We Włoszech spłonęły setki nowych luksusowych samochodów Maserati

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Z powodu burzy zostały zalane dwie  strefy parkowania w porcie włoskiego miasta Savona. Słona woda zalała akumulatory i te zaczęły eksplodować, powodując ostry pożar.

 

W rezultacie spłonęło kilkaset samochodów. Większość z nich to nowe samochody Maserati, które miały trafić na Bliski Wschód, podaje The Local Italy. Przypomnijmy, kolejny dzień Włochy cierpią z powodu silnego sztormu i ulewnego deszczu. W wyniku upadających drzew i powodzi zginęło co najmniej jedenaście osób.

 

Kraj ma problemy z zabezpieczaniem przejazdów na szlakach drogowych, kolejowych i promowych. Wystąpił poważny zanik zasilania. Według prognoz meteorologicznych pogoda poprawi się dopiero pod koniec obecnego tygodnia.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika OBERON25

Dla mnie marka to emocje,

Dla mnie marka to emocje, parę razy siedziałem w środku ;). I tak jak kiedyś drogie i luksusowe ,dziś kultowe pojedyncze rodzynki Masratti, cena tego modelu właśnie podskoczyła... za 50 lat. Oby firma teraz ten cios zniosła. Kasę odzyskają, ale czy klientów?

Portret użytkownika rocafella

A że Włochy mają problemy

A że Włochy mają problemy gospodarcze polegające na zadłużeniu do PKB to po takim czymś jak klęska żywiołowa PKB spadnie jeszcze bardziej i będzie druga Grecja.

Macie pieniądze w banku? To zabierajcie i chowajcie

Skomentuj