Według Billa Gatesa nie należy się spodziewać poprawy sytuacji z koronawirusem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W ciągu najbliższych sześciu miesięcy nie należy spodziewać się poprawy sytuacji w przypadku koronawirusa. Wkrótce informacje o chorobie będą bardzo złe.

 

Niezbyt szczęśliwe prognozy dotyczące COVID-19 pochodzą od założyciela firmy Microsoft, Billa Gatesa. Stwierdził on, że w chłodne dni wirus zaczyna namnażać się w niesamowitym tempie. Jednocześnie ludzie spędzają więcej czasu w pomieszczeniach, co nie wpływa pozytywnie na ich zdrowie.

 

Należy pamiętać, że pandemia szaleje od dłuższego czasu i ludzie odczuwają już zmęczenie. Niektóre rzeczy stają się trudniejsze do wykonania, na przykład rzadziej komunikujemy się ze znajomymi lub odwiedzamy zatłoczone miejsca w jak najmniejszym stopniu.

 

Bill Gays uważa, że sytuacja ulegnie poprawie dopiero po wprowadzeniu do masowej produkcji skutecznej szczepionki na koronawirusa. Podczas wywiadu Gates ponownie zaczął obalać teorie teoretyków spiskowych. Teorie te odnoszą się również do pandemii koronawirusa.

 

Jedna z nich głosi, że geje używają wirusa do wszczepiania czipów ludziom. Pozwoli im to kontrolować ludzi w przyszłości. Ze względu na to, że te fałszywe informacje rozprzestrzeniają się bardzo szybko, Bill Gates zaczął atakować i obwiniać media społecznościowe.

 

Wcześniej Gates informował już, że pandemia zakończy się dopiero w 2022 roku i tylko wtedy, gdy w przyszłym roku rozpoczną się szczepienia. Jednocześnie Stany Zjednoczone powinny zacząć bezwzględnie pomagać krajom rozwijającym się. Dodał też, że w wyniku pandemii koronawirusa zniszczono dorobek około dwudziestu lat walki z innymi poważnymi patologiami.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Dlaczego ja się nie dziwię,

Dlaczego ja się nie dziwię, że ten KOMBINATOR z urodzenia, nie ma nic sensownego do zaproponowaniu naszej tzw."zachodniej " cywilizacji.Umieramy !? Bo tak nam WMÓWIONO !!! UPADAMY,NIKNIEMY,GINIEMY i nie radzimy sobie z niczym.OKRĄŻYLI NAS ZE WSZYSTKICH STRON !!! Żeby się nam wydawało że NIC już na to nie poradzimy !!!! A wystarczy jedynie się otrząsnąć z tego quvna.

Portret użytkownika Maya

Najciekawsze dla mnie jest to

Najciekawsze dla mnie jest to, że człowiek będący nie ukrywajmy najlepszy w dziedzinie nowych technologii wypowiada się poniekąd na tematy biologii, to tak jakbym ja będąc specjalistką od sprzątania domów wypowiadała się na temat fizyki jądrowej (dla przykładu).

Tak sobie tylko porównuję 

Portret użytkownika TwójPolityk

Bardzo okrutny bil ponoć

Bardzo okrutny bil ponoć zapowiedział że ludzie którzy nie wezmą kujca na koronkę to będą prześladowani. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do moralności ogólnoświatowych sterylizatorów. Zabiorą świadczenia , nie dostaniesz roboty, srogie kary pieniężne, więzienie, oporni będą piętnowani w telewizorku i internecie, naślą na nich mengelowców z sanepidu, naślą gliniarzy a oni zastosuja przymus bezpośredni,a  idz pan w h.j lista jest długa. Urzędasy, felczerzy i gliny dostaną tłuste podwyżki coby przykładali się do roboty. Ci okrutni prześladowcy mają sporo pomysłów.

https://youtu.be/qjEjD8aw4Wo

no poliniaki telewizyjne minusiki proszę , i do ołtarzyka TV marsz po codzienną dawkę kłamstw w które wierzycie Smile

 

 

Portret użytkownika Król Pilota od TV

"Jednocześnie Stany

"Jednocześnie Stany Zjednoczone powinny zacząć bezwzględnie pomagać krajom rozwijającym się" pomagają wprowadzić dymokrację i przynoszą pokój poprzez okradanie  i zrzucanie bomb a jeden taki ich czarnoskóry były król dostał nawet pokojowego nobla potym jak zrzucił kilkadziesiąt tysięcy bombek na pewne biedne kraje. I co poliniaki w telewizji o tym nie mówili ? więc minusujcie śmiało, paluszki w ruch plum plum smartfony niech będą gorące Lol

Portret użytkownika Jasny gwint

Filmy ... Proponuję film

Filmy ... Proponuję film zapowiedź z Cage z 2009r Na końcu mnóstwo rakiet w kosmos w filmie, jak i w obecnym roku - wysyp jak diabli. I to w dobie pandemii, że to stać absolutnie wszystkie kraje z możliwościami kosmicznymi. I dobrze by tu było przypomnieć co mówił Hawking, kalendarz Majów kończy się w 2020r. Sztuczna lub nie, trzeba założyć i taką opcję, jak katastrofa.

Portret użytkownika antyryt

Globalnie wchodzi coś, co od

Globalnie wchodzi coś, co od dziesiątek lat było w największej tajemnicy testowane w różnych krajach Afryki, Indiach. Skutki tego nawet nie przedostawały sie do mediów, a jeżeli coś przeciekło - to pod hasłem "teorie spiskowe". Technologia z tym związana jest nie do ogarnięcia. Jest tak wyrafinowana, że tylko specjaliści z nielicznych koncernów są to w stanie ogarnąć. To nie tylko szczepionki. To cały kombajn technik i technologii tak wyrafinowanych, że przeciętny człowiek nie jest w stanie zupełnie tego ogarnąć. To jest sztuczna inteligencja rozpoznająca twarze, to są psycholodzy i socjolodzy, to są technologie zdalnego obrazowania, to jest biologia nie do ogarnięciacia dla studentów, to chemia nie do ogarnięcia dla przeciętnych naukowców, to technologie nie do ogarnięcia przez urzędników z tytułami naukowymi. To monitorowanie poszczególnych osób na skalę globalną za pomocą znanych technologii, ale przy użyciu sztuczek i infrastruktury nie do ogarnięcia (bluetooth, wifi, mikrofale, promieniowanie tła w zakresie RF, mikrofal i krótszych, nawet podchodzących pod gamma, satelity z wyposażeniem tak tajnym, że anteny na "kosmodromach" muszą mieć specjalne zaślepki, żeby przypadkiem transmisji nie przechwycić od wojskowych urzadzeń, satelity optyczne z lat sześćdziesiątych z "maskami optycznymi" taki, że przeciętny człowiek uznałby je z tajemnicze reliefy starożytnych cywilizacji, masery, monitorowanie kodami QR, kartami rfid, laptopami, telefonami, telewizorami, smartfonami, tabletami itd itp).
Przeczytajcie sobie skład proszku do prania - wysiądziecie po pierwszej linijce. A to tylko proszek do prania.
Teraz sprawa jest miliony razy bardziej zaawansowana i obejmująca zakresy nie do objęcia dla człowieka. 
W związku z powyższym: ludzie nie nadążyli za rozwojem i technologia została przejęta przez wrogów 6 miliardów ludzi. Śmiertelnych wrogów. Wrogów nie obejmujących całości technologii, ale zorganizowanych na tyle, że potrafią sobie z nią radzić na szkodę, a właściwie śmierć, 6 miliardów ludzi. Dlatego należy natychmiast niszczyć wszystkie elektroniczne urządzenia. Posługiwać się tylko starymi urzadzeniami. Gromadzić nasiona wszystkich roślin (im bardziej dziko rosnące tym lepiej) i przy okazji rozsiewać je wszędzie: marchewkę na trawniku, pomidory na każdej napotkanej łące, śliwy, jabłonie, zakopywać gdzie się da kartofle tak, by miały szansę wykiełkować, buraki, brukiew, kapustę, truskawki.
Obecna szczepionka to efekt wieloletnich badań, w których badani woleli wyrżnąć "badaczy" niż narażać siebie i rodziny na efekty kolejnych cudownych szczepień. Szczepionka mrna to efekt wieloletnich badań zasługujących na nagrodę mengele. Jej działanie było badane w tajemnicy przez dziesięciolecia i skutków jej działania należy się spodziewać po latach.

Skrót dla "intelektualistów": ludzkość nie nadążyła za technologią i technologia została przejęta przez mądrzejszych, wrogów 6 miliardów ludzi. Jeżeli nie chcesz być w grupie 6 miliardów przeznaczonych do odstrzału (bez ściemy - wystarczy posłuchać komisarzy choćby ONZ czy samego bila), zrób to:
a) natychmiast zniszcz fizycznie wszelkie urządzenia, szczególnie z rejestrowanymi kartami sim, typu tablet, smartfon, smarttv, komputer z wifi. Używaj tylko starych technologii (kabel, światłowód, telefon na kabel, stare urządzenia)
b) zbieraj nasiona wszystkich roślin które da się zjeść, a przy okazji rozsiewaj je na wszelkich łąkach, trawnikach.
c) zaprzyjaźnij się z sąsiadami i zorganizujcie się tak, żebyście sobie wzajemnie pomogli gdy nadejdzie przymus szczepień lub masowych wysiedleń do izolatoriów, blokadzie kont, zakazie gotówki itp.
d) unikaj wszelkich "cudownych, naukowych, najlepiej przebadanych" preparatów, programów i urządzeń, które rżąd oferuje tobie "dla twojego dobra".

Portret użytkownika Quark

Z tą technologią to jest tak

Z tą technologią to jest tak ,że przeciętny zjadacz chleba nie wie nawet jak działa prosta żarówka .. Co bardziej obeznani potrafili by ją zbudować w domowej kuchni z tego co pod ręką (to dość proste i wykonalne !) . A co tu dopiero mówić o bardziej złożonych urządzeniach i systemach . Zauważ ,że wciąż są ludzie którzy wystawiają zapaloną gromnicę w okno podczas burzy , spluwają przez lewe ramię "na psa urok" itp. oraz wierzą ,że ziemia jest płaska z za krawędzią oceanu jest przepaść.. A zamiast niszczyć te "zabaweczki" za które się przecież zapłaciło ,taniej jest je odpowiednio skonfigurować lub używać tylko wtedy gdy to naprawdę konieczne i wyłączać (całkowicie) gdy już się skończy . Jednak ogólny przekaz jest taki ,że mądremu tłumaczyć nie trzeba a głupi i tak nie posłucha o zrozumieniu nie mówiąc .. i to jest prawda aktualna od tysiącleci !

Strony

Skomentuj