We Włoszech uchodźca z Somalii w przebraniu pielęgniarza próbował zgwałcić rodzącą kobietę!

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W szpitalu Sant’Eugenio w Rzymie doszło do szokującego przestępstwa. 38-letni uchodźca z Somalii, przebrał się za pielęgniarza po czym zaczął się zaspokajać obmacując 43 letnią ciężarną kobietę, która wkrótce potem urodziła.

 

Kobieta była zszokowana tym co się dzieje, ale szybko zorientowała się, że ma do czynienia ze zboczeńcem, a nie pielęgniarzem. Zareagowała i zaczęła wzywać pomocy. Do sali porodowej gdzie wdarł się czarnoskóry fałszywy pielęgniarz, przybiegł lekarz i dwie pielęgniarki. Na miejsce wezwano policję, która aresztowała mężczyznę pod zarzutem napaści seksualnej.

Jak donoszą włoskie media sprawca nazywa się Alì Abdella, a gdy zapytano go dlaczego dopuścił się takiego czynu stwierdził, że to wie tylko Bóg. Proces Somalijczyka ma się odbyć 10 stycznia, a jego obrońca z urzędu już zapowiedział jego badania psychiatryczne, co może go uchronić przed karą.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Orban przypomniał, że Węgrzy

Orban przypomniał, że Węgrzy obserwowali natomiast wydarzenia, mające miejsce w Polsce w latach 80.

- Wiemy, co to jest Solidarność, Solidarność Walcząca, znamy historię Polski

 - zapewnił.

- Cieszymy się, że Polska będzie świętowała 100. rocznicę odzyskania niepodległości. I tylko mogę powiedzieć, że jeśli udało się ją odzyskać, to bardzo jej strzeżcie

 - dodał Viktor Orban.

Dziś po spotkaniu z premierem Węgier szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki oświadczył, że zaprosił premiera Orbana na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj