu.

 

Szokująca teoria premiera Izraela jest jeszcze dziwniejsza gdy pozna się ją w pełni. Zdaniem izraelskiego polityka Adolf Hitler wcale nie zamierzał urządzać zagłady Żydów, ale został do tego przekonany przez wielkiego muftiego Jerozolimy, Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego. Miało do tego dojść podczas jego pobytu w Berlinie w 1941 roku.

 

Kontrowersyjne słowa padły podczas 37 Kongresu Syjonistycznego, który odbywał się w Jerozolimie. Syjonizm to ideologia nacjonalistyczna, której celem podstawowym jest odbudowa tak zwanego Wielkiego Izraela ze stolicą w Jerozolimie. Jedni postrzegają go jako forma patriotyzmu żydowskiego, a inni zwracają uwagę do podobieństw między ideologią syjonistyczną a innymi ideologiami faszystowskimi stawiającymi jedną nację ponad innymi.

Netanjahu przekonywał w swoim przemówieniu, że Hitler chciał Żydów jedynie wysiedlić, ale muzułmański duchowny miał według niego powiedzieć, że jeśli ich wypędzi przyjadą do niego do Palestyny. Zdaniem izraelskiego premiera zafrasowany Hitler zapytał co powinien z nimi zrobić na co uzyskał odpowiedź - spalić ich.

 

Pochlebne wypowiedzi o Adolfie Hitlerze, jako kimś rzekomo pod wpływem muzułmańskiego duchownego mogą zaskakiwać. Jest to jednak tylko kolejny etap polityki historycznej polegającej na odwracaniu roli Niemiec w hekatombie II wojny światowej. W tej nowej historii, która jest projektowana, zaplanowano zupełnie inną interpretację wydarzeń sprzed 70 lat i najwyraźniej wedle niej nawet Adolf Hitler może być przedstawiany jako ktoś dobroduszny.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ciekawe że taki Żyd jak ten

Ciekawe że taki Żyd jak ten Natanjachu to mówi takie farmazony, ale chyba mu ktoś kazał, bo elity żydowskie czy polskojęzyczne to zazwyczaj wykonują polecenia, sami będac marionetkami, może ktoś kazał z tych stojących nad nimi, a ci stojący nad nimi to się nazywają "dyskretnymi ludzmi" jak ujawniły taśmy z podsluchów polskojęzycznych zdrajców ! Polskojęzyczne elity to ostatnio nawet zmusiły niejaką aktorzynę Krystynę Jandę żeby bredziła coś i wybredziła że "Oczywiście, uważam, że demokracja ma zapewnić tak elicie, jak i innym, rację i możliwości działania. I daje. Ale nie ma co się oszukiwać, połowę kraju zżera nienawiść."  - stwierdziła Janda udzielając wypowiedzi „Wyborczej”
"połowę kraju zżera nienawiść" - tak, a jej przyczyną jest katofobia takich jak Janda
 
Widać że im się w glowach poprzewracalo z bogactwa, już bredzą że elity muszą być do końca życia elitami, a reszta narodu żyć w ubustwie jako niewolnicy ! Palma odbija i wygadują głupoty o nienawiści i bogactwa, bo sami nienawidzą biednych ludzi, oszukanych przez bandycki system bankstwerski platforiaków !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika na chłopski rozum

Zdaje się że na Żydach

Zdaje się że na Żydach przeprowadzano eksperymenty. Dlatego zamykano ich w obozach.  Po co były owe obozy? Moim zdaniem Żydzi odmówili współpracy z Hitlerem dlatego byli prześladowani. Jeśli któryś z Polaków odmówił współpracy z Hitlerem był prześladowany albo zabijany. Proste jak budowa cepa. Kto nie chciał współpracować z Nazistami miał holokałst.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

na chłopski rozum, to na

na chłopski rozum, to na rozum chłopka roztropka..
Żydzi ochoczo współpracowali z Hitlerem, nawet w zbrodni przeciwko swoim ( Getta)
Przed wojna dogadywali się z Hitlerem w sprawie Judeopoloni na ziemiach polskich i Ukrainie,tyle tylko że Hitler ich przejrzał i próbował wytępić tę konkurencję do władzy nad światem.

Portret użytkownika dąb

Coś się nie zgadza .

Coś się nie zgadza . Nateniahu zapomniał o kryształowej nocy w Niemczech w 1938 gdy wyrżnięto 200 tys żydów.Ale widocznie jednorazowa rzeź to dla żydów było normalnym zachowaniem cywilizowanych państw w stosunku do syjonistów . Rzeczywiście holokaust zaczął się dopiero w 1942 (w 1941 była decyzja oraz planowanie) . Wcześniej w 1939 roku np. są zdjęcia (przynajmniej były ,bo kto wie, może już je zniszczono) jak w Lubartowie(Lewartowie) gmina żydowska przyjmowała chlebem i solą żołnierzy wermachtu , jak na dworcu w Lublinie żydzi z opaskami z gwiazdą dawida z pałkami w rękach pełnili służbę  pilnując i nadzorując Polaków.  Ale czy holokaust to tylko namowa wielkiego mufiego czy też coś bardziej prozaicznego ,bo w 1941r zaczęła się wojna z ZSRR a na przykładzie Jedwabnego widać było chęć współpracy żydów z komunistami , którzy z kolei byli wrogami Rzeszy. Czyli znając fałszywość charakteru żydów trzeba było ich zlikwidować jako element zagrażający wewnętrznie bezpieczeństwu Niemiec. Dlaczego zaczęli zabijać żydów dopiero w połowie wojny to też jest trochę dziwne.
 

