Według amerykańskich ekspertów wojna atomowa USA z Rosją rozpocznie się w Polsce i w kilka godzin zginą miliony ludzi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wynika z symulacji komputerowej przeprowadzone przez naukowców z Princeton University, Gdyby doszło do konfliktu atomowego między USA a Rosją w pierwszych godzinach takiej wojny zginie minimum 34 miliony ludzi w tym kilka milionów to ofiary w Polsce, która stanie się jednym z pierwszych celów rosyjskich rakiet.

 

Doktryna wzajemnego zniszczenia - ang. Mutual Assured Destruction - albo MAD (ang. szalony), zakładała, że konflikt z wykorzystaniem broni jądrowej nie opłaci się żadnemu z mocarstw, ze względu na niemal pewne kontruderzenie, co wiązałoby się z całkowitym unicestwieniem atakujących i z milionami ofiar po obu stronach konfliktu. Doprowadziło to do procesu rozbrojeniowego, który niestety się zatrzymał, a nawet cofnął.

 

Zdaniem naukowców z Princeton taki czarny scenariusz stał się dużo bardziej wiarygodny w ciągu ostatnich lat. Zarówno Stany Zjednoczone jak i Rosja odstępują powoli od porozumień mających na celu ograniczenie arsenału jądrowego. Wręcz przeciwnie, dokonywana jest modernizacja głowic i rakiet.  óżnica w stosunku do dawnych czasów zimnej wojny polega tylko na tym, że obecnie broń jądrowa posiada znacznie więcej krajów, a wiele do jej posiadania aspiruje. 

Nadal najbardziej przerażający scenariusz to wojna atomowa na pełną skalę między USA a Rosją. Oba mocarstwa dysponują monstrualnymi arsenałami liczonymi w tysiącach głowic. Rosjanie mają ich ponad 8000! Z symulacji wynika, że zrobienie użytku z części z tych głowic, w pierwszych godzinach takiego konfliktu spowoduje, że liczba zabitych i rannych sięgnie ponad 100 mln osób. Eksperci zaznaczają, że liczba ofiar choroby popromiennej nie jest brana pod uwagę, ale zapewne ofiary będzie można liczyć w dziesiątkach milionów.

 

Symulacja przewiduje, że w trakcie konfliktu Rosji z USA doszłoby najpierw do nuklearnego unicestwienia Europy. Pierwszy pocisk z głowicą jądrową miałby według założeń uderzyć z Obwodu Kaliningradzkiego gdzieś w okolicę Wrocławia. Taki atak prewencyjny jest niestety zgodny z najnowszą rosyjską doktryną wojenną. Według symulacji, NATO nie pozostanie bierne i odpowie atakiem na jedno z rosyjskich miast. W efekcie Rosja miałaby wystrzelić do 300 głowic w celu zniszczenia baz NATO i nacierających jednostek w trwającym równolegle konflikcie konwencjonalnym. Zdaniem ekspertów z Princeton NATO zdoła odpowiedzieć około 180 głowicami. 

Potem symulacja zakłada zupełne zniszczenie się przeciwników setkami ładunków jądrowych. Miejmy nadzieje, że nigdy do tego nie dojdzie i zostanie to tylko jako ewentualność w głowach strategów. Tak się nieszczęśliwie składa, że  bez względu na to czy Polska jest w Układzie Warszawskim czy w NATO, jest przeznaczona do zniszczenia jako pierwsza stanowiąc coś w rodzaju rowu atomowego.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Witajcie Dinusie,

Witajcie Dinusie,

pora na kolejny odcinek wieści strasznych, kwaśnych i takich jakich wam ksiądz dobrodziej macając "CZYNEM BOŻYM" nie przekaże..

 

Jak pewnie niewielu z was wiadomo ponad 2000 lat temu BÓG ZAPOWIEDZIAŁ, IŻ POLSKA BĘDZIE RZĄDZIĆ ŚWIATEM....

Z okazji tej zapowiedzi zwalały się nad Wisłę z zamiarem wiekuistej okupacji różnorakie hordy NAZISTOWSKICH akolitów jezusa i maryi (bo niemiecka swastyka to SYMBOL waszego ukochanego boga, żyda zresztą wedle bibli, tak samo 5 ramienne gwiazdy) idących na Warszawę czy to z Moskwy, czy Berlina, czy Londynu, czy Watykano-telaviwu.....

 

W dniu dzisiejszym (tj. wczorajszym bo po pólnocy ;p) BÓG POTWIERDZIŁ SWOJĄ REZERWACJĘ więc wszelacy ODMIEŃCY od SŁOWA BOŻEGO mogą robić szybki wypad.... gdzieś na samo dno szeolu..... bądź wykorzystać tydzień pomiędzy 23 a 27 września na swoje SZCZERE nawrócenie. To OSTATNIA promocja.... zwłaszcza dla większości "błędnych ścieżek ewolucji"

 

To samo się tyczy wszelakich niedobitków po pierwszym  SATANISTYCZNYM ZWYRODNIALCU czyli Ablu (czyli baalu, yehowie, etc), czyli rzeczonych w bibli "żydów z ciała i ducha". Macie te same 5 dni na SPŁACENIE ZEGARA BALCEROWICZA 100 kg sztabkami złota albo wasze kraje doświadczą KARMY, tyle iż teraz YHWH nie udostępni już nikomu kolejnych "tablic z przykazaniami" z braku "mojrzeszowców".... do ich odbioru...

 

W każdym razie wkrótce czyli do 2022 pewne języki staną się kopalne albo drastycznie wymierające, a jak wybuchnie wojna, 4 zresztą bo 3 się skończyła parę lat temu wedle datowania Nostradamusa, staną się takimi szybciej. Wręcz błyskawicznie.

 

Z wiadomości duszpasterskich dodam, iż SŁYNNE 3 DNI CIEMNOŚCI mają miejsce TERAZ, aktualnie jest 2 z tych dni... i jak donoszą wiewiórki z frontu MATRIX ZOSTAŁ ODBITY. Znaczy została ZRESETOWANA MATRYCA RZECZYWISTOŚCI zaś same zmiany tym spowodowane pojawią się fizycznie za dni kilka....

 

więc proszę NIE SKAMLEC do nieba jak się komuś zdaży obudzić w ciele innym niż dotychczasowe na przykład jako KARACZAN jakim BYŁ ZA całego swojego ŻYCIA czy nie obudzić wcale.

 

gdyż ZIEMIĘ BÓG OBIECAŁ POBOŻNYM

a do takich wyznawcy wszelakich religii abrahamicznych z uwagi NA GRZECH PIERWORODNY czyli MORD ABLA na CHRYTUSIE na pewno nie należą....

 

Więc macie owe 5 dni na nawrócenie i pokutę albo będzie się wam "FRESH MEAT"... śnił po nocach a zwłaszcza dniach.... do końca waszych dni czyli 666 łazarzy i jeden wadowicki pedofil dłużej.

 

PS.

DUSZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE,

może z waszego poziomu takimi są. Z poziomu judajskiego PLENIA pożerającego  BOŻY RAJ ale na pewno nie z poziomu Armii Króla Północy. Acute

 

Portret użytkownika Kwazar

Se myślę że odpuściłem sobie

Se myślę że odpuściłem sobie twój bełkot dosłownie w połowie.Znam swój własny doskonale żeby dalej czytać.Więc se odpuściłem. Ale ty masz coś do zaproponowania tym UTRACJUSZOM ? Ja to do czarnej lecę na tą okoliczność. A ty co porabiać będziesz o .....oooooooo...oświecony ? 

Portret użytkownika nikt ważny

Czyli sprawdzony scenariusz -

Czyli sprawdzony scenariusz - fałszywa flaga - a bombka dla Wrocławia jest już w którejś z hamburgerskich baz. Robi się nie wesoło. Przypominam odchodzący hegemon zawsze atakował nowego - nie było wyjątków. Historia lubi się powtarzać Hamburgery chcą wykrwawić Rosję by ta przyłączyła się do nich przed uderzeniem na Chiny, bo nie mogą obalić Putina przewrotem takim jak Janukowycza na Ukrainie.

Strony

Skomentuj