Według papieża Franciszka komuniści myślą jak chrześcijanie

Kategorie: 

Boliwijski prezydent, Evo Morales wręczył papieżowi Chrystusa powieszonego na symbolach komunizmu, sierpie i młocie - źródło: Internet

Jezuita Jorge Maria Bergoglio zwany przez niektórych papieżem Franciszkiem, znowu uzewnęcznił swoje marksistowskie fascynacje. Tym razem, argentyński duchowny oświadczył w wywiadzie prasowym, że "komuniści myślą jak chrześcijanie". Tym samym zrównał ludzi wierzących w Jezusa Chrystusa ze zbrodniarzami odpowiedzialnymi za miliony istnień ludzkich.

 

Aktualna głowa kościoła, zaskakiwała już w przeszłości swoimi dziwacznymi stwierdzeniami pasującymi raczej do komunistycznej międzynarodówki niż Watykanu i następcy św Piotra. Papież porównywał już apostołów do terrorystów z Państwa Islamskiego i gorąco wspierał wszelkich polityków dążących do Nowego Porządku Świata. Mówiło się nawet, że Bergoglio dostał zlecenie na przygotowanie zmian na poziomie duchowym, których konsekwencją ma być stworzenie jednej światowej religii. Trzeba przyznać, że mozolne promowanie ekumenizmu może prowadzić właśnie do tego i proces ten trwa już od wielu lat.

 

Gdy w Europie pojawił się problem milionów Arabów i Afrykańczyków, ciągnących po pieniądze bez pracy do socjalistycznych "rajów" UE, papież oczywiście poparł eurolewactwo realizujące swoje brudne cele i bezwstydnie epatujące rzekomą empatią. Skutek tego jest taki, że dziesiątki tysięcy ludzi ryzykuje utonięcie wierząc, że pieniądze bez pracy i dobrobyt, są tuż za morzem.

Jorge Bergoglio czyni w kościele wielkie spustoszenie i jest na dobrej drodze do kolejnej schizmy. Jego "nauki" są tak niejednoznaczne, że kapłani nie wiedzą już co o tym myśleć. Jednak gdy papież chwali gejów, relatywizując grzech czy porównuje terrorystów do apostołów Chrystusa, to można tylko otwierać szeroko oczy ze zdumienia. Gdy zaczyna twierdzić, że chrześcijaństwo to komunizm, to chyba jednak o krok za daleko.

"To zostało powiedziane wiele razy i ja zawsze tak mówiłem, że jeśli cokolwiek, to komuniści, myślą podobnie jak chrześcijanie. Chrystus mówił o społeczeństwie, w którym biedni, słabi i zepchnięci na margines, mają prawo do decydowania. Nie demagodzy, nie Barabasz, ale ludzie, biedni, czy mają wiarę w transcendentnego Boga, czy też nie. To oni muszą przyczyniać się do osiągnięcia równości i wolności ". - papież Franciszek

Jak zwykle w takich przypadkach niektórzy katoliccy komentatorzy zaczynają zastanawiać się co "podmiot liryczny" miał na myśli. Pojawiają się "wyjaśnienia", ze nie powiedział tego co powiedział, albo, że wyraził się nieprecyzyjnie. Jednak prawda jest taka, że kościół skręcił na lewo. Teraz obowiązującą ideologią jest znowu marksistowskie wynaturzenie zwane Teologią Wyzwolenia. To poplątanie komunizmu i chrześcijaństwa było konsekwentnie zwalczane przez Jana Pawła II. Powyższy cytat papieża Franciszka to klasyczny objaw tej marksistowskiej ideologii.

Obecny papież zdaje się zapominać, że komunizm to zbrodnicza ideologia, która spowodowała i nadal powoduje, śmierć dziesiątek milionów ludzi. Jakikolwiek duchowny opowiadający takie rzeczy jak Jorge Bergoglio miałby kłopoty, ale tradycyjnie nieomylny Ojciec Święty opowiadający takie rzeczy to dla wielu katolików zbyt wiele. Przez lewackie odchylenie papieża Franciszka, Kościół Katolicki stanął przed realną groźbą schizmy, która będzie trzęsieniem ziemi niewidzianym w Watykanie od wielu stuleci.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

Przede wszystkim budowali -

Przede wszystkim budowali - przynajmniej w Polsce po II wojnie, bo socjaliści-komuniści byli przecież W WIĘKSZOŚCI także katolikami, często głęboko wierzącymi i praktykującymi.