Portret użytkownika Zenek ;)

Mały offtop

Mały offtop historyczno-polityczny.....
 
Jak wiadomo wszelkim środowiskom nazistowsko-semickim poniższa mapa przedstawiająca państwo Polan (Polaków) zwane Lechią czy Kaganatem kością w gardle staje. Staje im tak bardzo iż ze wszelkich sił i każdym kłamstwem starają się ją OBRZYDZIĆ mimo iż pochodzi ona z OFICJALNEGO ATLASU HISTORYCZNEGO wydanego w Angli w XIX wieku:

 
 
Ta mapa jest powiązana z kolejną, tą o "mistycznie pojawiających się w Europie Awarach, ludzie podobno "tureckim" jacy pojawili się w niej niecałe 100 lat później" (względem 1 mapki):

 
Długo mnie ta sprawa nie dawała spokoju ale jest jej wyjaśnienie.... choć w pełni NIEPRAWOPROPAGANDOWE.....
 
1.
Pierwszą informacją powiązaną z ROZWIĄZANIEM jest to iz w tym samym okresie tereny Polski zostały całkowicie acz straszliwie spustszone. To "WYLUDNIENIE" jest brane przez piewców żydonazistowskiej ideologii satanistycznej za DOWÓD iż Polacy SĄ PRZYBŁĘDAMI jacy najechali "germańską" Polskę w VII wieku.
 
2.
Drugą CELOWO pomijaną, jest fakt istnienia w tym samym okresie okupacji północnych terenów Polski (wybrzeża) przez stacjonujących tam ZDRAJCÓW czyli skandynawskich przechrzt zwanych wikingami na przybyłą do nich z Anglii "religie satanistyczną" (te najazdy przechszczonych "wikingów" spowodowały powstanie znanych dziś żmudzińskich narodów waffen ss czyli dzisiejszej litwy, łotwy i estonii, to oni wzbogaceni uciekającymi tez tam chazarami po upadku tego żydowskiego kalifatu bestialstwa i wszelakiego sodomizmu).
 
3.
Trzecią ważką acz całkowicie PRZEKŁAMYWANĄ podpowiedzią są dokonania wielkiego ideologa pustynnego nazizmu objawionego, niejakiego papieża Justyniana jaki "wojując z Rzymem" wymordował (wedle zapisków swojego kronikarza) PONAD MILIARD LUDZI.
 
Oczywiście wedle nazipropagandy "Rzymem" z jakim Justynian "wojował" jest obecnie znany Rzym czyli dawna stolica Cesarstwa Rzymskiego...... ale......
 
Jak się wsłuchać w filmiki Szydłowieckiego to podaje on ciekawą informację....
 
a mianowicie na zjeździe kornacyjnym Bolesława Chrobrego (nota bene syna żydowskiego (karolingowego) przybłędy Mieszka I) został dokonany pomiedzy mim a jego bratem w bezprąciowym kalectwie Ottonem III PODZIAŁ ŁUPÓW PO PIASTACH, czyli insygni władzy wykonawczej, władzy duchowej, tytułów, terytoriów ..... herbów (szwaby do dziś mają skradziony NAM właśnie wtedy) i tak dalej....
 
Wtedy też INSYGNIA WŁADZY DUCHOWEJ jakie przypadły w udziale bratu żydowskeigo siepacza Bolesława Chrobrego trafiły wraz nim do obecnego Rzymu dając początek zrewitalizowanej wersji Cesarstwa Rzymskiego zwanego Swiętym Cesarstwem Rzymskim Narodu Niemieckiego..... Insygnia Władzy Dchowej jakie były pamiatką (własnością) POLSKICH KAPŁANEK jakiej jedną z bardziej znanych przedstawicielek BYŁA WANDA CO ŻYDONAZISTY (szwaba) ZA MĘŻA NIE CHCIAŁA. Insygnia CHRZEŚCIJAŃSKIE.
 
Ponieważ w VI wieku, czyli za czasów Justyniana rzymski Rzym nie był DUCHOWĄ STOLICĄ ŚWIATA to jego "WYPRAWY NA KRZYŻ" (solarny czyli chrześcijański) były dokonywane w zupełnie innym - PÓŁNOCNYM KIERUNKU - tak by wraz ze szturmującymi Polskę od północy wojskami skandynawskich przechrzt ZNISZCZYĆ PAŃSTWOWOŚĆ POLAKÓW czyli LECHIĘ.... co się, patrząć po drastycznym wyludnieniu terenu, prawie udało.
 
Wtedy też mistycznie pojawiający się na mapie Europy Awarowie są tylko jedną z nacji KAGANATU SŁOWIAN jakie poprowadziły ANTYNAZISTOWSKĄ, ANTYBIZANTYJSKĄ KRUCJATĘ odbijając tereny święte spod panowania żydowskiego "objawionego" manifestacją Biblijnej Bestii nazizmu.
 
Ot i cała historia będąca klamra spinającą dawne polskie państwo z tą wersją z oficjalnej filomieszkowej propagandy. Historia mająca dziś swój EPILOG w proroctwie o ODRODZENIU SIĘ Z POLSKI CHRZEŚCIJAŃSTWA (zwanego przez episkopat i jego satanistów jako pogaństwo) czyli też o POWROCIE NASZYCH BOSKICH PRZODKÓW do czego środowiska żydonazistowskie nie chcą za wszelką cenę dopuścić próbując nas Polaków wcześniej wymordować jednocześnie kradnąc nam resztki narodowych insygni pozostałych po Przodkach.

Strony

Skomentuj