Według FBI Hillary Clinton może zostać postawiona w stan oskarżenia

Kategorie: 

Źródło: Internet

Za 9 dni wybory w USA i okazuje się, że FBI może oskarżyć jednego z pretendentów do urzędu prezydenta - kandydatkę Hillary Clinton. Wszystko przez słynny skandal bezpieczeństwa z wykorzystaniem prywatnych serwerów do przekazywania ściśle tajnych informacji. Wydawało się, że sprawie ukręcono łeb, ale FBI ogłosiło potrzebę wznowienia dochodzenia.

 

Aby uzmysłowić sobie skutki tego faktu wystarczy wspomnieć, że za parę miesięcy można się okazać, że Hillary Clinton będzie siedziała w więzieniu, a prezydentem zostanie ... Tim Kaine. Słyszeliście o nim? Zapewne niewielu wie kto to jest, ale wystarczy aby został wiceprezydentem i biorąc pod uwagę skalę kłopotów Hillary, może on w ten sposób stanąć na czele największego światowego mocarstwa.

Tim Kane - foto: imgix.net

Jeszcze na początku lipca bieżącego roku wydawało się, że sprawę maili Clinton uda się zamieść pod przysłowiowy dywan. Trzeba przyznać, że Clintonowie są w tym naprawdę dobrzy. Jednak tym razem się nie udało i szef FBI, James Comey oświadczając, że śledztwo jest wznowione i kandydatka może zostać oskarżona, spowodował wielkie zamieszanie w amerykańskiej polityce.

 

Wydawało się, że wszystkie amerykańskie media, stosując zasadę "wszystkie ręce na pokład", zdołają ostatecznie obrzydzić jej kontrkandydata - Donalda Trumpa - czym przechylą falę zwycięstwa. Usiłowano manipulować sondażami, tak jak czyni się w Polsce od lat. Rozpoczęto już tez ich urealnianie wskazując, że Trump zyskuje w ostatnich dniach kampanii. Okazuje się jednak, że cała ich praca może być na nic, bo deklaracja FBI zmienia diametralnie sytuację.

 

Oczywiście lewackie media zastanawiają się obecnie nie nad tym czy Hillary Clinton popełniła przestepstwo, ale nad ty dlaczego szef FBI poinformował o wątpliwościach de facto na 11 dni przed wyborami. Zarzuca mu się, że zerwał z wieloletnią praktyką, by nie komentować trwających dochodzeń, ani nie podejmować żadnych działań, które mogą wpłynąć na wybory. Jednak tak naprawdę ktoś o tak podejrzanej reputacji jak Hillary Clinton nie powinien nigdy zostać kandydatem w tych wyborach i to co się teraz dzieje jest po prostu konsekwencją złego wyboru Demokratów.

Za to, że pani Clinton może się tym razem nie wywinąć odpowiada portal Wikileaks, który kiedyś, gdy uderzał w administrację Georga Busha, był powszechnie chwalony w lewackich mediach, a teraz, gdy uderza w panią Clinton jest nienawidzony, a jego założyciel Julian Assange, uważany jest za przestępce, którego należy odesłać do Guantanamo w pomarańczowym ubranku.

Sama Hillary Clinton zaapelowała do FBI, aby ujawniono jak najwięcej szczegółów na temat tego o czym mówi szef agencji Comey, ale do wyborów jest tak niewiele dni, że nie wydaje się to realne. Zwłaszcza, że podobno chodzi o kolejne tysiące maili, które przechodziły przez niezabezpieczone serwery.

 

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (5 votes)
Opublikował: admin3
Portret użytkownika admin3

Założyciel i redaktor naczelny portalu zmianynaziemi.pl


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dlaczego w polityce

Dlaczego w polityce zagranicznej USA priorytetem jest upowszechnianie wszelkich aberracji moralnych, w tym tzw. praw homo- i transseksualistów wyjaśniła ostatnio doradczyni ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Baracka Obamy – Susan Rice. Stwierdziła ona, że akceptacja wszelkich aberracji umożliwia sformułowanie na nowo norm i oczekiwań wobec społeczeństwa.

Na spotkaniu ze studentami American Uniwersity w Waszyngtonie w minioną środę Rice wygłosiła przemówienie na temat „praw” osób LGBT. - Stany Zjednoczone muszą nadal wprowadzać kwestię praw osób LGBT do dyskursu polityki zagranicznej i krajowej, a także integrować te osoby i tworzyć bardziej zróżnicowaną siłę roboczą ze względu na bezpieczeństwo narodowe – przekonywała Rice. Rice w dalszej części przemówienia wyjaśniła, dlaczego promocja szczególnych „praw” mniejszości seksualnych jest taka ważna. – Gdy uda nam się wprowadzić do rezolucji ONZ odpowiedni język, uznający orientację seksualną i tożsamość płciową lub zorganizować bezprecedensowe spotkanie Rady Bezpieczeństwa w kwestiach praw osób LGBT, będziemy mogli tworzyć nowe normy i oczekiwania - podkreśliła. I dalej: zdefiniujemy na nowo, co jest dopuszczalne, a co nie.http://www.pch24.pl/uznanie-aberracji-moralnych-priorytetem-usa--tak-konczy-dawne-imperium,47020,i.html#ixzz4Oe6m0NRK

Centralną ideą Kominternu było twierdzenie, iż partie komunistyczne (dzisiejsze NWO) powinny być tworzone na całym świecie w celu przygotowywania światowej rewolucji proletariackiej, która przekształcila się dziś w rewolucję ufonautyczną, mającą za cel zmianę człowieczeństwa i powstanie NOWYCH istot genetycznie modyfikowanych. Bibliści wskazują, ze jest to powtórka działań sprzed potopu, kiedy ludzki genom został tak zanieczyszczony, że Stwórca postanowił zesłać na cywilizację Adama potop.

http://popotopie.blogspot.com/2016/09/nowi-emisariusze-wszystkich-krajow.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Woland

Powiem krótko. Może Trump

Powiem krótko. Może Trump także jest syjonistycznym agentem (bo co do widocznej na zdjęciu nr 1 starej k... nie ma nawet 0,0000001% wątpliwości). Może ma w d... fakt, że 8 czy 9 firm kontroluje cały światowy przemysł spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Może jest obłudnym cynikiem i w czasie swojej prezydentury nie zrobi nic, żeby poprawić los miliardów zwykłych ludzi i zapobiec rozprzestrzenianiu chaosu na świecie. Ale wygrana Killary Clinton to pewna III wojna światowa. Tyle w temacie. Dziękuję, dobranoc.

Portret użytkownika danielov

Mnie te cale wybory

Mnie te cale wybory przypominają kolejny teatr. Wogóle coś mi tu nie gra ostatnio z Trumpem , który w 2001 roku ogłaszal światu że jest przyjacielem Izraela, nastepnie nawoływal do ataku na uciśnioną przez Kadafiego Libię a teraz nagle oficjalnie i bez owijania w bawelnę przestrzega ludzi przed NWO. Moim zdaniem pozostaje nam tak naprawdę czekać co się stanie po wyborach "Po owocach ich poznacie" 

Portret użytkownika Shv

W USA jest system dwupartyjny

W USA jest system dwupartyjny ukształtowany od dziesiątków lat. Dla ludzi tam żyjących jes to naturalne, że są 2 partie i nie ma innych z taką siłą przebicia. Reszta ludzi popiera tego kogo oficjalnie poprze ich przedstawiciel, który nie liczy się w wyborach.

Portret użytkownika sceptyyk

A tu kolejny rodzynek, ale z

A tu kolejny rodzynek, ale z Korei Południowe  :)                                           "

2-3 lata temu pojawiły się plotki w mediach społecznościowych, że pani prezydent Park Geun-hye jest pod pełną kontrolą loży "8 bogiń". Oczywiście nikt temu nie uwierzył, całość została określona jako plotka i ogólnie wyśmiana, jako kolejna historyjka w stylu "Hillary jest reptylianką, a Merkel wnuczką Hitlera".

Mniej więcej dwa tygodnie temu reporter koreańskiego serwisu informacyjnego dostał od swojego informatora dokumenty, które informator ten znalazł na laptopie na którego trafił w jednym biurze w Seulu, które potwierdzały że faktycznie pani prezydent Park Geun-hye jest od 23 roku życia pod wpływem MEDIUM, kobiety znaniej jako Choi Sun-Sil, z którą konsultowała nie tylko przemowy, plany militarne, budżet państwa, projekty ustaw i co tylko dała radę, ale także nawet otrzymywała od niej wskazówki na temat codziennego ubioru. Dodatkowo pani Choi Sun-Sil przyjmowała wpłaty z różnych źródeł za jej pracę, głownie korporacyjnych, mające na celu manipulację procesem legislacyjnym.

Całość brzmi szalenie: jakiś informator znalazł dokumenty w opuszczonym biurze które opisują tak absurdalną sytuację - no nie powinno być to problemem dla sprawnego zespołu PR. Ale co tymczasem zrobiła prezydent Park Geun-hye? Publicznie, w telewizji, "na pełnej pompie", ogłosiła że to wszystko prawda. I poprosiła o przebaczenie xD

Co się teraz dzieje w Korei Południowej? Obywatele zaczęli składać kawałki informacji w większą calość, próbując wyśledzić pozostałe osoby z "8 bogiń" i korporacje z nimi powiązane, na ulicach Koreańskich miast odbywają się masowe protesty przeciwko Park Geun-hye (na zdjęciu poniżej jeden z tych protestów, btw, Azjaci, nawet protest jak musztra wygląda), a mentorka pani prezydent ukrywa się, jak ostatnio wiele osób mających coś za uszami, w Argentynie XXIw: w Niemczech.

Tak, w Korei Południowej właśnie obala się przywódczynię kraju w otoczeniu wydarzeń, których nie powstydziło by się dobre anime. A my dalej będziemy się ekscytować tym co kto i w jaki sposób jadł na sali sejmowej."

Strony

Skomentuj