Według Billa Clintona - "Polska to kraj, który odrzucił demokrację i woli putinowską dyktaturę"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Bill Clinton, były prezydent USA, wystąpił na wiecu wyborczym swojej żony, Hillary Clinton, ubiegającej się o prezydenturę Stanów Zjednoczonych. To co opowiadał na temat Polski i Węgier może wprawić w osłupienie. Były prezydent zasugerował, że w naszym kraju skończyła sie demokracja i mamy dyktaturę w "putinowskim" stylu. Clinton zasugerował, że Stany Zjednoczone mogą tak wyglądać jeśli ludzie nie wybiorą jego żony Hilary Clinton, tylko Donalda Trumpa.

 

Wygląda na to, że lewackie kręgi polityczne na całym świecie, współdziałają w kontekście nagonki na Polskę, Węgry i Rosję. Prym wiedzie lewactwo europejskie personifikowane przez Komisję Europejską, a teraz dołącza do niego lewactwo amerykańskie, którego uosobieniem jest środowisko tak zwanych Demokratów. Warto zadać pytanie gdzie jest ich wspólny ośrodek decyzyjny, skoro mówią te same rzeczy w tym samym czasie. Międzynarodówka Komunistyczna przepoczwarzyła się i udaje, że nie istnieje, podczas gdy wszystko wskazuje na to, że ma się dobrze i rośnie w siłę.


"Polska i Węgry to dwa kraje, które nie byłyby wolne, gdyby nie postawa USA w czasie długiej zimnej wojny – teraz zdecydowały, że ta demokracja to dla nich zbyt wielki problem i wolą dyktaturę na wzór putinowski. Chcą autorytarnych przywódców i chcą trzymać z daleka od siebie obcokrajowców. Brzmi to znajomo?"


Prezydent Clinton odnosił się do głównych tez kampanii Donalda Trumpa, który jest za ograniczeniem imigracji do USA, zwłaszcza na kierunku meksykańskim. Zamierza on uszczelnić granicę z Meksykiem za pomocą płotu, co rzeczywiście bardzo przypomina postępowanie węgierskiego przywódcy Viktora Orbana. Pytanie tylko czy demokracji przeczą ludzie, którzy chcą silnego przywództwa za którym głosują czy też ci, którzy o jej końcu mówią gdy ludzie nie chcą już wybierać ich skompromitowanych kandydatów.

Nie wiadomo jak w ogóle skomentować absurdalne słowa o dyktaturze w stylu putinowskim, która rzekomo panuje w Polsce. Rzeczywiście jest dyktatura, ale socjalizmu. Panoszą się u nas pobożni i bezbożni socjaliści, którzy żerują na polskim społeczeństwie. Jednak to powinno być bliskie sercu pana Clintona. Z tym, że teraz są to socjaliści bardzo niesłuszni.

 

Skoro wszystkie lewicowe dzienniki piszą w takim tonie, jakby w Polsce zapanował faszyzm, a polskiego premiera odpytuje się jak uczniaka w Brukseli, to nic dziwnego, że Bill Clinton uwierzył, iż dzieją się u nas rzeczy straszne. A skoro dodatkowo pan Soros poprzez swoje organizacje prowadzi walkę o demokrację w Polsce, to już zupełnie jasne staje się, że jego współpracownik Clinton słusznie rozumuje, iż u nas musi rządzić jakaś straszna dyktatura.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Edek z krainy kredek

Polacy domagają się baz NATO

Polacy domagają się baz NATO w Polsce, stałej obecności wojsk USA, obecny rząd zwłaszcza, naciska itd. I to ma być po myśli pana Putina?? Nie sądzę, by to podobało się ruskim. Szkoda słów. W d... im się poprzewracało. A na marginesie, USA Polska gówno obchodzi.

Portret użytkownika janko muzykant

To sie skonczylo naprawde zle

To sie skonczylo naprawde zle dla Clintona-starego dziada,po tym jak Monika obciagnela mu druta,zapewne cala jego wiedze wyssala! Teraz sie popisuje jakas glupota i nie na temat.

" Jaki jest najbardzie mocno sacy odkurzacz?

Monica II.

Portret użytkownika przechodzień przydrożny

a tak się zaklinał, że tego

a tak się zaklinał, że tego jointa nigdy nie wypalił do końca, a tu masz takie zmiany w istocie szarej mózgu, znaczy się Wiliam Clinton zawsze kłamał i teraz ordynarnie łga w żywe oczy. Źle mu wróżę i nie lepiej życzę

Strony

Skomentuj