Według Donalda Trumpa świat byłby lepszym miejscem z Saddamem i Kadafim u władzy

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kontrowersyjny amerykański miliarder Donald Trump, który jest jednym z liderów do nominacji prezydenckiej przez partię republikańską mówi jak jest. Często ma przez to zresztą kłopoty w politycznie poprawnych mediach. Ostatnio pozwolił sobie na jakże trafną opinię, że lepiej było pozostawić u władzy arabskich dyktatorów Saddama Husseina i Muamara Kadafiego.

 

Mimo, że jest to oczywista oczywistość w politycznie poprawnych mediach takie stwierdzenie jest uważane za tak zwaną myślozbrodnię, którą można tylko rytualnie potępić. Jednak ostatnio zwłaszcza w przypadku Iraku opinie na temat sensowności tej wojny bardzo się radykalizują. Były brytyjski premier Tony Blair przepraszał niedawno za tą interwencje nazywając ją błędem spowodowanym złymi danymi wywiadowczymi.

 

Fakt jest faktem, że doprowadzenie do anarchizacji Iraku doprowadziło do chaosu, który pozwolił na stworzenie potwora o nazwie Państwo Islamskie, a obalenie Kadafiego doprowadziło do zniszczenia Libii i rozszerzyło wpływy wahabitów. Próba obalenia szyickiego dyktatora w Syrii doprowadziła do krwawej wojny domowej i jeszcze większej ekspansji ISIS.

 

Można rzeczywiście odnieść wrażenie, że armia USA wraz z armią saudyjską i katarską pomagają w rozwoju tym sunnickim barbarzyńcom. Może już rzeczywiście czas na refleksję skoro po Amerykanach sprzątać zaczęli Rosjanie. Rozumiejący obecne wyzwania prezydent Stanów Zjednoczonych bardzo by się obecnie przydały, aby skończyć okres rządów sprzyjającego muzułmanom Baracka Obamy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Portret użytkownika Rodak

Oto prawdziwe  słowa  w

Oto prawdziwe  słowa  w  ustach  amerykańskiego  Kandydata  na  prezydenta, bo  zniszczenie  Saddama  i   Kadafiego, to  byó ogromny błąd  USA  i Zaschodu, który  uczestniczył  w  tyum  dziele.

Portret użytkownika 777

Donald Trump mówi jak jest

Donald Trump mówi jak jest napisał admin, dlatego trzeba mówić jak jest, u nas w Polsce też partie powinny mówić jak jest a zwłaszcza telewizje, które nas ciągle okłamują, zwłaszcza polskojzyczna postkomuna z TVP ! Jak jest, a to oznacza prawdę ! W mojej ocenie jest w Polsce strasznie, po wyborach do sejmu ciągle są w nim niszczyciele Polski i Polaków jak PSL, jak Nowoczeńsni banksterzy oraz niemiaszki z PO ! Jakimiś resztkami doczłapał się do sejmu Kukiz i troszkę uzbierał PiS i to wszystko ! A gdzie Korwin, a gdzie Stonoga ? A gdzie partia reżysera Browna ? A gdzie ONR ?! No gdzie oni są ?! Jest zle ! W sejmie mamy ciągle pełno zdrajców i sprzedawczyków ! Tylko w Bogu Nadzieja pozostała bo inaczej nasz kraj znowu zaczną sprzedawać jak lasy i ziemię !
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-odliczanie-wyborcze-ziemkiewicza-czas-reprymendy,nId,1909956

Portret użytkownika achiles

Ten Tramp, albo jest nietaki

Ten Tramp, albo jest nietaki głupi, albo doskonale swoją rolę w tej SZOPCE zwaną kampanią, dla MAS, odgrywa. Po owocach go poznamy. A tymczasem w dzisiejszym porannym wywiadzie w stacji " POLSZMAT NEWS ", niejaki Pan Waszczykowski ze zwycieskiego ugrupowania w NASZYCH OSTATNICH WYBORÓW, oznajmił, coś, od czego włos na GŁOWIE SIĘ JEŻY. Otórz wyznał ten JEGOMOŚĆ, że na terenie NASZEGO KRAJU, są niezbędne SILNE I DUŻE BAZY NATO, ponieważ Prezydent Rosji Putin, już rozpoczął 3 WOJNĘ ŚWIATOWĄ, napadając najpierw, na Gruzję, potem na Upadłą krainę, a obecnie, na Syrię. No jak tacy RUSOFOBY I KŁAMCY obecnie będą samodzielnie sprawowali CAŁKOWITĄ WŁADZĘ W NASZYM KRAJU, to tak jak już nieraz tu o tym pisałem, NICZEGO DOBREGO, TO NIE WRÓŻY, DLA NAS I NASZEGO KRAJU.   Pisałem już wcześniej, że to był doskonały plan szatański, co do NASZEJ OJCZYZNY, dając najpierw 2 KADENCJE rządzić malwersantom, złodziejom i kombinatorom NISKICH LOTÓW, tylko w celu, by potem NASZE SPOŁECZEŃSTWO prawie jednogłośnie wymieniło ich, na tych drugich, " BARDZIEJ UCZCIWYCH W OGÓLNYM LUDZKIM ZNACZENIU, przyznać to trzeba sprawiedliwie ", lecz całkowicie lojalnych względem ŚWIATOWEGO szatana nowych sługusów, którzy NASZ KRAJ I NARÓD W ODMĘTY SZALEŃSTWA WOJENNEGO Z ROSJANAMI poślą , jakoże też mają oni przecież OSOBISTE RACHUNKI ( w ich mniemaniu ), do wyrównania swoich rachunków z Rosjanami POLAKÓW RĘKAMI I POLSKICH OBYWATELI ŻYCIEM,  bo chyba nikt już, nie ma wątpliwości, co NAS CZEKA, jeśli zdecydujemy się, a właściwie, NIBY NASZE NOWE WŁADZE się zdecydują ruszyć z SZABELKĄ, NA ROSYJSKIEGO SĄSIADA NASZEGO.  Chyba już wiecie, że się nie myliłem jak dotąd w swoich przewidywaniach, W ZWIĄZKU Z TĄ DZISIEJSZĄ WYPOWIEDZIĄ Pana Waszczykowskiego, ale i wcześniejsze jego wypowiedzi i tego ugrupowania innych przedstawicieli, na to wskazywały, a ich spotkania ich kandydatów zarówno PREZYDENCKIEGO I PRZYSZŁEJ PREMIER z szatańskimi AMBASADORAMI, do nas oddelegowanymi w wiadomym celu, tylko jeszcze bardziej moje przypuszczenia uwiarygodniają. Chociaż naprawdę chciałbym się w nich mylić, ale widzę to tak, że teraz do lata będą PODNOSIŁY NOWE WŁADZE W NAS POLAKACH DUCHA NARODU, uchwalą jakieś swoje prospołeczne GOTOWE USTAWY, by jeszcze bardziej wzmocnić w POLSKIM NARODZIE poczucie POZYTYWNEJ ZMIANY EKONOMICZNO-SPOŁECZNEJ, a potem jak już POLACY odzyskają DUCHA NARODU, zostaną posłani na RZEŹ Z ROSJANAMI i być też może, że i z NIEMCAMI, bo ci drudzy też już takie obawy wysuwają po wyniku NASZYCH OSTATNICH WYBORÓW.  Spodziewam się po moim powyższym scenariuszu sporo minusów i negatywnych komentarzy, bo głupi, nie jestem i wiem, jaka obecnie radość w SPOŁECZEŃSTWIE NASZYM panuje, po odsunieciu od władzy tych z PO CWANIAKÓW I ZŁODZIEJ, sam też się z tego cieszę, ale CAŁKOWITA I SAMODZIELNA WŁADZA, DLA PISU, z ich osobistymi ZADRAMI WZGLEDEM ROSYJSKIEGO SĄSIADA, nic dobrego, dla nas nie przyniesie. LECZ NAPRAWDĘ CHCĘ SIĘ MYLIĆ W SWEJ OCENIE, a czy tak będzie CZAS POKAŻE. 

Portret użytkownika Hmm

Achilesie, oby mądrzy ludzie

Achilesie, oby mądrzy ludzie nie poszli walczyć, a ci, którzy chcą i podniosą rękę na kolosa, jakim jest Rosja, zginą. W ten sposób oddzieli się mądrych od głupich. Jest jeszcze internet, miejmy nadzieję, że strona rosyjska wie, co się dzieje i nie zaatakuje zwykłych ludzi tylko tych narwanych.
 

Portret użytkownika @

Na czym polega dobrobyt i

Na czym polega dobrobyt i tzw.amerykański sen?Paliwa za grosze,życie ponad stan,basen obok domu,seks i miłość sprowadzone do równowartości batona w sklepie...to jest amerykański sen,ameryka(świadomie z małej litery)jest obecnie taka jaka jest dzięki ograbianiu innych państw,dzięki politycznym rozgrywkom,coraz więcej osób o tym wie i to widzi. Ps.proponuję film: HOME S.O.S. Ziemia.

Portret użytkownika 3plabc

Amerykanie sprzyjają tylko i

Amerykanie sprzyjają tylko i wyłącznie sobie, rozbudowie swoich wpływów, oraz zarabianiu pieniędzy dla siebie kosztem innych.... jak ktoś tego nie widzi i się łudzi, że jest inaczej to niech oczy wreście otworzy. Bush obalając Saddama wykazał się zwykłym brakiem znajomości regionu, jego mentalności.... albo jego doradcy, ale jest to typowo amerykańskie działanie.... z licznymi przykładami z historii. Podszyte jest to naturalnie pazernością na petrodolary etc.... chyba, że wierzymy w NWO wtedy oczywiste jest, że tego typu kacykowie są istotną przeszkodą i trzeba ich usunąć. Trump jako republikanin sam by wymachiwał szabelką na lewo i prawo, co zresztą wnioskuje z jego wypowiedzi poczynając od powrotu do "wielkości" USA na świecie. A muzułmanów (sunitów/wahabitów) to obecnie raczej starają się użyć jako narzędzia.... ale obosiecznym mieczem samemu też łatwo sobie krzywdę zrobić.... przykład Afganistanu i sowieckiej interwencji.

Strony

Skomentuj