Świadczy o tym np. historia liczącej do 600 tys. członków powojennej tzw. Odrodzonej PPS (zwanej też lubelską lub koncesjonowaną), którą od grudnia 1948 do kwietnia 1949 r. przyłączono przymusowo do PPR, po czym nowa partia PZPR przestała mieć jednolity, "marksistowsko-leninowski" charakter, a stała się - wbrew intencjom jej zagranicznych mocodawców i służących im krajowych aktywistów - partią skupiającą chrześcijan-socjalistów pod wodzą nie-chrześcijan-komunistów.

Oni to odbudowali Polskę z ruin, a nie Stalin czy przywódcy tzw. zachodnich demokracji. Należy przy tym pamiętać, że suwerenna władza chrześcijan-nie-socjalistów nad Polską zakończyła się już w maju 1926 roku !!!

Portret użytkownika Konfederacja Słowianska

Papież Franciszek ma rację

Papież Franciszek ma rację http://polski.blog.ru/218553091.html

Po przeczytaniu tego materiału widzimy, że nie ma sensu powielanie kalek propagandowych na temat Papieża, religii, ekumenizmu i uchodźców.

Uchodźca ekonomiczny jest zawsze taki sam, niezależnie od tego, czy jest to bezrobotny Polak w Anglii, Ukrainiec w Polsce, albo muzułmanin w drodze do Europy. - Trzeba widzieć i pamiętać, że zawsze powodem ich migracji jest polityka tzw. "anglosasów", a nie słowa Papieża, wzywającego do okazania miłosierdzia.

Natomiast uchodźcom wojennym z tzw. Trzeciego Świata należy bezwzględnie pomagać, ponieważ Europa jest współwinna zbrodni kolonializmu i postkolonializmu, które to zbrodnie były kontynuowane w dobie hegemonii USA i NATO.

Pisał o tym np. zwolennik b. Włoskiej Partii Komunistycznej i aktualnej Partii Komunistycznego Odrodzenia, Manlio Dinucci:

Wojna dwudziestopięcioletnia http://www.voltairenet.org/article189963.html

Po przeczytaniu tego tekstu, musimy przyznać rację Papieżowi Franciszkowi, że socjaliści-komuniści mogą myśleć zupełnie tak, jak myślą chrześcijanie.

Portret użytkownika tomasz26

< ja wam powiem ze plemiona

< ja wam powiem ze plemiona rdzenne tak jak Masajowie, Aborygeni, Indianie, Eskimosi itp. mają więcej wspólnego z kreatorem stwórcą niż te wszystkie partyjne systemy religijne razem wzięte... te plemiona były bardzo mistyczne była i jest w nich widza od dzida pradziada ..te zimie tez kiedyś takie były kiedy nie zawędrował tu bucior SPQR mieliśmy swoje tzw. wiedźmy, swoich zielarzy, mistyków itp(był szacunek dla planety) ..i mieliśmy ziemi od morza do morza ...dziś nie ,tylko ograbiono nas z ziem ,ale i wierzeń przed naszymi bogami nikt nie musiał klękać ,nikt nie bił się w pierś rycząc moja wina,moja wina (zasada SPQR wbij im do głów poczucie winy później podziel i rządź)...prędzej,czy później planeta wystąpi w roli burzycielki systemów

Portret użytkownika placzacasowa

No, ale jaki komunizm, jaki

No, ale jaki komunizm, jaki kapitalizm. Co Żyd powie tak ma być według ich arki przymierza. Zamordowali juzusa, bo goje chodzili za nim i nie chcieli pracować na żydowski system egzystencjalny (ówczesny rzym rządzący przez żydów) , który jest już wprowadzany od 20 tys lat przez wielki matematyczny sanchedryn-oczywiście dla gojów. Do tego tam niema żadnego goja biskupem itp, w tej potężnej hierarchii rzekomo wyznającej prawdę jaką objawił bóg.

Portret użytkownika moherowy beret

i oczywiście Papież

<p>i oczywiście Papież Franciszek 1 MA RACJĘ o ile się człowiek dobrze przyjrzy Pismu Świętemu a nie tzw. "nauczeniu" KK. CHRZEŚCIJAŃSTWO jest - tak ja to rozumiem - RELIGIĄ SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ a o tym samym samym mówi komunizm domagając się SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ. Ja bym jednak zaufał Papieżowi Franciszkowi 1 bo on ma jednak korzenie jezuickie a Jezuicie NAUCZALI-BUDUJĄC albo BUDUJĄC-NAUCZALI w odróżnieniu od "dominic canes" czyli Dominikanów (ci, służyli jako "miecz boży").A to, że ludzie między Bugiem a Odrą tego nie rozumią, sorrry. Ale się nie dziwię. Pontyfikat JPII był tak długi i demolujący - szczególnie w Polsce - że polscy katolicy długą będą "ofiarami", że nawet nie potrafią się bronić WŁAŚNIE społeczną nauką Pisma Świętego, tak jak to robią 'ewangielikanie" amerykańscy.</p>

Portret użytkownika Dawid156

Nie wiem co się dzieje ,że

Nie wiem co się dzieje ,że papież Franciszek jest "solą w oku" tak wielu ludziom.Nie widzą tego że jest on jednym ze "sprawiedliwych"?.

Dlaczego atakuja go prawie za Wszystko?Przecież on naprawdę chce uratować KK.Kosciól w Polsce powoli z każdym rokiem traci coraz więcej wiernych,najwięcej młodych ludzi, bo praktycznie nie ma żadnej oferty dla młodzieży poza straszeniem Końcem Świata i enigmatycznym drugim przyjściem Chrystusa.Papeż Franciszek który usiłuje zrewolucjonizować i naprawić KK zwany jest przez niektórych Antychrystem, szkoda gadać...:(

Portret użytkownika Ogo Pogo

Właśnie Dzisiaj w PIĄTEK

Właśnie Dzisiaj w PIĄTEK wróciłem z mszy o 18.00.Byłem z wnukiem.Kościół pełny.Przed ołtarzem mnóstwo dzieci.Radosne.Serdeczny ksiądz. Nie Boniecki ,Życiński,Polak,Lemański czy inny z tych konfidencjalno komuszych rytu franciszkańsko argentyńskiego.Odrodzenie .Wbrew twoim Dawido szechterskim szatańskim życzenio-złudzeniom.Franciszek jest jednym w w skrócie "sprawiedliwych" oznaczającym : sprawie ich życzliwych wobec tych talmudycznych "ciulów" spolegliwych.I bardzo proszę nie męczcie mnie miłosierdziem katolickim bo tak żem się rozsierdził że tym "moim sierdziem"  każdego zboczeńca ,schizmatyko pedrastę w dupę bym kopał co najmniej w łaskawości swojej.Mam dość bełkotów wszystkich nawiedzonych o nowym chrześcijańskim podejściu,o zrozumieniu ,wybaczeniu.Najpierw rachunek sumienia ,żal za grzechy ,spowiedż, pokuta,prośba o wybaczenie.Taka kolejność ,nie tylko ty Franciszku diable watyńkański lecz równiez ty Porkroszenko wizytujący bezalternatywnego politycznie obrzezanego Dudę.

Kłamstwo,oszustwo,obłuda.Te trzy rzeczy ,które trzymają nas w naszej niewoli.Relatywizacja przy waszych naszych wyborach.Wybierzmy mniejsze zło.Nie ma czegoś takiego.

WYBIERZMY PRAWDĘ.TYLKO PRAWDA UCZYNI NAS WOLNYMI.

ZAPAMIĘTAJ pad PREZYDENCIE I ZAPIĘTAJCIE WY DYŻURNI TOTUMFACCY MINISROWIE PADA Z NACZELNYM TOTUMFACKIM SZCZERSKIM BUDYNIEM.Jako żywo przypomina mi to zjawisko (Szczerski) z okresu moich studiów. Budynia ,któremu rodzina zapewniła nie tylko drogą stancję ,słoiki delikatesów,znajomości wśród wykładowców lecz nawet dziewczę nieświadome do łóżka nieświadomego do czego poza oddawaniem moczu służy "ptaszek" idiota który czasem wstaje..

Pozdrawiam

Portret użytkownika gacie z drutu

Pojechałeś po bandzie

Pojechałeś po bandzie podpisując tentekst pod zdjęciem panie autorze. Wpadłeś w pułapkę. Tekst byłby dobry o tyle, o ile rzaden chrześcijanin nie dopusciłby się tego co komunista. Okresliłes komunistów mordercami...ale zapomniałeś, że na przestrzeni swojej historii Chrześcijanie wymordowali wielu ludzi, zaczynając od wypraw krzyżowych poprzez stosy z czarownicami i heretykami...Dlatego tytuł jest zły. Natomiast przystań na chwilę i pomyśl, w chrześcijaniźmie wszycy są równi przed Bogiem, Równość jest też w tezie komunizmu, dlatego swego czasu mówiono, że Jezus Chrystus z Nazaretu był de facto socjalistą - oczywiście jest to określenie współczesne i nieznane wówczas, a jednak odnoszące się do równych wartości w społeczeństwie.  

Portret użytkownika Ogo Pogo

Nie tylko gacie z drutu.

Nie tylko gacie z drutu.

Chrześcijaniżmie???Hartmanizm?Filozofia z drutów?

Niestety dla ciebie: żaden prawdziwy chrześcijanin nie dopuściłby się morderstwa.Niczego co byłoby niezgodne z dekalogiem.

Komuchy.Jak to komuchy wyrżnęły w Rosji po 1917 roku ponad 50 mln Rosjan.Nie tylko tam.Ilu w Polsce?

Kto zacz KOMUCH?

Komuch to talmudysta to syjonista ,to narzędzie NWO, depopulacja .Kontynując implikację to ŻYD. neokon,Porkbekon czy jakiś tam inny chabadowiec,ADL,czy jeszcze inna wariacja.

Teraz przypatrzcie uważnie: nasz PAD.Podpisana ustawa szczepionkowa ,depopulacyjna.Mengelizm w najczystszej postaci.Przygotowywana ustawa o GMO (dopuszczeniu upraw w Polsce,CETA).Gościu(PAD) w kościele .Modlitwy perfect i co?

Przypatrzcie Putina.Niby prawosławny a wokoło żydowskiego tłumu z Berlem Lazarem na czele.Chabadowcy.Rosja .Naród Rosyjski tymczasem w degeneracji.Alkoholizm,aborcja,brak pracy,bieda.Wszędzie w Rosji  rządy 1% mniejszości chazarskiej.Jaka różnica  między nami?Oni kremlowscy wystawiają Rosjan na nas," nasi" warszaffscy wystawiają Polaków na Rosjan a pomiędzy nami to ścierwo banderowskie.

"Minister Macierewicz będzie pogłębiał ,wydobywał patriotyzm."Cóż on kurwa kolejną kopalnię będzie budował ,żeby wrzucać do dołu polskie mięso armatnie "naciągnięte na patriotyzm"?

Pierdolić Was .Wy wygrzani ,wysrani z frazesami na waszych ekselenckich uSStach chcecie nas mordować ,zabijać ,krzywdzić w imię waszych pierdolonych obłąkanych idei.Szopki nam urządzacie ,żeby nas podpuścić do "nawalanki?

Pocałujcie się w dupę jeśli dacie radę.

Patriotyzmu nas uczyć chcecie.Trzeba było odziać płaszczyki i uczestniczyć z nami w MARSZU 11 LISTOPADA.A nie w ciepłej hali z pierwszym partyzantem Sakiewiczem odpierdalać misteria w Krakowie.

 

 

Strony

Skomentuj