We Francji wystawiono na sprzedaż wyspę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

We Francji wystawiono na sprzedaż wyspę. Cena nieruchomości wynosi milion euro. Wcześniej podobna oferta pojawiła się w Estonii.

 

W regionie Bretanii w północno - zachodniej Francji wystawiono na sprzedaż wyspę z XVIII-wiecznym zamkiem. Według strony międzynarodowej agencji nieruchomości Sotheby's International Realty, która zajmuje się sprzedażą tego niezwykłego kawałka ziemi, można go kupić za inną cenę, tj. 1 685 000. Czy to zmienia postać sprawy?

 

Wyspa o powierzchni 6420 metrów kwadratowych jest częścią archipelagu Brea, położonego u północnego wybrzeża Bretanii i części Ile de Brea. Zamek wspomniany powyżej w tym tekście przemieniono na dom. Budowę budynku zakończono w 1758 roku. Po remoncie w 1993 i 1996 r. jego powierzchnia wynosi 140 metrów kwadratowych. W opisie podano również, że do tego obiektu podłączone są woda, prąd i linia telefoniczna. W najwyższym punkcie wyspy znajduje się mała strażnica.

 

Zdjęcia wyspy i domu można zobaczyć na stronie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj