We włoskim Bergamo postawiono pomnik terrorystom z Barcelony!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

We wloskiej prowincji Bergamo postawiono dwa obeliski, pomniki. Jeden z nich zadedykowano ludziom rozjechanym na deptaku Ramblas w Barcelonie. Jednak rak politycznej poprawności sprawił, że obok postwiono drugi podobny pomnik. Chociaż trudno w to uwierzyć,  obelisk upamiętnia islamskich terrorystów z Ramblas! 

 

Na jednym obelisku wypisano nazwiska ofiar, na drugim, po arabsku wymieniono z imienia i nazwiska wszystkich islamistów — morderców! Na dodatek na fluorescencyjnych obeliskach, nazwiska ofiar zapisano w dwóch alfabetach - łacińskim i arabskim.

Trudno to nawet skomentować ale wygląda na to  że dzisiejsza lewica  nie odróżnia już ofiar od katów. Obeliski ustawiono z okazji Drugiego Biennale Dialogu w miejscowości Pagazzano. Tamtejsza lewica najwyraźniej nie widzi nic dziwnego w stawianiu pomnika mordercom, którzy intencjonalnie rozjeżdzali ludzi na Ramblas w Barcelonie. Zresztą czemu się dziwić skoro zapewne Większość z nich chodziła kiedyś  w koszulkach z wizerunkiem innego wciąż popularnego lewicowego masowego mordercy Che Guevarą.

Głupota lewicy osiąga już kosmiczny rozmiary można złośliwie skomentować że islamscy terroryści mają teraz dodatkową motywację, poza czekającymi na nich na tamtym świecie dziewicami na tym jeszcze im pomniki będą stawiać!!!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

to stary chiński trik

to stary chiński trik jarmarczny, owijasz nunczako siarką i każdy jełop ze wsi zapali wtedy zapałkę, sztuka to by była jakby zapałki zapaliły się od ciosu jajami, albo pierdem z dupy, takie same sztuczki robi wam kler i masoneria, dla ludu cuda a dla nas rozrywka

Skomentuj