Według amerykańskich psychologów pedofilia jest orientacją seksualną

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Za oceanem zawrzało wśród organizacji prorodzinnych. Awantura zaczęła się po kontrowersyjnej deklaracji Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA), wedle którego pedofilia może być orientacją seksualną.

 

Mimo, że brzmi to niewiarygodnie ustalono, że czym innym jest pedofilia, która sprowadza się do psychicznych pragnień obcowania z dzieckiem, a czym innym zaburzenie pedofilskie, które objawia się realizacją swych pragnień w praktyce. Wedle nowych wytycznych tej organizacji za zaburzoną uważa się tylko osobę realizująca pedofilskie pragnienia.

 

Warto wspomnieć pewną analogię z przeszłości. To właśnie APA, jako pierwsza zasugerowała odpowiednie głosowanie w WHO, które poprzez demokratyczne orzeczenie zmieniło klasyfikację homoseksualizmu z zaburzenia na orientację seksualną. Wielu komentatorów postrzega w tym dowód na to, że pedofile próbują tej samej drogi prawnej. Skutkiem takiego żonglowania przepisami może być legalizacja dziecięcej pornografii, bo przecież legalni pedofile będą jej potrzebowali, gdyż niezaspokojenie ich normalnej jak się okazuje orientacji będzie wejście w zaburzenie pedofilskie.

 

Do tego właśnie prowadzi dziki postęp i taki jest jeden z etapów przeobrażenia społeczeństw, jakie odbywa się na naszych oczach. W mgnieniu oka ci sami ludzie, którzy ochoczo walczą z Kościołem Katolickim nazywając wszystkich księży pedofilami, zaczną walczyć o prawa uciskanej dotychczas grupy społecznej. Tak właśnie będzie i dowodem na to jest istnienie w Holandii Partii Pedofilów.

 

Wieść niesie, że wielu miłośników psychicznego i nie tylko seksu z dziećmi jest wysoko postawionych. Są wśród nich politycy, ludzie kultury i jeśli będzie wola polityczna, ktoś przekręci wajchą i wszystko, co do dzisiaj było złe będzie fajne i trendy. Takie są konsekwencje odrzucenia konserwatyzmu i pogoni za postępem.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Romek Psycholog

TRzeba tu rozróżnić dwie

TRzeba tu rozróżnić dwie sprawy.
Bardzo wielu osobom zdarza się reagować seksualnie,mieć wyobrażenia lub skojarzenia związane z nagością dzieci i to jest normalne.
Pedofil różni się tym że musi w taki sposób zaspokoić siebie ,potrzebuje tego ,jest to jego priorytet.
Przecież stwierdzenie faktu że jakaś dziewczynka czy chłopczyk jest ładny,podoba nam się nie jest tym samym co podoba się w nim Pedofilowi.Pedofil będzie dążył do wykorzystania seksualnego podczas gdy normalna osoba najwyżej sobie pomyśli Jaki to przystojniak lub laska z nich wyrośnie lub ,ładny tyłek ma albo buzię nogi itd,podczas gdy Pedofil dążył będzie do kontaktu.
Należy zachować zdrowy rozsądek.
Człowiek reaguje seksualnie już na samą myśl o seksie ale to w ogóle nie oznacza że potrzebuje.
Rozsądek.
Pedofilia to kontakt seksualny i nic po za tym.

Portret użytkownika Romek Psycholog

TRzeba tu rozróżnić dwie

TRzeba tu rozróżnić dwie sprawy.
Bardzo wielu osobom zdarza się reagować seksualnie,mieć wyobrażenia lub skojarzenia związane z nagością dzieci i to jest normalne.
Pedofil różni się tym że musi w taki sposób zaspokoić siebie ,potrzebuje tego ,jest to jego priorytet.
Przecież stwierdzenie faktu że jakaś dziewczynka czy chłopczyk jest ładny,podoba nam się nie jest tym samym co podoba się w nim Pedofilowi.Pedofil będzie dążył do wykorzystania seksualnego podczas gdy normalna osoba najwyżej sobie pomyśli Jaki to przystojniak lub laska z nich wyrośnie lub ,ładny tyłek ma albo buzię nogi itd,podczas gdy Pedofil dążył będzie do kontaktu.
Należy zachować zdrowy rozsądek.
Człowiek reaguje seksualnie już na samą myśl o seksie ale to w ogóle nie oznacza że potrzebuje.
Rozsądek.
Pedofilia to kontakt seksualny i nic po za tym.

Portret użytkownika Papika

Ja mam z nich wszystkich

Ja mam z nich wszystkich najlepiej, jestem lesbą. Dowiedziałam się o tym w wieku 22 lat, kiedy poznałam moją ukochaną dziewczynę i rzuciłam wieloletni związek z facetem. Zawsze czułam że mam problem z seksem. Odkąd mam dziewczynę, czuję się nareszcie szczęśliwa. Oczywiście nie w Polsce. Nazywajcie mnie zboczeńcem, kim chcecie. Opluwajcie nas, zamknijcie nas w getcie. Niestety, część Waszych dzieci albo powie wam "mamo, tato, jestem homo", albo ze strachu przed waszą homofobią będą przez całe życie nieszczęśliwe. Przykre, ale prawdziwe. Aha, najważniejsze. Znam wiele i wielu "takich jak ja". Pierwsze słyszę, że homusy mają jakikolwiek związek z pedofilią (czytam właśnie o tym na wielu stronach, i homofobiczna hołota twierdzi, że większość pedofili, to homusy). To, że mężczyzna molestuje chłopca, nie oznacza, że jest przy tym gejem. Jest po prostu pedofilem. Jeśli pedofilia to orientacja seksualna, to albo wszyscy (homo i pedofile) jesteśmy chorzy i powinni nas leczyć, albo pedofile mają najwyraźniej przeyebane.

Portret użytkownika RMA Wiedźmin Kosmosu

Pedofilia, homoseksualizm,

Pedofilia, homoseksualizm, zoofilia i nekrofilia to wrzód na ludzkości...
 Na wrzód jest tylko jedna skuteczna terapia.. RESEKCJA... i to dobrze naostrzonym skalpelem...
 Hitler podszedł do tego z właściwej strony

Portret użytkownika bb

Może powinniśmy mieć więcej

Może powinniśmy mieć więcej szacunku dla samych siebie i więcej samoświadomości, a wybujały erotyzm powinien nas troszkę zawstydzać... ?!
Czasem mam wrażenie, że nasze potrzeby seksualne to atawizm.
(podobnie jak poranne wstawanie Wink
Czy to z płcią przeciwną, tą samą, dzieckiem, pieskiem, ogórkiem czy innym rekwizytem.... Wpajają nam od urodzenia, że za prawdziwą wolnością kryje się również wolny sex w dużych ilościach.... - wyczuwam tu gdzieś jakiś meander... error...  hologram fałszywych znaczeń....  Czy naprawdę sensem istnienia ludzkości musi być wielowiekowa debata, w co można wkładać siusiaka a w co nie... ?! 
A gdzie nasza "boska" część?!  
I może od razu dodam że nie jestem katoliczką (gdyby ktoś za szybko zaszufladkował) i raczej bliżej mi do lewej generalnie... ale ostatnio coraz częściej mam takie właśnie przemyślenia...

Portret użytkownika Anna G...

Cholerni zboczeńcy! Ci z

Cholerni zboczeńcy! Ci z władzą najgorsi, bo bezkrani ch... jedne. Gdzie będą wobec tego prawa dziecka? molestowanego? To nie zabawka, chcą sobie gwałcić to niech sobie lalki dmuchane kupią pojebańcy

Portret użytkownika Pulsar

@Anna G... Słyszałaś o

@Anna G...
Słyszałaś o sprawie Drasiusa Kedysa ?

Skandal pedofilski wybuchł na Litwie w październiku 2009 roku, kiedy to Drasius Kedys zastrzelił kowieńskiego sędziego Jonasa Furmanaviciusa oraz siostrę swojej konkubiny Violetę Naruseviciene. Kedys oskarżał sędziego o przemoc seksualną wobec swojej córki, zaś szwagierkę - o stręczycielstwo. Oskarżenia padły też pod adresem biznesmena i polityka Andriusa Usasa oraz nieujawnionego dotychczas "wujka Aidasa" (podejrzewa się, że był to ktoś ze służb specjalnych). W kwietniu 2010 roku Kedys został znaleziony martwy. Oficjalnie uznano, że pijany udławił się swoimi wymiocinami. W czerwcu 2010 roku - w dziwnych okolicznościach zginął również Andrius Usas. Oficjalnie stwierdzono, że spadł on z quada i utonął w przydrożnym rowie w wodzie sięgającej do kolana.

Po śmierci Kedysa jego córką opiekowała się siostra Kedysa, Neringa Venckiene oraz jego rodzice. Venckiene była też oficjalną opiekunką dziś 8-letniej już dziewczynki i reprezentowała jej interesy w sądzie w sprawie pedofilskiej. Od dziś, przedstawicielką interesów dziewczynki jest jej matka - Laima Stankunaite, która zaprzecza zeznaniom dziewczynki. Twierdzi, że dziecko wszystko zmyśliło.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Dr%C4%85siusa_Kedysa

Władze, sędziowie, politycy i bizmesmeni - są umoczeni w pedofilii,...

Portret użytkownika Matka

Mało kto zdaje sobie sprawę,

Mało kto zdaje sobie sprawę, że istnienie tzw. "pępowiny" jest mitem i nieprawdą. W rzeczywistości, przeludnienie planety od dawna zmusza ludzkość do sztucznego ograniczania populacji - każde dziecko po urodzeniu zostaje dźgnięte w brzuch specjalnym narzędziem (med. "bagnet", jakkolwiek źle by się to nie kojarzyło) i dopiero kiedy przeżyje 12h jest operowane i oddawane oczekującym rodzicom. Pępek to właśnie blizna po przebiciu medycznym "bagnetem". W krajach o wysokim przeludnieniu, na przykład w Chinach czy Indiach prawo pozwala na stosowanie bagnetów o większej średnicy, czasem wyposażonych w hak rozrywający wnętrzności, aby dodatkowo ograniczyć przeżywalność. Niektórzy lekarze postulują także wykorzystanie broni palnej, ale z przyczyn ekonomicznych nie jest to brane pod uwagę w większości krajów (USA przyjęło rezolucję o zakazie wykorzystania broni palnej do "bagnetowania" noworodków w kwietniu 1998 roku, za wyjątkiem Teksasu, którego władze ugięły się dopiero dwa lata temu - w 2011, gdy okazało się, że w kilku klinikach stosowano do bagnetowania zmodyfikowane myśliwskie strzelby - tzw "shotgun").
Organizacje pokojowe i humanitarne odmawiają wypowiedzi w tej sprawie - z oficjalnego punktu widzenia problem nie istnieje, bo ludzie rodzą się z pępowinami, które są odcinane i po tym pozostaje pępek - blizna. W Internecie jednakże nic nie może pozostać tajne więc i ta prawda wyszła w końcu na jaw. Obecnie funkcjonują dwie kliniki położnicze w Szwajcarii oraz jeden (w budowie) szpital na północy Holandii, które nie prowadzą bagnetowania. Zostaliście poinformowani.
Jeżeli nie chcecie znęcania się przez lekarzy nad waszymi pociechami, polecam poród w >odpowiednim< szpitalu. Poguglajcie sobie - znajdziecie. Pozdrawiam.
Portret użytkownika Jarek Kefir

Uwaga na manipulację

Uwaga na manipulację racjonalistów naukowych związaną z uznaniem przez ATP pedofilii za orientację seksualną!

Racjonaliści wklejają różne artykuły, iż to nieprawda, że ATP wydała takie oświadczenie.
Jednak, w takich tekstach, mających rzekomo demaskować "teorie spiskowe" nie cytuje się całości źródła, które mówi, że:

Then these individuals have a pedophilic sexual orientation but not pedophilic disorder.”
Tłumaczenie z translatora: “Następnie osoby te mają pedofilii orientacji seksualnej, ale nie pedofilii zaburzenia”

Tak więc, jest to manipulacja podła, nikczemna, niegodna człowieka cywilizowanego, rozumnego. Czy racjonalizm naukowy nie powinien być uznany za chorobę psychiczną? De facto jest nią od dawna, i nazywa się "dyssocjalne zaburzenie osobowości" (czyli psychopatia) Wink

http://kefir2010.wordpress.com/2013/10/31/amerykanskie-towarzystwo-psychologiczne-pedofilia-jest-orientacja-seksualna-a-nie-dewiacja/

Portret użytkownika karwo

Mnie pociągają kobiety (płeć

Mnie pociągają kobiety (płeć przeciwna) - jestem heteroseksualistą, jest to orientacja seksualna, jeśli kogoś pociągają dzieci, nadal to jest orientacja seksualna, to jest oczywiste, tylko nazwanie tego orientacją seksualną nie zmienia faktu że jest to zwykłą zbrodnią, a może pomóc w leczeniu i zapobieganiu. Homoseksualiści nikogo nie krzywdzą, no może oprócz uczuć fanatyków religijnych i innych ludzi bojących się o swoją męskość, pedofile natomiast tak i to tych najbardziej bezbronnych. 
 
Jeśli nie będziemy nazywać rzeczy po imieniu to daleko nie zajdziemy, stąd nie rozumiem całego zamieszania - w przypadku pedofili dzieje się tak duża krzywda, nawet kościół nie jest tego w stanie zamieść pod stół (a stara się bardzo). Ale nazwaniem pedofilli orientacją seksualną nawet na trochę nie umniejsza karygodności tego czynu, a może pomóc zmniejszyć ilość ataków pedofili, co przecież jest najważniejsze.

Strony

Skomentuj