Według niemieckich służb w Smoleńsku doszło do zamachu?

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Przy okazji piątej rocznicy tragedii smoleńskiej ma się ukazać nowa książka o tych wydarzeniach. Jej autorem jest Jurgen Roth, znany niemiecki dziennikarz śledczy, który w treści dowodzi, że niemieckie służby BNP wiedzą od dawna, że doszło tam do zamachu.

 

W najbliższych dniach będziemy obchodzili piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Przyczyny tego rzekomego wypadku do dzisiaj nie zostały wyjaśnione, a lista nieprawidłowości i dziwnych przypadków śmierci osób związanych ze śledztwem, zdaje się nie mieć końca. Jurgen Roth nie zdążył jeszcze opublikować swojej książki, a już na jego głowe wylały się liczne "medialne pomyje", których celem miała być jego dyskredytacja. Front obrony jedynej słusznej prawdy na temat smoleńskiej tragedii jest nadal bardzo silny, a czynnikiem spajającym tych, którzy mają coś wspólnego z zatajaniem prawdy jest po prostu strach.

 

Jak co roku w okolicy 10 kwietnia następuje wzmożenie propagandowe w temacie Smoleńska i zaczynają się pojawiać rozmaici eksperci i kontr-eksperci. Można odnieść wrażenie, że celem nie jest wyjaśnienie sprawy, tylko wykorzystanie jej politycznie. Nie sposób też nie zauważyć, że partia rządząca boi się tego tematu jak ognia. Świadczy o tym wycofanie z planowane rezolucji Parlamentu Europejskiego wezwania o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy, które nastąpiło właśnie po interwencji europosłów Platformy Obywatelskiej.

Miejsce katastrofy smoleńskiej - źródło: Internet

Nie wiadomo dlaczego polskie władze nie poprosiły o pomoc swoich rzekomych sojuszników z zachodu. Wiadomo, że Amerykanie dysponują nagraniem feralnego lotu Tu154M od białoruskiej granicy aż do momentu katastrofy. Podobno strona polska dysponuje tym zapisem, ale znalazł się w utajnionej części śledztwa. Jest to zresztą zdumiewające, że Polacy nie poprosili o wsparcie sojuszników z NATO, tak jakby polska racja stanu była taka, aby nie wyjaśniać tej katastrofy.

 

Jednocześnie oddziaływania propagandowego wskazujący, że ludzie dążący do poznania tego co stało się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku to wariaci. Wcześniej podobnie wyrażano się o wszystkich, którzy dali wiarę opowieściom nieżyjącego już Andrzeja Leppera, który opowiadał o Talibach w Klewkach na Mazurach. Jak wiemy wszystko się potwierdziło. Jak czują się ci wszyscy naiwniacy, którzy rechotali bezmyślnie wyśmiewając pomysł, że w Polsce mogłyby być jakieś więzienia dla terrorystów.

Przykład propagandy wyśmiewającej polskie więzienia dla Talibów - źródło: Intertnet

Jeśli w Smoleńsku doszło do zamachu większość Polaków z pewnością uzna domyślnie, że zrobili to Rosjanie, ale nie wiadomo czy nie stoją za tym na przykład nasze służby, zwłaszcza te rozwiązane przez nieżyjącego Prezydenta Kaczyńskiego. Tak się składa, że środowisko polityków i generałów związanych z dawnymi Wojskowymi Służbami Informacyjnymi bardzo mocno po 10 kwietnia zdecydowanie zyskało na znaczeniu więc w myśl zasady 'qui bono' ...

 

W obecnej sytuacji międzynarodowej katastrofa smoleńska może stać się nawet pretekstem do wciągnięcia Polski do lokalnej wojny. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy mocarstwa światowe uznają, że jest to dla nich korzystne. Czy zapowiadana na 8 kwietnia książka rzeczywiście wskaże na Jeśli któregoś dnia pojawią się niezbite dowody wskazujące na to, że katastrofa polskiego rządowego samolotu była dziełem celowego działania, to konsekwencje tego mogą być nawet katastrofalne. W przeszłości wojny wybuchały przecież z powodu znacznie mniej błahych incydentów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

"Jeśli byłbym zwolennikiem

"Jeśli byłbym zwolennikiem teorii spiskowych, wskazałbym na najbardziej prawdopodobnego autora zamachu smoleńskiego – Waszyngton. To on sieje chaos i jątrzy konflikty pomiędzy narodami Eurazji. To jemu potrzeba jest ciągła nieufność między Warszawą i Moskwą. To jemu potrzebna jest Polska w roli ujadającego na Kreml kundla. Panowie śledczy i eksperci, do dzieła zatem! Zbadajcie rolę w wydarzeniach smoleńskich państwa najbardziej doświadczonego w organizowaniu przewrotów i zamachów w ostatnich latach. Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę." Mateusz Piskorski
http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/04/09/jesli-w-smolensku-byl-zamach-to-stal-za-nim-waszyngton/

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Głupota ludzka nie ma granic

Głupota ludzka nie ma granic - czy ktoś miarodajnie może mi/nam/Wam wyjaśnić, gdzie w takim razie byl/siedział ten "decydent", kt. w odpowiednim krytycznym dla lotu momencie nacisnął guzkik tej pokladowej bomby? I skąd wiedział że samolot znajdzie się w sytuacji która na to mu pozwoli, spoko wyczekal aż do ostaniej milisekundy kiedy sciął linię WN, zahaczal o krzaki i brzozję - nacisnął zażegalkę i buuummm - popełnil samobója?! No bo z zewnątrz, z Wa-wy, nie mógł aż tak milisekundowo być z tą sytuacją online, musiał siedzieć "gdzieś" na pokładzie. Czy A.Macierewicz doszedl już gdzie siedział Towarzysz Zapłonowy i jakie on musial mieć (tytanowe? kevlarowe?grafenowe?) nerwy żeby tak do ost. sprzyjającej eksplozji chwili spokojnie siedzieć i za wcześnie tego guza nie nacisnąć?!!
Co do zapytania się polskich lenników u sojuszników - przecież osobiście fatygowala się tam nomen omen A.Fotyga z samym A. Policmajstrem!!! Że z niczym wrocili to inna sprawa - przecież udostępniając nagranie zaoceaniczni "sojuźnicy" potwierdziliby to "coś", co dopiero Snowden na wierzch wyjawił - że podsłuchuje z En'Es'ej i Si'aj'ej tam i tu'tej nie na darmo przed tysiącami monitorów podlączonych do hektarów superkomputerów siedzą i pachną...A NATO nawet ćwierćgłówek na prośbę półgłówka nawet tej rangi co A.M.  nie pójdzie... A tak niewiele potrzeba było, by się publicznie nie zblaźniać - puknąć się w łepetę, nie leźć na tapetę, Rosji na wieki nie zdrzaźniać...

Portret użytkownika BigStan

Dla mnie Smoleńsk to tylko

Dla mnie Smoleńsk to tylko końcówka teatru, początek był 8 kwietnia gdy to widziano Kaczyńskiego żywego ostatni raz gdy wsiadał do samochodu po skończonej wizytacji u prezydenta Litwy, odwołane spotkanie z Polonią na Litwie.

Brak zapisu monitoringu z Okęcia, brak normalnej relacji z odlotu, długo można by wymieniać.

Jeżeli nie wyjaśni się tej sprawy, niczego się nie dowiemy, a swołocz z wyższych stołków władzy nadal będzie nam oczy mydlić.

Być może Putin spotykając się z Tuskiem wiedział co ten potomek wermachtowca ma na sumieniu i wykorzystał to do swoich celów, szkoda bo wyjawienie prawdy mogłoby doprowadzić że ludzie tę kanalię i jego przydupasów powywieszaliby na latarniach przed sejmem i senatem.

Portret użytkownika inzynier magister

Pojawiło się kilka komentarzy

Pojawiło się kilka komentarzy zasługujących na wyszczególnienie i one zdobywaja pierwsze miejsce w ocenie niezależnego recenzenta, oto one
"WYBORY PREZYDENCKIE TUZ, TUZ, ROCZNICA ZAMACHU / KATASTROFY - TUZ TUZ. IDEALNY MOMENT NA ROZDMUCHANIE KOLEJNEJ AFERY -SKANDALU I MOZE NIEMCY W TYM POMOGÁ."
 
"Jakie znowu "nasze służby"? CO ZA GŁUPOTY!? Przecież WSI to ekspozytura GRU, zwyczajni zdrajcy,  a Dukaczewski to człowiek przeszkolony oficjalnie przez GRU w Moskwie, nawet w głupiej wiki można sobie przeczytać. Jak Komor był szefem MONu, to wszystkie polskie prototypy i prace badawczez WAT ruski oficer GRU z upoważnienia Komora prosto do Moskwy transportował, a Komor dymisjonował protestujących...."
 
"Skoro niejaki Komoruski Bredzisław, agent WSI, natychmist po zamachu przejumuje władzę, niszczy raport o WSI,  jedzie do Moskwy.... To co wy debile jeszcze winnych szukacie. Robota Rusko -WSIowska z aplauzem państw ościennych, bo Kaczory nikomu nie leżały, to wszystko. A zaraz się znajdą lepsze kwity, bo trzeba Polaków na wojnę sposobić. Jest też film z dobijania w lesie, dotąd "nieoczyszczony". To zaraz zobaczycie oczyszczony.Leży od 5 lat na youtube i nagle ktoś go znów "odkryje". "Uspokój się! Patrz mu w oczy! Uspokój się!!!" Strzały, śmiechy "strażaków"....  Qrwa, lemingi, nie widzicie tego co leży wam przed nosem od 5 lat, dopiero jak wam telewizor powie, na co patrzeć, otworzycie oczy, jak zwykle. To się tyczy też was, "ant-nwo" mądrali od siedmiu boleści."
No, no NWO to diabelstwo jeszcz4e gorsze od tych co mordują kulką w łeb ! Tamci robią to prosto, a NWO każe zamieniać ludzi w jakieś genetyczne potwory, a nad tym całym procesem ma pieczę Szatan ! Dodatkowo zamiast kulki w łeb NWO da ci mikroczipa w mózg i staniesz się robotem !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj