Według CIA, Rosja pomogła w wyborze Trumpa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak ustalił amerykański lewicowy dziennik "Washington Post", z tajnej analizy CIA, do której udało im się dotrzeć, wynika, że Rosja interweniowała w tegoroczne wybory prezydenckie w USA, aby wspomóc kandydata Republikanów, Donalda Trumpa.

Z raportu wynika kto przekazywał dane portalowi Wikileaks i są to rzekomo osoby powiązane z Rosjanami. Zdaniem analityków CIA to właśnie ujawnione maile Hillary Clinton i Partii Demokratycznej, przyczyniły się do przegranej w wyborach. Amerykańscy wywiadowcy twierdzą, że było to częścią większej operacji rosyjskich służb zorganizowanej w celu wzrostu szans na wybór Donalda Trumpa.

 

Te konkluzje nie są zresztą niczym nowym ponieważ podobne oskarżenia wyrażała już publicznie podczas debat prezydenckich sama Hillary Clinton. Opisywany raport CIA zdaje się być wręcz scenariuszem jej wypowiedzi z debaty z Trumpem. Czy to może oznaczać, że znała go wcześniej? A jeśli tak to czy to było legalne?

Zresztą jest bardzo możliwe, że za wyciekiem maili Demokratów rzeczywiście stali Rosjanie. Prezydent Władimir Putin otwarcie mówił o tym, że wybór Hillary Clinton może się skończyć III Wojną Światową. Przy każdej nadarzającej się okazji wspierał Trumpa chwaląc go, a on nie pozostawał mu dłużny i też ciepło wypowiadał się o rosyjskim przywódcy. To wywołało wrażenie, że Trump jest kandydatem Putina. Usiłowano udowodnić mu jakieś powiązania biznesowe, ale się to nie udało.

Bardziej interesujące jest to, że Demokraci poprzez sprzyjające im media, jak "Washington Post", zwracają tylko uwagę na aspekt - kto wykradł maile i dlaczego - a zupełnie nie zwracają uwagi na to co było w tych mailach. A znalazły się tam różne dziwne rzeczy związane z okultyzmem, a nawet pedofilią. Są tam też dowody na to, że Fundacja Clintonów była wykorzystywana do zapłaty za przysługi jakie świadczył najpierw Bill Clinton, a potem jego żona Hillary.

Tłumaczenie, że nie jest istotne to co znajduje się w mailach tylko to kto je wykradł, do złudzenia przypomina metodę radzenia sobie w Polsce z tak zwaną "Aferą Podsłuchową". I u nas i w USA wskazywano nie na treść, ale na podsłuchujących i w obu przypadkach sugeruje się, że stali za tym Rosjanie.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Kahał kremlowski kontra kahał

Kahał kremlowski kontra kahał waszyngtoński.Kto może więcej stracić?Goje się nie liczą .Goje to bydło.Mięso armatnie.A może te trumpowsko putinowsko rytualne umizgi to próba na "czerwono żółtą" Azję, w szczególności na Chiny?Oj Gospodin Abramowicz z chabadowskim ansablem na Kremlu ma za dużo do stracenia.Również "ojciec" rosyjskiego narodu Putin, w karmanach , w bankach na zachodzie 40 mld dollarów a naród na dopalaczach,aborcji,alkoholu i w biedzie.JueSSej nie lepiej.Multikulti,pedalstwo,gangsterka,narkomania dezintagracja społeczeństwa  wszystko dzięki kulturze żydowskiej jak zapewniali bez wyjątku wszyscy kandydaci na pecdęta USA.

Kreml i Biały Dom dwa pośladki tej samej dupy.Dupy brudnej ,obsranej ,bez ablucji do tego zdziarganej kutasem pedalstwa,pedofilstwa,kurestwa,aberracji póżno imperialnej na etapie upadku.

Niestety nie da się reanimować zasyfionych ,zadżumionych,cholerycznych zakażonych wszelką cywilizacyjną kiłą tych dwóch ustawionych na glinianych talmudycznych fundamentach (PO)tworów USA I Neobolszewickiej Rosji.Najgorsze w tym wszystkim ,że to morowe powietrze  z obejść tych dwóch parszywych kibuców rozchodzi się na wszystkie strony.Pozostaje pytanie :Gdzie spie....ą pasożyty ,które były przyczyną tego cywilizacyjnego Raka?

Pozdrawiam 

Portret użytkownika 3plabc

Służby specjalne zawsze

Służby specjalne zawsze ingerowały w politykę wewnętrzną wrogich krajów, więc dlaczego by nie i tym razem. Rosjanie odrobili lekcje z czasów ZSRR, oraz lat po jego upadku i odnoszę wrażenie, że w wirtuozerii działania służb specjalnych prześcignęli wydział tajnych operacji CIA... są to naturalnie domniemania... ale  jak historia pokazuje potrafią okazywać się prawdą.

Portret użytkownika inzynier magister

Podobnie w polsce za rządów

Podobnie w polsce za rządów folksojczy było tak że nie ważne że się ujawnia przestępstwa i złodziejstwo ale by wsadzić do więzienia tego co ujawnia ! To jest już całkowity rozpad panstwa i degeneracja moralnego życia społeczeństwa ! Zamiast sięcieszyć i wszczynać dochodzenie bo wyplynely przestępstwa system i mafia urzędnicza chce zamykać tych co to ujawniają ! Dlatego trzeba wspierać chrześcijańskich polityków którzy wyznają zasady moralne i je stosują we własnym życiu ! W Polsce trzeba wreszcie opublikować wszelkie afery i wszelkie podsłuchy folksdojczów i ich złodziejstwo które nioszczyło Polskę ! Należy także wzmocnić modlitwę do Chrystusa Zbawiciela przeci złu politycznemu od NWO !

Chipowanie ludzi w Europie - Ewa Pawela i Witold Hake - 9.12.2016

https://www.youtube.com/watch?v=lSbepBhXte4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika aarturm01@tlen.pl

Folksdojcze są u władzy. To

Folksdojcze są u władzy. To co po wojnie w komunie Naród  odbudował , to ci co dziś są u władzy sprzedali zachodowi. Watykan to folksdojcze , polityka obalenia w celu przejęcia. Jesteś albo jednym z nich, albo jesteś tak ciemny średniowieczny, ze nie rozumiesz jaka jest prawda. W mojej opinji jesteś opłacany przez żydomasoński watykański układ biskupów. Obecny Papierz ujawnia coraz więcej a jak ujawni wszystko, to zawali się wasz zasrany katolicki świat. Zrozumiecie wtedy, że żyliście w kłamstwie watykanu, żydomasońskie stolicy. Franciszek ujawni prawdę. Nie jest jednym z takich jak ty. Zarobkowy  żydomasońskowatykański świat upadnie.

Portret użytkownika XaX

Cóż, element strachu i

Cóż, element strachu i paranoi musi być ... Dla nich, każdy kto nie wspiera idei multi, kulti staje się ruskim agentem, każdy kto nie stosuje ich wersji demokracji jest tym złym ... Jak nawet Dudzie i Szydło zarzucali putinizacje polityki xD. Podobnie, oskarżają większość partii prawicowych o powiązania z Rosją tylko dla tego, że nie chcą przeć z nimi do wojny ... Pali się grunt pod stopami i to bardzo. Oby wybrali Trumpa bo jak Clinton się podstawi to będzie nasz koniec.

Skomentuj