Według nowego badania bezobjawowi nosiciele koronawirusa nie zarażają! Czy noszenie masek jest bez sensu?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Badanie przeprowadzone na prawie 10 milionach ludzi w Wuhan w Chinach wykazało, że bezobjawowe rozprzestrzenianie się COVID-19 w ogóle nie wystąpiło. Co oczywiste podważa to potrzebę blokad gospodarki i uciążliwego zamaskowania ludzi. Te restrykcje oparte są bowiem na przesłance zakłądającej, że każdy może być chory bezobjawowo i nieświadome rozprzestrzeniać wirusa.<--break->

 

Mniej więcej w marcu 2020 roku niemal wszystkim wmówiono, że można "chorować bezobjawowo" i zarażać innych swoim śmiercionośnym oddechem. Teraz już wiadomo, że było to oszustwo prawdopodobnie obliczone na wytłumaczenie potrzeby stosowania lockdownów niszczących gospodarkę i zamaskowania całego społeczeństwa pod groźbą mandatu, co niszczy jego zdrowie.

 

Opublikowany w listopadzie w czasopiśmie naukowym Nature, dokument na temat możliwości zarażania tzw. "bezobjawowych" nie pozostawia złudzeń. Badanie zostało opracowane przez 19 naukowców, głównie z Uniwersytetu Huazhong w Wuhan, ale także przy współpracy z instytucjami naukowymi w Chinach, w Wielkiej Brytanii i Australii. Skoncentrowano się na mieszkańcach Wuhan, zerowym punkcie dla ekspansji COVID-19, gdzie aż 9 899 828 osób wzięło udział w programie przesiewowym trwającym między 14 maja a 1 czerwca. To ogromne badanie dostarczyło jasnych wyników co do możliwości bezobjawowego przeniesienia wirusa.

 

Bezobjawowa transmisja była podstawowym uzasadnieniem blokad na całym świecie. Amerykańskie Centers for Disease Control (CDC) nadal twierdzi, że wirus „może być roznoszony przez ludzi, którzy nie mają objawów.” Co więcej CDC stwierdziło, że osoby bezobjawowe „odpowiadają za ponad 50 procent transmisji”. To samo mówią również nasi polskojęzyczni politycy zamykający losowe działy gospodarki i teroryzujący społeczeństwo maskami oraz ostatnio tzw. szczepionkami.

Jednak nowe badanie opublikowane w Nature obaliło całkowicie koncepcję bezobjawowej transmisji. Stwierdzono, że spośród prawie 10 milionów osób biorących udział w badaniu było tylko „300 bezobjawowych przypadków”. Następnie przeprowadzono śledzenie kontaktów i spośród tych 300 nie wykryto żadnych przypadków COVID-19.

 

Prześledzono łącznie 1174 bliskich kontaktów bezobjawowych pozytywnych przypadków i u wszystkich testy na COVID-19 dały wynik negatywny. Zarówno bezobjawowi pacjenci, jak i ich kontakty umieszczano w izolacji na dwa tygodnie, a po dwóch tygodniach wyniki pozostały takie same! Wiek osób bezobjawowych wahał się od 10 do 89 lat. 

 

Wyniki te nie są wcale czymś nowym. Już w czerwcu dr Maria Van Kerkhove, szef oddziału ds. Chorób i Chorób odzwierzęcych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), wyraziła wątpliwości co do bezobjawowej transmisji. Przemawiając na konferencji prasowej, Van Kerkhove wyjaśniła, że z posiadanych danych wynika, że ​​nadal rzadko zdarza się, aby osoba bezobjawowa faktycznie przekazywała dalej koronawirusa. Tak właściwie to nie opisano dotychczas ani jednego przypadku bezobjawowej transmisji wirusa, całą historię "bezobjawowo chorych" oparto o założenie, że skoro test RT PCR wskazywał zakażenie, to ono występowało, a skoro wirus rozmnaża się w nosogardzieli, to założono, że oddech zakaża.

 

Oświadczenie pani doktor Van Kerkhove zrobiło duże wrażenie i spore zamieszanie w mediach.Już następnego dnia pani została ona zmuszona do oświadczenia, że bezobjawowa transmisja jest „bardzo złożonym pytaniem na które tak naprawdę nie mamy jeszcze tej odpowiedzi”...

„Myślę, że stwierdzenie, że bezobjawowa transmisja na całym świecie jest bardzo rzadka, to nieporozumienie. Miałam na myśli niewielki podzbiór badań - dodała.

Jednak nowe ustalenia z Wuhan wydają się przedstawiać solidne, naukowe dowody na to, że bezobjawowa transmisja jest nie tylko rzadka, ale wręcz po prostu nie istnieje. Jesteśmy zatem od wielu miesięcy tresowani w imię wyolbrzymionego zagrożenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Według nowego badania hmm ...

Według nowego badania hmm ... to w takim razie co były warte te "stare badania" , wypowiedzi niby ekspertów i ich wiedza ?Wygląda na to , że nikt żadnych rzetelnych badań nie zrobił a wszystkie "eksperckie" twierdzenia oparte były o widzi mi się , mnie się wydaje , powiem że TAK i wezmę dolę !

Portret użytkownika Heinrich2

A ja sie pytam: gdzie jest

A ja sie pytam: gdzie jest braterskie, miedzynarodowe sledztwo ws wywolania swiatowej pandemi © 19?

Ramie w ramie, jak brat z bratem, narod z narodem dochodzimy kto nam taki burdel w zyciu zrobil?

BRAK.

Czemu?

1. Wszycy, ktorzy wiedziec maja- wiedza, reszta ma taniec z gwiazdami i love island.

- Sprawca (bo tak, ja jestem zdania, ze to forma broni biologicznej, wypuszczonej celowo) jest tak mocny, ze proba fikania zakonczylaby sie rozpierducha. Kto to- opcje sa 2-3 max.

- Zrobili to sami (nie)zainteresowani sledztwem.

2. Falszywa flaga w celu wybicia kundli na planecie (czasem trafi sie tez owczarek z rodowodem izraelskim)

3. Wirus, na wzor wira komputerowego.. rozsiewa sie blyskawicznie bo KAZDY (klik)kichnie.. i kazdy bedzie chcial antywira.. czyli klasyczny GESZEFT monetarny.

- za ta opcja przemawia fakt, ze juz pare razy probowali..

+ oddelegowani eksperci.. bledy (manipulacje!) w diagnozach od poczatku

4. Zaslona przed przygotowaniem do swiatowej rozpierduchy

- w to osobiscie nie wierze, gdyby mialo cos nastapic to by nastapilo, bez kwiatow, bombonierek i podchodow. Paru figurantow dysponuje odpowiednimi zabawkami by zrobic to blyskawicznie. ALE PO CO?

5. (ad3) Bardzo sprytny gracz wypuscil wirusa.. medialno informacyjnego.. sparowanego z pora zachorowan..  smiertelnosc nieduza, zamieszanie swiatowe ogromne.. co wiecej, kazdy RZAD kliknal..

 

Pisze to jako posiadacz wujka lat 64 zmarlego w maju na © 19. Oczywiscie z zaawansowana cukrzyca...

 

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Transmisja bezobjawowa jest

Transmisja bezobjawowa jest żadna:

Stanford, Cornell i pięć innych laboratoriów uniwersyteckich w Kalifornii „uznało C19 za wyimaginowane, fikcyjne, nie jest wirusem i pozywało CDC za Covid Fraud”, Rob Oswald, doktor wirusologii immunologia, Cornell University: https://www.vet.cornell.edu/research/faculty/robert-oswald-phd

„Więc to, z czym mamy do czynienia, to tylko kolejny szczep grypy, jak co roku, C19 nie istnieje i jest fikcyjny. Uważam, że Chiny i globaliści zaaranżowali tę mistyfikację COVID (grypa przebrana za nowy wirus), aby wprowadzić globalną tyranię i światowy totalitarny nadzór policyjny, a ten spisek obejmował masowe oszustwa wyborcze.

