Według nowej teorii zamachy w Nowej Zelandii mogły być operacją fałszywej flagi

Kategorie: 

Źródło: Internet

Pojawia się coraz więcej sugestii, że niedawne zamachy terrorystyczne na dwa meczety w Nowej Zelandii, w których wyniku zginęło aż 49 osób, mógł być tak zwaną operacją fałszywej flagi. Liczni komentatorzy zwracają uwagę, że zdarzenie to było tak dziwne i nacechowane wymuszoną symboliką, że mogło być zorganizowane przez tajne służby któregoś kraju.

 

Fałszywa Flaga - to określenie na działania, które są wywoływane w celu wywarcia odpowiedniej presji, lub sprowokowania jakichś wydarzeń. Przykładem takiego działania jest tak zwana prowokacja gliwicka przeprowadzona przez niemieckich dywersantów w celu propagandowego wykorzystania rzekomego dowodu na działania "polskich prowokatorów". Niektórzy w kategoriach Fałszywej Flagi postrzegają dziwaczne zamachy na WTC i Pentagon 11 września 2001 roku.

 

Najnowsza teoria spiskowa zakłada, że zamachy z Nowej Zelandii były Fałszywą Flagą. Zdaniem jej zwolenników wskazuje na to wiele aspektów ostatniej masakry. Od razu wszystkie media zaczęły promować narrację o skrajnie prawicowym ekstremiście, który cenił Donalda Trumpa. Broń, która została użyta do ataków jest pokryta różnymi hasłami, datami i nazwiskami, w tym nawet polskimi. Na jednym z magazynków można dostrzec nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego, polskiego hetmana, który walczył z Turkami pod Wiedniem.

W innych miejscach na ekwipunku zamachowca dostrzeżono Swarożycę, słowiański symbol solarny kojarzony złośliwie przez lewicę ze splugawionym przez niemieckich socjalistów, innym starożytnym symbolem szczęścia - svastyką. Brenton Tarrant, zamachowiec z Christchurch to podobno Australijczyk. Przez większość mediów jest określany jako rasista, "biały suprematysta" oraz zwolennik Donalda Trumpa.

Rodzina zamachowca jest zszokowana jego dokonaniami w Christchurch, zresztą jak zwykle w takich przypadkach. Nagle okazuje się, że nikt nie podejrzewał, że może dojść do takiej krwawej jatki. Zwrócono uwagę, że przez ostatnie kilka lat Tarrant podróżował po świecie i między innymi odwiedził Koreę Północną. Jest to przedstawiane jako dowód na fascynację zamachowca faszyzmem.

 

Tak zwany manifest Tarranta, wzorowany na podobnym dokumencie stworzonym przez innego masowego mordercę Andersa Breivika, ma być rzekomym dowodem na motywy zamachowca. Jego tytuł to Wielkie Zastąpienie. Brenton Tarrant twierdzi, że jest przerażony faktem, że biała cywilizacja jest zastępowana w procesie, który nazwał wprost Ludobójstwem Białych. Odbywa się to poprzez zasiedlanie Europy, Ameryki Północnej i Australii przez imigrantów islamskich, którzy korzystając z promocji w zachodnich społeczeństwach postaw sprzyjających bezdzietności, po prostu zasiedlają terytorium zamieszkiwane przez wymierające narody. Z manifestu Tarranta wynika, że postrzega muzułmanów jako kolonizatorów.  

Co ciekawe w tym samym dokumencie Tarrant stwierdza, że jego poglądy są antykapitalistyczne, antykorporacyjne, ale równiez antymarksistowskie i antyglobalistyczne. Jedyne za czym był to jak sam to nazwał "eko-faszyzm". Ten rzekomy prawicowiec  okazuje się być po prostu lewakiem. Twierdzi na przykład, że wyznaje teorię "etnicznej autonomii ludzi ze zwróceniem uwagi na zachowanie przyrody i naturalnego porządku".

 

Tarrant tłumaczy potem w swoim manifeście, że "środowisko naturalne jest niszczone przez nadmierną populację" i tylko biali nie rozmnażają się nadmiernie. W jego chorym postrzeganiu lewicowej ideologii ekologicznej pojawił się zatem szokujący pomysł aby zacząć zabijać "najeźdzców", którzy zamiast się depopulować grzecznie jak zachodnie narody, wręcz przeciwnie, rozmnażają się na potęgę. W tej pokrętnej ekoterrorystycznej logice mordowanie takich ludzi to ... ratowanie środowiska.

 

Jako pierwszy sugestię, że w Nowej Zelandii doszło do Fałszywej Flagi zgłosił publicznie Rush Limbaugh, amerykański komentator polityczny i prezenter radiowy. Zwrócił on uwagę, że terrorysta opublikował manifest i zawiera on żądania, które wcale nie są konserwatywne. Stwierdza w nim, że nie jest chrześcijaninem, że identyfikuje jako eko-faszystę. Jego zdaniem lewicowe media celowo przeinaczają manifest i kulisy tej tragedii z Christchurch. Narzucono fałszywą interpretację zdarzeń, która jest uszyta pod atak na prawicę.

To właśnie z tego powodu rozpoczęto medialne szczucie na każdego kto jest przeciwny nieograniczonej islamskiej imigracji. Można odnieść wrażenie, że jest to kolejna odsłona bohaterskiej walki z wyimaginowanym faszyzmem, nazizmem i nacjonalizmem, których miotający te obelgi tradycyjnie raczą nie zauważać w swoich własnych lewicowych szeregach.

 

Na to, że wydarzenia z Chruistchurch mogły być operacją Fałszywej Flagi wskazuje coraz więcej poszlak. Trudno powiedzieć czy wykonawca tego zamachu był zindoktrynowany przez szalonych ekologów czy może padł ofiarą kontroli umysłów. Faktem jest, że oprócz niego aresztowano jeszcze 3 inne osoby zamieszane w organizację tego masowego morderstwa. Piąty podejrzany uciekł do Izraela. Ale oczywiście nie można na podstawie tego faktu, determinująco twierdzić, że rzuca to jakiekolwiek podejrzenia na to kto jest organizatorem tych zamachów.

 


 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Dodajmy jeszcze, że Gordon

Dodajmy jeszcze, że Gordon Duff z Veterans Today. pisze wprost, że Tarrant pochodzi z rodziny żydowskiej, która w roku 1948 wyemigrowała z Palestyny i osiedliła się najpierw w Wielkiej Brytanii, a następnie w Australii. Po śmierci ojca, wg. VT, Tarrant odziedziczył środki, które pozwoliły mu na spokojne zwiedzanie świata.

Sydney Morning Herald (informuje dalej Veterans Today) cytuje Tarrant’a, opisującego Pakistan jako «niewiarygodne miejsce, wypełnione najbardziej rzetelnymi, życzliwymi i gościnnymi ludźmi, jacy istnieją na tym świecie”. VT dodaje także, iż w roku 2017 i 2018, Tarrant udał się z dwoma 6-miesięcznymi wizytami na terytoria okupowane w Palestynie, oraz, że jest członkiem forum masońskiego, z siedzibą w Canberze.

Źródło: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tarrant-i-dziwne-przypadki-miasta-christchurch-2019-03

Portret użytkownika Nicco

Co to za manipulacja?

Co to za manipulacja?
 

"środowisko naturalne jest niszczone przez nadmierną populację" i tylko biali nie rozmnażają się nadmiernie. W jego chorym postrzeganiu lewicowej ideologii ekologicznej pojawił się zatem szokujący pomysł aby zacząć zabijać "najeźdzców", którzy zamiast się depopulować grzecznie jak zachodnie narody, wręcz przeciwnie, rozmnażają się na potęgę.

 Przetłumaczony fragment manifestu:

Jeśli jest jedna rzecz, którą powinniście zapamiętać z tego manifestu, to to, że wskaźnik urodzeń musi się zmienić. Nawet gdybyśmy jutro deportowali wszystkich nie-Europejczyków z naszych ziem, naród europejski nadal będzie kontynuował spiralę rozkładu i ostatecznie czeka go wymarcie. Każdego dnia stajemy się coraz mniej liczni, starzejemy się, słabniemy. (...)

Wszystko przez imigrację. 
To jest wymiana etniczna. 
To jest zastępstwo kulturowe. 
To jest wymiana rasowa. 
To jest ludobójstwo białych.

On nigdzie niesugeruje, że to dobrze, że biali wymierają i trzeba postąpić tak samo z muzułmanami. On chce zaznaczyć, że biała rasa umiera i trzeba coś z tym zrobić, bo zostaniemy zastąpieni. Dalej...

 Doświadczamy inwazji na poziomie nigdy wcześniej nie spotykanym w historii. Miliony ludzi, legalnie wlewających się przez nasze granice. Zaproszeni przez państwo i korporacje do zastąpienia białych ludzi, którzy nie rozmnażali się, nie stworzyli taniej siły roboczej, nie dostarczyli nowych konsumentów i wystarczających wpływów podatkowych, które korporacje i państwa muszą stale zwiększać.

 

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika Nicco

magnet:?xt=urn:btih

magnet:?xt=urn:btih:040FAF179D1EACB0659FF96A85A421100533C66D&dn=Christchurch%20Shooting&tr=http%3a%2f%2ftracker.kiwifarms.net%3a8000%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2f9.rarbg.to%3a2750%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2fexplodie.org%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.open-internet.nl%3a6969%2fannounce&tr=http%3a%2f%2ftracker3.itzmx.com%3a6961%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2fexodus.desync.com%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.cyberia.is%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.opentrackr.org%3a1337%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2fopen.stealth.si%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.tiny-vps.com%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.coppersurfer.tk%3a6969%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2fthetracker.org%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2f9.rarbg.me%3a2750%2fannounce

 Magnet-Link do Torrenta z filmem i manifestem.

„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami.”

Portret użytkownika inzynier magister

siem żem pomylił to tu miałem

siem żem pomylił to tu miałem napisać ! 

słuchajcie, moim zdaniem przed wyborami w 2019 w Polsce może ktośzrobić poważną fałszywą flagę, obojętne czy dla pisowców, czy dla folkzdojczy, ale coś się może wydarzyć bo zagraniczne ośrodki wydały już Polakom oficjalnie wojnę ! to co sięwyprawia już w tej chwili może sugerować jakąś akcję tuż przed wyborami do sejmu w 2019 !!! Musimy się modlić do Jezusa o Miłosierdzie Jego i Ducha Świętego !

https://youtu.be/04qZ67RYxIw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Gazior

Ta sprawa coraz bardziej mi

Ta sprawa coraz bardziej mi śmierdzi czosnkiem. Gdy zobaczyłem te pomazane karabiny i dowiedziałem się, że były nawiązania do Polski, nabrałem podejrzeń. Teraz czytam, że jedna osoba zwiała do izraela. Ciekawe, że akurat tam. Poza tym jak? Kajakiem? Na lotnisku jej nie przechwycili? 

Chciałbym również przypomnieć, że meczet ligi muzułmańskiej powstał w Warszawie na terenie Reduty Ordona, gdzie wielu Polaków oddało życie za Ojczyznę. A kto wydał na to zgodę? HGW i peło, a pochodzenie tej pani nie jest chyba tajemnicą. Syjoniści są jak nowotwór. Ale oczywiście większość ludzi pomyśli od razu o muslimach, zresztą była akcja wrzucania wieprzowiny do tego meczetu.

Chciałem jeszcze wkleić info ze szczegółami od znajomego (do sprawdzenia) że ten tarrant też miał parchate pochodzenie, ale akurat TA wiadomiść zniknęła z naszej konwersacji.

Portret użytkownika Kwazar

Operacja Fałszywej Flagi

Operacja Fałszywej Flagi.DOKŁADNIE !!!! Takie to robi wrażenie.Zanim sam się nie wyprodukowałem na wielce szacownym tutaj forum,z tą myślą o fałszywej fladze, to już kto inny szybciej o tym mówi. Jest przytoczone (więc nie jestem aż tak przenikliwy w ocenach) Przecież to, co ten MORDERCA nawyprawiał, to nic innego jak WYRZĄDZENIE NIEDŹWIEDZIEJ PRZYSUGI cywilizowanemu światu.

Portret użytkownika Szkarłatny Leon

Chciało by się krzyczeć, ale

Chciało by się krzyczeć, ale nie ma do kogo, oślizgłość i smród tego świata, zatyka usta. Cokolwiek nie zostanie przedsięwzięte będzie gorzej dla "wolnych ludzi", niestety nie ważne są motywy, nieważna jest strona, prawdziwi "bezstronni" wygrali kolejną bitwę naszymi rękami i sercami, nie roniąc przy tym ani jednej kropli własnej krwi.

 

Gdyby Hitler żył w naszych czasach dostał by pokojowego nobla od eskimosów za niszczenie Polaków, tak pokrętna jest ich wdzięczność...

Portret użytkownika lit

Cala masakre oglada sie jak

Cala masakre oglada sie jak GTA. Ktos specjalnie wybral te forme prezentacji. Dlaczego zabojca nie otowieral drzwi bocznych? logika. Byl zadny krwi i nie szukal dalej? Ale wchodzil i wychodzil nie raz i po co? Wygladalo jakby na cos/kogos/sygnal czekal. Np. "Droga wolna..."

Portret użytkownika baca

ten zamach to nie była wg

ten zamach to nie była wg mnei fałszywa flaga i nie ma on nic wspólnego z akcją bereivika... bereivik to mason i on tylko kłapał po próżnicy brednie o walce z islamem a w rzeczywistosci wyrżnął wcale nie muslimów ale dzieci rdzennych norwegów... tamten zamach to był odwet syjonistów za bojkot izralela który norwegia zrobiła parę tygodni wcześniej po którymś już ludobójstwie Palestyńczyków...

ten zamach natomiast był na islamistów, którzy padali jak kawki i z których żaden o dziwo nie krzyczał allach snackbar...

jęczeli i kwiczeli jak świnie. włącznie z tą muslimką której zamachowiec na ulicy odstrzelił łeb a potem rozjechał truchło samochodem...

świat jest brutalny i  nie ma w nim tak naprawdę żadnego prawa, czyli prawa karnego, cywilnego, człowieka, międzynarodowego lub innych prawniczych bredni... jest tylko i wyłącznie jedno prawo = prawo silniejszego, wynikające z naturalnego prawa i to tyle...

tak zwane prawo pisane przez człowiekowatych z afryki to tylko lipna proteza mająca im dać przykrywkę do zbrodni i mordów...

kochankowie mahometa jak cała reszta bandy semitów okazali się mocni tylko wobec bezbronnych, wobec kobiet, dzieci lub osób starszych... przy uzbrojonym człowieku drżeli jak liście i żałośnie kwiczeli... jest tak bo semita rozumie tylko  prawo pięści i tylko je respektuje

ale tak czy siak wygląda na to że sezon na semitów stosunkowo wcześnie się zaczął w tym roku w australii...

w ameryce natomiast chyba zeszłoroczny jeszcze sie nie skończył bo po ataku na synagogę w międzyczasie w czapę dostali barbara i dżordż bush za zbrodnie przeciwko ludzkosci - karę śmierci wykonano po cichu żeby sie lemingi nie podniecały niezdrowo...

desemityzacja zatem trwa

 

Portret użytkownika .........

Jeśli chodzi o Brevika to

Jeśli chodzi o Brevika to masz racje. A o reszte to tylko przypuszczenia. Jednakże patrząc wstecz to kto wie. Skoro Islamisci chcieliby rzeczywiście przeprowadzać zamachy zabijaliby głównie polityków i bogatych ludzi, a nie zupełnie niewinne i przypadkowe osoby. Zatem można sobie zadać pytanie czy Ci ludzie nie są sponsorowani przez kogoś jak to zwykle bywa w takich przypadkach. No i czy w tym przypadku tak nie było. Zauważ, że zawsze giną zupełnie niewinne osoby co jest dziwne.

Portret użytkownika MiamiVibe

Wszystko zgodnie z planem.

Wszystko zgodnie z planem. Najpierw atakowały ciapaki, teraz atakują biali. PROBLEM > ciągłe mordercze ataki, strach zwykłych ludzi egzystujących w systemie przed śmiercią od zamachów. REAKCJA > Elity proponują społeczeństwom rozwiązanie problemu, przez ,,dyktaturę" policyjną oraz uniemożliwienie dostępu do broni zwykłemu człowiekowi. ROZWIĄZANIE > NWO, elity osiągają swój cel, owijają sobie wokół palca zmanipulowane i zastraszone społeczeństwo w dodatku rozbrojone, przez co nie może się bronić, ani ruszyć na uciskający ich rząd.

W tej wojnie nikt ze zwykłych ludzi nie wygrywa. Wygrywa rasa panów, korporacje, mafie, loże i tym podobne ścierwo.

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Strony

Skomentuj