Według niemieckich służb w Smoleńsku doszło do zamachu?

Kategorie: 

Źródło: wikipedia

Przy okazji piątej rocznicy tragedii smoleńskiej ma się ukazać nowa książka o tych wydarzeniach. Jej autorem jest Jurgen Roth, znany niemiecki dziennikarz śledczy, który w treści dowodzi, że niemieckie służby BNP wiedzą od dawna, że doszło tam do zamachu.

 

W najbliższych dniach będziemy obchodzili piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Przyczyny tego rzekomego wypadku do dzisiaj nie zostały wyjaśnione, a lista nieprawidłowości i dziwnych przypadków śmierci osób związanych ze śledztwem, zdaje się nie mieć końca. Jurgen Roth nie zdążył jeszcze opublikować swojej książki, a już na jego głowe wylały się liczne "medialne pomyje", których celem miała być jego dyskredytacja. Front obrony jedynej słusznej prawdy na temat smoleńskiej tragedii jest nadal bardzo silny, a czynnikiem spajającym tych, którzy mają coś wspólnego z zatajaniem prawdy jest po prostu strach.

 

Jak co roku w okolicy 10 kwietnia następuje wzmożenie propagandowe w temacie Smoleńska i zaczynają się pojawiać rozmaici eksperci i kontr-eksperci. Można odnieść wrażenie, że celem nie jest wyjaśnienie sprawy, tylko wykorzystanie jej politycznie. Nie sposób też nie zauważyć, że partia rządząca boi się tego tematu jak ognia. Świadczy o tym wycofanie z planowane rezolucji Parlamentu Europejskiego wezwania o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy, które nastąpiło właśnie po interwencji europosłów Platformy Obywatelskiej.

 

Nie wiadomo dlaczego polskie władze nie poprosiły o pomoc swoich rzekomych sojuszników z zachodu. Wiadomo, że Amerykanie dysponują nagraniem feralnego lotu Tu154M od białoruskiej granicy aż do momentu katastrofy. Podobno strona polska dysponuje tym zapisem, ale znalazł się w utajnionej części śledztwa. Jest to zresztą zdumiewające, że Polacy nie poprosili o wsparcie sojuszników z NATO, tak jakby polska racja stanu była taka, aby nie wyjaśniać tej katastrofy.

 

Jednocześnie oddziaływania propagandowego wskazujący, że ludzie dążący do poznania tego co stało się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku to wariaci. Wcześniej podobnie wyrażano się o wszystkich, którzy dali wiarę opowieściom nieżyjącego już Andrzeja Leppera, który opowiadał o Talibach w Klewkach na Mazurach. Jak wiemy wszystko się potwierdziło. Jak czują się ci wszyscy naiwniacy, którzy rechotali bezmyślnie wyśmiewając pomysł, że w Polsce mogłyby być jakieś więzienia dla terrorystów.

 

Jeśli w Smoleńsku doszło do zamachu większość Polaków z pewnością uzna domyślnie, że zrobili to Rosjanie, ale nie wiadomo czy nie stoją za tym na przykład nasze służby, zwłaszcza te rozwiązane przez nieżyjącego Prezydenta Kaczyńskiego. Tak się składa, że środowisko polityków i generałów związanych z dawnymi Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, po 10 kwietnia zdecydowanie zyskało na znaczeniu więc w myśl zasady 'qui bono' ...

 

W obecnej sytuacji międzynarodowej katastrofa smoleńska może stać się nawet pretekstem do wciągnięcia Polski do lokalnej wojny. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy mocarstwa światowe uznają, że jest to dla nich korzystne. Czy zapowiadana na 8 kwietnia książka rzeczywiście wskaże na Jeśli któregoś dnia pojawią się niezbite dowody wskazujące na to, że katastrofa polskiego rządowego samolotu była dziełem celowego działania, to konsekwencje tego mogą być nawet katastrofalne. W przeszłości wojny wybuchały przecież z powodu znacznie mniej błahych incydentów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Medium

"Jeśli byłbym zwolennikiem

"Jeśli byłbym zwolennikiem teorii spiskowych, wskazałbym na najbardziej prawdopodobnego autora zamachu smoleńskiego – Waszyngton. To on sieje chaos i jątrzy konflikty pomiędzy narodami Eurazji. To jemu potrzeba jest ciągła nieufność między Warszawą i Moskwą. To jemu potrzebna jest Polska w roli ujadającego na Kreml kundla. Panowie śledczy i eksperci, do dzieła zatem! Zbadajcie rolę w wydarzeniach smoleńskich państwa najbardziej doświadczonego w organizowaniu przewrotów i zamachów w ostatnich latach. Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę." Mateusz Piskorski
http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2015/04/09/jesli-w-smolensku-byl-zamach-to-stal-za-nim-waszyngton/

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Głupota ludzka nie ma granic

Głupota ludzka nie ma granic - czy ktoś miarodajnie może mi/nam/Wam wyjaśnić, gdzie w takim razie byl/siedział ten "decydent", kt. w odpowiednim krytycznym dla lotu momencie nacisnął guzkik tej pokladowej bomby? I skąd wiedział że samolot znajdzie się w sytuacji która na to mu pozwoli, spoko wyczekal aż do ostaniej milisekundy kiedy sciął linię WN, zahaczal o krzaki i brzozję - nacisnął zażegalkę i buuummm - popełnil samobója?! No bo z zewnątrz, z Wa-wy, nie mógł aż tak milisekundowo być z tą sytuacją online, musiał siedzieć "gdzieś" na pokładzie. Czy A.Macierewicz doszedl już gdzie siedział Towarzysz Zapłonowy i jakie on musial mieć (tytanowe? kevlarowe?grafenowe?) nerwy żeby tak do ost. sprzyjającej eksplozji chwili spokojnie siedzieć i za wcześnie tego guza nie nacisnąć?!!
Co do zapytania się polskich lenników u sojuszników - przecież osobiście fatygowala się tam nomen omen A.Fotyga z samym A. Policmajstrem!!! Że z niczym wrocili to inna sprawa - przecież udostępniając nagranie zaoceaniczni "sojuźnicy" potwierdziliby to "coś", co dopiero Snowden na wierzch wyjawił - że podsłuchuje z En'Es'ej i Si'aj'ej tam i tu'tej nie na darmo przed tysiącami monitorów podlączonych do hektarów superkomputerów siedzą i pachną...A NATO nawet ćwierćgłówek na prośbę półgłówka nawet tej rangi co A.M.  nie pójdzie... A tak niewiele potrzeba było, by się publicznie nie zblaźniać - puknąć się w łepetę, nie leźć na tapetę, Rosji na wieki nie zdrzaźniać...

Portret użytkownika BigStan

Dla mnie Smoleńsk to tylko

Dla mnie Smoleńsk to tylko końcówka teatru, początek był 8 kwietnia gdy to widziano Kaczyńskiego żywego ostatni raz gdy wsiadał do samochodu po skończonej wizytacji u prezydenta Litwy, odwołane spotkanie z Polonią na Litwie.

Brak zapisu monitoringu z Okęcia, brak normalnej relacji z odlotu, długo można by wymieniać.

Jeżeli nie wyjaśni się tej sprawy, niczego się nie dowiemy, a swołocz z wyższych stołków władzy nadal będzie nam oczy mydlić.

Być może Putin spotykając się z Tuskiem wiedział co ten potomek wermachtowca ma na sumieniu i wykorzystał to do swoich celów, szkoda bo wyjawienie prawdy mogłoby doprowadzić że ludzie tę kanalię i jego przydupasów powywieszaliby na latarniach przed sejmem i senatem.

Portret użytkownika inzynier magister

Pojawiło się kilka komentarzy

Pojawiło się kilka komentarzy zasługujących na wyszczególnienie i one zdobywaja pierwsze miejsce w ocenie niezależnego recenzenta, oto one
"WYBORY PREZYDENCKIE TUZ, TUZ, ROCZNICA ZAMACHU / KATASTROFY - TUZ TUZ. IDEALNY MOMENT NA ROZDMUCHANIE KOLEJNEJ AFERY -SKANDALU I MOZE NIEMCY W TYM POMOGÁ."
 
"Jakie znowu "nasze służby"? CO ZA GŁUPOTY!? Przecież WSI to ekspozytura GRU, zwyczajni zdrajcy,  a Dukaczewski to człowiek przeszkolony oficjalnie przez GRU w Moskwie, nawet w głupiej wiki można sobie przeczytać. Jak Komor był szefem MONu, to wszystkie polskie prototypy i prace badawczez WAT ruski oficer GRU z upoważnienia Komora prosto do Moskwy transportował, a Komor dymisjonował protestujących...."
 
"Skoro niejaki Komoruski Bredzisław, agent WSI, natychmist po zamachu przejumuje władzę, niszczy raport o WSI,  jedzie do Moskwy.... To co wy debile jeszcze winnych szukacie. Robota Rusko -WSIowska z aplauzem państw ościennych, bo Kaczory nikomu nie leżały, to wszystko. A zaraz się znajdą lepsze kwity, bo trzeba Polaków na wojnę sposobić. Jest też film z dobijania w lesie, dotąd "nieoczyszczony". To zaraz zobaczycie oczyszczony.Leży od 5 lat na youtube i nagle ktoś go znów "odkryje". "Uspokój się! Patrz mu w oczy! Uspokój się!!!" Strzały, śmiechy "strażaków"....  Qrwa, lemingi, nie widzicie tego co leży wam przed nosem od 5 lat, dopiero jak wam telewizor powie, na co patrzeć, otworzycie oczy, jak zwykle. To się tyczy też was, "ant-nwo" mądrali od siedmiu boleści."
No, no NWO to diabelstwo jeszcz4e gorsze od tych co mordują kulką w łeb ! Tamci robią to prosto, a NWO każe zamieniać ludzi w jakieś genetyczne potwory, a nad tym całym procesem ma pieczę Szatan ! Dodatkowo zamiast kulki w łeb NWO da ci mikroczipa w mózg i staniesz się robotem !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek :)

No tak, nie idzie żydkom z

No tak,

nie idzie żydkom z obaleniem Assada gdyż ten mimo osaczenia przez czychających zewsząd zza granic Syrii "pokojowych" sąsiadów broni się dzielnie, że aż "demokratyczna" opozycja po wyczeraniu się ich (walizkowych, zielonych) "postulatów" przyłącza się skruszona do jego wojsk w walce z iSSraelskim agresorem podżynającym tam z lubością chrześcijańskim cywilom gardła (to ich jedyne "sukcesy" militarne),

nie idzie żydkom z Iranem bo ten mimo wielokrotnych prób wplątania go w wojne a to "na Hamas", a to "na wspólne bombardowania żydowskichh terrorystów z ISIS", a to na "jemeńskich partyzantów" po prostu zawsze i konsekwentnie pokazuje żydom WAŁA,

nie idzie także żydom na Ukrainie z budową ich 4 rzeszy nazistowskiej bis gdyż nawet probanderowcy ukraińcy powoli otwierają oczy na to jakie GÓWNO ich okłamało i namówiło "do skakania na Majdanie" nie wspominając o rzeszy ukraińskich poborowych mówiących "spierdalaj zionie" i przeczekujących tamtejszą wojnę na emigracji w tej znienawidzonej po bluźnicach Rosji,

to od czego jest lokalny, skatolicyzowany, kruchtowy motłoch gotowy za flachę i poklepanie po plecach "iść na moskala", oczywiście CUDZYMI NOGAMI. To że żydowscy mordercy 96 osób z tamtego lotu będą CHCIELI WKRĘCIĆ POLAKÓW W POMSZCZENIE żydobanderowskiego nielota kalksteina było wiadomo od pierwszych miesięcy po tym wydarzeniu, od chwili jak prasa zaczęła tej kurduplawej żydowskiej miernocie dorabiać fame "wielkiego Polaka" czy "niepokalanego obrońcy polin"...

Tak, tak dzieci, już wtedy mośkowe nazi planowało użyć was jako MIĘSO ARMATNIE w ich wojnie z Putinem o rosyjski szmal jakiego w Rosji pod ziemia pełno. Już wtedy byliście liczeni i ogłupiani tylko w TYM JEDNYM CELU - BEZMYŚLNEJ MASY WOJENNEJ do wojowania z Rosjanami o interesiki żydków NIENAWIDZĄCYCH z całych swoich sił SŁOWIAN za Marduka i jego ich WYREZANIE ZA BUNT PRZECIWKO STWÓRCY ok 3600 lat temu. Ta "miłość" do was ma swój upust w Main Kampf'ah żydów jak tora, talmud czy ten "oryginalny" żyda Hitlera będący, jak podał jeden niemiecki oficer na procesie w Norymbergii, tylko streszczeniem poprzednich "wielkopomnych" "dzieł" żydowskich rabinów tak "miłujących światowy pokój".

Tak więc dziś w obliczu "szkolenia" mięsa armatniego na wojnę z Putinem dodatkowo się podgrzewa i tak już napietą i "wyskakaną" przez polszewickich szmalcowników i zdrajców wojenną atmosferę domagając się UZNANIA PRZEZ ROSJAN ICH WINY bo tak żydostwo Rosjanom każe i bo to jest potrzebne światowym pejsatym lichwiarzom w rozpętywaniu wojennej nagonki na Rosjan. A co za tym idzie 3 Wojny Światowej w po jakiej mają nadzieję STŁAMSIĆ CAŁY ŚWIAT w BESTIALSKIM, SADYSTYCZNYM, SATANISTYCZNYM, JUDAISTYCZNYM TERRORZE z jakiego rzeczony wyżej Marduk (to on jest prawdziwym Chrystusem a nie ten pedofil jakiego wymyślono na przełomie wieków by żydowską biedote poprowadził na Rzymian) go wyzwolił bez mała wybijając te zdehumanitaryzowane dwunożne Bestie.

I dlatego też wrak jaki widać we Smoleńsku nie jest ORYGINALNY bo Rosjanie wiedzą iż było tam BUM, BIG BADA BUM w wykonaniu "zaprzyjaźnionych" z jUdE terrorystów i że ten wrak, jak oddadzą go lokalnej polinowskiej siatce szmalcowników, zaraz będzie wykorzystany jako "sztandar" w antyrosyjskiej krucjacie zwłaszcza w obliczu fiaska innego żydowskiego SZTANDAROWEGO mordu na CYWILACH i samolocie -> MH-17 za którym "jewrogejskie goje jakoś nie chcą "iść na Moskwe".

Ale walka "na wrak" jaka jest teraz obserwowana i "orzeczenie" "sądu" w sprawie Smoleńska jest widocznym powolnym wyczerpywaniem się nazistom przygotowanych uprzednio prowokacji antysłowiańskich. I wystarczy i te rasistowskie wojenne wrzaski konsekwentnie olewać wysyłając wrzeszczących polszewickich szmalcowników by wraz z rodzinami i swoją siatką klakierów i podnóżków SAMI WOJOWALi za zion, za żydowski nazizm i za Bestię zwaną judaizm.

Tak więc KŁADZCIE NA NICH LACHĘ nie dając się zabić tuż przed finałem.....a jak dadzą karabin zwyczajnie go odajcie i odejdzie się nie odwracając.... bo i po co patrzeć na ścierwa w ludzkich skórach....niedługo nimi się Norymbegia "zazieleni"....

Portret użytkownika JanuszR

A najlepszy jest ten

A najlepszy jest ten argument: "To czemu USA zdjęć satelitarnych nie publikuje?".
A dlatego, że się to USA nie opłacało i nie opłaca.  W 2009 Obama zrobił "reset" - zdradę Polski i dał wolną rękę Putinowi "rób, co chcesz", - spakował manatki US Army z Europy [przez dłuższy czas nie mieli tu nawet jednego Abramsa] i skoncentrował się na Chinach i Pacyfiku, bo tam im sie zadek pali.  Zwyczajnie zdradził Polskę. A teraz - niby w jaki sposób taki Obama wyjdzie i powie na cały świat: "wiedzieliśmy, co zrobiono naszemu sojusznikowi, ale nic nie powiedzieliśmy i nie zrobiliśmy" - NO JUŻ TO WIDZĘ!
A poza tym - biznes najważniejszy - sam taki Boeing pobił w zeszłym roku rekord produkcji ciężkich samolotów pasażerskich, coś ponad 800 - a do każdego trzeba kilkanaście ton "ruskiego aluminium" - tytanu - to co, będą sobie biznes psuli? - i tyle w temacie.  Tak samo np. taki Airbus w Europie - jak nie wiadomo o co biega, to biega o kasę...
Jak był pogrzeb w Krakowie w 2010, to najpierw wszyscy sie zapowiedzieli, a potem odwołali i zwalili na wulkan na Islandii, chociaż do Krakowa linie od południa latały i linie lotnicze uruchamiały "objazdy" - MOŻNA BYŁO? - MOŻNA! - tylko Saakaszwili był jeden, ale wywiady wszystkich państw od razu uznały Smoleńsk za zamach i przestrzegały przed  kolejnym zamachem, juz zbiorowym, każdy "wielki polityk" się bał i nie przyjechał, nawet Merkel, Czesi i Słowacy - choć mogli samochodem lub pociagiem przyjechać - swoja skóra najważniejsza. BOHATEROWIE i WIERNI PRZYJACIELE....tyle w temacie

Portret użytkownika rent5555

Należy bezwzględnie pamiętać

Należy bezwzględnie pamiętać że służby specjalne czyli wsi zawsze pracują dla tych którym uda się ich pozyskać tak więc szpiega dla danego kraju  można przetasować 5 lub 10 razy  tak więc mówienie że to rosjanie to ta sama prawda że to polacy . To są prawdziwi bezkarni  przestępcy i w nich należy szukać sprawców . Dziś wszyscy wiedzą że to była katastrofa i że ktoś w tym wszystkim mocno dopomógł , a zginoł ktoś kto jasno mówił że afera foz to służby , ktoś kto dopomógł częściowo je rozwiązać  itd.
Hej achiles mógłbyś wrzycić jakieś wyczerpujące tematy ,zawsze lubuię jak wyczerpująco przedstawisz temat ,trudno tym z ministerstwa propagandy odpisać na twoją wiedzę . WIELKIE UZNANIE !

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Strony

Skomentuj