Według badań naukowych kobiety absorbują DNA każdego faceta z którym sypiają!!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według badania przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu w Seattle i Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona, kobiety zachowują DNA każdego mężczyzny, z którym utrzymywały kontakty seksualne. Ustalono to przypadkiem, gdy próbowano zrozumieć, czy kobiety, które urodziły syna, mogą być bardziej narażone na pewne choroby neurologiczne, które występują częściej u mężczyzn.

Naukowcy przebadali dokładnie kobiece mózgi i okazało się, że jest to jeszcze bardziej tajemniczy organ niż myśleliśmy wcześniej. Badanie wykazało, że kobiece mózgi często objawiają się tak zwanym męskim mikrochimeryzmem, czyli innymi słowy, obecnością męskiego DNA pochodzącego od innej osoby i różniącej się genetycznie od komórek stanowiących resztę ciała kobiety.

 

Według badania aż 63% kobiet (37 z 59 badanych) miało męski mikrochimeryzm w mózgu. Anomalia była obecna w wielu regionach mózgu. Oznacza to, że zdecydowana większość kobiet ma w sobie obce DNA, które znajduje się w ich mózgach. Oczywiście badacze usiłowali ustalić skąd pochodziło to męskie obce DNA. Jedna z hipotez zakładała, że jest to jakiś ślad ojców tych kobiet. Tylko, że proces tworzenia nowego człowieka zakłada, że DNA ojca łączy się z DNA matki, aby stworzyć nowe, unikalne DNA dziecka. Więc to musiało się raczej wydarzyć już podczas życia kobiet. 

Założono zatem w badaniu, że najbardziej prawdopodobną odpowiedzią na tę zagadkę było to, że wszystkie męskie DNA znalezione w żeńskich mózgach pochodziły z męskich ciąży. Miało to sens, ale problem w tym, że podczas autopsji mózgów kobiet, które nigdy nie zaszły w ciążę, nie mówiąc już o męskim potomku, wciąż znajdowało się męskie DNA w typowo żeńskim mózgu. Naukowcy byli zbici z tropu i nie wiedzieli, co się dzieje. Obawiając się śmieszności, starali się ukryć te dowody, dopóki sami nie zrozumieli i nie wyjaśnili tego niezwykłego procesu. Jeśli to nie męskie ciąże to jakie mogą być inne źródła męskiego mikrochimeryzmu? 

Założono, że może za to odpowiadać nierozpoznana spontaniczna aborcja, po prostu wczesne poronienie, ale też absorpcja DNA męskiego bliźniaka w życiu płodowym, lub ... stosunku seksualnego. Zatem według naukowców, możliwe źródła przedostawania się komórek z męskim DNA, które żyją w mózgach kobiet to:

  • Poronienie, o którym kobieta nie wiedziała
  • Wchłonięcie brata bliźniaka
  • DNA starszego brata wchłonięte w życiu płodowym przez układ krążenia matki
  • Współżycie seksualne

Biorąc pod uwagę, że 63% kobiet ma komórki DNA płci męskiej oczywiste staje się, która z tych możliwości jest najbardziej prawdopodobna dla skutecznego przenikania męskiego DNA. Można chyba stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że pierwsze trzy opcje dotyczą bardzo niewielkiej liczby kobiet. Nie można sobie wyobrazić aby aż 63% populacji tego doświadczało. Pozostaje hipoteza ze stosunkiem seksualnym.

Ma to bardzo ważne konsekwencje dla kobiet. Każda komórka męskiej spermy staje się żyjącą częścią ich samych, którą noszą przez całe życie. Kobiety, które poddawano autopsji w tym badaniu były w podeszłym wieku. Niektóre z nich nosiły w sobie DNA płci męskiej przez ponad 50 lat. Oczywistą konkluzją tego badania jest zatem to, że sperma jest swego rodzaju medium transmisyjnym umożliwiającym przeniknięcie męskiego DNA do ciał kobiet. Kiedy dostaje się do środka, plemniki pływają aż zostaną złapane przez ściany komórkowe. To prawdopodobnie wtedy dochodzi do transferu genów.  

Trzeba w tym momencie przyznać, że podobny mechanizm od dawna postulował znany polski polityk Janusz Korwin Mikke, który za te twierdzenia często był wyszydzany.

"50 lat temu, gdy byłem porządnym socjo-cybernetykiem, a nie (tfu!) politykiem w d***kracji, postawiłem ryzykowną hipotezę, że męskie plemniki wywierają wpływ na kobietę. Rok temu udowodniono, że miałem rację. Zamiast laurów spotkał mnie ryk śmiechu i oburzenia. W d***kracji, czyli rządach debilów, kto ma rację na pół wieku przed innymi, przez 50 lat uchodzi za wariata..." - powiedział Janusz Korwin Mikke komentując wyniki tych badań

Fakt przenikania do krwiobiegu męskiego DNA, które gromadzi się w mózgu i w kręgosłupie, dla wielu pań jest szokiem. Rzeczywiście to odkrycie rodem z filmu fantastycznego, gdy nasienie obcego staje się częścią ciebie i nie możesz się go pozbyć zostając nieuchronnie hybrydą. Dodatkowo sugeruje to, że konsekwencje stosunków seksualnych są istotne i wiele kobiet powinno z tego powodu przemyśleć swoją aktywność w tym zakresie, na przykład preferując tak niepopularne obecnie wartości jak wierność partnerowi.

 

 

Źródła:
http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0045592
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/16084184/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika złośliwka

ale to chyba dobrze. Większa

ale to chyba dobrze. Większa różnorodnośc DNA  od silnych i madrych facetów wpływowych  zdrowych pomysłowych pieknych wojowniczych przedsiebiorczych.... to dlaczego uważacie że to źle mieć od nich DNA? Chyba ze uwazacie że męskie DNA to ogólnie  sam syf którego nalezy umikać.  

Portret użytkownika was

Ciekawy temat , ale do rzeczy

Ciekawy temat , ale do rzeczy. Podobno telegonia działa w obie strony , jest odciskiem energetycznym spółkującej pary  a więc nie sądzę że chodzi  w tym przypadku o telegonię ,zwlaszcza że nie mówi się tam o 100%. Mnie interesuje inny temat : czy dotyczy to tylko ludzi czy ssaków wogóle .

Portret użytkownika Mamon

co to za tytul ? Kobiety ....

co to za tytul ? Kobiety .... Facetow , moze tak ... Baby ... Facetow , albo jednak Kobiety ... Mezszczyzn, czy jakas szowinistyczna baba pisala ten artykol ? czy jakis zindoktrynowany facet (kiedys moze mezszczyzna ) ?

Portret użytkownika vim

<p>Myślę, że art mówi o

<p>Myślę, że art mówi o efekcie ubocznym telegonii.<br>
A że trafiła się dziewica w badaniach? No cóż miała jeszcze dwa kanały przyjęcia perłowej śmietanki.. Masę jest takich bab, które dają dupy i robią te wszystkie inne hmm rzeczy, pozostając dalej dziewicą. W ogólniaku prawie każda nazywana była "smoczkiem", obciągały nagminnie i lubiły to.. Reasumując to nie wykładnia.</p>

<p>Już dawno temu słyszałem i czytałem o telegonii, prawie pierwszej nocy itd, to działa również na facetów, więc dobrze jeśli ta pierwsza nie była by qrefką..</p>

<p>Kobieta ma mniej/więcej 35 tys jajeczek. Pierwszy facio, naświetla je wszystkie od razu, wystarczy kontakt ciała, wymiana płynów, nie musi to bić sperma w muszelce czy układzie trawiennym, niezależnie od strony.. Dzieci potem mogą być podobne do ojca, lub matki niemal wierne kopie, na zewnątrz. Ale sam znam przypadki, gdzie ujawiniły się różne cechy poprzedników. Dla mnie to pewnik, że to co nazywamy od XIX wieku teleginią isnieje i jest ukrywane.</p>

<p>Zachęcam do poszukiwań, nie możemy tego bagatelizować, od siebie rzucę parę linków na początek:</p>

<p><a href="https://pl.wikipedia.org/wiki/Telegonia">wiki-pl/Telegonia</a><br>
<a href="http://www.bochenia.pl/?id=1141">Bochenia/Telegonia</a><br>
<a href="https://mistykabb.wordpress.com/2015/03/10/telegonia/">Mistyka/Telegonia...
<a href="http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-telegonii-lubo-co-powinna-wie...

<p>Mamy jeszcze pamięć biologiczną po przodkach i wszystko jest ze sobą połączone, jesteśmy dziećmi Boga. Zastanówmy się co robią nam te jewrejskie obrzezane fiuty z potopem ciapatych kozojebów? Myślicie że to nie ma wpływu? Jestem za czystością rasy naszej białej, słowiańskiej. I choć szanuję kobiety i mam cudowną żonkę, to te wszystkie białe "niewiasty", które choćby marzą o ciapatym kozojebie, wyklinam i mam za zdrajczynie naszej rasy i mam za zwykłe qrwy, które nie powinny mieć dzieci.</p>

<p>Pozdrówka dla Słowian i Słowianek.</p>

<p>&lt;/HOUGH&gt;</p>

Portret użytkownika Medium

Teraz tak  

Teraz tak Smile

Mnie też irytuje ten edytor, ale idzie się przyzwyczaić.

Ach, jeszcze coś. Trochę to dziwne, ale tutaj swoje posty można po wielekroć edytować po wysłaniu, nawet wtedy, gdy ktoś już poniżej odpowiedział, mozesz więc poprawić sam.

Portret użytkownika ObsługaMikros0ft

Tak.

Tak.
__________________
Wyraź swoją opinię o uzyskanej pomocy: 
Czy uzyskane informacje były wyczerpujące i czytelne?
Tak\Nie\Instaluję Linuksa

Strony

Skomentuj