„Mam doktorat z wirusologii i immunologii. Jestem naukowcem z laboratorium klinicznego i przetestowałem 1500„ rzekomo ”pozytywnych próbek C19 zebranych tutaj w Kalifornii. Kiedy mój zespół laboratoryjny i ja przeprowadziliśmy testy zgodnie z postulatami Kocha i obserwacjami pod SEM (skaningowy mikroskop elektronowy), nie znaleźliśmy ŻADNEGO Covidu w żadnej z 1500 próbek. Odkryliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A, a niektóre były grypą B, ale nie stwierdzono ani jednego przypadku Covid. użyć testu BS PCR.

„Następnie wysłaliśmy pozostałe próbki do Stanford, Cornell i kilku laboratoriów Uniwersytetu Kalifornijskiego, a oni znaleźli takie same wyniki jak my, BRAK COVID. Odkryli grypę A i B. Wszyscy z nas rozmawiał następnie z CDC i poprosił o możliwe próbki COVID,których CDC stwierdziło, że nie może dostarczyć, ponieważ nie ma żadnych próbek.

„Doszliśmy teraz do stanowczego wniosku poprzez wszystkie nasze badania i prace laboratoryjne, że C19 był wyimaginowany i fikcyjny. Grypę nazwano Covid i większość z 225 000 zmarłych zmarła z powodu chorób współistniejących, takich jak choroby serca, rak, cukrzyca, rozedma płuc itp., A następnie zachorowali na grypę, która dodatkowo osłabiła ich układ odpornościowy i zmarli. Nie znalazłem jeszcze ani jednej realnej próbki C19 do pracy.

„Na siedmiu uniwersytetach, które przeprowadziły testy laboratoryjne tych 1500 próbek, pozywamy obecnie CDC o oszustwo C19. CDC nie przesłało nam jeszcze ani jednej żywej, wyizolowanej i oczyszczonej próbki C19. Jeśli nie mogą lub nie chcą wysłać nam wykonalnej próbki, mówię, że nie ma C19, to jest fikcja. Cztery artykuły naukowe, które opisują wyciągi genomowe wirusa C19, nigdy nie były skuteczne w izolowaniu i oczyszczaniu próbek. Wszystkie cztery artykuły napisane na C19 opisują tylko małe fragmenty RNA, które miały tylko 37 do 40 par zasad, co NIE JEST WIRUSEM. Genom wirusa ma zazwyczaj 30 000 do 40 000 par zasad.

„Skoro Covid ma być wszędzie, jak to możliwe, że nikt w żadnym laboratorium na świecie nie wyizolował i nie oczyścił tego wirusa w całości? To dlatego, że nigdy tak naprawdę nie znaleźli wirusa, jedyne, co kiedykolwiek znaleźli, to małe fragmenty RNA, które i tak nigdy nie zostały zidentyfikowane jako wirus ”.

Ciąg dalszy tu :

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/12/restored-republic-via-gcr-as-of-dec-30.html

Portret użytkownika malina

 

 

 

   nie znaleźliśmy ŻADNEGO Covidu w żadnej z 1500 próbek. Odkryliśmy, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A, a niektóre były grypą B, ale nie stwierdzono ani jednego przypadku Covid

Noi to teraz wyjaśniła sie zagadka Amantadyny (Viregyt-K)  To stary i znany lek przeciwgrypowy (odmiana A) więc nic dziwnego żw skutecznie zwalcza Covid19 zwany grypą.

Niestety polskie  Ministerstwo  Zabóstw też zauważyło tą dziwną zbieżnośc i oczywiście zabroniło stosowania tego leku. Wg polskiego 'rządu' Polacy mają chorować i umierać na "Covid" a jako plan ratunkowy polski Nierząd przygotował niesprawdzone   szczepionki genetyczne o nieznanym działaniu. I plan zarażania i Depopuklacji narodowej trwa.

 

 

Portret użytkownika Maximus

Dziadku,

Dziadku,

a co robiłeś jak wprowadzali niewolnictwo?

Ukrywałem ze wstydu twarz za szmatą,

bo nie miałem odwagi być człowiekiem...

Portret użytkownika sekator

Czym jest około dwudziestu

Czym jest około dwudziestu tysięcy zmarłych, rzekomo na covid? Na raka rocznie umiera ponad 100 tysięcy. teraz kiedy zaprzestano leczenia pod pretekstem pandemii, nawet 200 tysięcy rocznie. Czy ktoś ogłasza stany żałoby, klęski narodowej i szczepi chorych?

