Według Greenpeace era stabilnego klimatu na Ziemi zakończyła się

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Z badań naukowców klimatycznych, na które powołuje się portal Greenpeace, wynika, że na Ziemi kończy się era stabilnego klimatu. Zdaniem ekspertów, w wyniku ludzkiej działalności planeta ogrzeje się o 1°C, a cieplejsze powietrze może wywołać większą wilgotność, co nieuchronnie doprowadzi do intensyfikacji opadów.

 

Obserwując szaleństwa pogodowe do jakich dochodzi na świecie zdajemy sobie sprawę jak bardzo na naszych oczach zmienił się klimat. Klimatolodzy ostrzegają, że już na stałe żyjemy w świecie, gdzie anomalie klimatyczne i nagłe zmiany temperatury staną się nową normą.

 

Poważne konsekwencje zmian klimatycznych odczuje przede wszystkim rolnictwo, ponieważ rośliny i zwierzęta również cierpią z powodu wahań, które zakłócają ich zwykłe cykle rozwojowe, a to wpływa na wydajność. Wahania temperatury i ciśnienia atmosferycznego, które towarzyszą frontom pogodowym, są niebezpieczne dla meteopatów powodując niekiedy ostre alergie, zaburzenia pracy serca, układu nerwowego i oddechowego.

 

Szczególnie niepokojące dla naukowców jest to, że ze względu na zmiany klimatu, notujemy coraz więcej ekstremalnych zjawisk pogodowych. Każde z tych zjawisk jest zagrożeniem dla życia i zdrowia ludzi oraz może być przyczyną poważnych szkód w gospodarce. To skłania do konkluzji, że świat w którym


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika N1KT

Dla mnie Green Peace śpi

Dla mnie Green Peace śpi cięzkim zimowym snem spasionego misia i to śpi dobre 5 lat.
 
Chemtrailsy hmm - może być tak że ci którzy je puszczają (jeśli w ogóle coś w tym jest) nie mogą się przyznać specjalnie do tego że coś puszczają, bo próbują dzięki temu ochłodzić klimat ziemi właśnie przez Czarnobyl, Fukushimę i wszystkie awarie atomowe łącznie z odpadami atomowymi tymi które wylądowały w oceanach i morzach.
Może być jeszcze tak że sami będziemy prosić o ochładzanie atmosfery.
https://www.youtube.com/watch?v=7Znrql2ad-s

Portret użytkownika inzynier magister

Z tego co wiadomo Greepnpeace

Z tego co wiadomo Greepnpeace jest nieformalną przybudówką NWO, coś czasami pokrzyczy tak do oka ale i głosi to co chce NWO w ramach opowieści niby troszczącej się, dziś widzę za oknem na polskim niebie smugi chemtrails, smugi są chemtrailsami bo samoloty nigdy nie latały w tym miejscu gdzie widać smugi ! w ogóle latające cysterny latają po całym niebie nieregularnie kresląc linie czego nie robią samoloty pasażerskie i transportowe bo one mają wytyczone korytarze ! Strasznie nas trują tym aluminium i innymi a potem pojawiają się opłacani agenci NWO i opowiadają na forach że smugi to wymysł szaleńców !
Nowy Porządek Wodny NWO - Gonz'o Shimura
 
https://www.youtube.com/watch?v=usYyrg4LkIM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pijo

No tak Green coś tam

No tak Green coś tam pie....li o zmianach klimatu, a nie powie wprost że za tym barbarzyństwem stoją Elyty w krawatach i przy wykorzystaniu Haarpa i Chemtrails modyfikują pogodę trojąc ludzi na potęgę...

Strony

Skomentuj