Według nowej teorii koronawirus nie powstał w laboratorium i był z nami od dawna

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Profesor Tom Jefferson, starszy pracownik Oxford Centre for Evidence-Based Medicine, stwierdził, że terroryzujący całą ludzkość koronawirus SARS-CoV-2 jest uśpionym wirusem, który prawdopodobnie nie został stworzony w laboratorium w Wuhan, ale  „obudził się” na skutek kombinacji czynników naturalnych. 

Zdaniem brytyjskiego eksperta błędem jest zakładanie, że koronawirus SARS-CoV-2 to nowy patogen. Sceptycznie podszedł również do możliwości sztucznego stworzenia takiego wirusa.

"Myślę, że wirus już tu był, a przez tu mam na myśli wszędzie. Możliwe, że mamy do czynienia z uśpionym wirusem, który został aktywowany przez warunki środowiskowe”- powiedział Jefferson

Naukowiec zauważył, że teraz wiadomo już, że przed pojawieniem się koronawirusa w Chinach został on wykryty w różnych częściach świata. Na przykład w marcu ubiegłego roku SARS-CoV-2 zarejestrowano w ściekach Barcelony. Kontrola wód kanalizacyjnych włoskich miast Mediolan i Turyn ujawniła również obecność koronawirusa w grudniu 2019 r., a w ściekach brazylijskiego miasta Florianopolis ślady wirusa znaleziono w listopadzie 2019 r.!!!

Jako argument swojej hipotezy profesor wskazuje sytuację na Wyspach Falklandzkich, gdzie na początku lutego odnotowano przypadek zakażenia COVID-19. Jefferson pyta retorycznie - skąd on pochodzi?

 

Profesor porównał pandemię koronawirusa z pandemią hiszpańską w latach 1918–1920.

„W 1918 r. Około 30% populacji Samoa Zachodniego zmarło na hiszpańską grypę, chociaż nie mieli oni kontaktu ze światem zewnętrznym” - powiedział naukowiec

Według niego wyjaśnienie jest takie, że czynniki sprawcze wspomnianych chorób „nie pochodzą znikąd i nigdzie się nie rozprzestrzeniają, tylko zawsze z nami są, ale czasem coś je aktywuje, może gęstość zaludnienia na świecie lub warunki środowiskowe , i właśnie to powinno jego zdaniem, stać się przedmiotem analiz.

 

Przypomnijmy, że w maju WHO wykluczyła, że SARS-CoV-2 pochodzi spoza Chin, ale potwierdziła prawdopodobieństwo, że wirus rozprzestrzenił się wcześniej na cały świat niezauważony.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ojciec Dyrektor

Teraz co chwilę będą

Teraz co chwilę będą pojawiali sie jacyś mniej lub bardziej prawdziwi "amerykańscy naukoffcy", a cała narracja będzie prowadziła do przekłamań w sprawie wprowadzonego wcześniej i planowanego na jesień wzmocnienia zamordyzmu. W tej chwili kłamstawa mainstreamu są tak bezczelne, że nie da sie na serio brać niczego.

Polecam kanał na youtube o wdzięcznej nazwie chwdp.tv

https://www.youtube.com/channel/UC85mOcD6--N2Vh6USJ1TUpw

Wiele pięknych akcji, warte propagowania

Portret użytkownika F00ks

Cytuję temat: "SARS-CoV-2

Cytuję temat: "SARS-CoV-2 jest uśpionym wirusem, który prawdopodobnie nie został stworzony w laboratorium w Wuhan, ale  „obudził się” na skutek kombinacji czynników naturalnych. " Mój komentarz: Gdyby to było za NATURALNĄ sprawą to nie możnaby go opatentować a patent na tego wirusa jest. I dowody badań z wielu lat przed też są. Bill Gates gość od komputerów ostrzegał nas przed pandemią wiele lat wcześniej. Co ma komputerowiec do wirusów. To śmierdzi z daleka.

Portret użytkownika Miszmasz

A co na to profesor Krzysztof

A co na to profesor Krzysztof Simon? On jeszcze w marcu mówił, że to wirus, który powoduje w 80 procentach łagodne przeziębienie, a teraz wrzeszczy na wszystkich, że powinni chodzić w maskach, bo pandemia trwa i jest groźna.

Portret użytkownika tubylec

Tak, jest z nami od dawna a

Tak, jest z nami od dawna a nawet był już tutaj przed nami. W ogóle to najnowsza teoria jest taka że człowiek powstał nie od małpy a od koronawirusa. A najnowsze wydanie biblii będzie się zaczynać od: "na początku Bóg stworzył koronawirusa".

Tymczasem koronawirusa nadal nikt nie wyizolował .. więc cały ten cyrk oparty na wierze w jego istnienie to taka tragikomedia. A już niedługo jesień i jak to na jesieni bywa pojawiają się owoce .. pojawią się też owoce kultu koronawirusa i raczej będą to owoce gorzkie i cierpkie.

Strony

Skomentuj