We Włoszech trwa spotkanie rządu światowego - Grupy Bilderberg

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tegoroczne 66 spotkanie grupy Bilderberg, nieformalnego rządu światowego, odbywa się w dniach 7-10 czerwca w Turynie, we Włoszech. W ciągu tych trzech dni zostanie ustalona tajna agenda nowe cele dla światowych przywódców, na nadchodzące 12 miesięcy.

 

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach między innymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, Jana Vincenta Rostowskiego, a ostatnio przez Radosława Sikorskiego, oraz jego żonę, Anne Applebaum.

W zeszłym roku na obradach w Chantilly w USA, Polskę reprezentowała sama pani Appelbaum. W tym roku w Turynie, według oficjalnej listy gości znowu pojawi się małżeństwo Sikorski-Applebaum, ale dołączy do nich również nie kto inny jak Grzegorz Hajdarowicz, znany z nocnych pogaduszek przy śmietniku z przybocznym Donalda Tuska, Pawłem Grasiem, które prawdopodobnie zaowocowały przejęciem tytułu prasowego Rzeczpospolita.

 

Oczywiście "polscy" uczestnicy spotkań grupy Bilderberg nie są tam po to, aby cokolwiek ustalać, tylko raczej odebrać wytyczne zarządzających światową polityką na najwyższych możliwych poziomach.

Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Grupy Bilderberg, lista tematów jakimi zajmują się przedstawiciele tej nieformalnej organizacji to:

1. Populizm w Europie
2. Wyzwanie nierówności społecznych
3. Przyszłość rynku pracy
4. Sztuczna inteligencja
5. Wolny handel
6. Światowe przywództwo USA
7. Rosja
8. Informatyka kwantowa
9. Arabia Saudyjska i Iran
10. Świat ery "post-prawdy"
11. Aktualne wydarzenia

Oficjalna lista uczestników znajduje się tutaj. Wśród wartych wspomnienia osobowości jest Sekretarz Generalny NATO, premierzy z Holandii, Belgii, Serbii i Estonii. W obradach bierze udział Król Holandii, wicepremierzy z rządów w Hiszpanii i Turcji. Przewiduje się również obecność Sekretarza Stanu Watykanu.

 

Media zwykle nie relacjonują spotkań Grupy Bilderberg. Większość ludzi nie ma pojęcia, że co roku tak wiele ważnych osób spotyka się w celu omówienia pewnych najistotniejszych kwestii politycznych i gospodarczych. Podczas tych konferencji ustala się agendę postępowania, która wiąże potem w jakiś sposób poszczególne kraje.Już wielokrotnie zaobserwowano, że najwięcej dzieje się potem w obrębie tematów z agendy. Zatem biorąc pod uwagę punkt ROSJA i obecność Jensa Stotelberga, Sekretarza Generalnego NATO, można tylko obawiać się konkluzji tych dyskusji.

Grupa Bilderberg, to elitarna, nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej dziwnej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się wtedy najpotężniejsze osoby z przemysłu, bankowości, polityki, nauki, a także niektóre rodziny królewskie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

To może dlatego nasz naród

To może dlatego nasz naród tak z durniał, od chlania piwa zrobionego z gó...a Musi im to wyjątkowo smakować, skoro są kolejki pod okolicznymi monopolami. A z radości tłuką butelki ile wlezie. Policja boi się nawalonym łajnem patoli, więc nie patroluje ulic. Boi się ubrudzić fekaliami? Ukrom też to smakuję nie samowicie, bo dorównują im w chlaniu i staniu pod sklepami.

kolo21

Portret użytkownika MiterMann

skad taka elita bankowosci,

skad taka elita bankowosci, przemyslu nawet i religii ?  nadchodzi kryzys ktory rozwiazuje sie wojną światową....  taka gra byla juz dwa razy grana.... z takim samym skladem... zapomnieliscie jak watykan kiecki zakladal winnym zeby latali poza granice ?

Portret użytkownika lipka

Jacy ludzie taki system, jaki

Jacy ludzie taki system, jaki system takie prawo. Kim są ci ludzie tworzący system? Wszyscy ich znają ale zbyt wielu działa z zasadą "nie ważne kto rządzi byleby mnie było dobrze", więc jakiego systemu można się spodziewać po szujach i ich klakierach?

Portret użytkownika mirjam

Wydawałoby się że temat za

Wydawałoby się że temat za mało jest nagłosniony gdyż sprawy o których jest debata dotycz całej populacji ,nie tylko wybranych ludzi czy narodów takie spokania Światowego bardziej powinny być monitorowane we wszystkich kanałach publicznych , bez żadnych reklam Iluminanckich, niż jakiekolwiek komisje sejmowe które są w Polsce monitorowane  , jet taki wyjątek że świadomość ludzi do tego nie nadąża.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Tego roku zaprosili biskupa

Tego roku zaprosili biskupa na to spotkanie po raz pierwszy w historii. Sekta Watykan-2 szykuje się do zrobiena wam Neo-Katoliki ''dobrze.''

Żydowski Porządek Świata: rabin – „Przestrzegaj naszych praw albo umieraj”

ZDANIEM TALMUDU „ŻYDZI” MOGĄ ŚCINAĆ GŁOWY WSZYSTKICH KTÓRZY NIE PRZESTRZEGAJĄ ICH NOAHIDZKICH PRAW. A TY CZŁOWIEKU CZY PRZESTRZEGASZ PRAWA O KTÓRYM ZAPEWNE NAWET NIE MASZA POJĘCIA ZE TAKOWE ISTNIEJE?

Strony

Skomentuj