Według NASA, wrzesień 2016 roku był najcieplejszy od 136 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z danych naukowych, wrzesień 2016 stał się najcieplejszym wrześniem w ciągu 136 lat obserwacji. Na to przynajmniej wskazują raporty miesięczne na temat globalnej temperatury wykonywane przez naukowców z Instytutu NASA Goddarda w Nowym Jorku.

 

Temperatura we wrześniu 2016 różniła się od wskaźników temperatury z września 2014 bardzo nieznacznie, bo tylko na 0,004 stopni Celsjusza. Z kolei temperatura we wrześniu 2016 była aż o 0,91 stopni Celsjusza wyższa niż średnia z lat 1951-1980.

Rekordowo ciepły wrzesień jest według instytutu Goddarda już ​​11 z 12 miesięcy z rzędu od października 2015, który ustanawia nowy rekord miesięcznej temperatury.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika zlomiarz

Według NASA, wrzesień 2016

Według NASA, wrzesień 2016 roku był najcieplejszy od 136 lat - tzn. ze przed 136 laty bylo cieplej i nikt nie pitolil o ociepleniu. Klimat na calej Ziemi, przez cale jej istnienie, wciaz sie zmienia. Göwno wiemy o prawach rzadzacych nasza rzeczywistoscia a sluchamy teorii ludkow zwanych naukofcami, jak wyroczni. Bez ezoteryki nie ma nauki.

Portret użytkownika N1KT

Każdy kolejny licząc od 2011

Każdy kolejny licząc od 2011 (Fukushima Daiichi stopione 3 reaktory z paliwem mox a w każdym reaktorze było około 180 ton paliwa plutonowo uranowego miliony razy gorszego od Czarnobylskiego)
będzie coraz cieplejszy i cieplejszy bo Fukushima po dziś dzień nie została zastopowana w żaden sposób jak Czarnobyl po 10 dniach. To jest koniec świata i między innymi stąd tyle absurdalny ch decyzji przez rządy dążące do wojen zaczynając je od wewnątrz państw... Wszystko skażone woda powietrze i jedzenie. Pacyfik zdycha abo już zdechł - limity na skażone jedzenie dla marketów podśrubowane tysiące razy wyżej niż przed 2011rokiem - wszystko po to by utrzymać pozorną normalność by świat nie wpadł w panikę że nie ma już jedzenia tylko odpady atomowe wyglądające jak jedzenie...
Poszukaj sobie we własnym zakresie tych wszystkich informacji - bo w tej chwili twój mózg nie jest w stanie dopuścić tak ekstremalnie strasznych informacji a formie obrony odrzuca te informacje i obraca w ignorancję... Jest źle i będzie jeszcze gorzej - stąd wszystko idzie do wojny i ciągle gadają o sytuacji groźniejszej niż zimna wojna wspominając co rusz o wojnie na atom (co za różnica skoro Fukushima wywala około 200 bomb Hiroshimskich w skażeniu i to codziennie po 200.) Jesteśmy w dupie z której już nie wyjdziemy jeśli nie pomogą nam jacyś przybysze z kosmosu swoją cudowną technologią a prawdopodobnie nie pomogą bo zbierają dna zwierząt, ludzi, roślin na przechowanie bo nic już z tego nie będzie... Pogoda się zmienia przez ponad setkę izotopoów wydobywających się wraz z parą z reaktorów prosto do atmosfery i środowiska - między innymi dlatego wszystkie zbriorniki wodne wysychają lub wyschły w drastycznym tempie.
www.enenews.com www.corium.cba.pl
https://www.youtube.com/channel/UCE2rZOVPBHBY3mS0mBwwqZw

Portret użytkownika Q090090

" Jesteśmy w dupie z której

" Jesteśmy w dupie z której już nie wyjdziemy jeśli nie pomogą nam jacyś przybysze z kosmosu swoją cudowną technologią a prawdopodobnie nie pomogą "

jeszcze raz spytam, bo stronniczy administrator tego portalu usunął mój wpis

- bozia nie pomoże?

Portret użytkownika Logika

No no, manipulacja pierwsza

No no, manipulacja pierwsza klasa. Porównywanie temperatury z jednego roku do średniej z okresu 30 lat... mogli by porównać ją do czasy no nie wiem, 100 000 B.C. to wyszło bym im że temperatura była wyższa nawet o 20 stopni...

Strony

Skomentuj