Według Korwina papież Franciszek może być wcieleniem Lucyfera!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kontrowersyjny polski polityk europoseł i prezes partii Wolność, Janusz Korwin Mikke, znowu wywołał skandal. Tym razem oświadczył, że jego zdaniem papież Franciszek może być ... wcieleniem Lucyfera. Na jego deklarację odpowiedział nawet polski Episkopat, który wezwał europosła do zaprzestania obrażania "uczuć religijnych" Katolików.

Janusz Korwin Mikke zauważył to co widzi wiele osób, że tak zwany papież Franciszek, zachowuje się w dziwny sposób. Jego nauczanie jest niespójne z dotychczasowym nauczaniem Kościoła i wzburza liczne kontrowersje. Co gorsza jezuita Jorge Mario Bergoglio, znany jako papież Franciszek, przemawia niekiedy tak jakby był trybikiem w planie wdrożenia Nowego Porządku Świata z jedną religią i jednym rządem.

„Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą” – napisał Janusz Korwin-Mikke o papieżu Franciszku.

Zdaniem JKM, aktualny papież jest „czymś znacznie gorszym, niż Księciem Piekieł. Jest socjalistą”. Trudno się z nim nie zgodzić, zwłaszcza, że Bergoglio prawi morały tak banalne, że pasowałyby jak ulał jako ideologiczne gnioty uzasadniające sensowność istnienia chrześcijańsko-komunistycznej mutacji zwanej Teologią Wyzwolenia. Tę dziwaczną ideologię porównująca komunistów do apostołów a Jezusa do rewolucjonisty, bardzo zwalczał Jan Paweł II, ale Franciszek zdaje się wspierać te marksistowskie rojenia.

Janusz Korwin Mike - źródło: 123rf.com

A może rzeczywiście Jezuici zmusili jakoś papieża Benedykta XVI do abdykacji i zainstalowali swojego agenta w Watykanie, usadzonego tym razem na samym szczycie. Wielka popularność papieża Franciszka wśród przeważnie ateistycznie nastawionej lewicy daje do myślenia.

„Nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w sieci przez dłuższą chwilę Franciszka. Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera. Ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo. Jezuitów… Warto spytać, dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął on z Tronu Benedykta XVI?!” – napisał w piątek po południu Korwin-Mikke.

Janusz Korwin Mikke twierdzi, że już po wyborze nowej głowy Kościoła twierdził, że mu się nie podoba i uznał go za podejrzanego lewaka. Teraz jednak swoimi kontrowersyjnymi działaniami, papież Franciszek po prostu udowodnił, że te obawy były zasadne.

 

Bez względu na to czy Jorge Mario Bergoglio jest wcieleniem diabła czy też nie, bez wątpienia ma szansę aby zapisać się w historii Kościoła jako ten, który doprowadzi do wielkiej schizmy. On sam ma świadomość, że może przejść do historii jako ten, który podzielił Kościół, bo mówił o tym niedawno w wywiadzie dla niemieckiej prasy.

 

Schizma w Kościele Katolickim wydaje się całkiem prawdopodobna. Impulsem do działania ma być papieska adhortacja "Amoris laetitia", ogłoszona 8 kwietnia 2016 roku. Dokument ten skłonił kilku prominentnych hierarchów Kościoła Katolickiego do zwrócenia się do papieża o wyjaśnienia co miał na myśli w kwestiach doktrynalnych.

Jednak to tylko jeden z wielu spornych tematów w Kościele. Trudnych do wyjaśnienia wypowiedzi papieża na temat homoseksualistów czy porównywanie apostołów do terrorystów z Państwa Islamskiego, raczej nie przyniesie mu popularności. Gdy przeanalizuje się dotychczasowy bilans pontyfikatu papieża Franciszka to lewactwo ma powody do zadowolenia, a Katolicy muszą się nieźle nagimnastykować, żeby tłumaczyć sobie i innym, kolejne wygibasy polityczne Franciszka. Janusz Korwin Mikke wyjaśnił to w najbardziej chyba barwny sposób, sugerując demoniczny charakter głowy Kościoła Katolickiego i kto wie czy to tylko figura retoryczna czy też rzeczywiście ten jezuita jest bliżej diabła niż Boga.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Marcin_Legnica

Franciszek to nie jest

Franciszek to nie jest antychryst, tylko falszywy prorok, ktory dazy do tego, by stworzyc  jedna swiatowa religie, jeden swiatowy rzad oraz jedna walute. Powiedza wtedy, ze to jedyny sposob na to, by ludzie zaprzestali walczyc w imie religii, a tak naprawde chodzi im tylko o kontrole kazdego z was. 

O kontroli calej ludzkosci, o antychryscie oraz o naszej przyszlosci mozna natomiast dowiedziec sie wszystkiego z Ksiegi Prawdy, ktora zostawiona objawiona kilka lat temu. 

Zostalo w niej przepowiedziane, ze Benedykt XVI zostanie wygnany z Tronu. Benedykt nigdy z wlasnej woli by nie abdykowal. 

Jezus Chrystus, Zbawiciel ludzkosci tymi slowami opisuje antychrysta : 

"Wielu Moich wyznawców padnie ofiarą tego nikczemnego podstępu. Miejcie się na baczności. Będzie on postrzegany jako posłaniec miłości, pokoju i zgody w świecie. Ludzie będą padać na kolana i oddawać mu cześć. Pokaże wam swoją moc i uwierzycie, że jest ona z Boskiego źródła. Ale nie jest. Będzie was pouczał w sposób, który czasami będzie się wydawać dziwny. Prawdziwi wierzący będą wiedzieli, że nie jest ze Światła. Jego chełpliwa, pompatyczna postawa będzie skryta za czystym złem. Będzie dumnie kroczył i okazywał to, co będzie się wydawało prawdziwym współczuciem i miłością do wszystkich. Za tą fasadą jest pełen nienawiści do was, Moje umiłowane dzieci. Śmieje się za zamkniętymi drzwiami.
Moje dzieci, on was strasznie zmyli. Będzie się wydawało, że jest potężny, pewny siebie, ma poczucie humoru, jest opiekuńczy, kochający i będzie postrzegany jako zbawiciel. Jego piękne oblicze spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu. Jego akty terroru będą jawne, tak że wszyscy będą to widzieć. Zniszczy waszą niezależność i przyczyni się mocno do wprowadzenia znamienia - znamienia bestii" 

"Wkrótce przyjdzie człowiek, którzy będzie twierdził, że jest Mną. Ale, oczywiście, tak być nie może ponieważ Ja przyjdę na samym końcu.
Jednak będzie on wykazywał te wszystkie cechy, którymi zawiedzie biedne dusze, a które uwierzą, że to jestem Ja.
Będzie dokonywał cudów, wielkich czynów pokojowych, humanitarnych i czynów wzbudzających powszechną sympatię
Będzie ubóstwiany, a jego moce będą pochodziły od szatana, króla ciemności.
Będzie tak przekonujący, że gdy będzie pokazywał znaki związane z wielkimi świętymi, wielu Moich świętych sług padnie z pokorą do jego stóp."

"Ale jeden z nich oszuka wielu, gdyż przedstawi siebie jako króla, w pokorny sposób, aby przekonać ludzi, że jest Mną, Jezusem Chrystusem.
Ten człowiek oznajmi światu, że jest Mesjaszem i będzie popierany przez wielu czołowych, światowych przywódców-figurantów.
Przedstawią go początkowo jako niezwykłego i współczującego lidera politycznego.
Będzie on postrzegany jako utalentowany rozjemca, jak wam powiedziałem. Jego nienaturalne sposoby zachowania wytworzą mistyczny obraz, który będzie wydawał się być pochodzenia boskiego.
Jego postawny, dobry wygląd i kusząca osobowość będzie przyciągać masy.
Ma się on wkrótce objawić światu, a jego pojawienie będzie nagłe.
Ci przywódcy, którzy przedstawią go jako wybawiciela, człowieka, który przyniesie kres wojnie na Bliskim Wschodzie, są szanowani w wielu częściach świata. Dlatego ten fałszywy mesjasz zostanie tak łatwo przyjęty.
Po pewnym czasie jego siła oddziaływania rozprzestrzeni się. Media będą chwalić jego umiejętności dyplomatyczne, a liczba jego zwolenników będzie duża.
Ten człowiek powie, że jest mesjaszem. Powie wszystkim, że jest Jezusem Chrystusem, który przyszedł ponownie, aby ogłosić swoje powtórne przyjście.
On jest antychrystem.
Nie dajcie się zwieźć ani przez chwilę. Ja, Jezus Chrystus przyszedłem w ciele po raz pierwszy, aby zbawić ludzkość. Ale pamiętajcie o tym. Tym razem nie przyjdę w ciele. Przyjdę, jak złodziej w nocy. Przygotuję świat, przez te orędzia, ale nie podam wam dnia ani godziny, bo tego nie wiem. Tylko Mój Ojciec zna ten czas.
Ogłoszę Moje Powtórne Przyjście przed znakiem Mojego przybycia, który pojawi się na niebie na całym świecie.
Każdy człowiek, który twierdzi, że jest Jezusem Chrystusem, a który chodzi po ziemi jako człowiek, jest kłamcą.
Uciekajcie, gdyż on przyniesie nieopisaną nędzę i cierpienie. Oszustwem otumani dusze kierując je ku fałszywej miłości Boga. Będzie przeinaczał Prawdę. Ci, którzy pójdą za nim, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie.
Wasz Jezus"

". Lucyfer był tak bardzo zazdrosny, kiedy Mój Ojciec stworzył człowieka na swoje Podobieństwo, że poprzysiągł on walczyć do ostatniego dnia, aby obrócić człowieka przeciwko swojemu Stwórcy.
Mój Ojciec będzie interweniował z Miłości, aby uczynić szatana bezsilnym. Wszelkie próby utworzenia przez szatana wersji Trójjedynego Boga złożonej z fałszywego proroka, antychrysta i złego ducha zostaną udaremnione. Ta walka będzie okropna, niesprawiedliwa dla wielu dusz, które będą zbyt słabe, by wyrwać się z uścisku zła, ale zostanie ona wygrana przez Wszechmogącego Boga.
Wszyscy musicie zwrócić się do Mojego Ojca i prosić Go, aby ocalił wasze dusze i chronił was przed pójściem za bestią drogą zatracenia.
Wasz Jezus"

Matka Boska, nasza ukochana Matka Zbawienia tak opisuje antychrysta : 

"Antychryst będzie wzrastał i stanie się tak potężny, że wszędzie będzie można zobaczyć jego wizerunek. Będą wznoszone pomniki na jego podobieństwo, a jego twarz ciągle będzie pojawiała się w wiadomościach i na ekranach telewizyjnych na całym świecie. Będzie miał poparcie najpotężniejszych przywódców, ale stanie się tak dopiero wtedy, gdy fałszywy prorok publicznie go serdecznie przyjmie i zatwierdzi, a wtedy rzeczywiście będzie on wywierał wpływ na ludzkość."

"

Gdyby mój Syn dał się ponownie poznać w ciele i przyciągał uwagę, oni by Go zabili. Antychryst jednak będzie przyjęty serdecznie w świecie i błędnie uznany za Jezusa Chrystusa.
Wszystkie słowa z Biblii dotyczące Powtórnego Przyjścia mojego Syna zostaną dostosowane i przekręcone, aby przekonać świat, że jest świadkiem powrotu Jezusa Chrystusa. Wrogowie mojego Syna, którzy zmieszali się wszędzie z Jego niewinnymi sługami w Kościołach mojego Syna będą doprowadzeni do poważnego błędu. Ich przywódcy przyjmą antychrysta i będą zachęcali dusze, aby go ubóstwiały. Jego wpływ wstrząśnie wieloma, którzy pozostaną wierni Bogu i ważne jest, abyście chronili swoje dusze przed jego hipnotycznym urokiem.
Gdy będziecie nosili przy sobie Medalik Zbawienia, to wraz z innymi Łaskami, które on przynosi, otrzymacie ochronę przed mocą antychrysta. Nie popełnijcie błędu, antychryst oczaruje wielu i będzie on postrzegany, jako najbardziej potężny, popularny, charyzmatyczny i wpływowy przywódca wszech czasów. Wielu będzie uważało antychrysta za bardzo świętego człowieka, a ze względu na jego powiązania z Kościołem mojego Syna, miliony ludzi nawrócą się na to, co będą uznawali za Prawdę. Ta fałszywa świętość na pokaz przyniesie łzy radości tym wszystkim, którzy dotąd w swoim życiu nie mieli żadnego zaufania do Boga ani też nie wierzyli w Boga. Będą obsypywali pochwałami tego człowieka i przypisywali mu zasługę uratowania ich dusz. Początkowo antychryst będzie postrzegany jako wielki przywódca, atrakcyjny, czarujący i przyciągający swoim miłym obejściem. A z czasem zacznie ujawniać moc uzdrawiania i wielu będzie się zgłaszać twierdząc, że zostali przez niego uzdrowieni. Wielu również oświadczy, że byli świadkami cudów w jego obecności. Potem nastąpi seria fałszywych objawień, w których będzie można zobaczyć obraz znaku Ducha Świętego, który pojawi się wszędzie.
Media stworzą jego boski wizerunek i bardzo niewielu odważy się upomnieć go publicznie. Ze względu na jego znajomość wielu języków obcych, oszuka miliony w bardzo krótkim okresie czasu. Następnie rozpoczną się pogłoski, że Jezus Chrystus przyszedł po raz drugi. Będą one podsycane przez tych, którzy niestrudzenie pracują dla antychrysta poprzez rozprzestrzenianie kłamstwa, aż w końcu będzie on mylnie uznany za mojego Syna. Wszystkie te wydarzenia brzmią teraz nieprawdopodobnie, ale kiedy wszystko odsłoni się przed wami, będzie to wydawało się naturalną serią wydarzeń, które będą postrzegane przez wielu, jako podnoszące na duchu.
Następnie, tak jak każdy nikczemny fałsz jest prezentowany światu przez szatana na odwrót, antychryst poprzez satanistyczne rytuały będzie widziany, gdy wstępuje do Nieba. Mój Syn, przy swoim powrocie, będzie widziany, jako zstępujący z chmur - odwrotnie niż wtedy, gdy wstępował do Nieba - tak jak obiecał.
Wtedy antychryst i wszyscy, którzy niewolniczo będą go adorowali zostaną wrzuceni do jeziora ognia, a pokój będzie wasz, drogie dzieci. Wszyscy, którzy pozostają wierni Prawdzie, w mgnieniu oka zostaną uniesieni do Nowego Raju, kiedy Niebo i Ziemia staną się jednym.
Wasza Ukochana Matka
Matka Zbawienia"

Portret użytkownika Paweł82

Ja myślę, że papież dąży do

Ja myślę, że papież dąży do likwidacji religii w ogóle i zjednoczenia ludzkości w wierze w jednego Boga. Nie ma to nic wspólnego z NWO, ale zakodowane ludzkie mózgi tego nie dostrzegają. To co pisał św. Paweł to kłamstwa. Bóg stworzył wszystkich ludzi, a nie tylko chrześcijan. Postępując uczciwie, szanując innych i wyzbywając się nienawiści i innych złych cech osiągniemy zbawienie. Bóg nie oczekuje klepania pacierzy wg formułek, ale życia w miłości, szacunku i dobroci. Religie wymyślono po to, aby ludzi skłócić, podzielić, straszyć piekłem i łatwo nimi rządzić. Pora z tym skończyć. 

Portret użytkownika tomasz26

ludzie zostali poczęci

ludzie zostali poczęci (mnogość teorii jak?) nie po to żeby oddawać się swym fantazjom religijnym, ,tylko po to żeby szanować swoje innych istot życie i planetę na, której mieszkają..i żaden mesjasze antychrysty tego nie zmienią żaden pojedynczy człowiek nie ma takiej mocy ..siła tkwi, ,tylko w zbiorowym i świadomym działaniu(decyzjach)...indywidualizm zaczepiono ludziom do podziału dlatego wykreowano bożków ,proroków ,mesjaszy po przeciwnej szantanów, diabłów itp.(rytuały,upokorzenia, magia , sztuczki PR, hierarchia itp. ..ale wystarczy ,tylko pomyśleć nikt na mesjaszu proroku ,czy diable itp nie mieszka ,tylko na żywej planecie... więc ..co wybieracie?fantazje i swych watażków ,czy dom, który żywi daje schronienie nie żądając nic w zamian prócz poszanowania daru życia i bycia świadomym szczęściem.

Portret użytkownika MiamiVibe

Aha

Aha Smile

Nie dość, że korpo żołnierzyk watykanu, to jeszcze kontaktuje się z bytami, którym za nic nie wolno ufać... Wspaniała wieść inżynierze Smile kk to jeden wielki okultyzm i satanizm...

Strony

Skomentuj