Według brytyjskiego dziennika wojna na pełną skalę między Rosją a Ukrainą, może wybuchnąć w ciągu kilku dni

Kategorie: 

Źródło: Internet

Coraz większa liczba państw stawia swoje wojska w stan gotowości, w związku z zaostrzeniem się sytuacji na Ukrainie. Zdaniem niektórych analityków, otwarta wojna może być kwestią kilku dni lub tygodni.

Dziennik „Daily Mirror” donosi, że rząd premiera Borisa Johnsona przygotowuje się na ewentualną wielką eskalację konfliktu rosyjsko-ukraińskiego.

Według tamtejszych ekspertów, nie jest wykluczone, że ​​w ciągu kilku najbliższych dni, ponad 95 tysięcy żołnierzy jednostek szturmowych, będzie gotowych do inwazji.

Rosja na granicy z Ukrainą gromadzi czołgi, pojazdy opancerzone, artylerię, baterie rakiet termobarycznych, sprzęt inżynieryjny potrzebny do budowy mostów na rzekach, drony obserwacyjne oraz ciężarówki ze sprzętem do wydawania odgłosów bitewnych, które mają zmylić przeciwnika. Z Morza Kaspijskiego zostały ponadto przerzucone na Morze Czarne łodzie desantowe oraz kutry.

„Daily Mirror” powołując się na ukraińskich dowódców podaje, że Putin zdecyduje się na uderzenie do połowy maja. Ukraina również przerzuciła pod granicę „dziesiątki tysięcy” żołnierzy, w tym rezerwistów. Do tego w Kijowie mają już być amerykańscy doradcy wojskowi. Pentagon wysłał ponadto dwa okręty wojenne oraz w rejon Morza Czarnego. Flota ma tam zostać co najmniej do 4 maja.

Putin najwyraźniej uznał, że kryzys pandemiczny stłumi ewentualną chęć budowania koalicji wojskowej przeciwko Rosji, bo teraz każde państwo ma swoje wewnętrzne problemy i nikomu raczej, poza retoryczno-dyplomatycznym szczekaniem, nie będzie się chciało przysparzać sobie nowych problemów.

 

Źródło: https://nczas.com/2021/04/09/daily-mirror-wojna-na-pelna-skale-moze-wybuchnac-w-ciagu-kilku-dni-brytyjskie-wojsko-w-stanie-wyzszej-gotowosci/

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

te qrvvy amerykańso zydoskie

te qrvvy amerykańso zydoskie tylko na to czekają bo sami to zainicjowali... Gdzieś czytałem że w Kijowie już są jacyś usraelscy doradcy wojskowi czy inni więc sprawa jest jasna dla mnie... Żydy cholerne chcą wytracić jak najwięcej Słowian a ukry to tylko przy okazji bo to i tak są nienormalne zwyrole które łatwo wpadają w amok więc mogli by tę siłę wykorzystać przeciwko pejsatym, więc trza ich wytracić... 

Jak będzie WOJNA tutaj to przyłącze się do Rosjan i gówno mnie będzie obchodziło że strzelam do zmanipulowanych pustaków którzy gadają moim językiem - dla mnie jest ważne że stoję po właściwej stronie - PRAWDY!

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl 

Portret użytkownika SurvivorMan

Brytyjski dziennik w 2014

Brytyjski dziennik w 2014 albo 2015 roku (nie pamiętam już dokładnie) ostrzegał, że Rosja może zaatakować Polskę w ciągu 2 tygodni, także brytyjskie dzienniki wróżą z fusów, lub ewentualnie celowo sieją poczucie strachu...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Quark

Według brytyjskiego dziennika

Według brytyjskiego dziennika ... a co Putin o tym myśli - zapytał go ktoś ? Według mnie jest to nowa "zimna wojna" - czyli realistycznie wyglądające ćwiczenia mające sprawdzić jak się zachowa obecny przywódca USA na takiego "straszaka". Bo w końcu stołek światowego żandarma nie jest dany na zawsze i pewnego dnia trzeba z niego zejść ! A druga strona "medalu" jest taka , że jak się naród za bardzo zaczyna interesować sprawami swojej władzy i jej przekrętami to trzeba mu znaleźć jakiegoś "kozła ofiarnego" najlepiej za granicą i Putin doskonale to wie - tak jak i Stalin wiedział .. i teraz rusowie mają się czym zająć , czego obawiać i o czym dyskutować a Putin ma święty spokuj - bo mu nikt na ręce nie patrzy.

Portret użytkownika Dzidek

Chiny raczej Rosji nie zajmą.

Chiny raczej Rosji nie zajmą. Jeżeli już tak chodzi o tą Syberie to w 2013 roku Rosja oddałą Chinom 500 km ziem i od tamtego czasu są dogadani. Na tą chwilę to Chiny są za tym żeby współpracowć z Rosją ( pierwsza zagraniczna podróż nowo wybranego prezydenta Chin Xi Jinping do Moskwy w 2013 roku choć mogę się mylić wizyta trwała 4 dni). Chińska gospodarka jest bardzo szybko rozwijającą się chinczykom nie w głowie wojna. To jest naród pracujący i uczący się .  Na Chińskim kanale informacyjnym prowadzącym przez pana Wiesława Pilcha można dużo się dowiedzieć co piszczy w Chinach i relacjach pomiędzy innymi państwami. Jak on sam mówi Chiny  choć to potęga gospodarcza i przemysłowa to jeżeli chodzi o duży konflikt to Chiny nie mają za dużo doświdczenia ( Nie takiego jak ma USA bo oni jeżeli chodzi o konflikty to są asami). Z pewnego punktu widzenia Syberia chciała za czasów Jelcyna przejąć Ameryka ale im to nie wyszło , jeszcze do tego Japonia której śni się przejęcie Syberi i terenów chińskich więc nie jeden chciałby przejąć Syberie. Przechodząc na nasze podwórko to może byś coś napisał o sprzedaży żłoży miedzi w Polsce kanadyjskim koncernom. Jeszcze dodam że na Dolnym Śląsku liczba zamieszkałych ukraińców to 100 tyś, jeżeli by doszło do nowej fazy wojny na Ukrainie to wtedy możemy mieć napływ milionów ukraińców do naszego kraju . Kundle z Warszawy są tak podane USA że gdy dojdzie do konfliktu na Ukrainie pewnie wyślą wojsko do pomocy. Dodam jeszcze że większości urzędniczych stanowisk w Polsce zajmują polacy ukraińskiego pochodzenia,czyli ci przesiedlani podczas akcji Wisła. https://www.youtube.com/watch?v=gj7KpzI5YHw

Mój komentarz jest tylko i wyłącznie moim światopoglądem i nikt nie musi się ze mną zgadzać. 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Ktos zna sie na obrzedach NWO

Ktos zna sie na obrzedach NWO ? 

1) KULT MUMII byl oraz obudzenie sonda Oziris Rex asteroidy Bennu( egipski feniks)

2) wg Fulforda bron jadrowa na Ukrainie juz jest dowieziona

3) dziad Filip nie zyje  9.04.2021  czyli 18  666   i lat 99  18   666  - jakis mason ( zmiana wachty) 

4) Pierwszy jezdziec Apokalipsy ZARAZA juz jest ...cos jeszcze brakuje do klockow by zaczac drugiego WOJNA ? 

 

Portret użytkownika koplo

Swietnie zauwazone! Cos mi

Swietnie zauwazone! Cos mi sie w tym przewiezieniu mumii od poczatku nie podobalo - OK efektowny show ale turystow teraz nie ma wiec dla kogo? A to ze Philip byl juz w kostnicy od tygodni i podstawili kogos zeby gral jego wyjscie ze szpitala to tez wysoce prawdopodobne. Dla mnie najbardziej przekonywujace sa cytaty z Apokalipsy i 1 Tesaolniczan "Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» - tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą

Portret użytkownika Prorok

Ten portal czytują tez

Ten portal czytują tez Ukraińcy, więc przestańcie ludzi straszyć. Trzeba być małego rozumku, by nie widzieć, że jeśli tam coś się zacznie na dużą skalę, to możemy mieć do 10mln uchodźców na kierunek Polska, Słowacja, Węgry. I gdzie ich umieścimy? W waszych domach?

I kto da im jeść i za co? A jeśli pójdą robić za półdarmo, to za ile wy będziecie robić, by mieć na ziemniaki?

Jest też kwestia druga czyli Gruzja: niekoniecznie te wojska sa na Ukrainę. Mogą być na cały Kaukaz.

I kwestia trzecia: ja żadnych zdjęć w oryginale nie widzialem, więc spora szansa, że NATO robi zadymę polityczną, by coś przykryć i ugrać. Znamy to z Iraku, Libanu, Afganistanu, Jugosławii, Afryki.  Agresorem zawsze było USA. Dlatego ostrożnie z tym poczuciem, że Putinowi odjebało i szykuje megainwazję. 

 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Nie po to cwiczyli covid

Nie po to cwiczyli covid zamkniecie granic by wpuscic Ukrow  do Slowacji lub na Wegry a juz w ogole nie do NIemiec bo tam stoja JANKESI nad zachodnia granica Polski i pilnuja bysmy nie uciekali ... WROTA gwiezdne przepraszam rosyjskie sie otworza i wtedy zobaczymy jak wygladaja kosmici przepraszam  zielone ludziki. Ukry zobacza to wczesniej..

Scenariusze dla Polski sa oplakane i mozna zrobic z Polakami wszystko. Poniewaz Polacy to pionki na szachownicy i przegraja z kazdym partie. .. NIe na darmo jest przepowiednia ,ze czarny lud pomoze z Kogutem ( Francja) Polsce... bo widac ,ze POlacy zignoruja zagrozenia grozace im z kazdej strony... a jest ich az 10 rodzajow ... i w kazdej sytuacji jest MAT.

Strony

Skomentuj