Według brytyjskich mediów, królowa Elżbieta II może wkrótce abdykować

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Dirk Vorderstraße/CC BY 2.0

Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskich mediów, 93-letnia królowa Elżbieta II może w niedalekiej przyszłości ogłosić abdykację. Rzekome zamiary monarchini mogą mieć związek nie tylko z jej sędziwym wiekiem, ale także z wielkim skandalem w rodzinie królewskiej.

 

Książę Andrzej, któremu zarzuca się udział w aferze pedofilskiej wraz z Jeffrey'em Epsteinem, został zmuszony do rezygnacji ze sprawowania obowiązków publicznych. Przyczynił się do tego książę Karol, następca tronu Wielkiej Brytanii. Według dziennika The Sun, jest to wyraźny sygnał, że książę Karol wkrótce przejmie koronę po królowej Elżbiecie II.

 

Media wskazują również na wiek monarchini. Królowa Elżbieta II ma już 93 lata. Jej mąż, książę Filip, wycofał się z życia publicznego w wieku 95 lat. Dlatego możliwe jest, że królowa Elżbieta II „przejdzie na emeryturę” już w 2021 roku.

Książę Karol - Foto: Dan Marsh/CC BY-SA 2.0

Jeśli monarchini ogłosi swoją abdykację, książę Karol zostanie regentem, czyli przejmie jej obowiązki, lecz królem Wielkiej Brytanii zostanie dopiero po śmierci Elżbiety II. Brytyjskie media zwracają uwagę, że królowa coraz rzadziej bierze udział w uroczystościach. W 2018 roku pojawiła się na 283 oficjalnych wydarzeniach, tj. o 49 mniej niż w 2017 roku. Dla porównania, w 2018 roku, książę Karol brał udział w 507 uroczystościach.

 

Królowa Elżbieta II może tak naprawdę abdykować wcześniej, jeśli stan zdrowia nie pozwoli jej sprawować obowiązków. Tak się składa, że w ostatnich latach brytyjskie media dużo pisały o jej problemach zdrowotnych, a nawet o działaniach, które już dawno temu zostały zaplanowane na wypadek śmierci królowej Elżbiety II.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika baca

skandal to jest kiedy w Lidlu

skandal to jest kiedy w Lidlu ciągle nie ma promocji na papierosy...

natomiast to co sie dzieje w brytyjskiej rodzinie kurewskiej to jest zorganizowane ludobójstwo, pedofilia, mega hurtowy globalny handel narkotykami, podżeganie do wojen i mordowanie niewinnych narodów.... to żadne skandale tylko zbrodnie przeciwko ludzkosci i wszyscy w tym siedzą nie tylko jakiś tam Harry, Barry czy Karol...

 

Portret użytkownika еuklidеs

Pytanie tylko komu podapdli,

Pytanie tylko komu podapdli, że ich wystawił... Wiadomo, że te ciamciraramcie nie są w stanie pociągać za sznurki, gdyż ich życie to pajacowanie na bankietach - mało czasu na snucie planów czy jakiś własny rozwój.

Portret użytkownika MiamiVibe

Zgodzę, się z tym co

Zgodzę, się z tym co napisałeś, ale winę ponosi także zmanipulowana, szara masa, która utrzymuje owe ścierwo, łyka wszystko co powie i po prostu sama pozwala dymać się przez elity, uczestnicząc w chorym utopijnym, globalnym komuniźmie gdzie 99% populacji robi na 1% (ten 1% już ma raj, a motłoch mami, że harując na ten 1%, osiągnie raj kiedyś tam, niewiadomo gdzie w mitycznym wymiarze.) Niestety nie zapowiada się, na żadne zmiany, dopóki jest przyzwolenie na sqrwysyństwo.

Portret użytkownika еuklidеs

Konstrukcja systemu jest

Konstrukcja systemu jest niestety znacznie gorsza. We współczesnym społczeństwie jakieś 20% robi na pozostałe 80%. Z tych 80% to rzeczywiście 1% żyje jak w raju, a reszta służy jako armia zombie i jest niczym psy napuszczana na tych 20%. Za swoją dolę dostają od Panów ochłap. Żeby z tego wyjść to trzeba tych wszystkich urzędników na niskich szczeblach, tych wszystkich ludzi na fikcyjnych stanowiskach, wykonujących nikomu niepotrzebną robotę i tych kalekich, upośledzonych i okaleczonych przez system, i innych wziąć na swoje barki.

Skomentuj