Portret użytkownika inzynier magister

COVID-19 = lekka grypa +

COVID-19 = lekka grypa + gigantyczna operacja psychologiczna sprytków pustynnych na całej planecie poza Białorusią, Tanzanią i kilkoma innymi krajami. Operacja psychologiczna oparta na bolszewickiej zasadzie terroru psychicznego: "Widzicie ten sufit... On jest czarny jak smoła". Dożyliśmy czasów, gdzie zdrowym wciska się chorobę, zaś prawdziwie chorym odbiera się możliwość leczenia! Widać tylko że dzięki tzw. pandemii bogaci się bogacą a reszta świata biednieje. Czysty bolszewizm. Taka to pandemia. Józef Mackiewicza w powieści ?Droga donikąd? wyjaśnia o co chodzi w tej operacji terroru psychicznego stosowanej przez bolszewików od A.D. 1917. Proszę przeczytać, dostępne w necie, rozmowę z genetykiem prof. Zielińskim, z prof.Majewską, wysłuchać wywiadu z dr Hałatem w radioWnet, są zgodni, to nie jest szczepionka a eksperymentalny preparat genetyczny, nikt nie wie jakie będą powikłania, a będą w krótkim i długim czasie a jak zmieni się genotyp człowieka to zagadka. Rzad zruinowal ten kraj jednoczesnie pokazal kim jako narod jestesmy. Maski opadly! Technologia modyfikacji genetycznej zastosowana w specyfiku Pfeizera jest znana od dawna - kukurydze, soje i inne uprawy GMO są w użytku od lat, i generalnie ludzie unikają takich produktów, a kraje bardziej niezależne zabraniają ich. Teraz, po kilku miesiącach prac bo nie można powiedzieć badań mają być ludzie GMO, czyli raczej GMH, i "wszyscy" się z tego cieszą? To będzie dla nich prawdziwa "nowa normalność" bo tego nie da się cofnąć czy wyleczyć... pojawią się hybrydy albo humanoidy GMO...

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r.abin

Chciałbym zobaczyć

Chciałbym zobaczyć prześwietlenie (tego człowieka) - sprzed miesiąca. Dobrze jest przejrzeć historię chorób w.w - bo czy on był zdrowy wcześniej?
Lekarze twierdzą, iż postęp w medycynie, spowodował, że nie ma już ludzi zdrowych. Jeśli ktoś czuje się zdrów - to wyłącznie sprawa złej diagnozy

Portret użytkownika Medium

Ja też bym chciała, ale nie

Ja też bym chciała, ale nie ma takowego. Przerażający ten obraz, prawda? I pomyśleć, że jeszcze przed miesiącem do wykonania zdjęcia człowiek trenował na siłowni.

Za PRL-u rokrocznie wykonywano w ramach badań profilaktycznych rtg płuc, mały obraz, a gdy coś było podejrzanego - obraz duży.

Dziś tylko kobietom chcą rokrocznie po 50-tce robić mammografię, mają widać za mało amazonek Sad

Portret użytkownika b@ron

w zasadzie od sierpnia mam

w zasadzie od sierpnia mam doczynienia z covidem, jak już pisałem włącznie z przechorowaniem go przezemnie osobiście i nie ma mowy o czymś takim, że to grypa albo że covid nie istnieje ... niestety to że go w miarę lekko przeszłem nie świadczy o tym że nie zostawił po sobie różnych niespodzianek, być może na badaniach okresowych dowiem się czegoś złego... dotyczy to również mądralińskich którzy mają 100% dowodów na ściemę np. z jutuba... jak np. baca czy drako... (tego ostatniego akurat mi szkoda) od początku powtarzam że sprawa ma drugie dno i nikt nie inwestuje takiej kasy jaką pochłoną kovid dla jaj...nadal twierdzę że zaszczepią nas wszystkich i to bynajmniej nie bedą prosić opornych, ani łapać ich po lasach... ci najbardziej oporni, jako ostatni bedą szukać szczepionki i stracą wszystkie oszczedności byle ją zdobyć dla siebie i bliskich... ale to jeszcze przed nami

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj