We Wrocławiu odbył się marsz patriotów przeciwnych przymusowej islamizacji Polski

Kategorie: 

własne
Jak niektórzy mogą już wiedzieć, wczoraj o godzinie 17 we Wrocławiu odbył się marsz pod nazwą Dolny Śląsk Przeciwko Islamizacji! Udałem się na niego wielką chęcią niemniej moim głównym celem było nagranie całości marszu i stworzenie materiału, który w odróżnieniu od mediów głównego ścieku byłby pozbawiony indoktrynacji i zwyczajnie pokazywał marsz takim jakim on był.

 
Na starcie pragne powiedzieć, że sam marsz zaczał się i skończył jako pokojowa manifestacja. Połączenie środowisk rzekomej skrajnej prawicy jawiło się wielu ludziom jako mieszanina wybuchowa jednakże wrocławianie pokazali dosadnie na co ich stać. Oczywiście wrocławska Gazeta Wyborcza przedstawiła ten marsz na swój sposób ale o tym za chwile.
 
To co najbardziej mnie razi w przekazach GW ale i innych internetowych portali to tendencyjność z jaką podchodzą oni do zdarzeń które ja sam słyszałem i widziałem. Nie dość, że wymieniane przez nich okrzyki są zbitkiem najbardziej kontrowersyjnych, to niektóre hasła typu "Polska dla Polaków" zostały potraktowane jako coś złego i ksenofobicznego. 
 
 
Kwestionowanie przynależności Polski do narodu polskiego jest czymś czego rzekomo polskie media nie powinny się nigdy podejmować i taką działalność należy zawsze tępić . Uważam, że warto też wspomnieć o tym, że przez całość marszu policjanci zachowywali się w stosunku do demonstrantów w porządku i nie było chyba ani jednej sytuacji, w której uczestnik marszu podniósłby rękę na policjanta.
 
Co ciekawe, w pociesznym przekazie Gazety Wyborczej nie ma nawet najmniejszej wzmianki o fakcie, że tuż przed rozpoczęciem manifestacji kilkunastu uczestnikom marszu rozdano transparenty z napisem "Chcemy repatriantów, nie emigrantów". Co więcej, ta fraza pojawiała się później w okrzykach co najmniej kilkanaście razy i z całą pewnością pojawiała się częściej niż wspomniane przez GW "Polska cała tylko biała", które tak uraziło starszyzne okrągłostołową. Szczęśliwie większość portali nie zapomniała wspomnieć o tym fakcie i przynajmniej za pomocą zdjęć dali do zrozumienia, że takie hasła również były częścią marszu.
 
Zabawnie wyglądają też relacje z innych portali, które z uporem maniaka starają się nie wspomnieć o jednym ciekawym fakcie. Mianowicie podczas marszu za teoretyczny punkt kulminacyjny można byłoby uznać spalenie flagii Unii Europejskiej na rynku i na tym kończą się relacje większości portali. Jednak zaraz po tym gdy flaga unijna stała już w płomieniach na placu boju pojawiła się również flaga Państwa Islamskiego, która również została spalona (co ciekawe podpalono ją od flagi unii) . Doprawdy nie jestem w stanie pojąć dlaczego ktokolwiek miałby omijać ten fakt, jeśli naprawdę żyjemy w wolnym i na dodatek katolickim kraju.
 
Polecam zobaczenie całej mojej relacji i życzę miłego seansu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika 777

Do prezydentów, burmistrzów i

Do prezydentów, burmistrzów i wójtów z terenu województwa świętokrzyskiego, za pośrednictwem wojewody, trafiły wytyczne Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w których resort prosi o zebranie informacji o liczbie gmin gotowych przyjąć imigrantów wraz z podaniem liczby osób możliwej do przyjęcia przez samorządy. Dokumentem zainteresowany został europoseł Zbigniew Ziobro, prezes SP, podczas wizyty w gminie Piekoszów.
 - Dowiedziałem się od tamtejszego wójta, że z rozdzielnika wielu samorządowców województwa świętokrzyskiego otrzymało polecenie, aby znaleźć w swoich gminach miejsca do zakwaterowania dla uchodźców – relacjonował Ziobro.W ocenie polityka, oznacza to tyle, że polski rząd godząc się na przyjęcie imigrantów zamierza przerzucić ten problem na barki samorządowców, którzy otrzymają zadanie zajęcia się uciekinierami. Problem w tym, że samorządy mają na ten cel zadysponować lokale socjalne, których notorycznie brakuje dla potrzebujących pomocy obywateli Polski.Oddanie lokali to nie jedyny kłopot, ponieważ  wojewoda  swoim piśmie prosi również o informację na temat możliwości gminy w zakresie „zapewnienia codziennego wiktu i opierunku dla uchodźców”. Takie stanowisko może dziwić, skoro wedle zapewnień rządu, Polska nie będzie ponosiła kosztów zakwaterowania i utrzymania imigrantów, gdyż ma otrzymać na ten cel środki unijne.Według Ziobry, w związku z gorączką imigracyjną nowa rola przypadła też Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która ponoć wykonuje zadania służby kwaterunkowej. Zdaniem posła, funkcjonariusze ABW „jeżdżą i nagabują” burmistrzów i wójtów, by ci określili się co do gotowości zapewnienia miejsca zamieszkania i warunków do życia dla imigrantów.- Kto za to zapłaci? Bo samorządowcy są zaniepokojeni i twierdzą, że nie chcą ponosić kosztów utrzymania uchodźców, bo ich na to nie stać, bo nie mają pieniędzy na to, by zapewnić zakwaterowanie polskim rodzinom potrzebującym, a co dopiero gdyby w przyszłości mieli ponosić koszty utrzymania na stałe imigrantów, którzy mają trafić do Polski – mówi Zbigniew Ziobro.W ocenie europosła, tego rodzaju informacje stoją w sprzeczności z zapewnieniami rządu, że Polska jest w stanie przyjąć „na klatę” każdą ilość uchodźców i zapewnić im dobre warunki bytowe.

Portret użytkownika Beno

Te biedne  dzieciątka od

Te biedne  dzieciątka od Merkel tu widać również Majdan ,,, Będą wkrótce gwałcić Niemki,,  żal mi tego narodu jak i inne  które tą samą drogą podążają,  kara przyjdzie za odwrucenie się od wiary Katolickiej  za ignoracje własnej kultury Biedna Dania żal mi tych Ludzi,,Plan cyjonistów  sparwdza się do Joty,,oni wiecznie Nie będą siedzieć w klatkach jak małpy, jak wyjdą to z HUKIEM.. Polska władza Cyjonistychna  doprowadzi do inwazji ale Sołtysi Radni Wójci wy możeci się sprzeciwiać ściągania tych ludzi do własnych Gmin i Miast  nie dajcie się Dudać Kopaczyć przez tą Hołote pisałem jak nie wybiorą Brauna czy Korwina to Good Bay !!!!  żeby wasze dzieci nie musiały przeżyć co niebawem stanie sie w zachodniej Europie w Imienieu NWO szatańskiej Organizacji ... 
Przemówienie Kaczyńskiego  da się lubić żydo Polaków  którzy chcą ocalić Polske,,
https://www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU
https://www.youtube.com/watch?v=-LD2BGT26qI
https://www.youtube.com/watch?v=nZ345Rjy-ZY

Portret użytkownika Mojeimię44

czy czytał ktoś mój post z

czy czytał ktoś mój post z przed 4 dni? pisałem w nim o złocie w Polsce i przekrętach kghm która kradnie złoto i miedź w ilościach które wystarczyłyby na pokrycie naszego długu narodowego i że prawda o tym wyjdzie w 2018r? Zaczynają się już przecieki. Zobaczycie że większość z tego co tu piszę jest prawdą o diamentach złocie miedzi itd. o histori naszego kraju. wszystko z czasem. Miłej lektury. Nasz kraj to raj ale dopiero za 27 lat.
http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Polska-ma-gigantyczne-zloza-zlota-i-miedzi-Wielkie-bogactwo-ktore-moze-przejsc-nam-obok-nosa,wid,16421798,wi...
Teraz niech każdy z was zabawi się w "Boga" i odpowie na pytanie. Czy ludziom pokroju tych złodzieji którzy rozkradają na biliony nasz kraj dali byście udział w życiu wiecznym na ziemi? Popatrzcie na to z perspektywy biednych dzieci które w naszym kraju nie mają co jeść. Popatrzcie na to z perspektywy rodziców tych dzieci którzy ze smutku i rzozczarowania samymi sobą odbierają sobie życie nie mogąc się pogodzić z tym że ich dzieci głodują. pewny jestem że nie. Więc dlatego przed życiem wiecznym na ziemi czeka nas ludzi sąd ostateczny. 2,5 mld przeżyje. Wspominać będziecie moje słowa. z dobrych wieści mam dla was tylko jedną Polska po tych 27 latach będzie najbogatrzym krajem na świecie Smile

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika 777

masoneria komunistyczna

masoneria komunistyczna zabrała głos w sprawie islamisów ! " List otwarty wywierający nacisk na władze państw Europy Środkowej, by przyjęły imigrantów, podpisało 100 osób z regionu. Wśród „polskiej części” sygnatariuszy znalazł się taki znany obrońca praw człowieka jak były oficer KBW, Zygmunt Bauman. Oprócz niego list podpisali między innymi: Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Marek Borowski, Adam Michnik i Tomasz Lis i inni „postępowcy”. „Naszą odpowiedzią nie może być odmowa. Niestety zbyt wiele takich głosów słyszymy w naszym regionie” – ubolewały „autorytety” moralne, czyniąc zadość tradycyjnemu w III RP obyczajowi narzekania „elit” na naród. W odezwie dominuje patetyczny ton pełen frazesów. Nie znajdziemy w nim konkretnych pomysłów na rozwiązanie kryzysu migracyjnego. Ponadto żadna z osób podpisujących list nie zadeklarowała ilu przybyszów może przyjąć pod swój własny dach. Wiele wskazuje więc na to, że chcą ich przyjąć na koszt podatników, a list jest po prostu kolejną okazją by skrytykować społeczeństwa Europy Środkowej pragnące bronić swojej struktury społecznej, religijnej i narodowej. „Okazanie naszego współczucia i woli pomocy, to nasz ludzki obowiązek” – czytamy w liście otwartym do władz krajów Europy Środkowej. „Jest to również nasz obowiązek jako Europejczyków” – piszą sygnatariusze, najwidoczniej silniej utożsamiający się z „europejskością” niż swoją narodowością.
http://www.pch24.pl/list-autorytetow-w-sprawie-imigrantow--komorowski--michnik-i-kwasniewski-w-towarzystwie-baumana,38305,i.html#ixzz3mO3TQgTP
 
masońskie komuchy nie troszczą się o ubogich finansowo Polaków ale o islamistów !

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują. Albert Einstein

Portret użytkownika achiles

A DZIŚ WE WSZYSTKICH MEDIACH

A DZIŚ WE WSZYSTKICH MEDIACH SZMATŁAWYCH CIĄGLE PIEJĄ, ŻE NA OBNIŻENIE WIEKU EMERYTALNEGO POLAKOM, DO POPRZEDNIEGO STANU, CO ZAPROPONOWAŁ DZIŚ Prezydent Duda, NIE STAĆ NASZEGO PAŃSTWA I KRAJU, LECZ, NA TO MAJĄ:
 Dni poradnictwa ZUS w Pompano Beach? Urzędnicy ZUS polecieli doradzać jak otrzymać polską emeryturę na słoneczne plaże Florydy?! MSZ i ZUS wymyśliły swego inicjatywę "Dni Poradnictwa". Polega ona na tym, że urzędnicy ZUS organizują spotkania informacyjne dla Polaków mieszkających za granicą, które dotyczą możliwości ubiegania się o renty i emerytury w Polsce. Idea słuszna i chwalebna pod jednym warunkiem - spotkania organizowane są w największych skupiskach Polonii za granicą. Niestety, okazało się, że "Dni poradnictwa" zorganizowano także w turystycznych kurortach Clearwater i Pompano Beach na Florydzie w USA. "Dni poradnictwa" ZUS co do zasady organizowane były w miejscach, gdzie liczba Polaków i Polonii jest całkiem spora. Urzędnicy jeździli doradzać w sprawie możliwości ubiegania się o renty i emerytury do takich miast jak: Lwów, Sztokholm, Oslo, Dublin, Ottawa, Montreal czy Nowy Jork. Niestety wśród miejscowości, w których zorganizowano "Dni poradnictwa" znalazły się także i takie, gdzie skupiska Polonii są raczej śladowe. Były to Clearwater i Pompano Beach na Florydzie w USA. To zaś co łączy oba ww. miasta, to atrakcyjność pod względem turystycznym i piękne plaże...

W kontekście powyższych wycieczek na Florydę i związanych z nimi wydatków warto przypomnieć, że w tym roku na wypłatę świadczeń emerytalno-rentowych ZUS-owi zabraknie aż 52,4 mld zł. Niestety ZUS będzie potrzebował coraz większych ilości pieniędzy na wypłatę świadczeń, bowiem coraz więcej ludzi będzie przechodziło na emerytury, a to - bez poważnych zmian systemowych - najprostsza droga do bankructwa całego kraju. W obliczu tak dramatycznych informacji organizowanie wycieczek na plaże Florydy wydaje się być jeszcze bardziej pozbawione sensu.

Źródło informacji: ZUS – Zagraniczne Urlopy i Szkolenia na Florydzie (TwojZUS.pl)
Czytaj także: Dramatyczna sytuacja ZUS: Na wypłatę świadczeń zabraknie w tym roku aż 52,4 mld zł! To równowartość tysiąca finałów WOŚP... (Niewygodne.info.pl)

wpis z dnia 15/09/2015

Portret użytkownika achiles

zygmuntbialas z czego pytam

zygmuntbialas z czego pytam utrzymają tę szarańczę gdy pieniędzy brak?
W 2016 roku Polska będzie musiała wpłacić do budżetu UE aż 9,24 mld zł. Nie mamy na to pieniędzy, więc trzeba będzie zwiększyć zadłużenie...Dramat jaki w przyszłym roku dotknie polskie finanse publiczne (według planu rządu Ewy Kopacz deficyt budżetowy osiągnie rekordowy, nienotowany nigdy wcześniej poziom 54,6 mld zł) w dużej mierze będzie wynikał z obowiązku wpłaty przez nasz kraj największej w historii składki do budżetu UE (która wyniesie aż 9,24 mld zł) oraz kosztów obsługi długu (32 mld zł). Drenaż kapitału z Polski będzie zatem trwał w najlepsze, a rządzący - aby zapewnić niezbędne do tego środki finansowe - będą najpierw musieli zaciągnąć odpowiednio wysokie pożyczki. Tak źle pod względem finansowym nie było jeszcze nigdy! Rząd Ewy Kopacz zaplanował, że w przyszłym roku deficyt budżetowy (czyli różnica między dochodami państwa, a jego wydatkami) wyniesie 54,6 mld zł. Rekordowy, najwyższy w historii deficyt przełoży się także na rekordowo wysokie potrzeby pożyczkowe brutto. Okazuje się, że aby związać koniec z końcem trzeba będzie pożyczyć gigantyczną kwotę 180 mld zł. Większość z tych pieniędzy pójdzie na rolowanie starych długów. Całkowite zadłużenie kraju (potrzeby pożyczkowe netto) ma się powiększyć o 73 mld zł. Spłata odsetek od długów zaciągniętych przez ekipę Tuska & Kopacz pochłonie kolejne 32 mld zł.

Okazuje się, że tak wielki deficyt, a w konsekwencji - potrzeby pożyczkowe, w istotnej części wynikają z konieczności zapłaty do unijnego budżetu największej w historii składki członkowskiej, która w przyszłym roku wyniesie aż 9,24 mld zł. Polska nie ma na to pieniędzy, tak więc rządzący będą musieli, na ten usankcjonowany instytucjonalnie drenaż kapitału, pożyczyć środki. Prawdopodobnie zrobią to u zagranicznych wierzycieli. W praktyce będzie to oznaczało, że środki, które zostaną wydrenowane, będą najpierw pożyczone z zagranicy. Za tą operację zapłacimy podwójnie - najpierw wspomnianym drenażem, a potem koniecznością zwrotu pożyczonych pieniędzy wraz z należnymi odsetkami...

Strony

Skomentuj